Deníček Matýsků 37

Snažení
 • 05.11.04

Ahoj koťátka Matýsková ! Docela dlouho jsem si lámala svoji línou hlavinku, cože za téma by se dalo zvolit na další deníček. Vzhledem k tomu, že minule se vyskytla nějaká ta smutná zprávička a srdíčka nás zabolela, řekla jsem si, že by nebylo od věci drobátko se pousmát, třeba i nad nesmyslem :))

Občas vám dá někdo stoprocentní návod, jak udělat tamto, zbavit se onoho nebo dosáhnout čehosi. Dnes nebudu přepisovat moudra, kterak otěhotnět, kterak mimi zdárně udržet v bříšku, nebo podobná témata. Rozhodla jsem se, že pro tentokrát si drobátko oddychneme a možná se i pobavíme. Při svém neustálém brouzdání po netu jsem objevila pár skutečných perliček a byla by věčná škoda, nepředat je dál. Jsou to návody a ten první zní: Jak neuspokojit partnerku. Správně, spíše by jej ocenily naše drahé polovičky, které tady tak rády probíráme, ale myslím, že zasmát se můžeme i my, což? :-))))

Jak neuspokojit partnerku

Milí (zadaní) pánové, ačkoliv vám teplá večeře a sex každý den připadají skvělé, určitě jste někdy s láskou zavzpomínali na svobodu. Svůj sen o ní uskutečníte a zároveň si užijete, budete-li se řídit následujícími radami:

Vždy buďte sám sebou. Na prvním rande tedy beze studu žvýkejte syrečky, česnek nebo cibuli a dožadujte se polibku.

Od druhého rande už si neměňte trenýrky. Jde vám přece o to, abyste ji okouzlil svým mužným pachem.

Po prvním milování bez ochrany jí sdělte, že vaše bývalá měla syfilis, kapavku a hezčí postavu.

Když s ní jdete po ulici, ohlédněte se za každou ženou. Neopomeňte své přítelkyni sdělit, že u cizích žen oceňujete zejména jejich ňadra, boky a povolnost.

O ruku ji požádejte na fotbalovém zápasu.

Po svatbě jí sdělte, že platíte alimenty na svých šest dětí v Indii.

Na svatební cestu jeďte do Kotěhůlek na bramborovou brigádu. Ať maká!

Je-li nevyvinutá, na veřejnosti ji zdravte hlasitým halekáním ?Ahój, Pamelo!?. Doma jí něžně říkejte ?buřtounku?.

Je-li přírodní blondýnka, každý den jí vyprávějte vtipy o blondýnkách a za každou pointou dodávejte ?Tak to sedí!?.

Nikdy jí netelefonujte, nekupujte květiny a místo oslavy jejích narozenin ji pozvěte na dámský striptýz.

Půjčte si od své milované půlku jejího platu a bankovky zastrčte striptérce za kalhotky. Na svůj dluh velkoryse zapomeňte?

Každý den se slovy ?Jsem hladovej jak vlk, zatímco ty se tu flákáš? dožadujte teplé večeře. Pokud není svíčková, řízky nebo guláš, hoďte jí to na hlavu.

Po dobrém jídle nezapomeňte poznamenat: ?Moje maminka by to nepřipálila!?

Až přijde na návštěvu vaše tchyně, pochlubte se, že si chcete založit veřejný dům.

Večery travte ve společnosti zubaté servírky, pivního moku a kamarádů. Nepřestávejte pít, dokud vám nezačne připadat, že kamarád má tři hlavy a tři pivní pupky.

Choďte domů co nejpozději. Nejlépe pořádně opilý a v závěsu vrávorajícího bezdomovce.

Vyzvracejte se hned v chodbě. Pokud
možno do jejích oblíbených bot.

Při sexu myslete jen na sebe. Zapomeňte na klitoris a užijte si to. Během milostného aktu ji několikrát oslovte jmény svých bývalých přítelkyň. Po sexu začněte okázale chrápat.

Pokaždé, když vám zapláče na rameni, si řekněte, že to jistě bude samou láskou.

V lese ji donuťte, ať vám nasbírá litr borůvek, protože vaše sekretářka Zdenička má ráda borůvkový kompot.

Mezitím, než vaše drahá zavaří borůvky, si pusťte porno a hlasitě ho komentujte.

Tak musím díkybohu konstatovat, že můj manžel nejspíš nezatoužil po opětovné svobodě, poněvadž neprovádí žádné z těchto skvělých rad :-)))) Snad jen ty kecy o jídle u nás občas (často) zazní. Česnek miluju já, takže tohle taky nesedí a přiznávám, že častěji z pití zvracím já :-))) Je to u nás drobátko naopak. A co u vás, splňuje váš poklad některé body? :-DD

Druhým návodem je: Jak pobavit stopaře. Některé hlášky by myslím zaručily vystoupení stopaře za jízdy z auta :-)))). Já teda stopaře takřka zá:,–(ně neberu. Jednou jsem se vytrestala, když jsem jedouce z Prahy do Brna zatoužila po společnosti a u Humpolce nabrala do auta mladíka sympatického vzhledu. Ale vyklubal se z něj ukrajinský dělník, jedoucí za prací :-(((( Mlčela jsem jak zařezaná až do Brna, vytáčela motor do maximálních otáček, jela jako o závod, až onen mladý muž tiskl madlo nade dveřmi do zbělení kloubů. Tak si říkám, kdo z nás se tehdy bál víc… :-))))) Všechno mělo happy-end, slovanský příbuzný vystoupil celý a nepoškozený na první výpadovce u Brna, já si odfoukla a od té doby vážně neberu stopaře :-)))) A co vy?

Jak pobavit stopaře

 • Při rychlosti nad 130 km/h simulujte epileptický záchvat.
 • Vypijte za jízdy 1 litr 40% vodky.
 • Při rychlosti nad 180 km/h pusťte volant a začněte strašně ječet.
 • Po nastoupení stopaře se zadumaně dívejte na volant, vyčkejte pět minut a rozjeďte se se slovy: ?Umřeme".
 • Opakujte: „Vždycky jsem chtěl spáchat sebevraždu.“
 • Zastavte, otevřete kufr, vystupte a mluvte do kufru: „Jestli nebudeš hodnej, tak tě stáhnu z kůže !“
 • Nepřetržitě a hystericky se smějte.
 • Přilepte se co nejblíže k volantu a broukejte si: „Všechny je zabiju, všechny je zabiju.“
 • Nařiďte stopařovi, aby řadil kdykoliv mu to řeknete.
 • Přezujte se za jízdy.
 • Při zpozorování policejního vozu začnete ječet: „Sakra, našli nás!“ a snažte se nenápadně ujet.
 • Za jízdy se upřeně dívejte před sebe a zeptejte se: „Taky nevidíte vůbec nic ?“
 • Zastavte na vlakovém přejezdu a začněte hrát Game-boy.
 • Před prudkou zatáčkou začněte brečet se slovy: „Já to nedokážu…“
 • Vytáhněte mobil, vytočte jakékoliv číslo a mluvte do telefonu: „Haló, Zede, chytil jsem jednu mouchu.“
 • Při rychlosti 100 km/h v obci se zeptejte: „Nevíte, kde že je ta brzda???“
 • Při policejní kontrole, či na celnici se vykloňte k strážníkovi a potichu šeptejte: "To je on, to je óóóón?.
 • Při nastoupení stopaře si nožem udělejte zářez na volantu.
 • Houpejte se v sedadle z leva doprava a potichu si něco brblejte.
 • Při vyložení stopaře se rozlučte se slovy: „Vím kde bydlíš“ a s psychopatickým smíchem se rozjeďte pryč.

Pokud se vám návody aspoň trochu líbily, pro příště bych měla perličky ze soudních síní a policejních spisů! A na závěr, po vzoru Iky, posílám jeden můj oblíbený ftípek a doufám, že i vy něco pustíte do placu, protože srandy a dobré nálady není nikdy dost :-)))))

Jede řidič v noci lesem a najednou uvidí u cesty postavičku, celou v červeném, jak na něj mává. Zastaví, stáhne okénko a uslyší: ?Jsem trpaslík, chodím celý v červeném, jsem teplouš a mám žízeň.? Řidič mu podá z kabiny láhev vody a jede dál. Náhle uvidí stát u cesty modrou postavičku. Zastaví u ní, stáhne okénko a ptá se: ?Co jsi zač a co chceš?? ?Jsem trpaslík, chodím celý v modrém, jsem teplouš a mám hlad!? Řidič mu podá svoji svačinu a jede dál. Po chvíli na něj zas někdo mává, tentokrát oblečený celý v černém. Řidič zastaví, stáhne okénko a ptá se: ?Tak co, ty buzerante, co to bude tentokrát?? ?No tak abychom snad začali vaším řidičským průkazem!?

Zdraví a pozdravuje vaše Pája.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.11.04 07:04

Prgááááá!A teď si to dočtu!

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.11.04 07:21

Uff uff uff!
To jsem se pobavila.Teda Pajuško,ten deníček se Ti fakt povedl.A sedí. Na někoho víc,Například můj bývalý chodil po ulici a okázale se otáčel za každou blondýnkou a pokud možno mlaskal.A když přišel z práce,tak se zul a nohy dal na stů.No,nemusím Vám povídat,co bylo po celé kuchyni cítit.
A pokud byla nějaká rodinná oslava,tak se věnoval každému kolem a já jsem byla vzduch.To samé,když jsme seděli u nějakých kámošů na návštěvě.Ale přitom chtěl,abych tam byla.Asi aby nebyl za trubku,že nikoho nemá.
Když jsem jednou projevila přání,že by jsme mohli například romanticky vyrazit líbat se po rozkvetlým stromem,neb je 1.máje,tak mě odbyl slovy,že on si teda na to nehraje.
Zato teď jsem jako v pohádce.Je pravda,že jsme spolu teprve čtyři měsíce,ale zatím to vypadá slibně.Ještěnemanža nešetří pohlazením,pu­sinkami a hlavně mě poslouchá a stará se,jeslti mi něco nechybí.Už se jednou moc spálil a tak mám pocit,že ho musím hlídat a chránit,broučka mého.I když je tak super,neznamená to,že nemá své vady.Na spoustu věcí je puntičkář,ale na druhé straně mu nedělá problém zahodit boty do prostředka chodby a tamtéž nechat tašku,o kterou se přerazím.Ale to je vada,kterou mu snadno odpustím.
Nemusel mě nijak svádět.Stačilo,že se na mě podíval svýma nádhernýma hnědýma očima a usmál se.A bylo to.Doufám,že mu to dlouho vydrží.
Uff,nějak jsem se rozjela.Už budu končit.Opatruje se a koukejte někdo hlásit zase //.
Nafteta

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 05.11.04 08:01

Tož jsem zase tady a jsem ráda, že první byla Naftetka. Nechtěla bych mít první komentář ve svém deníčku :-)))))
Včera mi volala Káča a její krevní testy jsou taky v pořádku. Díky bohu. I mimoušovi se prý daří, takže u mojí sestry všechno v pořádku. Mě čeká kontrola až 22.11., tož do té doby musím doufat. Ale že to bude ještě dlouhé čekání!!!
Včera jsme obdrželi půdorys a pohledy nášeho domu. Už je to takřka tak, jak jsme chtěli, ale zase zapoměli na technickou místnost. Takže manža zasedl k PC a jal se půdorys přepracovat. Výsledek mám teď před sebou a dostala jsem za úkol ho prostudovat a promyslet. Ale konečně se to začíná rýsovat. Dneska by jsme měli koupit ten nový pozemek, co se nám naskytl. Pokud to vyjde, tak bych to mohla oslavit! Třeba jablečným džusem, nebo fantou :-DDD
Dneska ráno manža konstatoval, že už mi drobátko roste bříško, což mě vyděsilo. Pupík ještě mít nemůžu, takže za to může jídlo. Ale ne, ještě nejsem tlustá, tož zatím poplach nevyhlašuji.
Zdravím všechny Matýskandy, přeji krásný pátek a myslete na to, že nás čeká víkend!!

P.

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 05.11.04 08:41

Já se ná to vy… tak dlouhej komentář a on se to vymaže VRRRRRRRRRRRR
Tak já jdu na to znova

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 05.11.04 08:53

Ahojky tak po neuspěšném poslaní příspěvku píšu znova.
Dnes jsenm vstávala v děsně nelidskou dobu už v 7hod fuj.Ondrášek nechtěl spinkat tak si povídal a houkal a třískal chrastítkem do postýlky.No a vtom se fakt spát nedá.

Pájo super deníček jsem se nasmála.U nás je problém s jídlem maminka tak atd.

Petr bere docela rád stopaře.Jednou vzal holku prej pořádnou kočku tak se těšil že si pokecá seznámi popřípadě vyškemrá tel.No a z koťátka po 5min jízdě vylezlo že jede do práce za zákazníkem a že by ji vůbec nevadilo kdyby si trochu přivydělala a že za to že ji veze tak mu dá slevu a že mu ho vyk…!!No a kdyby prej chtěl něco jiného tak že není problém jen že by to musela bejt atomovka že chvátá.Tak měl prej co dělat aby ji vysvětlil že nemá zájem.

No a kdepak jste našli pozemek?Mi hledáme skoro 3roky a pořád nic bud je to děsně drahý a nebo v pr..lákově.

Tak já vám taky něco pošlu at tu máme pořádně veselo :o)

Jak to doopravdy bylo - muži a ženy >

Nic proti nikomu, ale jak to bylo tak to je …

Muz objevil ZBRANE a vynalezl LOV. Zena objevila LOV a vynalezla KOZICHY. Muz objevil BARVY a vynalezl MALOVANI. Zena objevila MALOVANI a vynalezla MAKE-UP. Muz objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI. Zena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY. Muz objevil HRY a vynalezl KARTY. Zena objevila KARTY a vynalezla CARODEJNICTVI. Muz objevil ZEMEDELSTVI a vynalezl JIDLO. Zena obejvila JIDLO a vynalezla DIETU. Muz objevil PRATELSTVI a vynalezl LASKU. Zena objevila LASKU a vynasla MANZELSTVI. Muz objevil ZENU a vynalezl SEX. Zena objevila SEX a vynalezla MIGRENU. Muz objevil OBCHODOVANI a vynalezl PENIZE. Zena objevila PENIZE a tehdy se to vsechno posralo !!! :-)))

Petra a Ondrášek

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 05.11.04 09:44

Ahoj holky!
Pájo, prima deníček, takovéhle odlehčení už jsme potřebovaly. U mě od včera nic nového, další odběr krve bude zítra. Doktoři na mě nicméně pomrkávají, že tam VV asi bude, jen se ukázat, potvora.
K tématu deníčku se vyjádřím později, teď jdeme se spolupacientkou dokoukat Želary :-))))))
Hajinka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 05.11.04 09:51

A ještě spešl dík Dadlince za odkaz na tabulku HCG - řekla bych, že moje hodnoty přesně odpovídají tomu, co jsem říkala doktorům. Tak si počkám na potvrzení a hurá domů.
Hajinka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.11.04 09:54

No tak vidíš,že to půjde.Ale vyřiď vetřelečkovi,že za to napínání dostane na budku.To se matýskovským tetkám nedělá.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 05.11.04 09:56

Ahoj Matýskandy při pátku,

Pájo skvělej deníček!!! Jenomže teď abych si snad myslela, že mám doma naprosto úžasný stvoření, ne? :-))) já si něco najdu :-)). Jediné ze seznamu, co mi občas dělal bylo, že se ohlížel za hezkou ženskou, a to hlavně když jsme spolu třeba jeli v autě. Párkrát jsem mu chytla palici se slovy „čum na cestu, nebo si tu hlavu ukroutíš“, odklonila zpětné zrcátko a tvářila se naštvaně. On se většinou smál a ještě zatroubil. Teď už to SE MNOU nedělá :-))).

