TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™

Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™, zpět na článek můžete jít ZDE.

Velikost písma:
26
20.5.22 20:26

Moji male by se libylo asi vsechny… :lol:
Byla by nad sena s kterekoliv… :D :D :D :srdce: :srdce:

  • načítám...
11
20.5.22 19:32

Mám dvě holčičky které zbožňují panenky a králíčky tak by pro nás byla jasná volba králíček. Obě jsou to pečovatelky a rády se starají i o sebe navzájem. Určitě by je testování této krásné panenky potěšilo. :)

  • načítám...
98
20.5.22 19:22

Naše holčičky by byly určitě nadšené z lezoucího motýlka :) a hlavně mladší bude mít narozeniny, takže by to bylo super překvápko ;)

  • načítám...
20.5.22 19:17

Dcera by byla nadšená z lezoucího motýlka 😍 😍 😍 ten se jí hrozně líbí

  • načítám...
7
20.5.22 19:11

Králíček

Dceři by se uricte líbil králíček 😊 má malého brášku a je to velká pečovatelka a pomocnice 😊 :srdce:

  • načítám...
12
20.5.22 18:39

Motýlka

Přála bych si pro dcerku motýlka, určitě by si ho zamilovala 😍

  • načítám...
20.5.22 18:27

Panenku motýlka :srdce: motýlky milujeme a starší dítko by se mohlo učit jak pečovat o mladší miminko, které má i doma :srdce: :dance: až vyroste, hezky by si s ní prohrála sestřička :andel: :andel:

  • načítám...
20.5.22 17:23

Panenka..

Mám dvě dcerky a obě by ocenily panenku lezouciho motýla

  • načítám...
9
20.5.22 17:09

Králíček

  • načítám...
18
20.5.22 16:30

Moc ráda bych s dcerou otestovala lezoucího motýla

  • načítám...
311
20.5.22 16:06

Tak králíček by byl pro naší malou pečovatelku absolutní top 😁

  • načítám...
98
20.5.22 15:16

Čekáme přírůstek do naší rodiny a dcerka se už nemůže dočkat. Určitě by jí udělala radost, kterákoliv z panenek :srdce:

  • načítám...
3
20.5.22 15:09

Panenka motýl

Dcerka by moc ráda otestovala panenku motýlka :)

  • načítám...
99
20.5.22 14:38

Motýlek

Mala nedávno viděla reklamu na motýlka a hned ji chtěla koupit, takže by byla obrovská radost z motýlka 💕

  • načítám...
876
20.5.22 14:15

Určitě by měla radost ze všech, ale nejvíce asi panenka motýlek :srdce:

  • načítám...
20.5.22 13:53

Ohledně nabídky testovat panenku by má dcera určitě neodmítla ani jednu z variant 😊 u reklamy vždy panenku obdivuje.
Předem děkujeme.

  • načítám...
228
20.5.22 13:50

Přála bych si jakoukoliv Panenku pro svojí dcerku která miluje všechny svoje panenky mě osobně by se asi nejvíce líbila Panenka lezoucí motýlek :srdce:

  • načítám...
211
20.5.22 13:33

Nádherné testování :palec: malá 27 měsíců by se pos… :D miluje panenky. Doma jich má 5 všechny mají jméno a o všechny se stará. Koupe, krmí, přebaluje a krásně si s nimi povídá. Tohle testování by si malá určitě užila na 100%. Růženka má ráda králíčky i motýlky samozřejmě i další zvířátka, ale já napíšu KRÁLÍČEK a budu si držet pěsti ať máme štěstí ;) :kytka:

  • načítám...
2920
20.5.22 13:32

Dcerka miluje panenky všeho druhu a ráda si s nimi hraje. Dcerku by určitě nejvíce potěšila panenka motýlek ;)

  • načítám...
20
20.5.22 12:16

Naší dceři byli v lednu 2 roky má moc rada panenky a sama si je snaží oblékat ale ne vždy jí to jde :srdce: říká jim moje miminka určitě by ji udělalo nesmírnou radost další miminko k těm 2 co má doma miluje jakékoliv panenky jestli lezou nebo nelezou ji je jedno byla by ráda za jakoukoliv Panenku doufám že se na moji holčičku usměje štěstí a i když by se neusmálo tak přeji hezké testování a všem kdo testování vyhrají gratuluji
Děkuji za takovéto krásné testování pro naše děti :srdce: :srdce:

  • načítám...
20.5.22 12:05

Miminko

Emmička se stará o své panenky i zvířátka, určitě do své velké rodiny přijmeme jakéhokoli dalšího člena :srdce: :* :* :* :dance:

  • načítám...
3
20.5.22 11:52

Motýlek pro Agatku

Pro naši princeznu by byl skvělý motýlek, sama se snaží opecovavat brasku - miminko a měla by tak miminko svoje:-)

  • načítám...
1
20.5.22 11:14

KatKnis

Ocenili bychom motýlka.

  • načítám...
20.5.22 08:38

Moje dcera by ocenila motýlka, miluje je :) Tudíž by jí to udělalo velkou radost :)

  • načítám...
95
20.5.22 08:32

Určitě bychom ocenili králíčka

  • načítám...
88
20.5.22 08:26

Asi králíčka

  • načítám...
20.5.22 08:22

Eliška se stará o panenky a všechny zvířátka, tak by určitě ocenila jakoukoli panenku, ale pokud by si mohla vybrat, tak králíčka.

