TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™
Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™, zpět na článek můžete jít ZDE.
Moji male by se libylo asi vsechny… ![]()
Byla by nad sena s kterekoliv…
![]()
Mám dvě holčičky které zbožňují panenky a králíčky tak by pro nás byla jasná volba králíček. Obě jsou to pečovatelky a rády se starají i o sebe navzájem. Určitě by je testování této krásné panenky potěšilo. ![]()
Naše holčičky by byly určitě nadšené z lezoucího motýlka
a hlavně mladší bude mít narozeniny, takže by to bylo super překvápko ![]()
Dcera by byla nadšená z lezoucího motýlka 😍 😍 😍 ten se jí hrozně líbí
Králíček
Dceři by se uricte líbil králíček 😊 má malého brášku a je to velká pečovatelka a pomocnice 😊 ![]()
Motýlka
Přála bych si pro dcerku motýlka, určitě by si ho zamilovala 😍
Panenku motýlka
motýlky milujeme a starší dítko by se mohlo učit jak pečovat o mladší miminko, které má i doma
až vyroste, hezky by si s ní prohrála sestřička
![]()
Panenka..
Mám dvě dcerky a obě by ocenily panenku lezouciho motýla
Čekáme přírůstek do naší rodiny a dcerka se už nemůže dočkat. Určitě by jí udělala radost, kterákoliv z panenek ![]()
Motýlek
Mala nedávno viděla reklamu na motýlka a hned ji chtěla koupit, takže by byla obrovská radost z motýlka 💕
Ohledně nabídky testovat panenku by má dcera určitě neodmítla ani jednu z variant 😊 u reklamy vždy panenku obdivuje.
Předem děkujeme.
Přála bych si jakoukoliv Panenku pro svojí dcerku která miluje všechny svoje panenky mě osobně by se asi nejvíce líbila Panenka lezoucí motýlek ![]()
Nádherné testování
malá 27 měsíců by se pos…
miluje panenky. Doma jich má 5 všechny mají jméno a o všechny se stará. Koupe, krmí, přebaluje a krásně si s nimi povídá. Tohle testování by si malá určitě užila na 100%. Růženka má ráda králíčky i motýlky samozřejmě i další zvířátka, ale já napíšu KRÁLÍČEK a budu si držet pěsti ať máme štěstí
![]()
Dcerka miluje panenky všeho druhu a ráda si s nimi hraje. Dcerku by určitě nejvíce potěšila panenka motýlek ![]()
Naší dceři byli v lednu 2 roky má moc rada panenky a sama si je snaží oblékat ale ne vždy jí to jde
říká jim moje miminka určitě by ji udělalo nesmírnou radost další miminko k těm 2 co má doma miluje jakékoliv panenky jestli lezou nebo nelezou ji je jedno byla by ráda za jakoukoliv Panenku doufám že se na moji holčičku usměje štěstí a i když by se neusmálo tak přeji hezké testování a všem kdo testování vyhrají gratuluji
Děkuji za takovéto krásné testování pro naše děti
![]()
Miminko
Emmička se stará o své panenky i zvířátka, určitě do své velké rodiny přijmeme jakéhokoli dalšího člena
![]()
Motýlek pro Agatku
Pro naši princeznu by byl skvělý motýlek, sama se snaží opecovavat brasku - miminko a měla by tak miminko svoje:-)
Moje dcera by ocenila motýlka, miluje je
Tudíž by jí to udělalo velkou radost ![]()
Eliška se stará o panenky a všechny zvířátka, tak by určitě ocenila jakoukoli panenku, ale pokud by si mohla vybrat, tak králíčka.
