Vykvetlé jaro: Romantické kousky, které budou slušet vám i vaší ratolesti

Nákupy a slevy

Květen je měsíc jako dělaný pro všechny romantičky a romantiky. Pokud vám květy nenosí váš drahý, alespoň si je oblékněte. Vybrali jsme květované kousky pro malé, i ty úplně nejmenší slečny.

*

Rozkvetlé šaty pro malé princezny

Malé princezny můžete obléknout do slavnostních šatů posetých drobnými kvítky i velkými, výraznými květinami. Slušet budou i decentní šaty s jedním kvítkem nebo naopak pořádně nazdobené kousky s květinou v pase.

Květy na čelence i overalu

Květy si místo ve vašem šatníku najdou nejen na šatech a sukýnkách, ale třeba i na obyčejných legínách. Ozdobí jarní bundičku i dětský lehký overal. A pokud chcete opravdu výrazný doplněk, pak sáhněte po kvítku na čelence. Ta nejen zkrášlí, ale zároveň udrží vlasy na jednom místě.

Máte doma své vlastní květované „přebytky“? Nabídněte je v aplikaci Bazar eMimino.cz

Vykvetlé maxišaty

Maxi šaty jsou opravdovým pokladem ve vašem šatníku. Jsou vzdušné, pohodlné a shovívavě zakryjí kdejaký nedostatek. Než obléknete sice nadčasové, ale přece jen trochu nudné černé, zkuste jednu z květovaných alternativ. Líbí se vám modré plisované, krémové s květy nebo jemné růžové?

Romantické poklady do šatníku

Květy si můžete dovolit prakticky na jakémkoliv kousku oblečení, ať už je jím romantická halenka s volánky nebo jednoduchá sukně s nenápadným květovaným vzorem. Kvítky ale slouží i jako nepostradatelný doplněk. Kromě šperků zkrášlí třeba i originální boty na podpatku.

Jak to máte u vás v šatníku? Nosíte květované kousky,
nebo se jim spíše vyhýbáte?

Váš příspěvek