Muž s velkým M

O životě
  • daja87
  • 30.11.12

Říkala jsem si, jestli mám tenhle deníček napsat nebo ne. Jestli to sem vůbec patří a neměla bych radši zapomenout. Ale tenhle člověk si zaslouží, abych se o něm alespoň jednou zmínila.

Chtěla bych napsat o muži, který mě udělal tím, kým jsem dnes. Ukázal mi správný směr, kudy mám jít a co je v životě nejdůležitější. A já si toho nevážila :-(Ale všechno popořadě. Míšu jsem poznala před více jak 7 lety. Tehdy jsem nastoupila do AEG a byla jsem čerstvě po rozchodu. Takže jsem o chlapech nechtěla nic slyšet. Kamarádky mě ale chtěli přivézt na jiné myšlenky, a tak mě po fabrice provedli a nezapomněli na dlouhou a vyčerpávající přednášku o tamních lidech :-) Stáli jsme asi 5–7 metrů od hlavních dveří a pozorovali lidi okolo nás. Pak se otevřely dveře a v nich se objevil Míša. A holky na mě: No a co tenhle? Koukala jsem na něj a zasmála jsem se. Že ne, protože vypadá jako šprt.

Dny a týdny ubíhaly a já jsem si Michala začala víc všímat. Zamilovala jsem se do jeho širokých ramen, a ten jeho krásný zadek :-) Páni! Nebudu to rozvádět :-) Nedalo mi to a pracně jsem na něj vypátrala číslo a pozvala ho na rande. A ten večer jsme se dali dohromady :-) Nevěřila jsem, že by z toho mohlo něco být. Ale bylo. Byli jsme spolu 5 let. Krásných 5 let. Byl to ten nejlepší chlap na světě (a doufám, že pořád je). Moji rodiče měli Michala hrozně rádi. Táta ho bral jako vlastního syna a vážil si ho jako člověka. S našima si perfektně rozuměl a dobré vztahy měl i s mými sestrami :-)

Víte. Michal byl něco jako moje druhá půlka. Moje druhé já. Nebyl to jen můj přítel. Ale byl to můj rádce, kamarád, ale i vrba. Když mě něco trápilo, věděla jsem, že za ním můžu přijít s čímkoliv a on mi nikdy nic nevyčetl. Nikdy jsme se nepohádali. Pokud byl nějaký problém, sedli jsme si a v klidu to probrali. Byla to moje osudová láska a myslím, že nic takového, tak harmonického a tak čistého už nikdy nepoznám. Cítím to. Vím, že jsem měla po svém boku toho „pravého“. Ale kvůli blbosti a honbou za něčím novým, jsem to ztratila. Vždycky stál při mně. Ať se dělo cokoliv, nikdy mě neopustil. Ale stál vedle mě, abych se o něj mohla kdykoliv opřít. Naučil mě, jak si mám vážit sama sebe ale i ostatních lidí. Že nemůžu jen brát, ale musím se naučit i dávat. Udělal ze mě lepšího člověka. A za to mu patří moje obrovské díky.

Vím, že mě chtěl zpět. I když věděl, že jsem těhotná a čekám dítě s chlapem, kvůli kterému jsem ho opustila. Kdybych to tenkrát věděla. Moje mamka mi to řekla, když jsem odešla od svého ex (otce Dády), prý k nim pořád jezdil. Nejdříve sám. Pak s přítelkyní :-) Já vím. Připadá vám to divné, že? :-)Ale naši prostě takoví jsou. Michala měli rádi a to, že už spolu nejsme, neznamenalo, že ho vyškrtnou a zapomenou na něj. Pak si našel jinou. A ta mu zakázala, aby za nimi jezdil.

Po delší době si vymazal rodiče i z FB. Po ještě delší době jsem se začala dozvídat věci od bývalého přítele sestry (který zůstal našim kamarádem a dál jezdí k našim :-)), že důvod, proč si vymazal rodiče, ale i sestry, byla jeho přítelkyně. Zakázala mu všechny kamarády. Zakázala mu chodit ven, mezi lidi. Takže jsou doma a koukají na filmy. Nejdřív jsem nevěřila tomu, že by s ní mohl být šťastný, ale Lukášovy (ex sestry) naposledy tvrdily, že šťastný je. A já taky doufám, že to tak je. Protože si to opravdu zaslouží.

Teď jsem se přestěhovala do Jičína a začala ho tu často potkávat :-/ Když jsem ho viděla a uvědomila si, že už není můj, píchlo mě u srdce. Někdy sním o tom, jaký by to bylo být zase spolu. Ale to jsou jen sny, které se nikdy nesplní. Michala jsem hrozně milovala a myslím, že u mě v srdci bude mít pořád svoje místo :-) I když už spolu nikdy nebudeme, tak mám na něj krásné vzpomínky, které mi nikdo nevezme. Krásných 5 let života, na které se prostě nedá jen tak zapomenout.

Říkám si, že to, co mě potkalo s otcem Dády, byl trest za to, jak moc nevděčná jsem k Michalovi byla. Štve mě, že jsem si to uvědomila až tak pozdě.

Omlouvám se, pokud bude někoho tento deníček nudit, ale chtěla jsem se vypsat a myslím, že se mi to trochu povedlo :-)

Hodnotilo 14 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26460 příspěvků 30.11.12 02:40

Tak denicek je moc hezky a je fajn, ze na neho vzpominas jen v dobrem ;) ;)
Spis se mi zda, ze vy dva k sobe proste patrite, proc si myslis, ze by se k tobe uz nemohl vratit???
Jasne nekdo rika, ze je stastny a ty mu to prejes, ale je to uplna pravda??
Bojuj o neho dokud je cas, takoveho pritele uz jen tak nepotkas..Na fotce vam to moc slusi ;) ;) :mavam:

 
wayiam
Povídálka 16 příspěvků 30.11.12 06:18

Neměla bys ničeho litovat a cokoliv si vyčítat. Prostě se to stalo a je třeba jít dál. Protože život nabízí spoustu možností. Mrzí mě, že Ti to nevyšlo s tátou miminka, ale nedělej tu chybu, aby ses ve vzpomínkách vracela k prvnímu příteli, a přesvědčovala se o nějaké chybě a trestu.

Až to přestaneš dělat, dojde Ti, že to tak nebylo. Chtěla jsi něco změnit, opravdu chtěla, tak jsi šla, a a udělala to. Už se nemůžeš vracet zpátky. Nech si všechny ty krásné vzpomínky a jdi dál.

A ten první krásný vztah si nech jako „návod“ pro to, jak by měl vypadat Tvůj další, nový přítel. Jak by se měl chovat, a jak by na Tebe měl působit.

Přeju hodně štěstí. A opravdu - minulost opusť, ať byla jakkoliv zlá nebo krásná. :potlesk:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 30.11.12 06:49

Někdo radí, že není pozdě, ale já bych radila nech ho být. Je šťastný, jak jsi psala, tak mu zas nepřeházej život, jak minule. Pokud je to muž s velkým M, tak si to nezaslouží. Prvně ho odhodíš, kvůli jinému a když ti to nevýjde, tak ¨bys ho brala zpět. Nezačínej vztahy tím, že rozbiješ jiný.

 
štírata
Stálice 84 příspěvků 30.11.12 08:33

Kdyz bude sam, zkus ho oslovit. At Ti sam rekne, zda je stastny ;) Treba se vse v dobre obrati!

 
Petulka II
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 30.11.12 08:43

Já věřím v happy endy!!!

 
Evánek
Stálice 90 příspěvků 30.11.12 08:59

Já bych ho nechala být. Vím, že to bolí, ale pokud je šťastný, nekaž mu to. Znovu navázaný vztah, kde jsi zradila jeho důvěru a zpřetrhala to hezké mezi vámi by už nemusel být tím čím byl předtím.

 
daja87  30.11.12 09:53

Právě. bylo by fajn bejt zase spolu. Jenže, se bojim že by ten vztah mohl bejt už jiný a já si to tu jen maluju na růžovo. A ano. zaslouží si bejt šťastnej.....Ale fakt mě to do konce života bude mrzet. Že jsem to takhle pohnojila. Koukala jsem na sebe…

 
daja87  30.11.12 10:07

@pomenkova Jenže mám syna s chlapem. Kvůli kterýmu jsem ho nechala. Když tak otom přemejšlím. Bylo by mi to trapný a styděla bych se sama před sebou, kdyby měl vychovávat Dádu…Každej den by si říkal a hlavně by to věděl. Že neni jeho ale toho druhýho a já bych to věděla taky a hrozně bych se tím užírala

 
daja87  30.11.12 10:09

@wayiam Problém je ten, že s Michalem jsem srovnávala vždycky svoje partnery. A to neni dobře :zed:

 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 30.11.12 10:11

Neházela bych ručník do ringu… nikdy nevíš, jak Ti osud zamíchá karty ;-)

Příspěvek upraven 30.11.12 v 10:11

 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 30.11.12 10:13

Ne, tohle neměla být reakce na „pomenku“, ale na celý deníček směrem k autorce, jsem se blbě překlikla :-)

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 30.11.12 11:58

Njn - to se tak někdy stane. Holt jsi to podělala no. :think:

P. S. Být jeho novou přítelkyní tak by se mi taky nelíbilo kdyby jezdil za rodičema EX. A to nejsem megera, žiju v tom nejšťastnějším manželství na světě a dáváme si navzájem volnosti dost (spousta lidí nám naše manželství závidí a obdivují), ale jsou věci, které jsou tabu a tím by rozhodně byly i návštěvy „EX tchánovců“
Nevěřila bych, že jde JEN o přátelství, ale pociťovala bych, že ho tam zkrátka něco ještě táhne. :nevim: Nejsem si úplně jistá, ale nadšená bych nebyla… :nevim:

 
daja87  30.11.12 12:43

@Cmochy Aha a to i naši společní kamarádi? To mu zakázala taky.To si myslim že je už trochu přehnaný. Dobře ty rodiče bych ještě brala.Ale zakázat kamarády je už podle mě trošku moc :think: :nevim:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 30.11.12 13:05

@daja87

No, zakazovat kamarády je věc druhá :think: Ale ono strašně záleží na situaci. On jí třeba taky někoho zakázal - nemůžeš vědět :nevim:

Důležité je, jestli je s ní šťastný… pokud není tak to stejně dlouho nevydrží, pokud ano a vyhovuje mu to tak… přej mu to :hug:

Z deníčku je znát, že ho máš stále hodně ráda a on tebe měl jistě taky. A na takové lásky se zkrátka nezapomíná. Uchovej si vzpomínky v srdci a věř, že i ty jsi v tom jeho. A tohle žádná „nová“ nezmění.
Ta nová přítelkyně se tebou evidentně cítí ohrožená a proto se ho snaží totálně odříznout. Nediv se jí… evidentně by jsi ho zpátky chtěla a ona to jistě ví.

Příspěvek upraven 30.11.12 v 13:07

 
daja87  30.11.12 13:12

@Cmochy Já vim no…Já mu to přeju. :) Však sit o zaslouží. Já si myslim že na mě už zapoměl. Minule jsem ho potkala v autě když nás pouštěl přes přchod a zatvářil s ehodně naštvaně a radší se podíval jinam(ani se mu nedivim)a pak jsem ho potkala v tescu a to když odcházel od kasy tak se na mě letmo podíval. Ale jen tak abych si toho nevšimla.

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 30.11.12 13:15

@daja87
Njn, ublížila jsi mu… řekla bych, že doslova zlomila srdce… :?
Taky bych se k tobě určitě nehrnula :?

Uvidíš… pokud jste si skutečně souzeni a máte se navzájem v srdcích oba dva tak si k sobě i po delším čase cestu najdete. :kytka:

 
daja87  30.11.12 13:27

@Cmochy To jo, ublížila jsem mu hodně :| No jo. Kéžby na jednu stranu bych moc chtěla a na druhou stranu si říkám. Že já už jsem jiná než jsem byla a hlavně mám dítě. Z toho mám docela strach.Ale je před Vánocema a to se dějou zázraky :) Minulé Vánoce mi zachránily syna a teď mě našel můj brácha kterýho sem nikdy neviděla. jen sem věděla že někde existuje :srdce: Ale to až v příštím :) deníčku

 
Anonymní  30.11.12 15:11

Za mě pokus se ho získat zpět. Ty jsi sama a on má sice přítelkyni ale nemají ještě děti a je dost možné, že prožívá něco podobného co Ty. Držím palce. Dej určitě časem vědět jak to dopadlo.

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 30.11.12 15:20

Deníček je pěkně napsán. Tak trochu vím, jak se asi cítíš, ikdyž já nikomu takhle hodně neublížila, nebo teda ano, ale jen tím, že jsem ho kdysi odmítla, byl to můj nelepší kamarád s opravdu velkým K, snesl by pro mě modré z nebe, znamenal pro mě všechno, ale já s ním po velkém zklamání z první lásky zkrátka nedokázala navázat vztah se vším všudy, tak jako s ostatními, kteří o mě v té době stáli, chtěla jsem mít od chlapů klid a trávit s nimi čas jako s kamarády, víc jak rok byl po mém boku jako nej kamarád a to dennodenně, pak to vzdal, zamilovala se do něj nějaká holčina, se kterou nakonec začal chodit a mně řekl, už nemůžeme být kamarádi, miluju Tě, ale musím dát šanci té, která mě opravdu miluje a i sobě, na Tebe časem zapomenu, jen když Tě nebudu vídat. Chápala jsem to, ale byla jsem z toho zničená a to opravdu moc a sakra dlouho, přišla jsem o člověka, kterýho potkáš možná jen jednou za život. Je to už 10 let, často na něj vzpomínám, v duchu se sním zasměju, ale i pobrečím a říkám si, že jsem mohla mít úplně jiný život. Udělala jsi velikánskou chybu, jsi si toho vědoma, stává se to, čas nevrátíš, nech to plynout, třeba se ještě něco změní. PS: z fotky mi příjde, že má M moc „hodné oči“. Nechci Tě rozbrečet, ale slušelo vám to.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 30.11.12 15:53

Divim se že si takového nadsamce opustila :mrgreen:.Já si ho držim už 12 let a nepustim :P a víš co já věřim že k sobě prostě patříte tak mu to navrhni a na nic nečekej proto že toho budeš litovat celej život. Takle budeš mít aspon jasno

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 30.11.12 16:32

Já nevím asi bych neřešila už nějaké „kdyby“. Tohle jsem dělala celý život, špekulovat jaký by to bylo kdybych se vrátila k ex… akorát z toho byl vždycky ještě větší průšvih než poprvé :(

Příspěvek upraven 30.11.12 v 16:33

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 30.11.12 17:51

Já taky zažila jeden happy end, uvidíš :hug:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26460 příspěvků 30.11.12 18:51

Prosim te kolik chlapu vychovava dite nekomu od /toho druhyho/ a je jedno koho, dite za to nemuze a on by to urcite pochopil, pokud te miluje porad ;)
Proste zabojuj a kdyz to nevyjde budes vedet na cem jsi…
kdyz to neudelas budes toho litovat zbytek zivota..To ze je na tebe nastvany, ukazuje, ze mu nejsi lhostejna, naopak kdyby prisel a usmival se na tebe, tak bych chapala, ze uz je asi stastny a jsi mu fuk, tohle ukazuje na vsechno mozne, ale ne na lhostejnost. Rekni mu, ze jsi to zvorala, proste to co tady pises nam, rekni tomu komu to patri, vzdyt je zivot tak kratky, proc si to komplikovat ;)
;) ;) ;)

 
daja87  30.11.12 18:55

Jenže holčiny moje :,(.problém je v tom že mám přítele. Je hodnej všechno ale je to jinej člověk než jsem myslela a to mě ted mrzí. Ale má nás rád a je na nás hodnej.jen je to hroznej lenoch. A musimho všude tahat. Celí den jen spí a to nejde. Já jsem hodně aktivní člověk :nevim: Když sme se scházeli jen jako kamarádi byl uplně jinej.pak jsme se k sobě nastěhovali a on se změnil. Hrozně zlenivěl a mě to mrzí…

 
daja87  30.11.12 18:59

@mismurka No to jsi se trefila, stěma očima:-)jak se říká. Oči jsou okna do duše a ty jeho mluví za vše:-)

 
daja87  30.11.12 19:04

@pomenkova Tvoje slova jsou hrozně hezký :) Jenže já mám přítele. Jak jsem už níž psala.Ale … no nevim číslo na něj mám:-)Tenkrát jsem mu psala sms.Od mamky.(ztratila jsem tel.)napsala jsem mu že mě mrzí jak to dopadlo a že bych chtěla aby mi odpustil že začínám znovu od nuly a nechci aby se na mě zlobil.
On mi napsal:co ode mě čekáš? co si od té sms slibuješ? A já mu napsala že nic…A pak už neodepsal.je to na prd a já sem děsná kráva :cert:

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 30.11.12 19:24

Já bych se s ním sešla a moc bych ho poprosila o vyslechnutí toho co mám na srdíčku a jak mě to mrzí. Pokud ho miluješ není co řešit a pak si nemusíš vyčítat, že jsi to nezkusila. každý je strůjcem svého osudu.

 
daja87  30.11.12 19:32

@mismurka jinač děkuju:-)hodně lidí říkalo že se k sobě hodíme :(

 
daja87  30.11.12 19:49

@Kamča.dalmatinka Jo ted mlátim hlavou o zeˇjaká blbá kravka jsem byla :think:

 
daja87  30.11.12 19:51

Vlastně kecám. Ještě mi odepsal.DO SLOVA SI TO NEPAMATUJU.Ale vim že psal otom. Že je štastnej a nehodlá na tomnic měnit :? takže…tohle mluví samo za sebe ne?

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26460 příspěvků 30.11.12 21:03

No vyzni v tom trochu vztek, tak tady uz nevim, aby jsi si opravdiu nedelala marne nadeje, ale proto se s nim pokud mozne nekde sejdi a zkus mu naznacit, ze vis, jak si se zachovala, ale ze mas pocit, ze k sobe patrite, proste musis vedet jak :lol: :lol:
No pokud je opravdu stastny, tak s tim nic nenadelas, ale zase proc by se schazel s tvymi rodici, to by neudelal chlap co nestoji o tebe ne??
To ze mu nekdo neco zakazuje je jasny, ona se asi boji, ale tezko rict jaky ten vztah opravdu je :nevim:
kazdopadne pokud ti da najevo, ze si ho natolik zklamala, ze uz by dvakrat do stejne reky nevstoupil, tak je vec jasna, podle me je on clovek, ktery asi jen tak neodpousti a vis proc?,protoze on by to asi nikdy nikomu neudelal, asi zije z principu a moralky, coz je dneska velmi vzacne, ale srdce je proste jine at uz rika rozum co chce, zkusit to musis… ;) ;) ;)

 
daja87  30.11.12 21:08

@pomenkova No a nemámmu spíš napsat sms?

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26460 příspěvků 30.11.12 21:16

Ne to je neosobni-tyhle sms-ky..
Sejit se nekde, dopis bych radeji neposilala, jedine nekam kde pracuje ;)

 
daja87  30.11.12 21:21

@pomenkova Mámmu poslat dopis? ty jo…ted vůbec nevim co bych mu měla napsat…asi to co tady vám že? Stejně to asi zůstane tak jak je to ted…ale aspon budu vědět že mě nechce a už otom nebudu přemýšlet :think:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26460 příspěvků 30.11.12 22:40

No tady si to mela odvahu napsat, tak proc ne jemu?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: myslim, ze tady to cte daleko vice lidi ;
A presne tak, nemas co ztratit ;)

 
daja87  30.11.12 22:42

@pomenkova To je fakt :D No, nebude to nic lehkýho. Pokud budu mít štěstí a potkám ho někde jinde než v autě

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 01.12.12 11:57

V prvním komentáři jsem Ti napsala, nech to plynout, ale zároveň Ti napsala můj příběh, že jsem před 10 lety ztratila vzácného člověka a nyní mám úplně jiný život a na něj mohu jen už vzpomínat, tím jsem Ti něco vlastně i napovídala, Ty jsi měla s Michalem podle toho, co jsi psala perfektní fungující vztah a musím souhlasit s pomenkovou, život je krátký!!!
SMS je hodně blbý nápad, opět dávám za pravdu.
Myslím, že jsi psala, že oba bydlíte v Jičíně, celkem malé městečko, na to, abyste se potkali, musíš s ním mluvit přímo z očí do očí, opravdu nemáš co ztratit, snad Ti věnuje krapet času, taky potřebuješ vědět, co se v něm odehrává a snad Ti alespoň jeho oči něco prozradí, ikdyž se třeba jeho mluva bude tvářit neutrálně či naštvaně.
Je mi teda líto Tvého nynějšího přítele, který se o vás stará, ale pokud Tvé srdce patří jinému, tak to zkus.

 
daja87  01.12.12 15:58

:nevim: @mismurka měli jsme opravdu krásný vztah, pak už sem nikdy nic tak krásnýho necítila a ty vztahy nebyli takové jako s Míšou :( A právě, že mám přítele který je na nás moc hodný a nechtěla bych mu ublížit. je to těžký. Ale takhle jsem si to zbabrala jen já. jako vždycky. Já se asi nikdy neponaučim. Já jsem ho potkávala ale většinou v autě a jen jednou v tom Tescu. Má nepřetržitý provoz a se svoji navou slečnou pracujou ve stejné fabrice, jen stím rozdílem že ona má trojsměnný. Takže i když chodím skoro každý den těmi místy o ketrých vim že tam musí 100'% projíždět tak ho už nepotkávám tak často. Asi se netrefim do toho jeho času. Vimkde bydlí. protože ten byt jsme kupovali spolu…

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 01.12.12 16:16

Tak se ještě nějak pohybovat poblíž jeho bydliště? Nevím, zase aby to nebylo přehnané, ta jeho nynější přítelkyně Tě pravděpodobně zná že? Nebo teda tvou tvář. Vím, že je to těžký, vůbec nezávidím. Asi cítíš, že to jak žiješ teď není přesně to pravé, ale žiješ v poklidu a svým způsobem spokojeně že? Hlavně dělej vše s rozmyslem/o­patrně, ať si ještě něco nepokazíš víc. Každopádně Ti držím pěsti a budu ráda, když mi dáš vědět, jak Ti to dopadlo, klidnš i SZ.

 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 01.12.12 23:26

Vsechno le je k nečemu dobre. Zase by jsi nemela Dadu!!!

 
daja87  01.12.12 23:42

@mismurka Ne to ne :D nechodim okolo jeho bytu.To bych nikdy neudělala ale chodim cestou do tesca a on tamtudy jezí do práce. Jiná cesta tam nevede :) tak jsem to myslela

 
daja87  01.12.12 23:43

@Janichka To máš pravdu, to bych neměla.

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 02.12.12 11:25

Já to nemyslela zle, spíš jsem právě naopak myslela, že by ses občas prošla poblíž jeho bydliště, samozřejmě z dost velké vzdálenosti, ale hned jsem na to psala, že by to možná bylo už přehnané. A jestli z domu sedá rovnou do auta a nechodí nikam pěšky, což dělá spoustu chlapů :D tak by Ti to stejně asi k ničemu nebylo :(

 
Dany82
Kecalka 375 příspěvků 02.12.12 13:19

Daja87: ty píšeš o mém životě, ne?! 8o Zažila jsem to samé - úžasný chlap, udělal by pro mě všechno, chtěli jsme se vzít,ale…byli jsme spolu 4 roky (od mých 18ti) a já asi zpanikařila a prostě od něj odešla. Tehdy jsem se zamilovala (aspoň jsem si to myslela) do někoho jiného :?. Taky mě chtěl zpátky, ale já nechtěla! Neotěhotněla jsem (naštěstí) a našla si přítele s kterým jsem byla 4,5 roku (taky o ničem-maminčin mazánek). Teď mám 30,přítele a skoro 2 letou holčičku… Nebudu to prodlužovat…myslím na něho, jak krásně by jsme se spolu měli…taky jsem od té doby nebyla vlastně šťastná :zed:. On má jinou, mají taky holčičku a taky mu zakázala rodinu (ale jeho!!!),kamarády…
To jen ať víš, že hodně podobné osudy jsou všude, bohužel :(
Držím palečky a věř…já taky věřím ;) :kytka:

Příspěvek upraven 02.12.12 v 13:19

 
daja87  02.12.12 13:25

Já už se potom taky pořádně nezamilovala po Michalovi. Nikdo na mě neudělal takovej dojem jako on. Mrzí mě to stvým osuďákem že to nevyšlo. Ale asi nejsme jediný a ani poslední. jak tu někdo psal.Osud míchá karty sám…A my je jen rozdáváme a záleží na nás, jak a komu je rozdáme
@mismurka :D Jojo já se nezlobim. Stěmi chlapy a auty máš fakt úplnou pravdu.Ty nikam pěšky nejdou, všude jezděj. Nynějšího přítele taky pořád nutimktomu, aby s náma šel na procházku nebo do Tesca pěšky. :| Podle mě, to je asi bez šance. je sní už skoro 2 roky.To už je dlouho na to aby zjistil jestli je v tom vztahu spokojenej nebo ne? :think: Nevim no

Příspěvek upraven 02.12.12 v 13:28

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 02.12.12 13:52

Tak mi chceš teda říct, že to nezkusíš s ním promluvit? Hrotit to asi nebudeš, ale když ho potkáš, pokusíš se o to ne?

 
alicik
Stálice 83 příspěvků 03.12.12 01:04

Některá osudová rozhodnutí jsou nenapravitelná,,,psa­la jsi také že předchozí partner tě bíl a kopal těhotnou, že nevažil se ani tebe ani ditěte, a když jsi potkala současného přítele tak máš nebo jsi teda měla strach ze vztahu aby to nedopadlo stejně…pokud to vše je pravda a dnešní přítel tě má rád a hlavně tvé dítě, co lepšího si můžeš přát a že je líný a to se asi tobě zase nezamlouvá a ty jsi zase aktivní v hledání zase něco jiného nebo lepšího a budeš zřejmě do té doby štourat v jiném vztahu dokud se nezačne rozpadavat a nakonec stejné zjistiš že jaké to bylo už stejně nebude a když se za všim najednou budeš honit tak nikdy nic stalého mít nebudeš…

 
daja87  03.12.12 12:54

@alicik Pravda to je.Taky jsem mu psala když jsem nikoho neměla. A hlavně. Jsem Michala vůbec nepotkávala, protože jsem v té době bydlela asi 20 km od Jičína. Te´d ho tu občas potkávám a je jasný že by to asi nikoho nenechalo chladným. Kdyby začal potkávat svou osudovou lásku. Vždycky jsem toho litovala. Proto jsem se pokusila Michala kontaktovat.

 
daja87  03.12.12 12:55

@mismurka Kdybych ho potkala.tak bych to asi zkusila :think:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama