Jsem zlatokopka

O životě
  • Marcelka89
  • 19.11.12

Dne 4. 9. 2013 byl deníček na žádost autorky smazán.

Dne 4. 9. 2013 byl deníček na žádost autorky smazán.

Hodnotilo 53 lidí. Score 1.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
martina.se
Hvězda diskuse 54493 příspěvků 19.11.12 11:21

Řekla bych, ať to neřešíš a jedeš si dál dle svého.. lidi jsou různý, někdo hold má potřebu závidět, pomlouvat a pod… :think:

 
Natael
Závislačka 2697 příspěvků 19.11.12 11:45

Kašli na ní, ty máš vůj život se skvělým chlapem se kterým se milujete a společně vychováváte vaše synka. Ona by spíš potřebovala návštěvu sociálky už je kvůli tomu, že se o domácnost stará její 12leté dítě a to nemluvím o tom kouření marihuany dětí… tu ženskou bych chtěla někdy potkat!!! Panebože jak takovéhle ženský můžou mít vůbec děti??? :cert:

 
Ivíííí
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 19.11.12 12:06

To je tak vždy, že ty co na to kašlou mají hodně dětí a ještě si umí obstarat peníze od státu nezlobte se na mě ale patřím do snažilek a tohle mě může vždy naštvat toužím po miminku a nekteré ženy které o to ani nestojí mají hned a nestarají se o ně a podle toho jak to čtu tak bych ji spíše nahlásila na sociálku. jinak být tebou tak to neřeším od „takové“ ženské bych brala cokoliv co řekne jako by nic neřekla..

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 19.11.12 12:12

No, zlatokopka jako vyšitá :) Skorošvagrová je chudák, nemá normální život, normální vztah a děti se na ní takhle taky vykašlají. Závidí, prostě závidí, co na to říct? Akorát to je tedy na sociálku, když takhle využívá 12 letého syna, ten má lítat po venku, pařit hry na PC a koukat po holkách…A jestli jim dává marihuanu…

 
Lonette
Závislačka 2697 příspěvků 19.11.12 12:14

Vykašli se na to. Řešit názory lidí už jsem dávno přestala, zvláště těch, co žijí úplně jiným životním stylem. Zlatokopka rozhodně nejsi, jen si úspěšná ve své práci.

 
Anonymní  19.11.12 12:22

Jestli jsi nebo nejsi zlatokopka je jedno, ale není jedno, že minimálně dvě osoby (ty a manžel) ví o podmínkách, v jakých děti vyrůstají (hulení trávy, to už je „jen“ třešnička na dortu), a nehlásíte to na sociálku. lze i anonymně.

vždy jsem si říkala, že se člověk nemá sr… do ostatních, ale když jsem viděla několikráte čtyřletého syna jedněch známých - nebo spíš lidí, které jsme tu a tam potkali - spát ve 3, 4 hodiny ráno v zahulených hospodách pod stolem, předtím konzumovat alkohol… a naposledy jej tam dokonce zapomněli a nalezla ho tam servírka, nahlásila jsem anonymně na sociálku. po prošetření vylezly na povrch daleko horší věci. teď kluk již u příbuzných a spokojen a hlavně psychické zlepšení je tolik znát…

dávám anonymně, protože odkud jsem, je na profilu, popsanou situaci vidělo v hospodě více lidí, někteří chodí i sem na mimino a bylo by jim jasné, kdo hlásil na sociálku. bohužel jsme stále v době, kdy si mnoho lidí myslí, že lépe dítěti s matkou a otcem, byť je to alkoholička prvotřídního kalibru :zed:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 19.11.12 12:35

Z mého hlediska nejsi „zlatokopka“.

Z mého hlediska jsi typická drbna, která místo na pavlači sdělí veškeré nedostatky své švagrové na emiminu a zakončí to trapnou otázkou „jsem zlatokopka?“

Pokud se Tvoje švagrová stará o děti způsobem, jaký popisuješ, už dávno jsi to měla řešit, totéž Tvůj muž. Poslat na ni sociálku, když to nejde jinak… lze to i anonymně.

 
barbramor  19.11.12 12:41

No, rozhodně bych se netrápila nějakými závistivými narážkami…spíš teda se musím vyjádřit k tomu, jak Vaše švagrová vychovává děti - rozhodně bych o tomto informovala sociálku a v žádném případě bych se necítila jako udavačka ap. Podle toho, co jste psala, děti zanedbává, i to už je porušení rodičovské zodpovědnosti, navíc jim ale dává drogy??? A to s tím doteď nikdo nic nedělal? Jestli ne, je to Vás, každý máme povinnost něco takového oznámit! Zajděte na OSPOD a informujte je, oni už se zařídí - provedou sociální šetření v rodině. Samozřejmě si můžete přát, aby šlo vše anonymně.

 
bjetuschka
Závislačka 4016 příspěvků 19.11.12 12:54

Marcelko, vždyť sama víš, co je pravda. Tak se tím nenech rozhodit, nějaká vyfetovaná můra ti přece nezkazí náladu a nemůže ti nasadit brouky do hlavy, ne? Vůůůůbec bych se jí nezaobírala.

 
Nelu
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 19.11.12 13:06

Reakce na Anonymní…já naprosto souhlasím. Je to sice rodina (i když všelijaká), ale nikdo by neměl zavírat oči před podmínkama v jakých žijí její děti. Aby 12-ti letý kluk krmil ostatní děti a uklízel…dělá se mi až zle při té představě. Neváhala bych a také bych se obrátila na sociálku. :cert:

 
dana59
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.11.12 13:22

:nevim: Vím, je to blbý. Co se týká zlatokopky, to je všem šumák, ale, Že nenahlásíte na sociálku situaci v její rodině, to se nás tady diví dost. :nevim:

Příspěvek upraven 19.11.12 v 13:25

 
verunnka
Kecalka 344 příspěvků 19.11.12 13:33
Dřív ....než budeš spasitelka.

Vždycky jsem si myslela že zlatokopka je ženská, která skáče do náručí bohatých dědků :lol: :mrgreen: Zlatokopka nejsi, jsi pracovitá a úspěšná ženská a tvoje švagrovka pěkně střelená, myslím že toto jsi chtěla slyšet, tvůj deníček takto zní a dám ti za pravdu..je to tak :mrgreen:

Co, se udání matky zanedbaných dětí týče…ani to nezkoušej, budeš pěkně zklamaná a smutná z přístupu sociálky, jestli si chceš hrát na spasitelku..budeš potřebovat, důkazy, např. zanedbaná školní docházka dětí, svědky atd. nemluvě o tom že bude muset sociálka při kontrolách chytnou matku při činu, bordel, nedostatek jídla, nedostatečná hygiena u dětí, pravdivou výpověd dětí o podmínkách a péči ze strany matky..není to tak jednoduché jak si někteří myslí, prostě jen udat a hned je po všem :| Pokud dostane sociálka hlášení od anonyma, rodinu prošetří, zavolají do školy a informují se o docházce a prospěchu, poté rodinku navštíví a pokud nebude švagrová vyloženě přehulená a pěstovat ganju v bytě, není problém :… :roll: Něčím podobným jsem si v dětství prošla taky, nakonec jsme se museli nahlásit spolu se sestrou a bratrem sami, situace byla neúnosná. Další zkušenost mám i jak udavatel, udala jsem známé z užívání tvrdých drog a zanedbávání péče o děti, taky jako anonym…nic platné, důkazy, důkazy, svědky a výpovědi.

Příspěvek upraven 19.11.12 v 13:34

 
nepřihl. Lucieho  19.11.12 13:35

Zlatokopku si představuji jinak. Ty jsi samostatná mladá žena, která si vydělává na živobytí a nevisí bohatému chlapovi na krku. A ta švagrová? Raději to tu nebudu psát nebo by to bylo jedno sprosté slovo za druhým.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 19.11.12 13:55

@verunnka, není to tak jednoduché jak si někteří myslí, prostě jen udat a hned je po všem

Pořád lepší se alespoň o něco pokusit - místo psaní podobných výlevů, „aby mne někdo politoval, jaká jsem chudinka s děsnou švagrovou, co se nestará o děti“.

Zakladatelko: ty děti, o které se tak šíleně nestará, kterým dává hulit trávu a kdesi cosi, jsou neteře a synovci Tvého muže. Skutečně ani jeden necítíte morální povinnost aspoň se pokusit pro ně něco udělat?

A hlavně teď nepiš náhlá a „nečekaná“ ospravedlnění ve smyslu „my to už dávno řešíme, jenom jsem to tady nepsala“ - to by bylo hodně trapné.

Příspěvek upraven 19.11.12 v 13:55

 
wobludka
Extra třída :D 11486 příspěvků 19.11.12 13:58

Takovéhle problémy se řeší pozdviženým obočím. Těším se na další deníček,,Spálila jsem oběd - jsem tele?"

 
Marcelka89  19.11.12 14:03

Ne neřešíme. Sociálka jí má pod drobnohledem k vůli prodeji drog. Ale nic s tím nedělá. Nemůžeme udělat nic. Sociálka k ní pravidelně, jak jinak než ohlášeně dochází a ona hraje divadlo, že je vše ok. Psali stížnosti už i jiní, nebylo to nic platné. Sami dobře víte, že dokud nebudou děti týrané a na pokraji života, nikdo s tím nic neudělá…

 
verunnka
Kecalka 344 příspěvků 19.11.12 14:12

Naprostá pravda :palec:… boj s větrnými mlýny, jak jsem psala, nemá to cenu.. :|

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 19.11.12 14:15

Tak nahlásit na sociálce. Ta osoba vůbec nemá právo říkat něco o zlatokopce. Seš pracující ženská, která dokáže zajistit svoji rodinu. Vůbec bych to neřešila od takového sociálního případu.

 
K.Black  19.11.12 14:17

No zlatokopka nejsi, ta vypadá jinak ;) :lol: jen by mě zajímalo jestli když váš jak se stará/nestará o děti, s tím něco děláš. Osobně bych to už hlásila, místo toho abych to řešila tady v deníčku :nevim: v diskuzi ano, spousta lidí neví jak a kam to hlásit. Tady mi to přijde jako pomlouvání a ukazování se :nevim:

 
K.Black  19.11.12 14:23

Tak jsem dočetla komentáře. Marcelko, když hlásíte a nic se neděje, tak bych tam zašla osobně, protože i když pominu že 12 letý kluk dělá matčinu práci, to mu neublíží, ale to že hulí trávu, to bych teda nepřekousla.

 
verunnka
Kecalka 344 příspěvků 19.11.12 14:39

Marcelu soudit kvůli deníčku nechci ani nebudu, každý má slabé chvilky kdy se potřebuje něčím nakopnout,moti­vovat…at je to jakkoliv. Zakladatelka se může svobodně rozhodnou jaký deníček sepsat a zveřejnit, být podpořen nebo odsouzen i za výlev :mrgreen: …je to přece jedno.

Jak už jsem psala bez důkazů ani ránu, nemá to cenu :?..
Jsem si naprosto jistá. Dětí v podobných situacích je mi nesmírně líto.

 
Marcelka89  19.11.12 14:41

Děkuji za reakce, jak pozitivní tak negativní. Souhlasím s Vámi. Není mi to jedno, ale v mých rukách to není. Sociálka o tom ví

 
ikyki  19.11.12 14:45

Mě přijde, že pro tvůj lepší pocit ti v tomhle deníku jde jen o tom z ní udělat co nejvíc špatnou a z Tebe tu chudinku co ji nařkli neprávem…ano je to děsný ale to co si tady popsala je její život a ty nemáš právo se tu o něm rozepisovat byť je její chování sebehorší…

 
tonj  19.11.12 14:45

Nechápu co chceš slyšet? Ano jsi dobrá matka a pracovitá žena. Ale jinak? Popisuješ v jaké šílenosti žijí tvoje neteře a synovci a řešíš takovou ptákovinu, jako co si o tobě myslí jejich asociální matka? A v nadpisu deníčku, že je to víceméně dobrá ženská? Co dává hulit dětem? Si děláš prdel ne?

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 19.11.12 15:03

Zlatokopka nejste, ale popravdě, mě by ani v nejmenším nenapadlo napasat deníček v tomto duchu, nic ve zlém, ale příjde mi to fakt divný, takové banální pomluvy bych neřešila, je přeci tolik vážných životních situací, co člověk denodenně řeší a ne takové malichernosti, jako je tato.
Jestli tam manžel jezdívá na pravidelné návštěvy spíš snad za dětmi, je to jen dobře a její kecy bych vypouštěla druhým uchem hned ven. Je mi strašně líto všech dětí a nejvíc nejstaršího syna, který nezažívá dětství, které si zaslouží. A je hrozné a velmi smutné, když tutu jejich situaci sociálka není schopná řešit.

 
Gina108
Generální žvanilka 23848 příspěvků 19.11.12 15:07

WTF 8o 8o 8o Aneb co to je? Nechápu. :nevim: Nejdřív píšeš, jak je švagrová dobrá ženská a pak jak dává dětem hulit trávu a že to není v tvých rukách? Co jsi to za tetu??? Mezitím tady řešíš ptákoviny typu co si kdo pověcí na FCB :zed: :zed: :zed: No zlatá pavlač. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 19.11.12 15:15

Zlatokopka nejsi, ale za příbuznou bych tě nechtěla, ani za kamarádku, takhle psát o švagrové na netu, to bych nikdy neudělala, i kdyby to bylo všecko pravda. Čekala jsem něco zajímavějšího než pomlouvání švagrové. Jo a píše se to „leasing“. Howgh.

 
Marcelka89  19.11.12 15:21

Nikoho jsem nepomlouvala. Pomluva je nepravdivé nařčení, nikoli pravda. Je mi líto, že jste si to špatně vyložili.

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 19.11.12 15:32

Vytahuješ tady na ni dost intimní informace, vypisuješ podrobně, kolik podle tebe bere od sociálky, dokonce tvrdíš, že dává dětem kouřit marihuanu, to je dost odvážné tvrzení, víš to jistě, vidělas to? Pokud si to opravdu myslíš, proč to nějak neřešíš?

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 19.11.12 15:46

Jak může celý den sedět u netu a hrát hry, když tam celý den sedí kamarádi feťáci? :mrgreen: A už vidím, jak 2 a 4 letý děti vyhulují mariuhanu. :mrgreen:

Nechtěla bych tě ani znát, natož tě mít v rodině. Jsi drbna, vypisuješ tady takový intimní a soukromý věci a v klídku koukáš na to, jak její děti živoří? Nevěřím ani polovině toho deníčku.

Příspěvek upraven 19.11.12 v 15:50

 
Marcelka89  19.11.12 15:58

Ano viděla. Ona sama se tím chlubí. Ty peníze nebere podle mě, ale všude se s tím chlubí. Sdílí dokonce dokumenty na FB kde to je černé na bílém. Snažila jsem se s tím něco udělat, ale sociálka řekla že je vše jak má být. Má jí pod drobnohledem, ale na každou návštěvu se předem objedná.

 
Marcelka89  19.11.12 16:01

Jak už sis mohla přečíst, dle sociálky je vše ok. Stejně jako u X případů, kde dítě muselo skoro umřít, než se začalo něco dělat. Chceš snad říct, že když jim fouká kouř do obličeje, že to nevdechují? Nikdy si u ní nebyla a neviděla to. Nehodlám se tu s nikým hádat.

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 19.11.12 16:20

@Marcelka89 nechává je hulit trávu - velký rozdíl mezi vdechováním nebo tím, jestli je nechává hulit.

 
Marcelka89  19.11.12 16:29

OK nejstarší hulí s ní dvou menším to fouká do pusy. Myslím že je ejdno jak jsem to napsala, výsledek je stejnej. Ne-li horší. :nevim:

 
Marina8
Závislačka 3164 příspěvků 19.11.12 16:30

8o 8o 8o 8o 8o Nestačím se divit..

 
Milgana  19.11.12 16:48

Rozhodně bych nahlásila tu marihuanu dětem. To snad není možné, že někdo může být tak bezohledný.

 
dana59
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.11.12 17:30

Marjánu bych neřešila se sociálkou (která údajně nic nedělá), ale s policií

 
Marcelka89  19.11.12 18:02

Má za to podmínku, ale pouze jen tu podminku aby děti nemuseli bejt v DD

 
Betty1981
Kecalka 275 příspěvků 19.11.12 18:05

Zlatokopka možná ne, ale chováš se, jak ublížená třináctiletá holka :roll:

 
colafit  19.11.12 18:26

Promiň, ale řešíš blbiny. Je vidět, že tě to naštvalo, ale co my jako s tím? Neznáme tebe ani tvou švagrovou, a to že jí cíleně vykreslíš jako nezodpovědnou, závistivou ženskou, která se o své děti nestará, ještě neznamená, že to tak je. Stejně tak je na zvážení, zda ty jsi tak úžasná matka a úspěšná podnikatelka, jak tvrdíš. Ostatně, kdybys byla tak na výši, jak se prezentuješ, tak bys neměla zapotřebí psát takový článek.

 
SarykH
Kecalka 174 příspěvků 19.11.12 18:37

Nikdy nepochopím, že někdo vyblije takhle veřejně podrobnosti o životě někoho cizího… :?

Je to strašná slátanina, opravdu - v souhrnu bych jen poznamenala, že na ní jsi nakydala špínu a sebe vychválila a ještě chceš poplácat po zádech. Můj názor je ten, že to, cos tu předvedla, je tedy velkej hnus, i kdyby to všechno uvedené byla pravda.

Snažte se OBA nějak pomoct těm dětem, to jsou chudáci, ne ty, že tě švagrová nesnáší. Ty v tomhle příběhu nejsi podstatná ani trochu, jde o ty děti přece… :nevim:

 
verunnka
Kecalka 344 příspěvků 19.11.12 18:53

Ale nooo tááák, holky… :| z jednoho blbě podaného deníčku nelze soudit jaká je zakladatelka, nezlobte se na mě ale takové příkré soudy? Třinácti letá holka, drbna, lhářka..uff,další deníček do budoucna raději neplánuji :mrgreen: to by jste mě zabily :lol:, taky píšu v podobném duchu, nepřemýšlím jaké důsledky mohou mít některé myšlenkové pochody, chyba. Osobně mi přišel celý deníček jako by se chtěla zakladatelka ospravedlnit, utvrdit se že není zlatokopka, přiznávám že její obrana proti švagrové je místy dětinská ale co, už? :) Hřích hodný takových soudů to určitě není. Nevěřím naopak autorkám nejvíce útočných komentářům protože soudit může jen dokonalá bytost a ta neexistuje, každý má slabinu :-) :P

 
lenkabu
Extra třída :D 13733 příspěvků 19.11.12 19:04

Nechápu smysl deníčku…pomluvit švagrovou? Vychválit sebe? Jestli víš že dává trávu dětem a nic neděláš, tak se nemáš za co chválit.

 
lenkabu
Extra třída :D 13733 příspěvků 19.11.12 19:07

@Marcelka89 číslo 89 je tvůj rok narození? Takže je ti 23, máš ročního syna a už podruhé úspěšně podnikáš?

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 19.11.12 19:39

Dokonalá bytost neexistuje, ale ještě existují bytosti, co mají mozek a používají ho. Pokud uvidím, že moje švagrová (ještě nějak nechápu, že skorošvagrová, ale je to manželova nevlastní sestra, takže skoro švagrová proč?) bude dělat to, co její, tak o tom nebudu psát deníček včetně jejích a svých příjmů, ale budu to řešit, když už ne se sociálkou, tak s ní a s rodinou. Co rodiče, ti na to koukají a nic neříkají? Vždyť jsou to jejich vnoučata a neřeší to? Blbost, moc na deníčky nereaguji, zato tenhle mě akorát tak vytočil. Nechtěla bych autorku ani za kamarádku, natož za švagrovou. Hlavně se poplácat po ramenou a pochlubit se, kolik vydělává. :lol: Ať mám jakýkoliv příjem, nikomu to necpu a už vůbec ne na internetu.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.11.12 19:47

Tak já to vemu popořadě. Pokud nemáš dva krámy s oblečením v pařížské tak nevěřim tomu že si vyděláš 60 000.Mám spoustu přátel podnikatelu a konfekcí si takle nevyděláš. To sem nevydělala ani když se rozjížděl next a vozila sem mezi prvníma a měla sem stovky zákazníku týdně:-)
Za druhé když bereš tolik to bereš i mateřskou?
Za třetí švagrová at si dělá co chce, ale jestli nechá hulit 12 letého syna ak je to čuza i když třeba když jezdíme do holandska ak tam je normální že děti cca desetiletí hulí i s rodiči, tak zase jestli má hulit tajně:-D
jinak bych se mezi spory tvého chlapa a tvé švagrové nepouštěla. Muže se to obrátit proti tobě.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.11.12 19:56

Kdybys napsala třicxet tisíc tak to ještě skousnu, ale tohle už je moc velká vrstva medu:-)
omlouvám se za chyby nejde mi notebok

Příspěvek upraven 19.11.12 v 19:59

 
Hanka1
Extra třída :D 10941 příspěvků 19.11.12 20:58

To je teda slátanina, tomu se ani denicek rikat neda… :zed: :poblion: 8o :roll: :think:

 
becky87  19.11.12 21:43

Nejsi zlatokopka, ses kráva. Resis p. icoviny, misto aby si resila v jakem prostredi vyrustaji tve netere,synovci.Mne v prvni rade neprijdes normalni ty, klasicka pavlacova drbna.

 
Baruna123456  19.11.12 21:44

40 - 60 000 je podle mě myšleno obrat, nikoli zisk. To bude asi něco jako ten liesing paní podnikatelky… Jinak udrbanost největší, to si řeš po facebooku.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama