"Nakopl mě" léčitel

Snažení

Nikdy jsem nevěřila, že přejdu k alternativní medicíně. Teď naopak věřím, že to je jediné, co mi pomůže.

Mám skvělého muže, kterého miluji už 5 let, hodnou rodinu a pejska. Nejsem majetnický typ a nepotřebuji k životu nic víc než zaplatit nájem, dobře nám uvařit a pro radost jet na výlet nebo jít na procházku. Nepotřebuji značkové oblečení, chytrý telefon, barák ani nic podobného ke štěstí, na čemž spousta lidí v mém okolí staví. Přesto můžu napsat, že nedokážu být naplno šťastná, protože mě pořád na duši tíží, že nemůžu otěhotnět.

Už téměř rok a půl chodíme s manželem po doktorech a řešíme naši neplodnost. Vlastně od začátku snažení jsem chodila sem, abych si mohla „to snažení“ užít, také testovat před měsíčkama, různě se pozorovat a popovídat si o tom. Bohužel hned po vysazení antikoncepce jsem začala mít problémy a skončila v nemocnici. Našli mi endometriózu pod levým vaječníkem. Bohužel původní doktor, kterého jsem měla, mi hned řekl, že otěhotnět nebudu moci jinak než uměle a vyloženě mě vyděsil. Doktora jsem změnila, ale stejně ve mně zůstal blok. Poté už následovala jen série dalších vyšetření, které mi vyšly v pořádku, ale já už přirozenému početí nevěřila. Ať to byl ten opěvovaný clostilbegyt, kterému jsem věřila, ať to bylo IUI a nakonec i 1. IVF. Nic z toho nevyšlo. To už mě psychicky dostalo na kolena.

Rozhodla jsem se s doktorama na chvíli přestat kamarádit :) a nechat to na čas být, ale sama jsem si nedokázala pomoci, proto mi kamarádka poradila kineziologii a léčitele. Nikdy bych nevěřila, že do toho půjdu, ale věděla jsem, že to potřebuji. Kinezioložka mně už na prvním sezení vyrazila dech. Opravdu v mém těle našla psychické bloky. V životě se staly události, které mě hodně zasáhly, potlačila jsem je a nedostala ven. Paní mně pomohla mi je zlikvidovat. Je zvláštní, že cizí člověk pozná tím, že vás chytne za ruku rok, kdy se vám stalo něco bolestivého a vy, ač ho neznáte, se rozbrečíte jako malá holka. Za tu úlevu to ale stojí. Samozřejmě jsem se paní zeptala na otěhotnění a odpověď zněla, že to jde, že tam zdravotní problém nevidí.

Po této zkušenosti jsem vyhledala i léčitele. Naneštěstí máme jednoho 10km od domova a rozhodli jsme se tam zajít i s manželem. Sezení trvalo tři hodiny. Bylo nás v místnosti celkem šest, každému zhodnotil jeho zdravotní stav. Co se týče mě, tak viděl opravdu vše i neléčitelnou vadu oka a další věci, o kterých vím sama. Když jsem se ho ptala na otěhotnění, tak jsem ani nedýchala, prostě jsem se bála odpovědi. Asi po deseti vteřinách odmlky zaznělo: „Ale můžete!“ a poradil, kdy to je vhodné a další podrobnosti. Měla jsem radost, ale pořád mi v hlavě mihotala ta nedůvěra. On by mi to řekl nebo ne, kdyby tam viděl něco negativního. Myslím, že ne. Proč by mi kazil život, možná to ani nemůže říct. Možná mu to nějaké etika zakazuje. Stále jsem nad tím přemýšlela.

Poté přišla na řadu další slečna, která seděla vedle mě. Po výčtu jejich problému se mu přiznala, že má stejný problém jako my. Zadíval se na ní, přivřel oči a po delší odmlce jí řekl, že v tuhle chvíli to možné není. Poté to rozebrali. Já jsem nevěřila vlastním uším. Na jednu stranu jsem byla šťastná, že on opravdu řekne to, co vidí, na druhou mi ji bylo nesmírně líto, protože se sama umím vžít do její situace. Po tom už jsem nikoho ani nevnímala. Od té doby vím, že otěhotním, že se to jednou musí povést. Nakonec nám dal energii, kdy se mi motala hlava a cítila jsem spodek a přidal bylinky. Za celé sezení si nevzal ani korunu, což na mě udělalo další velký dojem. On chce pomoci a nechce vydělat. Po dobrání bylinných kapek, tam máme přijet znovu.

