Vybíráte dětskou kosmetiku a plenky na e- shopu Liftea?

Pokud ne, možná by stálo za to, se na tento e- shop podívat. Na své si přijdou milovnice dětské kosmetiky v bio kvalitě, zastánkyně ekologických plenek, ale také maminky, jejichž děťátko trápí alergie.

Vybíráte dětskou kosmetiku a plenky na e- shopu Liftea? Tento článek chceme věnovat nákupům a kosmetice pro nejmenší. Zdroj: Liftea

Kromě přípravků pro miminka, batolátka či malé školáčky, si můžete nakoupit také pro sebe. Výběr prověřených produktů zahrnuje i zajímavou bio a přírodní kosmetiku pro dospělé, ekologickou drogerii nebo například přírodní barvy na vlasy a vlasovou péči. Tento článek ale chceme věnovat především nejmenším.

Tidoo, ohleduplnost k člověku i k přírodě

Tidoo je francouzská značka certifikované bio kosmetiky, která se těší obzvlášť velké oblibě zákazníků hlavně pro šetrný přístup nejen k lidskému zdraví, ale i k přírodě. Dětské plenky Tidoo jsou ekologické, hypoalergenní, neobsahují chlor, ani latex. Velmi sympatické je, že jsou z 60 % biologicky odbouratelné, takže nezatížíte přírodu takovým množstvím odpadu, jako při používání běžných plen.

Kromě plenek, najdete v sortimentu Tidoo úžasnou bio kosmetiku ze surovin z ekologického zemědělství, jejímž tajemstvím je jednoduchost receptur. Aby dětskou pokožku co nejméně namáhala a co nejvíce opečovala, vychází ze základních přírodních surovin, jako jsou extrakt z měsíčku lékařského, nebo olivový olej.

Doplňkem ke kosmetické péči o nejmenší jsou produkty z certifikované FSC celulózy (celulózy z šetrně obhospodařovaných lesů) a z bio bavlny. Například hedvábně jemné čisticí tampóny z bio bavlny potěší nejen pokožku vašeho děťátka, ale hodí se i do vaší kosmetické výbavy na šetrné večerní odlíčení či vyčištění pokožky.

Ecowell Baby, bio novinka roku

Milou novinkou, přivítanou na e- shopu Liftea v tomto roce je značka Ecowell Baby. E-shop Liftea už od samého počátku nabízí bio kosmetiku Ecowell pro dospělé, takže výběr dětské péče byl už prověřený předchozí zkušeností s kosmetikou pro ženy. Rozšířit sortiment o „dětský bio Ecowell“ bylo tedy v podstatě logickým krokem. A proč byste si měli Ecowell Baby oblíbit i vy?

  • Ecowell Baby je 100% přírodní kosmetika, certifikovaná jako bio.
  • Základem je čisté nerafinované bambucké máslo, obohacené přírodními oleji s vyživujícími a ochrannými vlastnostmi (například meruňkový, třešňový či olivový olej), výtažky z měsíčku lékařského, aloe vera, nebo pečující myrthovou vodou.
  • V Ecowellu nenajdete parabeny, silikony, ani látky na bázi minerálních olejů.
  • Hravý design obalů promění mytí a koupání v příjemnou hru.
Vyzkoušejte Ecowell Baby, novinku tohoto roku. Zdroj: LifteaVyzkoušejte Ecowell Baby, novinku tohoto roku. Zdroj: Liftea

Sanosan Sensitive Baby, pohlazení i pro tu nejcitlivější pokožku

Alergie nebo jen přecitlivělá pokožka dokáže miminka či batolátka pěkně potrápit. Dost často mívá vliv také na jejich náladu. Problematický stav pokožky je samozřejmě třeba prvotně řešit s pediatrem, nicméně vy sami můžete napomoct správnou volbou kosmetických přípravků.

Vodítkem, podle kterého se v širokém výběru dětské kosmetiky lépe zorientujete, vám může být certifikace ECARF, kterou najdete například na obalech dětské kosmetiky Sanosan Sensitive Baby. Jedná se o neziskové Evropské středisko pro výzkum alergií, jehož hlavním cílem je zajistit, aby lidé s alergiemi dostali co nejlepší poradenství a produkty, které jsou takto certifikované, mají alergikům, malým i dospělým, každodenní život zpříjemnit a usnadnit.

Podívejte se na stránky Liftea. Začtete se do blogu, abyste získali více informací, prohlédněte si jarní Liftea noviny nebo si rovnou vyberte příjemnou péči pro vás i vaše děťátko.

Témata článku

Přečtěte si také