  • načítám...
24
20.5.22 07:56

Jelikož je Sára panenková, bylo by jedno která panenka by přišla. Všechny jsou krásné a dceři by udělali radost. 🙂

  • načítám...
3
20.5.22 07:50

Dceři by se nejvíc líbil motýlek. 🦋 💜

  • načítám...
20.5.22 07:22

Motýlek pro Denisku

Moji dcerce by určitě udělala největší radost panenka motýlek. Dcerka má 3,5 let a motýlky na zahradě nahání neustále a samozřejmě sebou všude bere své oblíbené panenky. S panenkama snídame, čistíme zoubky, češeme vlásky, oblékáme zas a znova, čteme pohádky a to všechno pořád dokola. Poslední dobou ovšem dcerka potřebuje u každé činnosti i mě, tak bych velice ráda vyzkoušela, jestli by si s touto novou panenkou dokázala zahrát i sama, tak jako tomu bývalo kdysi. P. S.: Oblečků na panenku už máme nachystaných až až :lol: :srdce: :kytka:

  • načítám...
20.5.22 04:01

Králíček i motýlek cokoliv

Dceři by udělala obrovskou radost ať motýlek nebo králíček byli by jí to úplně jedno. Nadšená by byla z jakékoliv.
Jelikož nejsem na tom finančně dobře jsem na rodičovské dovolené a tatínek po pracovním úrazu v invalidním důchodu mám tři děti nemohu si dovolit kupovat jim vše co si přejí hračky opravdu jen k narozeninám občas a Vánocům. Sárinka je nejstarší O vše se musí dělit s mladšími bratry. Kluci mají raději auta tak by měla konečně něco jen sama pro sebe.

  • načítám...
20.5.22 03:58

Sarince

Dceři by udělala obrovskou radost. Jelikož nejsem na tom finančně dobře jsem na rodičovské dovolené a tatínek po pracovním úrazu v invalidním důchodu mám tři děti nemohu si dovolit kupovat jim vše co si přejí hračky opravdu jen k narozeninám občas a Vánocům. Sárinka je nejstarší O vše se musí dělit s mladšími bratry. Kluci mají raději auta tak by měla konečně něco jen sama pro sebe.

  • načítám...
119
20.5.22 00:29

U nás by vyhrála panenka

  • načítám...
293
19.5.22 23:40

U nás by měl úspěch motýlek. :)

  • načítám...
2581
19.5.22 23:03

Tahle testovačka je přímo pro moji dcerku. Péči o panenky úplně miluje. V srpnu ji budou tři roky. S panenkami si hraje dlouho a neúnavně. Největší radost by měla určitě z králíčka. :srdce: :)

  • načítám...
19.5.22 22:18

U nás teď obdivujeme všechny motýlky co nám létají po zahradě, takže motýlek by byl určitě vítaný :o)

  • načítám...
2
19.5.22 22:05

Testovani My Garden Baby

Moje dcerka by uvitala nejradsi vsechny 3 moznosti, ale kdyz uz bych mela vybrat jednu, tak asi ten kralicek, jelikoz si preje ziveho kralicka.

  • načítám...
73
19.5.22 21:48

Jednoznačně lezoucí motýlek.☺️Dcerka má 3,5 roku a syn 15mesicu…uz vidím jak se nám to doma všechno nahání za lezoucí panenkou😂a zabavili by se myslím oba dva na dlouho🥳

  • načítám...
6
19.5.22 21:38

Jednoznačně motýlek :)

  • načítám...
19.5.22 21:33

Králíček ❤

Moje tříletá dcerka si od roka hraje s panenkami, vozí je v kočárku, krmí, přebaluje a dává spinkat. Proto by se jí určitě nová panenka o kterou by mohla pečovat strašně moc líbila ❤️ a nejvíce králíček 🍀 ukazovala by pak své mladší sestřičce jak na to.

  • načítám...
19.5.22 21:08

My Garden Baby ♥

Po nedávné návštěvě výstavy motýlů jsem si 100% jistá, že u nás by zvítězila motýlí panenka! :srdce: V létě by s dětmi „poletovala“ úplně všude… :D

  • načítám...
19.5.22 19:44

Dcerám by se moc líbil motýlek :srdce: Starší dcera má ve školce značku motýlka, tak ho má moc ráda :) je to takový její symbol :)

  • načítám...
90
19.5.22 19:23

Všechny jsou krásné a nápadité. Největší radost by ale asi udělal motýl. Ideální měkouš na spaní i na hraní. :potlesk:

  • načítám...
1
19.5.22 19:17

Dceři by se líbila panenka motýlek

  • načítám...
195
19.5.22 19:01

Kralicka

  • načítám...
19.5.22 18:39

Holkám by se líbila panenka motýlek

  • načítám...
154
19.5.22 18:32

Dcerce by se líbila panenka motýlek

Příspěvek upraven 19.05.22 v 18:33

  • načítám...
19.5.22 18:28

Naší malé Emmince by se určitě moc líbilo miminko králíček už jen proto, že zvířátka má moc ráda a ještě kdyby králíček byl s kombinací s panenkou to by bylo super. U nás by byla panenka opravdu otestována se vším všudy. :D :srdce: malá panenky miluje hraje si na velkou maminku :srdce:

  • načítám...
2
19.5.22 17:37

Máme zájem o miminko co leze, to jsme ještě osobně neviděli, tak jeho zkouška by byla top. :palec:

Příspěvek upraven 19.05.22 v 17:37

  • načítám...
1
19.5.22 17:32

Dcerce Monice myslím, že by byla moc ráda za Motýlka miminko.,.. :srdce: :srdce:

  • načítám...