7 tipů proč nakupovat potraviny on-line

  • Komerční sdělení
  • 15.06.15
* uvodni.jpg

Stále více lidí dnes využívá službu Tesco Potraviny on-line. Šetří tak čas, síly i peníze, a to ať jsou doma s dětmi, vrací se pozdě z práce, právě přijeli z dovolené, nebo zrovna onemocněli. Víte, k čemu všemu lze tuto službu využít?

Nákup potravin on-line nabízí veliké množství výhod. Díky této službě si snadno naplánujete nákup z pohodlí svého domova na dobu, kdy ho potřebujete. Zkontrolujete si, jaké potraviny vám zrovna dochází, a průběžně může celá rodina přidávat zboží do objednávky. Rychle nakoupíte oblíbené potraviny, ale zároveň pořídíte jen to, co skutečně potřebujete. Nemusíte už bloudit uličkami obchodů a vyhnete se dlouhému čekání ve frontách, které nebaví vás, ani vaše děti. Nebudete se už trápit s těžkými taškami a místo toho všeho si užijete více volného času se svou rodinou.

Nákup potravin on-line se hodí pro každou příležitost.

1. Chceme si usnadnit pravidelné nákupy

Už vás nebaví dlouhé čekání ve frontách a tahání těžkých tašek. Užívejte si snadný výběr oblíbených potravin a nakupujte, kdy potřebujete a na kdy potřebujete.

2. Chceme pomoci starším rodičům a prarodičům

Pro vaše rodiče a prarodiče je nakupování velmi náročné a vysilující. Pomozte jim s nákupem a pořiďte jim pravidelně vše, co potřebují.

3. Onemocněli jsme

Necítíte se dobře a nemáte sílu na cestu do obchodu. Nechte si nákup doručit až k vašim dveřím a zůstaňte v pohodlí svého domova.

4. Pořádáme velkou oslavu

Pořádné oslavy, večírky a grilovačky se neobejdou bez bohatého občerstvení. Objednejte si velký nákup s doručením v tento výjimečný den.

5. Chystáme se na chalupu

Vyrážíte na chalupu a nechcete si ubírat čas z víkendu velkými nákupy. Nechte si vše dovézt až na chalupu, nebo využijte službu Klikni a vyzvedni a připravený nákup si naložte cestou.

6. Vracíme se z dovolené

Přijedete z dovolené, máte hlad, ale úplně prázdnou lednici. Už nemusíte z dovolené mířit rovnou do supermarketu, nákup si objednáte na dobu svého návratu.

7. Stěhujeme se do nového

Nové bydlení přináší spoustu radosti i povinností. Nechte si přivézt čisticí prostředky na velký úklid a vybavte si svou novou spíž.

Napište nám do naší diskuse, v jakých dalších situacích jste využili nákup potravin on-line.

Pokud vás zajímá, jak to vypadá, když za vás nakupujeme my, můžete si prohlédnout naše speciální fotoalbum.

A že jste to ještě nezkoušeli? Tak hurá na virtuální nákupy!