Péťo no taky dobrý :-))).

Dneska budu mít zase páteční nestíhačku, tak mě omluvte, písnu večer.
Juanco ahóóóój!!!!!!!!!!

Jo a Hájí, to hcg přesně vychází i dle tt, že jsi otěhotněla tak mezi 30-38dc, ne? Já bych to tak viděla, zhruba 3 týdny od početí. Samosebou tam ještě nemůžou nic vidět :-))), ale VV je tam.
Souris krásný talíře!!!
Klaris krásný malinký pupíček!!!

Pajdule

Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.11.04 11:02

Ozývam sa troška netradične ? ešte pred obedom :-) No šéfko má pokračovanie toho pojednávania zo včerajška. Takže ?myši majú voľno? :-) a môžem, si tu veselo robiť čo chcem ! :-))))
Paja, dobrý denníček, pobavila si ma :-))))) Dokonca viem o jednom, ktorý sa skoro do bodky týmito radami riadi, no pochybujem, že okrem televízneho programu prečíta aj niečo iné, takže to vychádza z jeho podstaty, volajú ho FOFO (fur opitý, furt ožratý), je to taký hulvát, viac v krčme ako doma, smrdí, ziape po žene, hovorí, že keby ho neopila a nevliezla mu do postele, neoženil by sa s ňou … a svete div se ? majú spolu šesť detí.
Toho môjho sa to myslím ani v jednom bode netýka :-) Však preto som si ho aj vybrala, ta ne? Dokonca mi ešte neofrflal nič čo som navarila, a to istú dobu som mesiac v kuse varila brokolicu, kdesi som si prečítala, že žena, ktorá chce otehotnieť, mala by jesť brokolicu:-) Nohy mu ešte nikdy nesmrdeli (to nechápem najviac), po celom dni v silonkových ponožkách sa to o mne povedať nedá :-)) a ponožky zbiera po celom byte on po mne:-) a čo mám na ňom najradšej je to, že každé ráno si ma pritúli, vystíska, povie ?dobré ránko ikamoja? a pobozká ?kozičky? ako im on hovorí :-))) No nejdem ho toľko vychvaľovať, až to nie je o tom, či je ON skutočne tak skvelý alebo JA tak nenáročná :-) má aj svoje nedostatky, najviac asi to, že je to taká papuľa nevymáchaná. A ozaj, na toto som skoro už zabudla :-))))) Na svadobnú cestu na zemiaky ma síce nezobral, no náš prvý spoločný silvester prebiehal asi takto, v jednom penzióne v Tatrách, pozval ma stráviť silvestra na chate v Tatrách a pritom, že trošku pomôžeme jeho kamarátovi :-))). On behal po placi (hral sa na čašníka), ja sedela na stolčeku v kuchyni, v zástere a škrabala zemiaky, minútu pred polnocou som si umyla ruky, vypila pohár šampanského a dve minúty po polnoci som už opäť škrabala zemiaky :-)))

Joudi, to jak to doopravdy bylo - je super :-)))))))

A ja pridávam, čo by mala hovoriť každá dokonalá žena:

 • Naozaj myslíš, že si toho dosť vypil?
 • Nudím sa. Poď mi vyholiť prirodzenie.
 • Čo by si tomu povedal, keby sme zohnali dobrý pornofilm, prepravku
  piva, trochu trávy, pozvali moju najlepšiu kamarátku a rozdali si
  to do trojky?
 • Keď sa ohýbaš, tak si moc sexi.
 • Radšej by som sa s tebou pozerala na futbal a pila pivo, než
  chodila po nákupoch.
 • Predplaťme si Playboy.
 • Poďme do mesta, aby si mohol okukovať ženské zadky.
 • Zostanem doma a vymaľujem.
 • Miláčik, susedova dcéra sa zase opaľuje, poď sa pozrieť.
 • Tvoja matka ti dala skvelé vychovanie.
 • Nemal si už byť v bare s kamarátmi?
 • To bol super prd. Skús to ešte raz.

Hajinka, ty si sa tam normálne udomácnila :-))))

Ika

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 05.11.04 12:14

Naftet, VV dostane naplácáno, hned jak se objeví :-DDDDD
Pajdul, myslím si to samé co ty, jen ti chytrolíni doktoři to prostě odmítají pochopit. A pak - za každý den tady jim dám asi tisícku, tak proč by mě honili domů, že.
K tématu deníčku - ty naše manži už jsme pomluvili tolikrát, že se mi ani moc nechce vypichovat body, které na toho mého sedí - řeknu jenom, že je jich výrazná menšina :-DDDDDDD.

Hajinka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 05.11.04 12:18

Tradičně, jako každý pátek, dneska nestíhám. Je to hrůza hrůzoucí, až se mi z toho začíná dělat špatně. Těch schodů, co jsem dneska naběhala!!! Moribundus!!!
Ale chviličku jsem si našla.

Tož předem zdravím Hajinku a doufám, že se VV brzo umoudří a ukáže prdelku :-DD Taky jsem si našla ty hodnoty Hcg a myslím, že je všechno v nejlepším pořádku. Doufám, že už ti to brzo doktoři řeknou taky a oba vás pustí domů.

Joudi, pozemky tady u nás vůbec nejsou. Je jich katastrofální nedostatek. Jeden poslední od města jsme vydražili za šílený peníze, protože o něj byl nebývalý zájem a tenhle druhý jsme si našli sami a překecali majitele. Tak se uvidí… Ale levno tady taky nemáme a přehršel pozemků už vůbec ne.

Pajdulko, když se mi ten můj kouká do zpětnýho zrcátka, samozřejmě ukrutně nenápadně, tak mu řeknu, že jestli toho nenechá, bude mít z toho šilhání brýle! Je to všechno jedna pakáž :-))))) Extra tobě hlásím, že dnes jsem měla na oběd kuřecí prsa zapečená sýrem a šunkou, hranolky a tatarku. Mňam, kalorická bomba!!!

Naftetko, jen si přiznej, že máš doma takřka dokonalýho chlapa, neboj. Tím nic nezakřikneš! A pokud se v té chodbě o tašku jednou nepřerazíš, nic vám nezabrání ve šťastném životě, no ne? :-DD

Teda Iko, to se máš, že tě ten tvůj každé ráno takhle mazlíkuje. To my vstáváme každej jinak, neb můj drahý nemá pracovní dobu. Já jo, tudíž pravidelně vstávám a on chrní dál. Jeho ranní pozdrav se proto smrsknul do neidentifikova­telného zamručení, když mu - spícímu před odchodem dávám pusinu. Ale máte pravdu, holky, takhle po ránu a spící jsou ti chlapi k sežrání.....

Jdu trávit nad kafíčkem. Páčko!

P.

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 05.11.04 13:09

Nazdárek přeju dobré popoledne :-))
no já chtěla říct ráno - jsem vstávala skoro v 11…
Já asi fakt naspávám až bude mimi nasvětě - podle toho že spím 12-14hodin to bude asi pěkný nespavec :-))
Včerejšek opět hrůza, blbě mi bylo hlavně psychicky a bulela jsem jak želva že už nemůžu a že to nezvládám teď - jak to pak zvládnu s mimčem - no depka jak hrom..A když jsem si stěžovala Radimovi - tak on u toho normálně usnul v křesle - no myslela jsem že ho ještě kousnu..No pak se naštěstí vzbudil a byl na m+ moooc hodnej tak si to vyžehlil :-)))
Hlásím první nesmělé ťukání zevnitř na břišní stěnu - snad už je to klubíčko a né větry :-)) ale ještě pořád si nejsem jistá..

Hájí: tak tebe pořád drží ve špitále a ještě o hladu no chuděrko - ale snad už se konečně všichni brzo přesvědčí že tam VV je a pošupajdíš domů!! Už aby to bylo že - tak přeju ať to rychle uteče..

Gothic, Vichy a Renčo - to jsou teda závody ?.)) to aby sme uzavírali sázky kdo bude první, mám tajný tip a pak vám řeknu zda to vyšlo :-))) tak ať vám to všem třem proběhne v pohodě a hlavně přirozeně…Těším se na naše nová Matýsčata!!

Pajdule: pupíček je krásný a malinký ale už aby trochu poposkočil - jak mi pak má někdo věřit že jsem těhu, když to v těch těhotenskej kalhotách ani není vidět..no já vím že budu ještě fňukat nad velikostí panděra - ale momentálně by trochu vyrůst mohl - jinak kdyby mi nebylo špatně tak bych ani nevěděla že jsem těhotná..:-)))

Gothic: chuděrko malá foukám ti virtuálně na bebíčko, já jsem taky šikulka a ýehlení mi taky obzvlášť „jde“ :-))

juanco: nic si z těch snů nedělěj - mě se tase tuhle zdýlo že jsem škrtila tři krysy!! a dneska že jsem chtala do ruky chřestýše a odebírala mu jed tak jak to dělají vědci - že mu dají tlamu nad lahvičku potaženou gumou a tam mu strčí ty zuby..no a ten chřestýš mi pořád utíkla a já ho znovu chytala a on mě kousal - ale nci mi nebylo..Jo a to se mi zdá často - že mě nějaké zvíře - krokodýl, kůň, pes, krysa kousne - ale ono to vůbec nebolí a nemám žádnou ránu (co na to Hájinka ?)

Páji: s tím rozepnutým knoflíčkem - no já takhle chodila dlouho neboť mám asi dvoje kalhoty a oboje těsné a než jsen si koupila ty těhu tak to bylo jediné řešení :))

ještě k tématu - tak můj drahý je zaltíčko, zbavit se mě zjevně nechce, a to že neustýle komentuje nějakou ženskou a v reklamách na dámské prádlo mi vždycky ukazuje na nějakou holku a říká - tu mi koupíš :-)) mi vůbec nevadí - vím že si dělá legraaci :-)) Ostatně s bývalým partnerem jsme byli schopni otáčet se za ženskýma oba a komentovat je společně - dobrý návod dělat to tak chlapovi u kterého vám otáčení za ženskýma vadí :-))

taak hezký víkend já se asi na net nedostanu tak si ho užijte
paa
Klaris+Klubíč­ko 18tt+1

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 05.11.04 13:22

Pájo, tvůj deníček je dnes nejčtenějším článkem :-)))))
Tak se holky trošku snažte, ať je v něm co číst!!!!!!!
Hajinka

souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 05.11.04 13:43

Ahoj baby,

az teraz sa dostavam k pisaniu! Sef mi sice odisiel na dovolenku a je klud ale mam tu hrozne prace - ale uprimne, radsej si ju urobim teraz, lebo ked je tu on, sustredenie vytiahnem tak na 40 %. Aspon mi to dosejpa…snad :-)

Pajo - pekny vesely dennicek :-) posielam manzelovi na vystrahu.
Pridavam sa ale ku klariskinej taktike - radsej to obzeranie nedramatizujem a obdivujem a komentujem s nim. A ako som uz pisala, mame okna do maleho dvorceka à la Amélie z Montmartru takze pozorovat prezliekajucich sa susedov nie je problem :-) a nez ide drahy spat, dobre som si a vsimla ze najprv zhasne a potom ide pooomaaalllyyy okolo okna a uz ma vytipovane poschodie, kde sa obcas „nieco“ deje :-)

Ika - no tak teda to je dooobry silvestrovsky program. To mas este materialu co mozes vyhadzovat na oci! :-)

Tenar a vsetky - diky za pochvalu, z tanierov zacne definitivne chutit az zalezie ten cervicek co nas nuti sa pozorovat, ci sme sa z toho amaterskeho pokusu nahodou neotravili olovom :-)

Gothic - ty si ale dobra manzelka!!!! Za tmy vstava, na svoje zdravie nedba, len aby manzel mal vyzehlene kosele…to popalenie ber len ako upozornenie Roderikovi, ze to nie je az tak bezne! :-)

Pajdule, uz sa mas lepsie?? Ako si ten kinezicky zazitok vstrebala?
Ja som zacinala pracovny den tiez kineziterapiou - ale tu je to nazov pre doktorov maserov, rehabilitakov. Chrbatik mi rozmasiroval, krk mi vytiahol aspon o 5 cm…hmmm, hned lespie zacina den.

Zajtra mame prvu tanecnu sutaz v sezone, tak na mna myslite.

Prajem pekny vikend

Souris

souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 05.11.04 13:45

Ja som trubka!
Juanca ahooooj! :-)

Hajinko - tak zda sa ze si uz viac menej ukludnena, to by to zahniezdovanie a molekularne delenie malo hned lepsie poskocit! :-)

Souris

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 05.11.04 14:00

tak som vas tu pozorne sledovala co a ako a som spokojna.
hajinka tak som taka rada ze je vsetko o.k.,len nech ta uz domov pustia,tisicku na den vypytaju a ani najest jej chudinke nedaju.
denicek sa mi paci ale tiez tak ako hajinka ,tolko som tu uz na toho pacica nakydala ze az no chudatko moje male skarede,este ze nerozumie co pisem inac by ma nakopal do prdele.
v podstate je to dobra dusa len ked sa mu skrizia kable tak nevidi a nepuceje ale to sa stava viacerym z nas.
ja sa uz pomaly chystam do roboty-sa mi nechceeee.
inac ako som vcera oznamila tak rano bol sex,aj som to chcela stopnut ale som zaspala tak ze neviem ako dlho to trvalo,prebrala som sa az ked paco zliezal dolu:-)))))),nie sranda,paplon bol odhodeny a normalne som bola nahata a to uz bol biely den…tak tak.no podrobnosti pisat nebudem kazda podla svojej fantazie.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 05.11.04 14:04

no a pozdravujem cele o:,–(enstvo matysku.
no a som sa rozhodla ze si tu hru predsa len objednam lebo normalne mam az zachvat ako ju chcem,no a ked uz mam platit take postovne tak si objednam dve a hotovo.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.11.04 14:27

Hurááá,odpoledne a jde se dom.Miláček volal před chvíli,že dorazil k rodičům.On to had jeden zabalil brzo a vyrazil.No nic,já ho zítra zbuším.Ba ne,asi ho opusinkuju,protože se nám bude stýskat.Venku svítí sluníčko a vyrazím dom.Jo,mimocho­dem,čerstvé zprávy od Binky.Eli má pořád žloutenku,tak jsou stále v porodnici.Všechny Vás pozdravuje a od Eli mám vyřídit brbrbrbllllll­psssssk.Hlavně prý pro ženicha Ondráška.

PájaP:To víš,že je dokonalej.Ale říkat mu to nebudeme.Nosil by nosánek moc nahoru.Ale tu tašku mu odpustím.To za ten zdravotní polštářek,co mi koupil.A za to,jak ho mám ráda.

KLARIS:To je super.Klubíčko se hlásí,že tam opravdu je a že s ním máme počítat.Moc Ti to přeju a závidím.A taky toho manžu zlatíčko.

JUANCA:Téééda,Ty vedeš fakt divoký život.I když teda po ránu jsem malátná taky.Naštěstí je Zdenda poměrně málo aktivní v ranní hodiny.

HÁJINKA:To Ti schvaluju.VV nabacáme,jen vyleze.Ovšem až poté,co nad ním budeme juchat,jak je krásný(á).
Nafteta

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 05.11.04 15:28

Ahóój kočky! Jako obvykle mám hromadu práce a výhled na příští týden taky nic moc :o(

Pájo, díky, takový deníček pro povzbuzení bychom mohly mít častěji :o) A teda naštěstí na toho mýho chlapíka nesedí ani jeden bod, asi mu večer něco dobrého ukuchtím a dostane pochvalu :o)

A jaké máte plány víkend? Mě zítra čeká Pronatal a pak pojedu k mamince píct cukroví :o) Od té doby, co jezdíme na vánoce na chalupu, všechno napeču do konce listopadu, abychom to tam mohli odvézt, než napadne sníh - pak už se tam nedá dojet autem. Už se moc těším, hrozně mě to baví (zatím, uvidíme až budou děti a budu muset vyrábět několikrát víc :o)).

Mějte se krásně, T.

Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.11.04 15:28

Paji, smrteľne vážne, on je naozaj každé ráno taký, mazlíček, sladký, roztomilý, pri nikom inom som to nezažila,
on je moja princeznička, zaklipká na mňa tými svojimi kilometrovými mihalnicami a hneď som na mäkko :-)))) Akurát, že potom mi už lezie na nervy, každé dve minúty mi hlási koľko je hodín (akokeby som nepoznala hodiny!) a pridáva, napr. je štvrť a on ?Ika pohni si už je pol?, je pol a on za mnou vykrikuje ?už je trištvrteeeee?, atď. a píli mi uši, že on už je hotový, a pritom tam ešte pobehuje polonahý :-)))) Vtedy na zožranie veru nie je, no ale potom cestou do práce ma v aute drží za ruku :-))) a to už bych ho zožrala znova :-)))

Gothic, tú popáleninu od žehličky už budeš mať na ruke dobrých pár rôčkov, ak nie naveky :-))) časom to už bude len taký tmavší pásik aj ja ich mám po oboch zápästiach niekoľko. Žehlička mi drbla na zem už dva razy, a funguje potvora ! (ja by tak veľmi chcela novú), ten prvý raz len trošku praskla, no na druhý raz po nej zostala v podlahe riadna diera. Aj tých dier v podlahe už mám na svedomí niekoľko, od popadaných nožíkov, cez vypadnuté pivové flaše z chladničky a pod… :-))) Nikdy som pre takéto veci neplakala, vtedy s tými opratými papierovými vreckovkami to bolo preto, že som sa začala ľutovať, že na nič nie som súca ? ANI NA OTEHOTNENIE ? to bol len taký menší skrat v rámci mojej trištvrteročnej depresie :-)

Klariska, je dobré že veľa spíš. Čím viac spíš, kým je malé v brušku, o to lepší spachtoš bude potom bábo, keď sa narodí. Takže aké z toho pre teba vyplýva ponaučenie :-))))) spi kedykoľvek len chceš a môžeš :-))) A netráp sa, že to nezvládaš, tým si len všetko zhoršuješ, jasnaže: VŠETKO ZVLÁDAŠ, NIKOHO NEOBŤAŽUJEŠ, NIKOMU NELEZIEŠ NA NERVY SVOJÍM FŇUKANÍM a pod., a pokiaľ aj máličko áno, nesmieš si to vyčítať, máš na to plné právo :-))))) rozumieš mi? :-))) skús sa mať viac rada aj s tými ble-stavmi čo máš a uvidíš, že bude lepšie :-)))) A ROZMAZNÁVAJ SA! ? to máš rozkazom :-)))))

Juancza, okrem krásavice nenormálnej si navyše geniálna :-))))) ten nápad, že objednáš rovno dve :-) teba mať doma a chodím ako s kozmodiskom - stále úsmev na tvári :-)))))))))))))))

Pozdravujem všetky babky :-)))))) Osobitne Dadlu a Suri, ponevač dlhšie o sebe nedali vedieť a dnes tu osoby vôbec neboli :-)))) Tož sa polepšite :-)))

Ika

souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 05.11.04 16:09

Poviem vam nieco na zabavenie a zvlast pre inspiraciu pre Ikinho mnazela :-)
Vo fr. TV zacali davat novu relaciu - 5 teplosov ma za 1 den zmenit zivot jednemu chlapovi.
Kazdy buzerant je na nieco (kuchyna, krasa, handry, dekorater a kouc). Davaju si dost zalezat aby to bolo na nich vydiet ze su teplosi a su fakt sladki.
Nedavaju si ziadne servitky pred usta: „zlaticko ten tvoj uces je fakt hroznyyyy“ a tak slato teplo mavaju rucickami nozickami.
No a postupne svoju „obet“ naucia navarit nieco chic a lahke, vezmu na nakupy, zatial mu prevratia byt hore nohami, kouc mu radi ako na baby a tak..no a najsrandovnejsi je ten na "krasu. Ten urobi novy uces a radi ako sa ma o seba starat: cistit plet, kremikovat, sem tam doporuci masku…su srandovni, ale vysledok je dost efektny ale normalny.

ja sa na tom hrozne dobre bavim, honza sa tvari ze nepozera ale ja ho vidim ! :-) no a uz mame v kupelni pokroky:to ze si berie obcas tonik na cistenie a uz si „nechal“ kupit krem je normalka, ale minule sa prisiel poradit a namazat sa cistiacou maskou..a najlepsie bolo ked som ho nacapala s mojou pinzetou s nosom nalepenym na zrkadle: predtym v tej relacii totiz dotycnemu pretrhavali opicie obocie aby sa „prejasnil pohlad“
Tak Ika, taketo skolenie by potreboval tvoj muz! To by sa rano prebavil, nez ty sa normalne oblecies :-)

Inac baby, co vasi milankovia a ich krasa, resp. jej udrziavanie?

Souris

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 05.11.04 18:31

Rozebírali jste tu bříška tak jsem vá jedno takové mini bříško uložila na rodinu.
Jo a bacha at nepuknete smíchy!!!

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 05.11.04 19:18

Holkýýýýýýý já můžu na víkend domůůůůůůůů!!!!!! Hurááááá :-DDDDD
Zítra mi naberou krev, udělají utz a šup dom :-))). Však už taky manža umírá hlady :-D.
Dneska mi prdli injekci - hormon žlutého tělíska, aby měl VV výživu, než se konečně ukáže a začne se živit přes mojí krev :-))). Byla u toho taková prima sestřička, sama se označila za letitou porodní bábu :-D, a říkala, že jsou po tom hormonku chytré děti :-DD. To bude teda VV pěknej prevít!!! :-D. Chytrej a ještě zlomyslnej k tomu :-DDDDDD.
A na závěr jeden vtípek :-).

Manželka nařídila svému muži, aby pokaždé, když jde domů, dýchnul klíčovou dírkou, aby poznala, jestli pil (v takovém případě ho nechávala spát přede dveřmi), nebo nepil (tehdy ho pustila domů). Totálně ožralý manžel jde zase jednou domů, a aby přehlušil alkoholové výpary, nacpal se česnekem, cibulí, křenem, atp.
Jako obvykle dýchnul na manželku klíčovou dírkou, a manželka povídá: nedělej si ze mně srandu, otoč se, a dýchni na mně!!! :-)))

Hajinka

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 05.11.04 20:00

Ahojte cicusky!! Pripajam sa k pochvale dennicku, je super. Ja beriem stoparov hrozne rada, ale nie ked som sama v aute. Moj muz ich tiez nechce brat, mal podobny zazitik ako Jouda, isiel rano do prace a pri ceste nestastna babenka ( si naivny myslel, ze ide z disky, stratena) a to profesionalka, jak sa priblizila, tak hned odfrcal.
Souris- ono s tym zehlenim, ja cele dni nic nerobim a moj muzicek chodi do prace, potom mi este vzdy nieco navari a naposledy si do poradne zobral pokrcenu koselu, som sa hanbila. A povedala som si, ze aspon vyzeniem Roderika, inak by som sa vydr… na jeho kosele, ale normalne som mala chut zehlit, aby som sa nejak rozptylila, inak to bolo asi 7 koseli, nic moc, len my mame taky ten naparovaci pristroj a jak som brala ten podstavec, tak mi zacala padat zehlicka a ja som ju reflexne zachytila. Ale uz ma to neboli, len to vyzera otrasne, to si ma Ika nepotesila s tym, ze to nezmizne! Ja vyzeram jak tyrana zena!
Hajinka-som si tiez pozerala tu tabulku a sedi to. Ja som tiez ten pripad, co otehotnel na konci a teraz uz som 8 dni po termine a este to nevyzera na porod, mam posun oproti MS 2t. A je dobre, ze vies svoju pravdu a neberies Dr. ako pismo svate, oni si niekedy myslia, ze su najmudrejsi. A coskoro urcite nieco uvidia. Mne tiez Dr. povedal asi v 4tt, ze nic nie je vidiet(objektivne), ale, ze on je presvedceny, ze je to tam, a ze o tyzden ho uvidime-a tak aj bolo. :-)))Tak nech ti to ubieha.
Ika- u nas doma je to presne naopak, ja sa rano tulkam a budim muza a on je rano uplne nepouzitelny, akurat pusu pri odchode sa prekona mi dat a to je vsetko, ale zas cez vikend mi robi ranajocky. A co som uplne sokovana, on vobec nekuka po cudzich babach. Este aj ked ho na nejaku upozornim, tak povie, ze si nevsimol. To je fakt jeden z mala chlapov, ktorych som mala, co nekuka. Ani v aute nekuka, to skor ja. On si vsimne jedine, ked nejaka baba vyzera uplne hrozne-to sa na nej rehoce.
Souris-s tou krasou-moj drahy sa ma asi po mesiaci spolunazivania spytal, ci nemam peeling, skoro som odpadla a minule si kupil krem na vrasky Nivea, vonaviek ma asi 20 to fakt neprehanam (pouziva asi 4), ale za to je schopny chodit 4 dni neoholeny.
Ja uz si ani nepametam, co kto pisal, jaj Klaris- to uz su urcite pohyby-ja som ich citila v 16tt, co je neskutocne skoro a ked ich citis troska, tak o tyzden to uz budu poriadne kopance. A s tych depiek si nic nerob, ja som stale plakala a moj muz nechapal, co mi je. No chlapi, im sa nezmenil cely zivot. A brusko mas pekne a teraz uz porastie. :-))
Paji-moja kamoska je v 8tt a tiez vravela, ze uz je to pomaly vidiet. Ja som tiez najprv rozopinala gombiky, ale potom mi zacalo tvrdnut z gati brucho, tak som radsej kupila tehu gate.A uz fakt neviem co napisat. U nas sa stale nic nedeje, som zvedava, ako vyde ten tip-ja, Renca, Vichy.
Majte sa veselo pa pa G+R zajtra TP

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 05.11.04 20:05

To je super!!!! Prajem pekny pohodovy vikendik s muzickom.

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 05.11.04 20:10

Tak jsem zase na netu večer, jako kdybych už chodila do práce, ale to mě čeká až (nebo už?!) v pondělí.
Trochu jsem se nad sebou zamyslela a po pěti týdnech válení se na neschopence a nicnedělání jsem musela doma už konečně něco udělat. Tak jsem zazimovala muškáty, uklidili jsme s manželem komoru (a že to potřebovala jako sůl !!!), sbalili starý papír do sběru, vysála jsem a umyla všechny podlahy. Ale myslela jsem na vás a celý den nakukovala :o)))

Pájo ? skvělý deníček! Jako ostatně všechny Matýskovské deníčky :o)))
Manžel se naštěstí také vymyká uvedeným zá:,–(ám, snad s výjimkou otáčení se za krásnými slečnami, ale to se otáčím taky a pak společně hodnotíme :o))) (ale jinak jsem úúúplně normální :o))
Druhé téma stopování je mi celkem blízké, stopem jsme najezdili hodně a bylo by to vyprávění na dlouhé zimní večery :o)) Tak vyberu jen nej?
Nejvíc jsem se bála, když jsme jely s kamarádkou z Brna do Znojma na Country bál. Zastavili nám 4 mladí Jugoslávci, kteří tu trávili dovolenou a zrovna mířili do Rakouska. Jejich řeči, že máme jet s nima, že se s náma otočí do Brna pro pasy atd. mě ani tak neděsily. Ale výměna řidiče za jízdy v plné rychlosti už mi tak dobře nedělala a při vystupování mě spadl obrovský kámen ze srdce. To bylo poprvé a naposledy, co jsem stopovala s někým jiným, než s Martinem.
Nejzajímavější stop jsme měli z Brna přímo až do Černé v Pošumaví, kam jsme měli namířeno a vyhradili jsme si na to dva dny. Vzali nás čtyři mladí lidi a dva psi v dodávce, měli jsme několik zastávek na kávu, nákup, večeři? Po cestě se popíjela vynikající slivovička a víno (samozřejmě bez řidiče :o)) a v Černé jsme vystupovali příjemně ovínění :o))) Dokonce jsme si později ještě vyměnili poštou pár pozdravů :o)) Moc fajn lidi?
Na nejdelší stop jsme se vydali do Popradu (do Slovenského ráje). Cesta nám trvala celé dva dny a na této cestě jsme potkali spoustu různých řidičů, ale to je tak na knihu?
Nejuslintanější stop byl směrem na Adršpach. Vzala nás paní ve škodovce s obrovskou dogou :o)) Maruška (ta doga) seděla vzadu vlevo vedle mě a vždy, když na krajnici zaregistrovala nějaké zvíře, tak se po něm (teda hlavně na mě) vrhala. Vystupovala jsem s úplně mokrým tričkem a totálně dobitá ? ta doga vážila mnohem víc než já?
To jen takový výtah našich stopovacích zážitků?
S Martinem občas stopaře bereme. Většinou lidi s batohy, co vypadají slušně. Já sama jsem stopaře vezla jenom jednou, byl to mladej slušnej kluk a oslovil mě na benzince. Naštěstí jsem se v něm nespletla, ale teď už bych sama do auta nevzala nikoho.

Peťko ? náš kamarád měl taky ?zážitek? s jednou lehčí dívkou :o)) Viděl ji pozdě večer stopovat ve středu Brna, nevěděl, že je to jejich obvyklé místo, a v domnění, že má nějaký problém jí zastavil. Když si nasedla do auta a kamarád ?pochopil? nastal problém, jak jí dostat ven. On samozřejmě žádné služby nepožadoval, ale ona, že bez peněz vystoupit nemůže, že by byl problém s jejím ?přítelem?. Už nevím, jak to tenkrát vyřešil, ale je živ a zdráv :o))
Jinak bříško super! Docela mě mrzí, že se ho tentokrát zase nedočkám :o((

Hajinko ? je príma, že můžete s VéVéčkem na víkend do své postýlky :o))) Tak ať vás manža pořádně opečovává :o))

Klaris ? nesmělé ťukání, jo? Tak to už teď je to tvé těhu takové ?opravdové?, ne? :o)))

Souris ? taneční soutěže já miluju :o)))) Tak držím palečky a doufám, ze vyhrajete :o)))

Juanco ? dvě hry? Holka blázníš? To už na nás nebudeš mít ani trošičku času, bééé :o(((

Tak tentokrát mám asi rekord v délce komentáře, takže všechny nejmenované zdravíííím !!!!

Krásný večer :o)))
Dadla

P.S. Sousedka je prý už v pořádku, dneska nám její manžel donesl obrovskou bonboniéru (chudáček, neví, že já na sladké nejsem) a poděkoval nám. Málem se mi spustily slzičky, a to jsem si myslela, že mi po tom zákroku nějak dezertovaly emoce?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.04 08:33

Ahoj holčeny moje!
Jsem tady netradičně v sobotu ráno a to z jednoho prostého důvodu. Jsem v práci. Zcela nedobrovolně, ale někdo holt musel! Tak jsem to vyfásla já. No co už nadělám. Celé dopo tady prosedím, pronudím a proserfuju :-))))
Včera se nám nahlásila návštěva. Náš kamarád, kterého jsme docela dlouho neviděli. A rovnou hlásil, že se půjde pít. No, to je teď teda něco pro mě :-DD Tak jsem zvažovala, že bych s pánama šla aspoň na chvíli, vzala auto a měla tak dobrou výmluvu na pití. Nakonec jsem se ale usádlila doma, padla na mě moje tradiční únava a bylo rozhodnuto. Pánové šli sami. Já jsem šla pěkně v deset spát, unavená a spokojená. Manža dorazil z flámu asi ve dvě a sám. Jen jsem zamumla, kdepak nechal návštěvu a dověděla jsem se, že ještě pokračuje v tahu. Tak jsme šli spát a kamarád na nás zvonil ve čtyři. Už měl dávno rozestlanou postel, takže jsem čekala, že jenom zalehne a bude po něm, páč byl značně ovíněn. Ale najednou jsem slyšela klapnout dveře od domu. Šel zase ven, ale nechal svítit. Za chvíli zase zvonil, tak jsem poslala manžu, ať mu jde otevřít a ať ho probůh uloží. No a přes dveře jsem slyšela, jak kámoš vypráví, že kdesi jezdil autem a boural. Naštěstí se prý nikomu nic nestalo. Pak se uložil a spali jsme. Když jsem dneska ráno vyšla před dům, šla jsem mu zkontrolovat auto a musím říct, že mu dal pěkně na prdel. Komplet přední maska na odpis. Ani snad nechci vědět, co kde vyváděl. Já mám totiž zá:,–(u, že když piju, tak neřídím a když řídím, tak nepiju. A tuhle zá:,–(u vyžaduju i po manžovi, který kdysi tenhle zvyk taky zrovna nedodržoval. Ale páč ho ženu k zodpovědnosti (seš přece ženatej, nééééé? tak se mě to taky týká, ty sobče), tak už to hódně dlouho nedělá. No a zrovna včera jsem pánům před odchodem dala příkazem, že auta zůstanou před domem. Zůstaly, ale očividně ne celý večer. Tak tolik moje postesknutí nad včerejškem. Z toho nočního probouzení na několik etap (ty jejich příchody + moje lítání na vécéčko) jsem dneska totálně nepoužitelná.

Hájinko, to je super, že se bílé pláště slitovaly a pustí tě domů. Jenom by se mi teda hódně nechtělo v pondělí zpátky. Dej vědět, japa dopadl UTZ.

Holky, omlouvám se, že nebudu reagovat konkrétně, ale mám vážně vygumováno, tož mě omluvte :-))))))

Vaše nepřihlášená Pája (nejsem u svého PC)

Suri
Kecalka 339 příspěvků 06.11.04 09:48

Suri

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 06.11.04 09:49

Pěkný komentář, Souris :-)))))))

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.11.04 09:53

Suri,
máš 1* za nejkratší komentář :o)))))
Dadla

Ren-ca
Kecalka 405 příspěvků 06.11.04 09:55

Holky, teď mně volala kamarádka, už leží v porodnici, byť měla termín až 20. listopadu. V noci jí praskla voda a teď budou čekat do zítřka do rána, jestli se malá vykulí dobrovolně, nebo jestli jí budou muset pomoct. Přemlouvala mě, ať si dám pár výběhů do schodů a rozrodím to taky, aby tam nebyla sama. Tak uvidíme.
Hájinko, to je dobře, že Tě pustili, víkendy jsou v nemocnici vážně na nic.
Přání krásného víkendu všem a speciálně forbesačce Juance (překlad: forbesák je něco jako pařan, tj. náruživý a hlavně noční hráč počítačových her).
 Renata

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 06.11.04 10:03

Sakra, zaměnila jsem Suri za Souris, omlouvám se! Asi už vážně debilním :-))))))

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 06.11.04 14:01

Zlatíčka Matýskové,
už jsem domáááááááááá­áááááá!!!!!!!!!!
A pozor - VV konečně odtajněn :-)))))), má 4 mm a krásně sedí tam, kde má, tj. v děloze. Vlastně tím pádem mám i první fotečku, o které manžel prohlásil, že mu to připadá, jako fotka klíštěte :-D.
Jinak byl ale moc roztomilej, udělal mi oběd a u každé suroviny se ptal, jestli ji teď můžu nebo nemůžu jíst :-)))))). A taky chtěl hned vědět, co že to bude :-D. Tak jsem mu řekla, že přece Vychechtanej Vetřelec :-)))))).
Holky, mám hroznou radost, že to nakonec takhle dopadlo, ale už vás s tím nebudu otravovat :-))).
Těhulky - začátečnice, pohlaďte ode mně mikrobříška, těhulky-finalistky naopak popožeňte ta svá štěstíčka na svět - třeba potulením s taťkama,to prý funguje dobře :-)).
Snažilenkám i nesnažilenkám krásný zbytek víkendíku, a tulte se a tulte se, ať se můžeme přejmenovat na těhudeníček :-DDDD.

P.S. a Pájo, co je to za spravedlnost, že zrovna ty musíš do práce v SOBOTU? To mi připomíná ten fórek (nebyl od tebe?), jak se potkají dva medvědi z loutkového večerníčku "potkali se u Kolína, aneb Pane, pojďte si hrát!), kdy velkej povídá malýmu: pane, pojdťe si hrát! Malej: a na co? Velkej: na kokoty. Malej: a jak se to hraje? Velkej: no, vezmeme si firemní trička a půjdeme v sobotu do práce! :-)).

No, a to už vážně stačí.

Hajinka

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 06.11.04 14:40

Hajinka, mam obrovsku radost!!!! Aspon nieco pozitivne a kludne pis, ako sa tesis, dobre sa to cita! A budes musiet este naspet do nemocnice, alebo uz mozete zostat doma?
Renca, kedy mas termin? Ja uz som uplne zdeprimovana, nechcem tu kazit naladu, ale v:,–(e okolo rodia baby 38-40tt, uplne spontanne a ja sa citim uplne neschopna, ze ani spontanne porodit neviem (viem, ze je to hovadina), ale tie myslienky su svina. Od rana len placem a neviem si pomoct. Dalsie chore myslienky su typu: on k nam nechce ist, a podobne. Uz kaslem aj na vsetku bolest a nemocnice, uz ho chcem proste mat, takto len ticho zavidim babam, co uz to maju za sebou.
Sorry, ze Vam tu kazim naladu, viem, ze mnohe by ste so mnou menili, ale je to fakt na porazenie, chapem Vichy, ze sa tu do porodu nechce ukazat.
Majte sa zatial pekne a dufam, ze sa tu budete aj nadalej objavovat aj cez vikend.
G+R dnes TP

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 06.11.04 15:06

Ahoj Hájinko,
moc Ti gratuluju k odtajnění vetřelečka, je to krása, já už jsem tu Tvou story četla skoro dva týdny a on pořád ne a ne se ukázat, jsem moc ráda, že je kde má být a přeju krásné těhulkování. Pozdrav budoucímu geniovi vévéčku posílá

Claudie a ? 10tt+5

od snažilek u Maru

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.11.04 15:07

Hajinko,
to je príma, že to nakonec dopadlo dobře !!!

Já mám jít pozítří konečně po dlouhé době do práce a dneska ráno mi začaly nějaké křeče. Zatím se to dá vydržet, ale pomalu se to stupňuje. Tak mám strach, abych zase neskončila v nemocnici. Jestli to do rána nezmizí, tak holt pojedu na utz. Doufám, že to je jen nějaká blbost a ne něco zmršenýho při revizi :o(((

Krásný zbytek víkendu :o))
Dadla

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 06.11.04 18:24

Gothic, myslím, že už tam nebudu muset zpátky, jen naposled v pondělí na krev kvůli HCG a sono. Potom už se asi přesunu ke svému dr. a bude obvyklý postup a počet prohlídek.
Claudie, děkuju :-)).
Dadli, já se z toho tvojeho příběhu pořád nemůžu dát dohromady, strašně mě to mrzí a je mi to neuvěřitelně líto, že se může stát až taková nespravedlnost. Ale jestli máš nějakou křeč, tak neváhej a zajeď na pohotovost, kdoví, ce se tam děje, v takovýchle případech může jít o život, a rohodují ani ne hodiny, ale minuty!!!! Prosím neriskuj!
 H.

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.11.04 18:39

Hájí - neboj, pohotovost je v záloze vždycky :o((
Já jsem odpoledne volala do nemocnice a tam mi řekli, že si mám vzít Algifen!! Já mám pocit, že jsem to včera poněkud přehnala s tím úklidem a nějak si to břicho natáhla. Ještě zkusím dlouhou teplou sprchu a uvidím…
No každopádně o zítřejší návštěvě nemocnice pořád uvažuju :o))
 D.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 06.11.04 18:45

Dadli, ještě mě napadá - když by se ukázalo, že ta křeč nic není, tuleníčko zakázané nemáte - proč nezkusíš tu čínskou medicínu? Oni narozdíl od medicíny západní umějí léčit i mužskou neplodnost, a jak vidíš, já doopravdy otěhotněla hned první měsíc, kdy jsem pila čaj z bylin namíchaných speciálně na otěhotnění, a to i přes to, že jsme se zrovna nijak intenzivně netulili, což jsem manželovi taky dala zbaštit a připravovala ho na „galeje“ :-))))).
Myslím, že do roka bys mohla mít mimíse přirozenou cestou, co ty na to?????
 H.

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.11.04 18:57

Já už o tom uvažovala, ale Praha je daleko a v Brně nikoho, kdo by se něčemu takovému věnoval neznám…
 D.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 06.11.04 19:10

Zkusím to zjistit :-))).
H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 06.11.04 19:36

Hm, tak jsem taky přímo nikoho v Brně nenašla, ale zkus se zeptat na této adrese, třeba ti poradí. csbs@tcm.cz To je emailová adresa přímo do pražského centra čínské medicíny. Nevěřím, že to v Brně nikdo nedělá. Moje terapeutka na jejich seznamu praktiků taky není.
 H.

gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 07.11.04 02:55

Ahojte kuriatka, tak sa to zacalo, o pol druhej mi praskla voda, drzte mi palceky, nech vsetko dobre dopadne

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 07.11.04 08:24

Dobré nedělní ránko, Matýsci!
Dadli, jak je? Lepší?
Gothic, myslím na tebe a nepřestanu, dokud se na síť nedostane zpráva, že se Roderick úspěšně vykulil, a že je to (jak jinak) to nejkrásnější miminko na světě!!! Držím vám oběma palce, ať to dlouho netrvá a ať jste oba zdraví!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!
Hajinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.04 11:23

Ahoj holky.moc vas zdravím .Haji to je super moc jsem ti držela pěstičky a vyplatilo se.Moc ti gratulujííííí­ííííííííííííí­íííííTed už moc moc nahlasssssssssssss­ss.Pošli velky těhu prskkkkkkkkkk­kk.Holky jinak sleduji pořad co je na dratě.Pa Havlička a pěknou neděli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.04 11:24

Jo Haji pošli fotku na rodinu at se na toho vetřelíka podívame co ti tak dal zabrat.Havlička

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 07.11.04 15:36

Havlí, zítra pošlu ten nejtěhuprsk co zvládnu :-))). Psala jsi, že tě čeká laparoskopie. Teď už z vlastní zkušenosti můžu říct, že není vůbec čeho se bát, je to malý a krátký zákrok (20 min). Určitě je to lehčí než třeba operace apendixu.
A zkusím udělat fotku té utz fotky a přenést ji na rodinu, ať si můžete to zpropadené VéVéčko prohlídnout :-))).

Jinak hlásím, že jsme dnes byli s manžou z nedostatku jiné činnosti v knihkupectví omrknout aktuální literaturu - nic mě z těch amerických slátanin nezaujalo, jediná kniha, která mě zaujala byla „Matka a dítě - praktické rady pro zdraví a výchovu z pohledu ajurvédské medicíny“ :-))). Co jiného taky mě mohlo zaujmout, že. Tak už jí mám doma. :-))
Hajinka

Ren-ca
Kecalka 405 příspěvků 07.11.04 16:12

Hájinko, tak Ti znovu moc gratuluju a tentokrát pořádně nahlas, protože už se nedá nic zakřiknout. Teď budeš mít určitě strašně pohodový těhotenství, protože všechny nervy sis vybrala na začátku. Ať Ti VV pěkně roste a ať už není tak zlomyslný(á).

Gothic, držím palce a čekám na zprávu. Vidíš, Ty ses bála a nakonec vlastně rodíš vzorně, až přímo tabulkově, v termínu.

Té mojí kamarádce se včera narodila holčička Rozárka, 2,80 kg a 48 cm a jak jsem psala, dva týdny před termínem. Obě jsou v pořádku.
Já jsem zatím beze změn, druhý termín mám 12. 11., takže asi ještě čas. Vlastně mám zadané termíny na 10., 11. a 12., neboť 10. vyžaduje jeden kamarád, protože má ten den narozeniny, 12. se zase druhému kamarádovi před rokem narodila dcera, takže chce slavit společně, a 11. vyžaduje manžel, protože má svátek. Fakt nevím, komu vyhovět, ale ona si to Klárka rozhodne sama. Mimochodem v noci jsem slyšela takové prasknutí, myslela jsem, že už mi taky praskla voda a ono to bylo v radiátoru. Začínám asi nějak blbnout.
Mějte se všechny fajn.
 Renata

Rozeta
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 07.11.04 22:41

Ahojky,

hlási sa hrdá teta Rozeta - sestra od Gothic.
Dnes o 14:00 sa vykotúľal na svet malý Roderik. Bol to poriadny kus chlapa - 3660g a 51 cm. Gothic si užila svoje, ona vám to určite napíše (dúfam, že ma nezbije, že sem oznamujem tú šťastnú správu, ale už som nemohla vydržať :-)). Pôrod bol spontánny, mama aj synátor sú v poriadku. Malý je podľa fotiek zlatučký, celý ocino.

Majte sa pekne.

Rozeta + Bambi 3,5r. + Krištof 3,5 mes.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »