Náš vztah mě ubíjí

O životě
  • eevcca
  • 23.10.12

Je krásné myslet si, že poznám skvělého chlapa, budeme mít krásnou svatbu, dvě nádherné děti a dům jako z pohádky. Chtěla bych se vrátit zpátky do dětských let, kdy jsem věřila, že mě takový osud čeká.

Náš příběh začal už na základní škole, byla to moje první láska a také první zlomené srdce. Někdo možná řekne, no, té mohlo být 15 let a vůbec neví, co je to láska a o životě ani nemluvě. Ano, o životě jsem toho moc nevěděla, ale o tom, že tohoto chlapa budu milovat po zbytek svého života, jsem věděla, už když jsem se mu poprvé podívala do očí. Bohužel, jak už to tak v našich letech bývá, můj vysněný princ si chtěl užívat a já se zlomeným srdcem jsem to musela přijmout.

Čas plynul dál, já jsem mezitím dodělala střední školu, poté šla na právnickou fakultu a mým cílem bylo cestovat a užívat si. Mým životem procházely další lásky, ale nikdy jsem to nevydržela déle než rok, něco mě vždycky začalo vadit a já jsem si řekla, jak bych něco takového mohla skousnout, nemůžu celý život dělat, že mi to nevadí, a tak jsem pokaždé vztah ukončila. Až jsem si jednoho dne jen tak brouzdala na internetu a od mého prince mi, mé první lásky, mi přišla žádost o přidání do přátel na FB. První myšlenka byla, co ten chce, vykašlal se na mě, hnusák, nechci ho vidět, natož s ním sdílet sociální síť. Po chvilce přišla zpráva, pak druhá, třetí, bombardoval mě zprávami s otázkami: jak se máš? Jak žiješ? Nechceš se sejít? Ne, děkuji pěkně, nechci, mám se úžasně! Pokaždé následovala tahle odpověď.

Jednou mi napsal, že mu umřel tatínek a že se nemá moc dobře a moje ledová kra praskla a roztála. Začala jsem ho psychicky podporovat a znovu jsme se poznávali, vše zatím přes zprávy, protože jsem z toho měla ze setkání strach, po těch letech jsem pořád k němu něco cítila, akorát jsem se to snažila proměňovat v nenávist. Asi to věděl, proto mi jednoho krásného dne napsal, jsem u tebe před barákem, přestaň se schovávat a vylez. Ne, hlavou mi proběhlo tolik myšlenek, nechci ho vidět, nechci ho milovat, nechci, ublížil mi a já mu už nevěřím, nebuď srab a řekni mu to do očí, a tak jsem taky šla. První pohled na něj, první pohled do očí, hned jsme si skočili do náruče. Držel mě tak pevně dlouho, jako kdyby jen odjel bojovat do Iráku a vrátil se ke své milované. A tak začal náš příběh…

Láska jak trám, po pár týdnech jsme spolu začali bydlet a hned na to jsme se snažili o první miminko. Samozřejmě bylo pár hádek, pár škaredých slov, ale pokaždé jsme to vyřešili a shodli se na tom, že se nebudeme hádat kvůli blbostem. Po 4 měsících jsem uviděla ty dvě kouzelné čárky na testu a oba jsme brečeli :o) Přišlo pár dalších zlých hádek, ale to ty hormony, věčné zvracení, kdo by nebyl protivný a náladový. Občas jsem si říkala, ach jo, že já jsem si s ním něco začínala, že jsem nebyla svobodná a šťastná jako předtím. Narodil se nám syn a láska se nám víc utužila, první měsíc by mě na rukou nosil a o malého se staral jen on sám, pořád mi jen říkal ať, odpočívám. Byla jsem šťastná.

Teď je malému 7 měsíců a my se pořád dokola hádáme jako psi :o( Přišla nová práce, více peněz, rekonstrukce baráku a my, místo toho, abychom byli ze všeho šťastní, tak se jen dokola dohadujeme, hádáme, řveme. Z peněz, které vydělá, mi nedovolí nic, pořád si kupuje jen věci pro sebe, následně je po pár dnech prodává, a tak pořád dokola. Někdy přijde den, kdy jsem šťastná rodina, ale vydrží to jen do večera, a pak už na sebe zase řveme.

Vadí mi, že malej nosí jen věci po někom, že mu nic nekoupí, pouze věci a hračky z bazarů, o mně ani nemluvím, pořád si chce půjčovat po rodině, přitom peněz máme dost. Stydím se za něj, je mi hrozně, poslední dobou jsem na dně. Náš krásný syn se teď naučil lézt a místo toho, abychom byli šťastní, přemýšlím, jak od něj odejít a kam, když mám jen almužnu. Rodiče přítele nenávidí a já jsem se kvůli tomu, že ho jen všude pomlouvali, s nimi přestala bavit, takže nikoho nemám.

Začalo to pohádkou a skončí to zase tím zlomeným srdcem a nenávistí? Už nevím jak dál, sedím u počítače, brečím a říkám si: ty krávo, máš dům, máš syna, máš kde spát, máš co jíst, jiní jsou na tom mnohem hůř než ty! Proč to nemůže být jako v pohádce?

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 23.10.12 02:26

No co na to rict, rozhodne te nechci odsuzovat ale mela jsi nejdriv premyslet kdyz jsi se s nim zacala snazit tak brzo o miminko. :nevim: Ja vim rikas si ja ho miluju, ale podle meho jsi milovala jen svoji utkvelou predstavu a rozum byl nekde jinde. Kazdopadne ti preji hodne stesti a pevne nervy, meli byste si promluvit. :kytka:

 
Mivév
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 23.10.12 06:56

Psychické trauma je horší než fyzické, napiš mi SZ, zkusím ti říct co a jak…

 
Mivév
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 23.10.12 06:57

@jaja84 To jí opravdu pomůže!

 
prcekniky
Závislačka 2995 příspěvků 23.10.12 07:26

@jaja84 Tak tak :palec:
Ne, nechci Tě soudit, ale jaja84 má pravdu. Vím, že teď je pozdě tohle řešit. Každopádně Ti přeji, abys to vyřešila tak, abys byla šťastná!

Příspěvek upraven 23.10.12 v 07:27

 
majkakajka  23.10.12 07:38

Mne to pripadá, že keď ste sa dali dokopy, nesnažila si sa ho spoznať, aký vlastne je - uplynulo dosť rokov. Ľudia sa časom dokážu veľmi zmeniť. Akoby si ten druhý krát chcela veriť, že máte stále pätnásť a je to stále ten istý chalan, ktorého si poznala. Ja byť tebou, kontaktujem znova rodičov. Mali by to pochopiť. Podla toho, čo som čítala, si tuším skončila právo. Po materskej teda nebudeš mať problém nájsť si robotu a zvládneš to aj sama.

 
Aishenka
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 23.10.12 08:57

Upřímně, já prostě nechápu, že po tak krátkém vztahu si pořídíš dítě s defakto „cizím“ člověkem. Teď je to tvůj boj a sama se musíš rozhodnout co do budoucna chceš.

 
eevcca  23.10.12 09:05

Ano, možná jsem si myslela, že je to pořád ten kluk ze základky, ale to že ho miluju nebyla žádná utkvělá představa. Miluju ho pořád i přes to všechno. Jak to teď čtu zpětně, tak přestávám přemýšlet o útěku a začnu slepovat náš vztah.

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 23.10.12 09:14

@jaja84 souhlasím

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 23.10.12 09:29

Doporučuju hlavně sklopit uši a jít za rodiči. Omluvit se, říct, že měli zřejmě pravdu… Rodiče jsou rodiče a věřím, že se váš vztah urovná, když nebudeš dělat zagorku ;) Malej bude mít dědečka a babičku a ty oporu, kterou potřebuješ. A třeba to ostaní už nějak vyplyne ;)

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 23.10.12 10:22

@jaja84 taky souhlasím ;)

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 23.10.12 10:36

@Gladys
krásně napsáno, myslím si to stejné

 
tonj  23.10.12 10:41

Že malý nosí věci z bazáče je mu úplně fuk, ale že se mu rodiče chovají jako dva dementi mu jedno není. Nevím jaké jsi měla dětství, ale já si řvaní a hádek užila od svých rodičů dost, je mi z toho špatně dodneška a nikdy bych nechtěla, aby to moje děti museli zažít. Takže mysli hlavně na syna, on za to nemůže, že máte problémy.

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 23.10.12 11:19

Mno, holky mají na jednu stranu pravdu, žes asi měla s miminkem počkat, ale jak se říká - pozdě bycha honiti a co se stalo se nedá odestát, tak na tyhle komentáře kašli, s tímhle totiž nic neuděláš! bylas zamilovaná, šťastná a blbá - no co, stává se i v lepších rodinách, no ne? ;)

teď je otázka zásadní, jak z toho ven! myslím, že aby malý vyrůstal jen v hádkách fakt vhodné není! ano, máš barák, kde bydlet atd., ale s politikou tvého přítele se to může změnit z hodiny na hodinu - pokud takhle nakládá z penězi, aby ses za chvíli nedivila, že najednou jsi pod mostem.

Marná sláva holka, budeš muset sklopit hlavu, dojít za rodiči, promluvit si s nimi o tom a vymyslet, co dál! je to blbý, ale je to tak! však oni ti hlavu neutrhnou!!! asi si vyslechneš párkrát obligátní „však jsem to říkal/a“, ale to už nějak přežiješ!

Držím palce pro správná rozhodnutí a abys byla už jen s malým šťastná, protože šťastná maminka = šťastné a pohodové miminko!

 
eevcca  23.10.12 11:27

Neodsuzuju vaše názory, ale vy mě jen odsuzujete za to, že po krátke známosti jsme si hned udělali ditě, má to tak miliarda lidi na světě a jsou šťastní. Nehádáme se před synem ani před zbytkem rodiny. My jen procházíme kryzí, která se dá určíitě nejak vyřešit jen absolutně nevím jak a kde začít, proto jsem psala tento deníček, po kdřebuji poradit kde začít. Myslím, že je jedno jestli jsme spolu 19 mesíců a 7 měsíční dítě nebo 10 let a 7 měsíční dítě. Ale radši zjistím ve 23 letech ze není ten pravej než ve 40 kde odeme uz nikdo ani nezakopne. S rodiči se udobřovat nebudu, v deníčku jsem to zkratila, ale pokud někdo budemoct za rozpad našeho vztahu tak to pbudouoni, protože tam ty naše hádky začaly. Proto prosím zdržte se poznámek o pobláznění a o zbrklosti a poradte mi jak začít spravovat náš vztah? Čím začít?

 
bjetuschka
Závislačka 4015 příspěvků 23.10.12 11:56

Bože, a divíš se? Tak proč jste se nerozhodli se nejdřív pořádně poznat a pak teprv se nezačali snažit o dítě? Asi je pravda, co píše už tady @jaja84, milovala jsi nějakou představu, jeho v 15 letech… No nevím, jestli to bylo úplně rozumný od tebe :roll:

Jako první bych se na tvým místě snažila slepit vztah s rodiči, ať máš aspoň v někom oporu, kdybyste se rozešli.

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 23.10.12 12:18

Tak pořád jsem to nějak chápala, ale věta, že pokud bude moct za rozpad vašeho vztahu, tak to budou oni (rodiče). Ať už ti udělali cokoli, tak ty ses od nich distancovala a tudíž jsi dokázala svému muži, že za ním stojíš a tudíž to mělo váš vztah posílit na rozbít. Celkově je nechutné, že svaluješ vinu na někoho. Přece je to o Vás!!!

 
Arnica
Kecalka 121 příspěvků 23.10.12 12:19

Jak zlepšit vztah? To je těžké, ale pokud se dva lidi mají rádi a jsou rozhodnuti zůstat spolu, tak se snaží o porozumění. Sedněte si, promluvte si. Řekni mu, co ti na něm vadí, že ti ubližuje, ale také mu řekni, jak by si chtěla zlepšit váš vztah. Když se dva lidi milují, snaží se oba dva o zlepšení. Pokud se on nebude snažit, tak nač s ním pak být? Tak pak ta láska je asi jen jednostraná, ne?
A s rodiči bych se taky raději udobřila. Jsou to jediní lidé, kteří ti vždy pomůžou.

