TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™

Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTOVÁNÍ: Vykouzlete dětem úsměv na obličeji s My Garden Baby™, zpět na článek můžete jít ZDE.

Velikost písma:
5283
18.5.22 22:48

Moje holčičky by nejvíce ocenily panenku Králíčka. Děkujeme.

  • načítám...
18.5.22 22:43

Naše dcera 4roky by určitě ráda otestovala králíčka.

  • načítám...
18.5.22 22:42

Králíček

Má 6 léta dcera by byla šťastná dostat králíčka.. Miluje je má i živého zakrslého a je z něho nadšená.. Takže by ji určitě potěšil i tenhle.

Příspěvek upraven 18.05.22 v 22:43

  • načítám...
121
18.5.22 22:34

Naše 2 dcery (2 a 4 roky) milují motýlky a panenky, rády si je půjčují a společně se o ně starají, ukládají je do postýlek, krmí, převlékají, vozí v kočárku atd. Kombinace miminka a motýlka by byla v našem případě úplně ideální, ať už lezoucího motýlka nebo motýlkového miminka.

  • načítám...
12
18.5.22 22:21

❤️

Moji princezně by udělala radost jakakoliv panenka my garden baby. :) Největší radost by ovšem měla z lezouciho motýlka ❤️️

  • načítám...
170
18.5.22 22:15

No já jako milovnice motýlků bych s naší Evelinkou (2 roky a 4 měsíce) a nejspíš i bráchy 4 a 5 otestovala moc ráda Lezoucího motýlka 😍 :wink:

  • načítám...
115
18.5.22 22:15

Me 18mesicni holcice by nejvetsi radost udelal Motylek.

  • načítám...
8
18.5.22 22:12

Testování My garden baby

Má holčička bude ráda na testovaní Lezoucího motýlka

Příspěvek upraven 18.05.22 v 22:13

  • načítám...
1
18.5.22 22:06

Testování My garden baby

Dobrý den, má 4letá dcera i já bychom velice ocenily testování MOTÝLKA.
Miminka miluje a obzvlášť když jsou tak roztomilé jako tyto. :srdce:

Příspěvek upraven 18.05.22 v 22:07

  • načítám...
29
18.5.22 22:01

Lezoucího motýlka 💗 🦋

  • načítám...
18.5.22 22:00

My garden baby

Dceři by určitě udělal radost králíček ale urcite i vila. Miminka miluje. Jedno co ma tak s nami jezdi na procházky pokaždé, proto by ji novy spolecnik udělal obrovskou radost. :srdce:

  • načítám...
191
18.5.22 21:58

Nejraději bychom otestovali králíčka <3

  • načítám...
18.5.22 21:55

My garden baby

Moje dcerka má rada zvířátka proto by ji určitě udelal radost králíček, ale i miminko, jelikož se nam za chvilku narodi novy prirustek do rodiny, určitě by dcerka ocenila kdyby se take mohla starat o miminko a napodobovat maminku. :srdce:

  • načítám...
21
18.5.22 21:51

Krásné panenky

Všechny panenky jsou krásné, a vím že by do testovaní potěšila každá. Nicméně s dcerou teď hlavně řešíme čištění zoubků, asi období sama a nechci… proto bych vybrala králíčka, a snad by nám mimo zábavy pomohla panenka i s návyky čištění zoubků…

  • načítám...
21
18.5.22 21:50

Krásné panenky

Všechny panenky jsou krásné, a vím že by do testovaní potěšila každá. Nicméně s dcerou teď hlavně řešíme čištění zoubků, asi období sama a nechci… proto bych vybrala králíčka, a snad by nám mimo zábavy pomohla panenka i s návyky čištění zoubků…

  • načítám...
4
18.5.22 21:48

My Garden Baby

Dobrý večer, má dcerka Terezka má moc ráda fialovou barvu a tak by ji asi nejvíce udělala radost fialová panenka motýlek. Navíc má teď 7. měsíční sestřičku a ve všem mě napodobuje.

  • načítám...
9349
18.5.22 21:47

Králíček pro našeho syna. :)

  • načítám...
4381
18.5.22 21:46

Pro syna bych ráda testnula králíčka. I kluk si potřebuje pohrát 🤷‍♀️

Příspěvek upraven 18.05.22 v 21:47

  • načítám...
18.5.22 21:38

Naší malé by se nejvíce líbil lezoucí motýlek, pořád o něm básní.

  • načítám...
80
18.5.22 21:36

Tak to je těžká otázka. Dcerka miluje motýli i králíčky. I když momentálně vedou asi motýlci.

  • načítám...
412
18.5.22 21:21

Dcera Timejka má dnes svátek a dostala po mě starou zrenovovanou postýlku pro panenky. Vaše testování jsem ji ukázala a ona si vybrala králíčka, že by jej chtěla uložit do její nové postýlky :) A má holka recht, mi se králíček taky líbí nejvíc.

  • načítám...
18.5.22 21:16

Motýlek

Moje zlata Anička by ocenila motýlka. Úplně už vidím tu její boží radost z panenky tu upřímnou lásku která ji z těch ocicek kouká 😍 😍 děkujeme za možnost zúčastnit se 😊

  • načítám...
18.5.22 21:08

Motýlek ????????

Moje dcery by ocenily motýlka :smiling_face_with3_hearts: ♥️️🦋,když je na něj reklama menší dcera říká mami já bych tohle chtěla :smiling_face_with3_hearts: 🍀 😁 🤗, určitě by udělal radost ji i starší dceři ♥️️♥️️

  • načítám...
198
18.5.22 20:48

Panenka

Ocenilo by lezouciho motýlika nakolko teraz sa rada hra na bruchu

  • načítám...
18.5.22 20:41

Moje milovaná holčička by uvítala králíčka a byla by z panenky uchvácena.

  • načítám...
18.5.22 20:36

Dcerky by ovenily panenku lezouciho motylka. Dekuji

  • načítám...
80
18.5.22 20:29

Myslim, ze by se nam obema libil kralicek :)

  • načítám...
5
18.5.22 20:11

Synovi by se líbil kralicek a nebo lezoucí motýl.

  • načítám...
18.5.22 20:06

Tak dcerka by rada pečovala o kteroukoliv panenku. Co ma teď doma malého brašku, tak napodobuje vše, co maminka ❤️
Kdyby si, ale měla vybrat, tsk by to byl asi určitě motýlek 🙂

  • načítám...
1498
18.5.22 20:01

Ty jo, to je soutěž přímo pro nás❤️️dcerka o miminku lezoucím motýlkovi básní od doby, co poprvé viděla reklamu. Šetří si na něj do kasičky, kdyby vyhrála, byla by naprosto happy:smiling_face_with3_hearts:

  • načítám...
35
18.5.22 19:50

Králíček pro Davídka :srdce: :srdce: :*

  • načítám...
37
18.5.22 19:44

Určitě panenku motýlka

  • načítám...
18.5.22 19:40

Dcera by ráda otestovala panenku králíčka :srdce:

  • načítám...
172
18.5.22 19:39

Dceři by se líbila panenka motýlek.

  • načítám...
173
18.5.22 18:37

Dcera by si zamilovala motýlka

  • načítám...
3
18.5.22 18:23

Panenka motýlek

Dcera by ocenila panenku motýlka :)

  • načítám...
18.5.22 16:50

Garden miminko

Mojí princezně by se určitě líbila panenka lezoucí Motýlek. Má 8. měsíců a vše ji začíná zajímat :D :srdce:

Příspěvek upraven 18.05.22 v 16:51

  • načítám...
50
18.5.22 16:00

Testování

Emička, čerstvě 2 roky, by se ráda zkamarádila s panenkou králíček. Věřím, že by se stala jejím věrným kamarádem a usnadnila jí nástup do školky, kam od září bude nastupovat. Panenka by ji jistě doprovázela při vstupu do nové éry života a byly by nerozlučne dvojky :smiling_face_with3_hearts:

  • načítám...
31
18.5.22 15:54

My Garden Baby Motýlek

Naše malá holčička Kristýnka ze všeho nejvíc miluje motýlky..máme je na zahrádce úplně všude…keramické, dřevěné, skleněné, plechové… někdy ji závidím tu její fantazii barev tvarů a příběhů, které se ji v mysli odehrávají. Kéž by bylo možné zase být na chvilku dítětem, schoulit se mamince do klína a krásně si snít… Panenka My Garden Baby Motýlek by naší princezně udělala velikou radost, vykouzlila jí úsměv na tváři a začala psát nový kouzelný pohádkový příběh. A my mámy…zavřeme občas oči a vraťme se do dětství.

  • načítám...
213
18.5.22 15:54

Moc ráda bych s dcerkou testovala My Garden Baby Lezoucí Motýlek Se Zvuky dcera má 2,5roku a miluje tyto miminka a ještě žádné nemá.

  • načítám...
1602
18.5.22 15:50

Dcera 3,5roku by byla nadšená z panenky lezoucí motýlek. Pomáhá mi doma přebalovat mladšího brášku, ale toho nosit nesmí :mrgreen:

  • načítám...
7
18.5.22 15:06

Kouzelná panenka

Krásný den přeji,
naše princezna by ráda testovala panenku motýlka, popřípadě i ostatní panenky. Jsou úžasné všechny :srdce: :srdce: :srdce:
Pevně věřím, že se na ní usměje štěstí :dance:
Přeji všem, krásné dny :hug:

  • načítám...
18.5.22 14:59

My Garden baby

Dcerku moc nadchnula panenka králíčka

Příspěvek upraven 18.05.22 v 15:01

  • načítám...
36
18.5.22 14:39

Adiro

Velmi rády bychom testovaly panenku Motýlka. Zaujala nás svými křídly v podobě zavinovačky a krásným pohledem očí. Moc bychom si takovou hezkou panenku doma přáli, dcerka by se o ní ráda starala

  • načítám...
18.5.22 14:20

Naši malé by se líbil králíček. Bere panenky starší sestře a tato by byla jen její kdyby jí to vyšlo. :D

  • načítám...
297
18.5.22 14:05

Náš Honzik je z panenek nadseny, nejvice se mu libi motylek modry nebo lezouci motylek, miluje motyly a ke vsemu ma malou sestricku ktera se plazi a zacina lezt, tak to by se mu panneka moc libila hral by si ze je to jeho miminko :)

  • načítám...
465
18.5.22 14:03

Dceru by určitě nadchla panenka lezoucího motýlka, protože takové chodící/lezoucí/hýbací hračky má nejraději a panenky celkově miluje :)

  • načítám...
258
18.5.22 13:53

Dcera by byla nadšená z motýlka, panenky zbožňuje, pravidelně je krmí a uspava a po mamince chce, aby je i prebalovala 🙈 🤣

  • načítám...
1
18.5.22 13:43

U nás by udělal radost určitě králíček. Syn se krásně stará o sestricciny panenky. Ale často právě narazí na její lakotu. A to je potom spousta pláče, došlo to až tam, že Mikešek prohlásil, že by si přál panenku k narozeninám. Takže by bylo fajn, kdyby měl svou vlastní :srdce:

  • načítám...
4
18.5.22 13:38

Dcera by měla určitě radost z motýlka 🙂

  • načítám...