Jelikož je Sára panenková, bylo by jedno která panenka by přišla. Všechny jsou krásné a dceři by udělali radost. 🙂
Motýlek pro Denisku
Moji dcerce by určitě udělala největší radost panenka motýlek. Dcerka má 3,5 let a motýlky na zahradě nahání neustále a samozřejmě sebou všude bere své oblíbené panenky. S panenkama snídame, čistíme zoubky, češeme vlásky, oblékáme zas a znova, čteme pohádky a to všechno pořád dokola. Poslední dobou ovšem dcerka potřebuje u každé činnosti i mě, tak bych velice ráda vyzkoušela, jestli by si s touto novou panenkou dokázala zahrát i sama, tak jako tomu bývalo kdysi. P. S.: Oblečků na panenku už máme nachystaných až až
![]()
Králíček i motýlek cokoliv
Dceři by udělala obrovskou radost ať motýlek nebo králíček byli by jí to úplně jedno. Nadšená by byla z jakékoliv.
Jelikož nejsem na tom finančně dobře jsem na rodičovské dovolené a tatínek po pracovním úrazu v invalidním důchodu mám tři děti nemohu si dovolit kupovat jim vše co si přejí hračky opravdu jen k narozeninám občas a Vánocům. Sárinka je nejstarší O vše se musí dělit s mladšími bratry. Kluci mají raději auta tak by měla konečně něco jen sama pro sebe.
Sarince
Dceři by udělala obrovskou radost. Jelikož nejsem na tom finančně dobře jsem na rodičovské dovolené a tatínek po pracovním úrazu v invalidním důchodu mám tři děti nemohu si dovolit kupovat jim vše co si přejí hračky opravdu jen k narozeninám občas a Vánocům. Sárinka je nejstarší O vše se musí dělit s mladšími bratry. Kluci mají raději auta tak by měla konečně něco jen sama pro sebe.
Tahle testovačka je přímo pro moji dcerku. Péči o panenky úplně miluje. V srpnu ji budou tři roky. S panenkami si hraje dlouho a neúnavně. Největší radost by měla určitě z králíčka.
![]()
U nás teď obdivujeme všechny motýlky co nám létají po zahradě, takže motýlek by byl určitě vítaný
)
Testovani My Garden Baby
Moje dcerka by uvitala nejradsi vsechny 3 moznosti, ale kdyz uz bych mela vybrat jednu, tak asi ten kralicek, jelikoz si preje ziveho kralicka.
Jednoznačně lezoucí motýlek.☺️Dcerka má 3,5 roku a syn 15mesicu…uz vidím jak se nám to doma všechno nahání za lezoucí panenkou😂a zabavili by se myslím oba dva na dlouho🥳
Králíček ❤
Moje tříletá dcerka si od roka hraje s panenkami, vozí je v kočárku, krmí, přebaluje a dává spinkat. Proto by se jí určitě nová panenka o kterou by mohla pečovat strašně moc líbila ❤️ a nejvíce králíček 🍀 ukazovala by pak své mladší sestřičce jak na to.
My Garden Baby ♥
Po nedávné návštěvě výstavy motýlů jsem si 100% jistá, že u nás by zvítězila motýlí panenka!
V létě by s dětmi „poletovala“ úplně všude… ![]()
Dcerám by se moc líbil motýlek
Starší dcera má ve školce značku motýlka, tak ho má moc ráda
je to takový její symbol ![]()
Všechny jsou krásné a nápadité. Největší radost by ale asi udělal motýl. Ideální měkouš na spaní i na hraní. ![]()
Dcerce by se líbila panenka motýlek
Příspěvek upraven 19.05.22 v 18:33
Naší malé Emmince by se určitě moc líbilo miminko králíček už jen proto, že zvířátka má moc ráda a ještě kdyby králíček byl s kombinací s panenkou to by bylo super. U nás by byla panenka opravdu otestována se vším všudy.
malá panenky miluje hraje si na velkou maminku ![]()
Máme zájem o miminko co leze, to jsme ještě osobně neviděli, tak jeho zkouška by byla top. ![]()
Příspěvek upraven 19.05.22 v 17:37
Dcerce Monice myslím, že by byla moc ráda za Motýlka miminko.,..
![]()