TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™

Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™, zpět na článek můžete jít ZDE.

Velikost písma:
185
16.5.22 14:14

Myslim, ze nasemu zlaticku by se nejvic libil motylek

  • načítám...
1003
16.5.22 14:07

Domnivam se, ze syn by nejvice ocenil kralicka, ale vsichni jsou krasni.

  • načítám...
70
16.5.22 14:03

Krásné jsou všechny, ale myslím, že králíček by měl největší úspěch 😊

  • načítám...
106
16.5.22 14:00

Myslím, že synovi by se líbil lezoucí motýlek ☺️️

  • načítám...
268
16.5.22 13:57

Dcerka by ocenila panenku králíčka, protože vše, co si sama vybírá je zpravidla s králíčky, ať už oblečení, nebo hračky :)

  • načítám...
80
16.5.22 13:53

Jelikož malá neustále čistí zuby všem panenkám, tak určitě panenka králíček. :mrgreen:

  • načítám...
190
16.5.22 13:47

Lezouci motylek

  • načítám...
163
16.5.22 13:43

Synovi by se líbil určitě modrý motýlek :srdce:

  • načítám...
58
16.5.22 13:38

Holkám by se nejvíce líbilo miminko králíček 👶 🐰 :srdce:

  • načítám...
138
16.5.22 13:34

Určitě kralíček

  • načítám...
3068
16.5.22 13:31

Motýlek :kytka:

  • načítám...
266
16.5.22 13:28

Krásné jsou všechny.. těžko říct jaká by byla ta nej. Ale asi motýlek

  • načítám...
262
16.5.22 13:23

Nejspíš by se nejvíc líbil motýlek.

  • načítám...
1322
16.5.22 13:22

Moje 5 léta dcerka by měla hodně velkou radost s panenky motýlka :srdce:

  • načítám...
2485
16.5.22 13:19

Králíčka

  • načítám...
16.5.22 13:16

Lezoucího motýlka 🍀

  • načítám...
16.5.22 13:05

Lezoucího motýlka

  • načítám...
100
16.5.22 13:01

Dcera má teď motýlkovské období, takže za nás motýlek 😃 🦋

  • načítám...
16.5.22 13:01

Panenky jsou vsechny krasny, dcera Leontynka 5 let by měla velikou radost s motýlka

  • načítám...
37
16.5.22 12:57

Králíček

Panenky jsou všechny kouzelně krásné, dcerce by se jistě nejvíc líbil králíček, kterému může čistit zoubky :srdce:

  • načítám...
140
16.5.22 12:52

Vnučka by měla velikou radost

  • načítám...
349
16.5.22 12:48

Naše Terezka by byla určitě nadšená z králíčka :srdce:

  • načítám...
315
16.5.22 12:45

Jednoznačně největší úspěch by měl králíček

  • načítám...
181
16.5.22 12:44

Moje tříletá dcerka Páťa by byla nadšená z králíčka, miminka má ráda a je to opravdu malá pečovatelka. Věřím, že My garden baby králíček bude u ní v těch nejlepších rukách :)

  • načítám...
177
16.5.22 12:40

Vzhledem k tomu, že mám syna, tak by si vybral Králíčka

  • načítám...
509
16.5.22 12:38

Testovačka

Syn miluje králíčky, takže králíček. A s panenkami si hraje taky rád. Má doma už dvě.

  • načítám...
113
16.5.22 12:37

Dceři se zalibil motýlek

  • načítám...
2143
16.5.22 12:33

Dcerka miluje králíčky takže u nás jasná volba :srdce:

  • načítám...
23
16.5.22 12:32

Miminko králíček.
Mám doma 2 holčičky a chlapečka a další holčičku ještě od manžela, určitě by si pohrali a jako starostlive sestry a chůvy by si pohrali i s tím nejmenším. Určitě by udělala velkou radost

  • načítám...
267
16.5.22 12:32

My bychom ocenili určitě králíčka ;)

Příspěvek upraven 16.05.22 v 12:32

  • načítám...
34
16.5.22 12:30

Synovi by se líbil určitě králíček.
Bere mi mou panenku, co mám na šití jako model a pusinkuje ji a dává jí napít. :) :srdce:

  • načítám...
198
16.5.22 12:29

Králíčka pro syna

  • načítám...
151
16.5.22 12:27

Mám syna, ale bere holčičkám panenky, určitě by se mu líbil králíček.

  • načítám...
16.5.22 12:27

Moje malá pečovatelka by skákala radostí z králíčka, ty miluje :)

  • načítám...
141
16.5.22 12:24

Dceři by se určitě líbil motýlek, žádnou panenku nemá a zrovna jsme si říkali, že bychom ji nějakou panenku koupili, tyhle vypadají úžasně, určitě by z ní byla nadšená. :srdce:

  • načítám...
253
16.5.22 12:21

Dcerka a motýlek to by bylo radosti.

  • načítám...
98
16.5.22 12:19

Motýlka ❤️️

  • načítám...
495
16.5.22 12:18

Dceři by se nejvíce líbil motýlek.

  • načítám...
16.5.22 12:18

Určitě králík :)

  • načítám...
362
16.5.22 12:16

U nás by náš malý pečovatel ocenil králíčka :andel:

  • načítám...
93
16.5.22 12:15

Motýlka :srdce:

  • načítám...
255
16.5.22 12:15

Lezoucího motýlka

Dcery by potěšil motýlek i lezoucí.

  • načítám...
14
16.5.22 12:11

Nám byse líbilo mít lezoucího motýlka :srdce:

  • načítám...
Mrs. S
16.5.22 12:11

Všechny jsou roztomilé, nejvíce by naše holčičky potěšil motýlek 🦋

  • Upravit
544
16.5.22 12:09

Jsou všechny krásné, udělalo by radost určitě cokoliv :potlesk:

  • načítám...
197
16.5.22 12:08

Určitě králíček 🐰 😍

  • načítám...
12
16.5.22 12:07

Mám dvě holčičky, myslím, že by jim udělalo miminko radost.

  • načítám...
305
16.5.22 12:03

Dceři by udělalo radost miminko lezoucí motýlek 🦋 :srdce:

  • načítám...
301
16.5.22 11:47

To jsou roztomilá miminka, prostě nádhera. Panenka Motýlek je ta panenka, kterou bychom rády ozkoušely a pohrály si s ní, vzali na procházku a vykoupaly

  • načítám...
4102
16.5.22 11:47

Nám by se moc líbil motýlek 😍 byla by to naše první panenka, tak by byla obrovská radost a o to větší testovací nadšení 😅 ❤️

  • načítám...