Můj porod - rychlík

Porod

Maličkej se s tím moc nepáral. :)


1 komentář

Musím začít dnem před porodem…3 dny jsem přenášela.

Den před porodem.

Strašně jsem se pohádala s přítelem, jelikož jsem si myslela, že má jinou. On se urazil a odešel. Já volala kamarádce a šly jsme ho hledat. Našly jsme ho na diskotéce, kde jsem strávila tak půl hodinky a ty basy nejspíš maličkého donutily dát se do pohybu. Odcházela jsem domů už s uklidněným přítelem. Ty pohledy lidí nikdy nezapomenu. :D

Den porodu

Kamarádka nám dala na hlídání na noc syna, že si nutně potřebovala něco zařídit. Dávali Saw 4. Kolem půlnoci končil a já si skočila na záchod. Jenže nějak jsem nepřestavala čůrat. Jdu za přítelem, že nevím, jestli stále čůrám nebo jestli mi praskla voda, ale že mě nic nebolí. Ve chvíli, kdy jsem to dořekla, začaly křeče. Já na zemi ve spodním prádle, přítel lítal po bytě, volal kamarádce, ať si jde pro syna (přilítla do 10 minut), nosil mi věci, pak mě musel i obléct. Pomalu jsme se došourali k autu, ještě že nemocnici máme hned za rohem (předtím jsem vtipkovala, že to dojdu, to určitě :D).

V nemocnici jsme prvně dojeli do špatného patra, což mého stresujícího přítele málem vytočilo do nepříčetna a odnesly to sestřičky. Po poslechu maličkého v bříšku nás poslali převlíknout. Nedošla jsem ani ke skříňce a šla jsem blinkat. Poté mě chytlo kakání a nakonec jsem zase blinkala. Na předporodním pokoji se mnou byl přítel. Na otázku, zda chci klystýr, jim přítel oznámil, že jsem se vyprázdnila sama, že ve mě už určitě kromě dítěte nic není. To, co nás učili na kurzu jako skákání na míči nebo masáže, absolutně nepoužitelný. Na mě přítel nemohl sáhnout, bylo mi to strašně nepříjemný od kohokoliv. Chudák seděl jen v rohu a koukal. Já prakticky celou dobu strávila ve sprše, kde jsem ležela a nechala na sebe téct teplou vodu. Krátce po půl 5 ráno jsem se roztáhla na tolik, že jsme šli na porodní sál.

Tam už mě přítel držel za ruku a dýchal se mnou. Pětkrát jsem pořadně zatlačila a maličkej byl venku. Narozen 5:05. <3

Problém byl pak s placentou, která se nechtěla samovolně odtrhnout. Příteli dali Kryštůfka, ať s ním je na pokoji, že mě do 10 minut dovezou. Chudák tam s malým strávil přes dvě hodiny. Maličkého stále nosil, bál se ho položit. Mě uspali a nějakým způsobem ze mě placentu dostávali. Po cca dvou hodinkách mě dovezli zpátky a přítele poslali domů, že já stejně budu spát. Ovšem že šel hned pít. :D

9 dní v prodnici

Maličkej dostal žloutenku a infekci. Byl pod svícením a dostaval antibiotika. Já jsem ztratila hodně krve. 3 dny jsme leželi každý jinde a mně ho vozili jen na kojení. Pak když jsem se jakž takž dala dohromady, dali mě na oddělení za maličkým. Na pokoji jsme byli s holčičkou v inkubátoru. Doteď mám před očima, jak byla maličká! Po 9 dnech nás tedy pustili konečně zdravý domů. :)

Musím ještě napsat, že nemám žádné stehy ani jiné operační zákroky.

Hodnotilo 26 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
baronesa
Kecalka 313 příspěvků 11.07.13 07:36
AHOJ

Také jsem měla s dcerkou rychlý porod, moc ti blahopřeji k mimískovi a přeji mu hodně zdraví :hug: :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :mavam: :mavam: :mavam:

 
Pear84
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 11.07.13 08:25

Je nádhernej.. Porod byl celkem sešup ale tak zvladli jste to. Což je důležité. Jsi silná žena. :hug: :kytka: :kytka: :kytka:

 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 11.07.13 12:18

Také jsem měla rychlý porod, moc gratuluji ke Kryšpíkovi :srdce: :hug:

 
Kataa
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 11.07.13 19:58

Tak to byla rychlovka, k malýmu gratuluju :kytka: jinak jaká náhoda- jsem z brodu a znám tě od vidění :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Život jde dál

Drogy a já


Reklama