Po všech těch starostech, zklamáních, probrečených měsíčkách a velké krizi po ivf mě do života nakopl pan léčitel. Pořád mám na duši šrám, že mi v životě něco chybí, ale už vím, že to jednou opravdu přijde a budeme mít chlapečka.
Teď je jen otázkou kdy, ale to už mi asi nikdo říct nedokáže :-)

Hodnotilo 25 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Vrtul
Závislačka 3343 příspěvků 06.02.14 00:35

Ať se povede. Dříve jsem na léčitele nevěřila ale teď vím že někteří nějakou schotnost mají.
už věřím

 
gabousek
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 06.02.14 00:40

Napiš pak prosím, po jaké době se vám zadařilo. Známí se takhle snažili tři a půl roku, ona pak ležela v nemocnici, kde potkala léčitelku, se kterou ležela na pokoji a ta ji odblokovala. Dva měsíce na to byla těhotná přirozeným způsobem. Věřím, že minimálně po psychické stránce to může zafungovat ;)

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 06.02.14 07:07

Kineziologie je výborná, taky mám zkušenosti :palec: tleskám a držím palce ať to co nejdříve vyjde.. :hug:

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 06.02.14 08:46

Mě zaujalo, že si ten léčitel nic nebere, stojí ho to čas a velký výdej energie a z něčeho musí žít. To je zvláštní…Nesou­hlasím, když někteří - a že jich je většina, na tomhle vyloženě vydělávají, ale já bych mu tam symbolický poplatek nechala.
Jinak na vás nějaká dušička už určitě čeká, oni vědí, kdy je správné přijít sem na zem :andel:

 
Pájínek
Stálice 53 příspěvků 1 inzerát 06.02.14 09:13

Moc pekny denicek. Jsem zvedava na pokracovani! Jeste bych chtela poprosit, jestli by to nevadilo poslat kontakt na kineziologa a lecitele, pokud jsou z Prahy nebo strednich Cech. Problemy s otehotnenim sice nemam, ale rada bych tim vyresila jiny psychicky problem:)

 
Lenule15
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 06.02.14 09:17

@Petullka82 at pak napíše sama autorka, jak to bylo, ale kamarádka k jednomu léčiteli taky chodila, za sezení nic neplatila, ale pak tam nechala třeba 2000,– jen za ty bylinky a čaje, takže bych řekla, že pak žije z tohohle, ve skutečnosti ty bylinky tak drahé nebudou, ale to je jen můj názor :nevim:

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 06.02.14 09:20

Mě po 13 letech strávených na ivf nakopl regresní terapeut ;) Tak hodně štěstí :kytka:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 06.02.14 09:33

Jééé to je super, že jsou lidé, co tomu věří. Moje maminka sama je terapeutka (rodinné kostelace, metoda RUŠ a kinezka) a je to krásné, když jezdí ke povídá mi o tom a má radost, že to někomu pomůže. Mamka ještě masíruje a měla plno žen, co nemohly otěhotnět a díky masírování, se jí povedlo ty ženy odblokovat a některé už mají i 3 děti. Máma si teda tímhle vydělává, protože by k tomu nemohla mít normální práci, ale nejsou to bůhví jaké zisky, pořád převládá ta radost, když se to prostě povede a pomůže někomu. Přeji ať se miminko brzy zadaří a jste šťastní :)

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 06.02.14 09:36

@Lenule15 a to veškeré léčivky, co potřebujeme, rostou u nás v ČR, takže teoreticky stačí ve vhodný čas posbírat, nasušit a je to :kytka:

 
Safira77
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 06.02.14 09:41

Moc přeji, aby se to povedlo… :hug:

 
Nikolkaa1
Povídálka 15 příspěvků 589 inzerátů 06.02.14 09:47

Tak to je super - myslím, že psychika je hodně důležítá - držím palečky..já měla obě dítka napoprvé tak naštěstí nevím co to je.. :oops: :oops: mohla bych se zeptat co to bylo za léčitele? mám jiné problémy a už jsem jich pár obešla a vždy bez úspěchu :nevim:

 
beruska03
Kelišová 5382 příspěvků 06.02.14 09:56

Moc držím palce ať se zadaří… já také nemohla otěhotnět 2 roky a jednou jsem navštívila léčitele, ten mne viděl ve dveřích - ještě jsem mu nic neřekla a on mi říká - kde máte tu holčičku? já na něj vykuleně koukala a říkala, že žádnou nemám a on mi řekl nebojte se, otěhotníte a budete mít holčičku - dá se říct, že mne to vnitřně uklidnilo.. a světe div se 4 měsíce nato jsem přirozeně otěhotněla a mám holčičku :dance: nevím, zda to byla náhoda či ne, ale věřím že něco takového je… tak moc držím pěsti ať se to povede! :hug:

 
majorka
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 06.02.14 10:01

Ahoj, mám za sebou už taky spoustu doktorů a pokusů umělého oplodnění a zatím nic nepomohlo. Nikdy jsem na alternativní medicínu nevěřila, ale postupně na ní také přecházím. Zrovna jsem začala pít bylinkový čaj Ludmily Mojžíšové, a minulý týden jsem se dostala do rukou jedné paní, ke které jsem šla kvůli Dornově metodě a místo toho jsem jí tam hodinu brečela a povídali jsme. Cítila ze mě prý velkou bolest, tak poslala energii vaječníkům a děloze a poradila mi cvičení. Prý fyzicky jsem naprosto v pořádku, spíš bych měla hledat příčinu ve své hlavě. Ohromně mi to otevřelo oči. Doktoři mě teď taky určitě nějakou dobu neuvidí, protože já vím, že otěhotním :jazyk: Jen stejně jako ty, mi nikdo neřekne to přesné „KDY“.
Takže přeji nám oběma hodně síly a odhodlání jít dál za svým snem! :hug:

 
ksafnika
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 06.02.14 10:07

Drzim palce zakladatelce, at to vyjde :kytka:.Ona zapadni medicina umi hodne veci, jen bohuzel casto zapomina na to, ze clovek neni jen kus masa ale ma i svoji dusi, psychiku, minulost…nekdo musi padnout doslova az na dno, aby to zkusil jinak nez tou vyslapanou cestou, nekomu staci min, a nekdo se holt bude drzet tech zajetejch a znamejch postupu celej zivot a divit se, proc to nefunguje :nevim:

 
puntice
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 4 inzeráty 06.02.14 10:56

@Petullka82 Já souhlasím, že všechny byliny máme kolem sebe a je to učiněná apotéka. Ale nesouhlasím s tím, že se jen nasuší „a je to“ ;) To je jako bys řekla že k vyléčení ti stačí otevřená lékárna, ovšem již bez magister :mrgreen:

Autorko - moc držím palečky!

 
ivunak
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 06.02.14 10:59

Holky, a můžete sem hodit kontakt na ty léčitele a terapeuty, kteří byli úspěšní? Třeba bude někdo poblíž nebo se to bude hodit někomu jinýmu ;)
 Díky!

 
unity
Kecalka 167 příspěvků 06.02.14 11:54

@Pájínek já prosím taky :D děkuji převelice

 
bbetty
Kecalka 131 příspěvků 06.02.14 12:01

Věř, že se to určitě brzy podaří, s léčiteli máme samé dobré zkušenosti!!! :lol:

 
Mahja
Závislačka 4736 příspěvků 06.02.14 12:02

Hodně štěstí, a brzo chlapečka v náručí! :hug:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 06.02.14 12:10

Drzim palce a hodne stesti :kytka:

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 06.02.14 12:38

Hodně štěstí, držím palce, ať to vyjde.
Pokud jde o léčitele, můj názor je irelevantní.
Ale nechápu, proč sděloval diagnózy před ostatními lidmi. :nevim:

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.02.14 13:03

@Lenule15 ty bylinky nám prodal za stejnou cenu jako jsou na webu k mání od výrobce, nevzal si ani korunu :roll:

 
Lenule15
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 06.02.14 13:13

@stroužek tak v tom případě jste měli štěstí na léčitele, který si navýšením ceny nepřivydělával :) tak držím palce, aby to zabralo!! :hug:

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.02.14 13:36

Jenže autor deníčku dostal včera výsledky z imunologie a zase jsem trošku špatná :-(, ale pořád musím věřit, že nám zaberou bylinky a bude to dobré a pak léčitel nám pomůže.

@Pájínek oba jsou z Vysočiny.

 
ivunak
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 06.02.14 14:21

@stroužek A můžeš napsat na ně kontakt? Z Vysočiny znám Jukla, ten dává bylinky. Ale je celkem nedostupný pro velké množství lidí.

 
balestra
Závislačka 4654 příspěvků 06.02.14 14:24

Drzim palce a tesim se na pozitivni zpravy. Ale holcicka by take nebyla spatna, ne?

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.02.14 14:35

@balestra já bych chtěla holčičku, ale mám v osudu kluka :-) a vymodlím si ho.

 
K-Black  06.02.14 14:51

@stroužek moc ti přeju aby se miminko povedlo :hug: kluci jsou super :palec: :lol:

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.02.14 15:10

Děkuji vám všem a doufám, že tento rok už budu těhotná!

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 06.02.14 18:04

Přeji hodně štěstí a ať co nejdřív k vám přijde vaše vytoužené miminko.

 
angellik23
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 06.02.14 18:05

Taky jsem byla jednou u léčitele a doufám že naposledy. Dřív jsem to mu věřila, protože mimčo se dlouho nedařilo. Ovšem to co se tam dělo bylo dost komické. Taky nám pán v jedné vesničce na Vysočině kousek od Třebíče přede všemi povídal co komu je-už to mi bylo silně nepříjemný ale vrchol všeho byl, že všechny ženský měly problém se štítnou žlázou a s vysokým cukrem, k tomu nějaké cysty a špatnou slezinu (zrovna ten den jsem dostala výsledky na štítnou žlázu od doktora a vše bylo v pořádku). Po pronesení těchto verdiktů nás všechny naplnil energií a pak nám nabídl všelék, který působí od rakoviny, neštovic i na alzheimra. Tento lék stál asi 1000kč, já vypadala jak blb když jsem si ho nekoupila a nikdo to nechápal. Babička se z toho málem složila, že bez toho pomalu umřu a koupila si radši dvě balení ze kterých se nakonec po dvou měsících osypala a skončila v nemocnici. Toď moje zkušenost s léčitelem. Nakonec jsem přes jeho špatnou prognozu i tak otěhotněla přirozeně :lol:,ale prostě až v ten správný okamžik.
Ale jak se říká:tonoucí se stébla chytá a věřím že to třeba psychicky někomu pomůže, já už ale věřím jen bylinkám nikoliv léčitelům.

 
Karleon
Závislačka 4357 příspěvků 06.02.14 18:36

Úžasné, ze se více a více lidi vydává jinou než medicinskou cestou.

Pro Prahu a str. Čechy doporučuji paní Alenu Peluňkovou

www.poznejsvujcil.info

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 06.02.14 19:08

@puntice no, to máš recht, ale tu otevřenou lékárnu bych brala :mrgreen:

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.02.14 19:52

@angellik23 u mně viděl, vše co mám a říkal, že ty bylinky prvních 14 dní budu cítit, že mě bude kde co bolet. Celých 14 dní jsem ležela jak lazar, bolely mě klouby a celý tělo. Jsem spokojená i manžel.

 
Nikolkaa1
Povídálka 15 příspěvků 589 inzerátů 06.02.14 20:03

Já jsem u léčitele Jukla byla hodně jsem v něj vkládala naděje a nic… jezdil kolem mě rukama a v podstatě plácal a tápal s čím mám problém…pak mě řekl, že 100pro to bude něco..a ať se nechám vyšetřit, udělala jsem to a nic…čekala jsem tam tehdy asi 5hodin lidi tam jezdí třeba už ve 4 ráno a napíší se na papír a čekají a čekají a čekají…dostala jsem bylinky, dokonce jsem doobjednávala ještě na jeho stránkách, ale nepomohlo..a našim taky ne… :nevim: :nevim: ale musím říc, t že jsem tam jela na velmi dobré doporučení a spousta lidí tam jezdí už roky a je velmi spokojená…tak nevím..
omlouvám se vložila jsem to jinam než jsem chtěla neznám to tady pořádně.. :oops:

Příspěvek upraven 06.02.14 v 20:07

 
Bobbka
Stálice 55 příspěvků 06.02.14 20:18

Ja osobne zkusenost nemam, ale segra se snazila s manzelem o miminko 8 let, verdikt lekaru znel'vy nikdy deti prirozenou cestou mit nebudete',tri nevydarena umela oplodneni, ze zoufalstvi taky navstivili lecitele a kratce na to otehotnela prirozenou cestou, dnes maji uz 14ti letyho pubertaka:-).Jen to chce mit stesti a narazit na toho praveho…
Preju brzke otehotneni.

 
snee
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 06.02.14 22:01

Miminka se dočkáte, uvidíte!! Teď se obrňte trpělivostí a jak to výjde, tak napište :) moc držím palce!! :hug: :hug: :palec: :palec: :palec:

 
sikoku
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 06.02.14 22:10

Ahoj, moc Ti přeji aby se Vám brzy zadařilo! Alternativní medicína má své kouzlo :palec: Já sama po neúspěšném IUI a IVF navštěvuji léčitele Reiki, byla jsem též na kinezeologii a akupunktuře. Též věřím, že se nám brzy zadaří a dočkáme se vytouženého miminka. Bohužel mám problém s ms a ovulací. V současné době užívám bylinky a čekám na ten náš malý zázrak :*

 
Dr. Čarodějka
Kecalka 118 příspěvků 06.02.14 23:16
Femigard

Ahoj Stroužku:-) Mám velkou radost, že máš zase naději! Mně osobně pomohl přípravek Femigard od firmy Hemann, otěhotněla jsem po 5 týdnech užívání. Nyní půl roku po porodu beru zase, ne kvůli otěhotnění, ale srovnání MS - 50 dni jsem to totiž nedostala, ale už je vše v pořádku. Na gyndu chodím jen, když chci postrašit :-) :-) Jsem zvědavá na pokračování deníčku! :dance:

 
verculinek
Kecalka 462 příspěvků 06.02.14 23:20

Ahoj! Moc gratuluji a věřím, že miminko přijde brzy. Já alternativní medicíně věřím…Taky jsem byla nedávno u bylinkáře a hned poznal, jaké mam problemy. Nemusela jsem mu vůbec nic říkat…Navíc přitel k němu chodil už jako dítě a jeho rodina s ním má dobré zkušenoti…

Sice se u něj platí, ale mně to za to stojí! Věnuje se svému nadání a poslání na plný uvazek…Lidé stojí každý měsíc frontu, aby se k němu vůbec dostali…Je sice pravda, že takové věci by si platit nemusel, ale z nečeho živý být musí..Je to taky svým způsobem práce..Doktoři jsou kolikrát víc k ničemu taky to nedělají zdarma!

Hodně štestí!

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 07.02.14 10:49

Děkuji moc za podporu, člověk se hned cítí lépe. Už se těším, až pana léčitele navštívíme znovu. Řídíme se jeho radami, pijeme bylinky, změnili jsme životosprávu, tak snad budou i lepší výsledky. Nejvíc mě potěšilo, že se do toho pevně obul i manžel. Lekl se, když se dozvěděl, že je jeho tělo zanešené. I imunoložka mu doporučila antioxydanty. Je krásný vidět, jak přestal pít přeslazené limonády a džusy a místo toho si vymačkává pomeranč :-), omezil pivo, nekouří už ani příležitostně u piva, jak to rád dělával, 2× týdně do sebe cpe rybu a konečně neremcá, když musí polykat vitamíny.

 
spiky01
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 08.02.14 11:11

Nám léčitel hrozně moc pomohl s dětma-byly furt nemocný, samý atb. po roce co jsme k němu chodili a snažili se dodržovat jeho rady tak holky najednou přestaly být marod-za letošní zimu neměly ani jednou atb, ještě rok předtím je měly co měsíc…
ale je to o tom na koho narazíte-v pze jsme taky chodila, paní byla předražená a nepomohla
a držím palce, věřím že mimča se dočkáte

 
-Luci_
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 10.02.14 14:55

Hezký a zajímavý deníček. Moc držím palce, aby se zadařilo co nejdříve… i když ono to přijde jak má..

 
stroužek
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 02.04.14 15:16

Ahoj, tak po dvou měsících snažení od návštěvy léčitele jsme dnes odcházela od doktora s krásným gestačním váčkem. Doufám, že vše bude probíhat dobře. Nevím, jestli zato může on nebo vyšetření imunologie :-), ale hlavní je, že to je.

 
MissMiss
Nováček 3 příspěvky 23.04.14 12:38

Ahoj, prosim mohla bys uvest jmeno a kontakt na lecitele, ktery ti pomohl? Diky.

 
Mackapacka
Povídálka 16 příspěvků 08.11.16 08:32

Já od svých 18 let jednoznačně upřednostňuji alternativní medicínu, jako jsou bylinky, kapičky, homeopatika, navedla mě k tomu úžasná léčitelka, které jsem za to moc vděčná. Zatím velkou většinu problémů zvládám díky alternativní medicíně, nikoliv chem. lékům, které mají vždy nějaké vedlejší účinky. Vždy mě potěší když se najde zařízení kde je upřednostněna alternativa před chemií, a to zrovna jsem objevila lékárnu Zelený anděl, kde mají mega obrovský výběr bylinek, homeopatik, kapiček, naprosto úžasné.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama