Jak jsem se napálila s plenami

Ostatní
  • 07.04.05

Ahoj, chci se s vámi podělit s svoji anabázi s plenami Fixies. Na jaře 2004 kdy jsme čekali našeho Macinka se velice živě probíralo téma zvýšení DPH u plen po vstupu do Evropské Unie. Tak jsme se v zájmu ušetření domluvili, že si nakoupíme pleny dopředu a tím i hodně ušetříme.

No a tak jsem se poptávala známých, na intenetových serverech a po lékárnách, které pleny jsou nejlepší. Ze tří firem, které prošly do užšího výběru jsem si vybrala Fixies od Hartmann Riko. Tak jsme udělali jednoduché propočty a pleny do dvou let věku dítěte objednali, s tím, že co zbyde nám zůstane pro druhé. Z počátku se pleny zdáli být perfektní, ale asi ve 4. měsíci mého syna se mu začaly na tělíčku objevovat škrábance. Zjistili jsme, že pleny mají ve svém lemu zatavené částice, které jsou ostré. Tak jsem to poslala na reklamaci. tu mi uznali a poslali mi jiné balení. Ale tím problém neustal. I náhradní pleny měli to samé. Syn byl stále sedřený a asi 3 měsíce jsem s nimi řešila co s tím. Nakonec jsem pleny poslala nazpět a vrátili mi peníze. Ale přístup, jakým to se mnou řešili byl více než otřesný. Tak si prosím nikdy neobjednávejte pleny dopředu… vůbec se to nevyplatí!!!
Ahoj Lenka + Macík

 Váš příspěvek
 
Jana12
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 07.04.05 20:04

Ahoj,
já jsem si taky nakoupila před porodem zásobu plen fixies asi tak na 2 měsíce. Zároveň jsem objednala přebalovací podložky, vložky do podprsenky apod.-vše přes internet. S plenami jsem problém neměla (neškrábaly), i když jsem nakonec přestoupila k jiné značce. Nicméně dovoz domů funguje bezvadně-objednávala jsem dvakrát a vždy druhý den jsem měla dodávku doma. Ceny přes internet jsou srovnatelné s tím, když je někde na pleny akce. Dovoz domů se občas může hodit:-)
Jana+Kačenka 16t

 
Kokhina
Kecalka 483 příspěvků 08.04.05 06:20

Ahoj,
já s Fixies nemám problémy,dávám je hlavně na noc,protože toho nasají opravdu nejvíc…Je fakt,že mu dávám plenky vždy o číslo větší a žádné škrábance nikdy neměl…Škrábance se mu objevují až teď,když máme Pampers z akce,ale ty jsou mu akorát…ale díky za názor…:o)))

Kokhina a Véna 6m

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.05 09:42

My používáme fixies active life a jsme moc spokojeni, po pamperskach mela mala vyrazku. Ted jsem koukala po pracich plinkach popolini, libi se mi ale uz se mi nevyplati je porizovat.Petra s Nadinkou

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.05 12:36

Ahoj,
je pravda, že pleny fixies mají ve svém lemu zataveny částice gelu, který pohlcuje moč. Ten se pak stává ostrým a děti škrábe. Moje dcera musela též pleny přestat používat a mají to opravdu všechny velikosti. shválně si po lemu, které má dítě na tělíčku zkuste přejet rukou. Jinak dovoz od nich funguje slušně, ale také jsem se s nimu zkoušela domlouvat na těchto hrudkách a není s nimi řeč!!!
ahoj Jana

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.05 18:24

Tak nevím. Plenky užíváme bez problémů. A na doporučení jsme osahali lem, který má miminko na tělíčku. Nic závadného jme neobjevili. Miminko po půl roce užívání také není poškrábané. Asi jste měli smůlu. My zase máme negativní zkušenosti se všemi opakuji se všemi druhy čistících ubrousků kromě Pampers. Ty jsou o tři třídy jinde než ostatní. Zdraví Vás půlroční spokojená Eliška.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.05 16:25

Právě dnes jsem objevila na naší Lucince (5 měsíců) vyrážku na obou bocích.Používáme nyní plenky pod názvem Clever,vyrobené pro Billu.Vyzkoušela jsem již mnoho značek,ale nikdy se nám nic podobného nestalo.Doufám,že to brzy zmizí,protože už jednou jsme tenhle druh používaly a bylo všechno v pořádku.Fixies jsem si s sebou vezla do porodnice a špatné zkušenosti jsem s nimi neměla,ale reakce miminek na tyto potíže jsou pochopitelně individuální. Všechny miminka a jejich maminky pozdravuje Gábina s Lucinkou

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.05 13:29

My máme s Fixieskami docela dobré zkušenosti, ale nejradši používáme Huggies Super Flex, dobře drží a sají a dají se pořídit kolem 5,60 za kus. Zato Huggies Soft and Dry, to byla hrůza. Neznačkové pleny (typu Tesco, Rosmann…) jsme nezkoušeli, slyšela jsem na ně spíš negativní názory, s výjimkou Babylove (vyráběné pro DM), občas je kupujeme, ale nevyjdou o moc levněji . Navzdory reklamě jsme byli nespokojení s Pamperskami. Teď nedávno jsme se zas pokusili ušetřit a koupili jakési plenky Happy polské výroby (cca 5,–/ks), vypadaly dobře, ale hned první noc byla holčička pročůraná až na záda a dnes se pro změnu prokakala ven. Doděláme balení a už nikdy více… Člověk nemá experimentovat. Totéž s kapesníčky, osvědčily se nám Huggies, Johnsonn a Babylove, zato po Helen Harper a intersparových jsme měli opruzeniny (navíc jsou obojí hrozně parfemované).
Mild a Anička 7 měs.

Vložit nový komentář