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 23.10.12 12:24

@eevcca ani nevíš jak ti rozumím :lol: :lol: :lol: My jsme to taky měli těžké. Znali jsme de od mala a až ve zralém věku jsme se „našli“.Bylo to hodně těžké sžívání, žili jsme spolu měsíc a narodil se nám syn, k tomu jsem měla z předchozího manželství taky syna.Byl to nápor. Bydlení u našich atd. Pamatovali jsme se, jací jsme byli v mládí, tak nějak jsme s tím počítali a ouha, bylo to trochu jinak.Ale nakonec jsme se sžili, spíš stále sžíváme, protože oba víme, že bez sebe nemůžeme být. V lednu se nám narodí další dareba. Neříkám, že je to stále růžové, ale snažíme se.

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 23.10.12 12:26

@Arnica Není vždy pravidlem, že rodiče jsou ti jediní, co pomůžou. Bohužel.. a ne všude je to rodinná idyla.

 
BoboM
Kecalka 235 příspěvků 23.10.12 13:21

@eevcca možná bys mu mohla dát přečíst tento deníček, aby věděl, co se Ti hlavou honí a nad čím přemýšlíš, když si to nemůžete vyříkat osobně… Napsat myšlenky, který nás užírají a ubírají elán do života, na papír sice občas pomůže, ale bohužel nic nevyřeší…

 
brisco
Závislačka 2781 příspěvků 23.10.12 14:02

Láska jak trám, po pár týdnech jsme spolu začali bydlet a hned na to jsme se snažili o první miminko. Samozřejmě bylo pár hádek, pár škaredých slov, ale pokaždé jsme to vyřešili a shodli se na tom, že se nebudeme hádat kvůli blbostem.
Ne, hádky a nadávky nejsou samozřejmost. Jsem s manželem 10 let a za celou dobu mi neřekl jediné škaredé slovo.
Zapracuj na vztahu s rodiči, partnerů můžeš mít ještě několik, ale rodiče máš jen jedny.

 
kyslík
Kecalka 117 příspěvků 23.10.12 14:16

To, že za případný rozpad vašeho vztahu budou moci rodiče, ale nemyslíš vážně, že ne? Svádět vinu na někoho jinýho je vždycky mnohem jednodušší a pohodlnější než hledat chybu v sobě a přímo v tom vztahu. Na druhou stranu vidíš i chyby ve vztahu podle toho, cos popsala v deníčku.
Tak řekni příteli konkrétně, co ti vadí - ale ve chvíli, kdy bude čas, ne za běhu, že bys chtěla váš vztah zlepšit, zkvalitnit, že to on určitě chce taky a že chceš od něj slyšet, co případně vadí jemu na tvém chování.
Třeba vás to nenapadne hned, můžou to být i maličkosti, tak si stanovte, že později v jakékoliv chvíli si můžete říct, co vás rozčiluje, a ten druhý nebude reagovat tím, že se urazí! Zkusí se nad tím přinejmenším zamyslet. Přece každý může z něčeho ustoupit, udělat kompromis, jen k tomu mít trochu ochoty.
Musí na to ovšem on taky přistoupit, ale i on chce mít doma pohodu, ne?
Nevím, co ti rodiče tak zásadně strašnýho provedli, ale pokud to nejsou alkoholici, který vás připravili o půl milionu, rozhodně bych je ze svého života neodřízla. Mohli by ti také ve tvé situaci pomoct. A určitě jim je líto, že nevídají vnouče, ne?

 
tonj  23.10.12 14:41

Nebylo by nejjednodušší si o tom všem s partnerem v klidu promluvit? Co ti vadí, proč ti to vadí atd.? Nebo to nedokážete a jen se hádáte? Já tě za to, že jste si pořídili velice brzo dítě neodsuzuji, je to normální, ale musíš uznat, že třeba po desetiletém vztahu se partneři prostě znají a vědí co od sebe můžou čekat. Takže, pokuď nejsi naivní husa, tak jsi musela počítat s tím, že všechno nebude růžové a budete se muset oba snažit, aby vám to klapalo. Aby ti někdo mohl dobře poradit měla jsi se v deníčku spíš zaměřit na to, proč se hádáte - to jsi docela odflákla a ne na to, jaká to byla, je láska. Evidentně není.

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 23.10.12 14:53

@Mivév Ja jsem se rozhodne nechtela zakladatelky dotknout a nemyslela jsem to spatne. Tak moc nechapu od tebe vetu, to ji pomuze! Vyjadrela jsem jen to co si myslim a zakladatelka to jen vyvratila, tak jsem asi pravdu nemela se svym nazorem a nic se nedeje. Jen znam spousty pripadu kdy clovek nekoho kratce miluje, ale vidi jen ty veci ktere chce videt a proto cloveka miluje. A kdyz prijde nejaky kiks od cloveka co nam otevre oci tak rikame proboha to neni on, to neni ten clovek ktereho jsem milovala, vadi mi to a zase to…a laska se vytraci a prichazi realita. Pak je na nas jak s tim nalozime, jestli budeme milovat cloveka i kdyz kupuje diteti veci z bazaru a penize ma, pujcuje si po rodine i kdyz penize ma, sve partnerce z penez nedovoli nic…atd. Ja osobne bych takoveho cloveka prestala milovat, tot muj nazor :nevim: :kytka: A kdyz zakladatelka pise ze ho miluje stale, tak jedine dobre ze neutika a snazi se to resit, ale reseni jejich problemu najde ve slovech a pochopeni jeden druheho :kytka:

 
vztahový poradce  23.10.12 15:02
Slepování vztahu

Dobrý den,

přečetla jsem si Váš deníček a i další Vaše reakce na odpovědi jiných. Slepit vztah je těžká práce a vzhledem k tomu, že uvádíte, že jste se všemi předtím vydržela rok, nevím, zda víte, co takové snažení a vladtně vztah jako takový obsahuje. Je to především to, že vzájemně toužíte po tom vztah napravit oba dva, nejenom Vy. To je nutné si předem s partnerem vyjasnit. Je nesmysl obviňovat rodiče za to, že díky nim hádky začaly, teď se Vám do toho nemíchají a Vy se hádáte dál. Věřte, že jediný kdo to s Vámi myslí dobře jsou většinou rodiče. Máte několik možností - a) Zkuste se obrátit na ně, znají Vás nejlépe a i když se Vám jejich rady ze začátku nebudou zdát o. k., tak jim po čase poděkujete
b) zajděte s partnerem do poradny, protože máte problém ve vzájemné komunikaci a je pravděpodobné že je potřeba někdo „nad věcí“ kdo Vám s tím helfne
c) zkuste si uvědomit to, že Vaše dítě určitě po Vás nemůže převzít chování co teď vidí a i když je malé vnímá ho - Vy mu musíte vytvořit vhodné prostředí, protože otec si ještě svou roli zřejmě neuvědomil

Jste žena, a jste silná v tom, že to snášíte, ale je tohle snášení to, jak chcete v životě žít…
Ve Vašem případě je spousta otázek a nelze takto dobře poradit na dálku, snad dospějete ke správbnému řešení. :mavam: :mavam:

 
eevcca  23.10.12 16:19

Abych vše tedy uvedla na pravou míru, moji rodiče nenávidí mého přítele, za to, že nemá vysokou školu, za to, že si na všechno co doma máme pořídil dělníky, za to, že mi udělal dítě, je mladej a říka věci narovinu, neumí nikomu lezt do zadku a nepřetvařuje se a nepovažuje moje rodiče za BOHY. Náše vztahy byly ukončeny se slovy, že budoun čekat až dolezu s prosíkem a abych měla u koho bydlet. Nikdy nás nebraly za partnery a při sebemenší chvilce se nás snažily rozdělit abych se nastehovala i s malým k ním. Hádky začaly kvuli tomu, že jsem je bráníla, že to tak nemyslí atd… jsou to moje rodiče přece, ale jednou jsem vyslechla rozhovor mezi přítelem a mím taťkem a ten mu řekl, že mě dostane od něj i kdyby si měl vymýšlet, že ho viděl s milenkou…takže vlastně hádky začaly jen díky mím rodičům a mé blbosti, že jsem mu nevěřila a bránila jsem je…jenomže od té doby je to právě naprd, těma hádkama jsme se strašně odcizily a teď nás vytočí každá kravina a hádáme se.

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 23.10.12 19:03

@eevcca Chápu tě tuplovaně :lol: :lol: :lol: Rodiče si nevybereš, věř svému srdci a né co ti nakecá okolí. Já se řídit okolím… :nevim: :nevim: :nevim: mě naštěstí je zbytečné cokoliv nařizovat a jakoby radit.Jsem svéhlavá a vždy si udělám to co chi. Samozřejmě jsem se párkrát naryla, ale stojí to za to. Bojuj.

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 23.10.12 19:16

My měli miminko az po dvou a pul letech, sice mu kupuje veci, me taky, ale hadame se dost, porad se urazime a bojim se jak na to bude pozdeji reagovat malej. :( problem je v tom ze ja mam jeho rodice rada a oni zas me i malyho. Ale nejradsi mam chut od nej odejit. Vadi mu plac vlastniho syna, hlida ho jen kdyz nejsem doma, dela si co chce, chodi za kamaradama ale ja nikam nesmim, jen do skoly (1× za 14dni) a nazpatek. Vse co se tyka malyho delam ja. Vecer padnu unavena a hned mi rekne at mu jdu udelat jidlo :( do prace samozrejme nechodi, zijeme z rodicaku a jeho penez,,bokem'', dohromady tak 16 tisic, takze je to dost.

 
Mišanila  23.10.12 19:26

@mamkyjáryk něco s tím udělej, on si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty. Nepracuje a přitom doma nic nedělá? A když jsi unavená tak po tobě požaduje, aby jsi mu vařila? To ybch manželovi v klidu řekla, že má tayk 2 ruce a je svéprávný, takže nachytat si ěnco k jídlu může sám.
Holka je nejvyšší čas přestat mu dělat poskoka a služku a stanovit si nějaké hranice vlastní důstojnosti.
A jestli nikam nesmíš, protože ti to nedovolí, tak pak je to zlý a uvažoala bych vážně o rozchodu nebo alespoň amnželské poradně.

 
eevcca  23.10.12 19:39

@mamkyjáryk
Kam se hrabou moje problémy, držím ti moc palce a přeju moc moc štěstí

 
Jitulinek26
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 23.10.12 19:39

A co takhle zajít do manželské poradny?
Třeba nejdřív jen sama… minimálně se ti uleví, když si o tom s někým popovídáš, dostane se ti rady. Já vždycky pak domů chodila jak sluníčko (že mi to doma vydrželo hodinu, je věc jiná :roll: ). Člověk si tam uvědomí, že kolikrát není vina jen a pouze na druhé straně, ale že i vlastní reakce je kolikrát neadekvátní.
Máte mimčo, tak by bylo určitě dobré to nějak zkusit vyřešit ;)

 
Amoletka
Kecalka 187 příspěvků 23.10.12 20:16

No co uz… kazdy z nas byl zamilovany a mel ruzove brejle. Myslim, ze syna mate z opravdove lasky a hlavne jsi psala, ze pritele milujes. Hadky jsou vsude, chce to nejaky kompromis.
drzim palecky ;)

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 23.10.12 20:34

@Mišanila on mi to nezakazuje, jen mi říká že mám doma dítě, že nemůžu dávat přednost jiným lidem. :? nemohu zajít do poradny, všude chodí se mnou, a je takovej ze kdyz mu reknu at tam se mnou jde, tak jediny co rekne je proc by tam mel chodit, ze odejit klidne muzu, ale on vi ze nemam kam.

 
PusinkaMartinka
Echt Kelišová 9397 příspěvků 23.10.12 22:01

No milá pisatelko já jsem s úplně cizím člověkem otěhotněla po ročním vztahu ted jsme spolu 3roky a jsem štastní sem tam se pohádáme, ale v poho. Jelikož ti je tak jak mě myslím, že to musíte zkusit zkusit najít cestu k sobě, když už ste se po letech našly… Hold někteří rodiče sou takoví druhý makový mohlo to být jinak ale osud to chtěl tak a ty se s tím ted musíš poprat mno ne ty ale vy oba… držím pěstičky k úspěšnému konci :palec:

 
Mišanila  23.10.12 22:21

@mamkyjáryk ty nemáš doma dítě, to máte oba, nebo si partner myslí, že jsi si ho zplodila sama? Pokud je to ještě malé mimino, tak je jasné, že je matka víc uvázaná doma než otec. Ale to období brzo přejde a pak může hlídat klidně půl dne on. Musíš se ale ozvat a nenechat si vše líbit, postupně si otec zvykne, že se musí zapojit taky. Já jsem si manžela taky trochu „vychovala“, ale u něj to naštěstí nebylo až tak nutné.

Že od něj nemáš kam jít je smutný, ale třeba se ti po čase podaří to zlepšit, ať už jakkoliv. Tak držím pěsti.

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 23.10.12 22:54

@Mišanila on se vychovat nedá, je tvrdohlavý.. Když se mu něco nelíbí tak mě normálně pošle do háje. :( asi jsem si to zavinila sama.. :?

 
Anonymní  23.10.12 23:02

Ahoj osobně si Tě velice chápu- vůbec nejde o to, kdy si kdo pořídí dítě nebo ne, prostě to tak vyšlo a basta- mně je 30, myslela jsem si, že jsem si užila dosyta a jsem na dítě 100% připravená- ale ono je to fakt náročný na psychiku a nemůžeme bejt všechny dokonalý mámy a manželky v jednom, najednou je člověk doma, život se naprosto změní a to dokáže udělat v hlavě velký změny. Vy se s partnerem sžíváte, vůbec jsi nepopsala, jestli Ti doma pomáhá nebo ne. Náš malej má taky hodně věcí z bazarů, je to kolikrát kvalitnější než nový a levný věci z Tesca. Jseš si jistá, že tvůj problém je, že partner Tobě a malýmu nic nekupuje, nebo je zakopanej pes někde jinde- řekla jsi mu někdy, aby Ti něco koupil?

 
brisco
Závislačka 2781 příspěvků 23.10.12 23:56

@eevcca Já myslím, že se rodičům nějak nezdál, tak přišli s takovýma důvodama. Ale Ty jsi se postavila na jeho stranu, s rodiči se rozešla a podle všech pravidel by vás to mělo stmelit. Ale vy se hádáte dál…Přítelův přístup k penězům je dost zvláštní a měla bych se hodně na pozoru :think:

VybitáBaterka Tak šlo to napsat citlivěji, ale je fakt, právníka, který píše mmj. slovo krize s trvdým Y si nikdo nenajme.

 
eevcca  24.10.12 05:04

Sem čekala kdo se ozve, z mobilu se romány psát nedají. Tak tam je pár hrubek no a co.

Upraveno administrátorem 24.10. 9:52 - vulgarismy

 
lajovka
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 24.10.12 10:10

…vybita baterko-krYze stredniho veku obcas i zatemni mozek :mrgreen:

 
Brekeke123  24.10.12 10:49

KrYze viz. komentář autorky 11:27. Nejíš maso, nerozumíš vtipu… :-)

 
Brekeke123  24.10.12 11:00

Ale ty máš hrubky ve všech svých příspěvcích… Právník by se neměl snižovat k vulgaritám- jak chceš zvládat problémové a iritované klienty?

 
martas22
Extra třída :D 10075 příspěvků 24.10.12 11:08

Já tě neodsuzuju já mam šťastné manželství s kamaradem z dětství…otě­hotněla jsem po měsíci vztahu a holky klape nám to takže to vůbec není o tom co tady píšete, že si pořídila miminko po kratké době znám takových lidí více a taky naopak někteří lidé si miminko naplanují po 5 letem vztahu a po porodu se vše změní… zakladatelko nezoufej vše je o toleranci a úctě k tomu druhemu…taky tvá představa o krasnem životě tě takhle zlomila jelikož pády na zem bývají bolestivé, ale já byt tebou začala bych se taky starat o sebe nechtěj za každou cenu udržet vztah…běž za rodiči (mimochodem jsem to měla taky tak že jsem se s nimi nebavila a sklopila jsem uši a dneska je to tak ja ma byt) ti tě pochopí jsi jejich dcera možna ti řeknou pár nemilích slov, ale musíš to přijmout rodiče ti pomužou mají tě určitě moc rádi a vnoučka taky tak nevahej obleč se a skoč za nimi ;) uleví se ti jelikož to, že s nimi nekomunikuješ díky chlapovi je blbá situace, ale první laska je první láska tak hlavičku vzhůru všecko bude tak jak to má byt a své štestí držím v rukou ty sama :hug: :hug:

Příspěvek upraven 24.10.12 v 11:08

 
martas22
Extra třída :D 10075 příspěvků 24.10.12 11:09

To nebyla reakce ale komentář :mrgreen: někdy mi to tam nějak skočí :mrgreen: :mrgreen:

 
martas22
Extra třída :D 10075 příspěvků 24.10.12 11:25

@lilia81 :palec: :palec: :palec: :palec: přesnééééé :potlesk:

 
Chmelda
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 24.10.12 23:02

No…původně jsem psát nechtěla, ale pak mi to fakt nedalo. To snad nemůže eevcca a její podporovatelky myslet vážně? Proboha, vždyť už nemáš odpovědnost jen sama za sebe, ale i za toho malého, který přece za nic nemůže? A to si vážně myslíš, že to malé dítě nevycítí, že ve vztahu mezi jeho rodiči není něco v pořádku? A ať už jsou Tvé vztahy s rodiči jakékoliv, pokud Ti v podstatě nabídli, že k nim můžeš jít i s malým bydlet, tak to opravdu spíše klobouk dolů, než bych je haněla. A poslední věc…pokud jsi opravdu právník, tak je to s Tvou gramatikou i vyjadřováním se vážně velmi na štíru…Primární by pro Tebe ale mělo být Tvé dítě a snaha o to, aby se vyvíjelo co nejvíce harmonicky, což mu ale za situace, v jaké se nacházíš nyní a kdy zcela evidentně myslíš jen sama na sebe, opravdu nehrozí. Možná by bylo lepší soustředit se na toho prcka a věnovat mu veškerý čas a lásku, které mu můžeš dát, než se snažit znovu postavit vzdušný zámek. Realita je velmi často naprosto odlišná od toho, co jsme si vysnily a je třeba se s tím smířit. A souhlasím s tvrzením, že jsi patrně do vztahu šla s mužem, kterého sis vysnila a po procitnutí najednou hledáš, kde se mohla stát chyba a kdo je viník. Ale rodiče to určitě nejsou, buď ráda, že je máš. Navíc to, jak se Ty sama chováš ke svým rodičům, je vzorcem chování i pro Tvoje dítě, to je třeba si uvědomit. Neodsuzuji Tě, jen nechápu. :nevim:

 
Mell07  24.10.12 23:06
Rady nad zlato

Já mám pocit že na emiminu jsou jen samí dokonalí lidé :nevim:, jak jinak si vysvětlit neustálé narážky na stupidní hrubky co nemají s deníčkem nic společného. Nad čím mi ale zůstává rozum stát, jsou narážky na to jak by neměla být vulgární a agresivní, když chce být právník. To jakože v rodinných věcech se pořád právník musí chovat jako stroj na paragrafy? Vy si jako myslíte, že advokát přijde domů a řekne: " Podle §52 tě momentálně jdu milá dcero uložit do postele." :zed: Ono, i když to tak někdy nevypadá, tak i právníci jsou jen lidé a občas se prostě potřebují vybít. Někdo to dělá na Squashi a někdo hold na internetu.
A s těmi rodiči, to že milé zlaté máte nejlepší rodiče pod sluncem, ještě neznamená, že je musí mít každý. Zakladatelka to momentálně cítí takto a já bych to v její situaci zřejmě neviděla jinak, jestli je pravda to jak se vyjadřují o příteli. Rodiče často mohou za rozpady vztahů, nebo proč si myslíte, že je tu tolik deníčků a všeobecně vtipů o tchýních a o rodinných neshodách? :jazyk:
Hodně síly zakladatelko :srdce:

 
mamaterka
Kecalka 232 příspěvků 25.10.12 09:50

Mell0,máš naprostou pravdu. Připadá mi to tu, jako by všechny byly ty nejlepší, jejich chlapy jim zobali z ruky, protože ony si to umí přece zařídit! A pokud né, tak vyměnit! Mají spokojená manželství, spokojené děti a sami jsou spokojené. Stále. Asi tu nikdo nemá občas problémy a když ano, tak se s nima rozhodně nesvěří na emiminu. protože co by tomu řekli ostatní? Možná by taky odsoudili, tak jak to dělají ony samy. A doufám, že tu nemám žádnou hrupku..sorry hrubku :jazyk: :jazyk:

 
halinkaja
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.10.12 11:03
:palec: :palec: :palec: :palec:
 
halinkaja
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.10.12 11:03
:palec: :palec: :palec: :potlesk:
Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama