Náš anděl strážný

Porod
  • daja87
  • 28.11.12

Ani nevím, jak začít. Už po xté sedím u otevřeného noťasu a přemýšlím, jak mám vlastně vůbec začít. Na srdci toho mám tolik, že by to snad i vydalo na knížku. Ale začnu tím, co mi změnilo od základu život (ale to určitě všem z nás.)

Já s Davídkem:-))

No já ho miluju:-) Tu naši celebritu:-))
4 komentářů

Můj malej vdoleček:-))

Do porodnice jsem jela 6. 12. 2011 (termín porodu, jsem měla 8. 12. 2011. ale podle Dr. to nemělo být dřív než za týden a něco, mno… i mistr tesař se utne :-)) Ve 22:30 hodin mi praskla voda (dodneška si myslím, že jsme Davídka tak trochu vyšťourali ven :-)) Nejdřív jsem si myslela, že jsem se snad počurala, ale po chvilce mi to došlo. Prcek se chystal ven. A tak jsme asi po půl hodině s ex nabrali směr porodnice. Já jsem úplně v klidu, vysmátá a veselá. On bílý jako stěna, nervózní a žádná zatáčka se neobešla bez pískání gum. V Nymburku jsme ještě ke všemu bloudili. Protože jaksi uzavřeli ulici a zapomněli tam dát značku. Konečně jsme asi po 15 minutách zaparkovali a namířili si to na porodní oddělení.

Přivítala nás sestřička. Vzala mě na pásy. Přítel čekal v čekárně. Vše bylo v pořádku, srdíčko bilo jako zvon (ukázkový tep jako z knížky). Po vyplnění papírů, mě konečně odvedli na pokoj. Přítele poslali domů, s tím že dnes to rozhodně nebude a že mu dají určitě vědět. Vrátila jsem se na pokoj. Byla tam se mnou jedna paní, která tam byla už měsíc, měla rizikové těhotenství. Vyškrábala jsem se na postel (ty jejich vysoké postele, mě fakt dostaly :-)), lehla si, ale než jsem stihla usnout, začaly mi bolesti v podbřišku. Sestřičky mi nahřívali rýži a přikládali na podbřišek.

Myslela jsem, že snad vyskočím z okna. V tu chvíli jsem litovala toho, že jsem si nepřiplatila za nadstandartní pokoj. Protože bych pak nemusela celou noc cestovat mezi pokojem a wc až do 8 hodin do rána. Nechtěla jsem rušit paní vedle, a tak jsem si ty bolesti odbývala na záchodě. Alespoň jsem mohla pozorovat ten svůj pomačkaný, chvilkama fialový a červený obličej, v zrcadle:-) Alespoň mě to rozesmálo :-)

V 8 ráno přišla sestřička a odvedla mě znovu na pásy (zapomněla jsem napsat, že na pásy mě brali průběžně během noci). Vše bylo v pořádku. Přišla dr., sáhla do mě. A hlásila, že jsem otevřená na 3 prsty. Sestřička mi přinesla mé věci a dala mi je na hekárnu, oddychla jsem si, že budu konečně sama. Uvelebila jsem se, jak jen nejlépe to šlo. Ale bolesti se stupňovaly a já jsem už nevydržela sedět ani ležet, tak jsem vstala a chtěla se jít projít. Sestřička mě ale zarazila s tím, že se jukneme na toho malého mrňouska, jak se mu daří (do konce svého života jí budu vděčná). Posadila jsem se do křesla. Sestřička mi nasadila pásy. A nic. Jen tichounké nepravidelné ťukání srdíčka.

Nařídila mi, abych si lehla na postel na bok. Poslechla jsem. Jezdila mi po břiše takovým kolečkem. Znovu mi nařídila, abych si lehla na záda, že se to malému nelíbí. Hrozně jsem se lekla. Byla jsem tak mimo, že mi ani nedošlo, že nic neslyším. Jen jsem viděla sestřičky křídově bílý obličej, a pak jen její úprk bez jediného slova ven z pokoje. Nevím, co se stalo, ale přestala jsem v ten moment všechno kolem sebe vnímat. Pamatuji si jen útržky a to, co mi řekli doktoři a bývalý přítel. Vím, že během pár vteřin přilítl doktor i se sestrou v závěsu. Řekl, že s miminkem to vypadá hodně špatně a že musíme udělat akutní císařský řez. Pak si pamatuji, jak jsem ležela na chodbě na lehátku, sestřičky mi dávali síťku na hlavu a hladili mě po tváři s tím, že bude určitě všechno dobré a že se nemám ničeho bát.

Někdo ve výtahu se ptal, jestli to bude chlapeček či holčička. Odpověděla jsem, že chlapeček. Hlas se mě ptal znovu, jestli máme i jméno pro holčičku, kdyby náhodou. Říkám, že Ivanka po mojí babičce (ta už bohužel mezi námi není). Hlas na to: To je nádherné jméno. To už jsme tu dlouho neslyšeli. Dál si pamatuju prosklený tunel, a jak pršelo. Jak sedím na sále a dávají mi epidural. Ležím na zádech a cítím příšernou bolest (porodní bolesti jsou proti tomu čajíček!) Křičím, že to hrozně bolí. Cítila jsem řez v podbřišku. Slyším sestru, jak říká, že dáme ještě epidural. Další hlas, že na to není čas. Že malého musí dostat co nejdříve ven. Hlavně ať není už pozdě. A pak tma. Probrala jsem se na pokoji ale jen na chvilku a zase jsem usnula.

Když jsem se po 2 hodinách probrala, seděl vedle mě ex a držel v ruce malý uzlíček. Položil ho vedle mě. A já jsem se na toho mrňouska dívala. A on se díval na mě. Abych řekla pravdu, necítila jsem to, co píše spousta maminek. Ten nával štěstí, když držíte poprvé svoje miminko v náručí. Byla jsem ráda, že je v pořádku. Byla jsem ráda, že to mám za sebou. Možná to bylo tím, že jsem měla příšerné bolesti hlavy, které trvaly neskutečný měsíc ještě po odchodu z porodnice. Kvůli bolestem hlavy jsem si malého neužila. Skoro celou dobu ho měly sestřičky u sebe. Jen mi ho nosily na kojení. Nebyla jsem schopná se hýbat. Bolest jizvy po císaři? Skoro jsem o ní nevěděla ale ta hlava. Měla jsem chuť mlátit s ní o zeď.

Sestřičky mi nosily studené obklady na hlavu a prášky proti bolestem, ale vůbec nic nezabralo, nakonec museli zavolat dr. z ARA., ta mi řekla, že mi musí udělat krevní zátku, že mi tam po epiduralu někde zůstala malá dírka a vytéká mi z ní nějaký mok (vůbec jsem nevěděla, o čem to mluví). Čekala mě šíleně dlouhá půl hodina, kdy se dr. snažila tu dírku zalepit. Jenže se nemohla trefit a já jsem dostala víc jak 15 vpichů do páteře. To už bylo moc. A dál už jsem prostě nechtěla. Bylo to bolestivé, a ten zvuk jehly, jak jezdí po kostech páteře… fůj. Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Nešlo jí to a já jsem ji litovala, protože se mi snažila pomoci. Řekla, že budeme muset počkat na toho, kdo mi epidural dával. Zavrtěla jsem hlavou a zeptala se, jak mě ta hlava může dlouho bolet.

Dr. pokrčila rameny a řekla, že bolest může zítra zmizet, nebo to může trvat i týden, dva. Kývla jsem s tím, že to nějak vydržím. Kdybych věděla, že to bude trvat měsíc, tak do toho snad ještě jednou jdu. Musím ale říci, že sestřičky byli prostě skvělé. Snažily se mi pomoci a vyjít mi vstříc, když jsme odcházeli po těch dlouhých dnech konečně domů. Od dr. jsem se dozvěděla, že to bylo za sekundu 12. Malý byl omotaný pupeční šňůrou jako vánoční stromeček. Nikdy neviděli tak omotané dítě. Srdíčko se naštěstí podařilo „nahodit“ bez potíží. Než odešel z pokoje, ještě nám dr. s úsměvem řekl, že se přece jen o Vánocích dějí zázraky a že nám přeje hodně štěstí :-)

Davídek je zdravý. Až na zvětšené ledvinové pánvičky a rozdvojený močovod. Podle doktorů v Praze, to ale není nic vážného a po poslední kontrole asi před 2 měsíci nás čekala skvělá zpráva. Malému se to nepatrně zlepšilo. Ale i to maličké zlepšení je u tak malého prcka vynikající zprávav :-)Takže na kontrolu jedeme, místo každých 2–3 měsíců až za rok:-D

Když se teď podívám zpátky a uvědomím si, že jsem mohla z porodnice odcházet sama s prázdnou náručí, mrazí mě z té představy v zádech. Davídek je celý můj svět. Miluju ho, a kdybych mohla, dala bych za něj život. Jen mě mrzí, že jsme si ty první okamžiky spolu neužili.

Někomu z vás to asi přijde hloupé. Ale myslím si, že nad námi držela ochrannou ruku moje zesnulá babička a ne jen nade mnou ale i nad strejdou. Ten den, kdy se narodil Dáda, měl jen chvilku předtím strejda vážnou autonehodu. Dostal v zatáčce smyk a zřítil se ze srázu. Kde se autem zachytil o jeden jediný strom který, tam byl. Kdyby tam ten strom nebyl, 100% by se zabil. Všichni si dodneška myslíme, že babička to u Davídka dříve nestihla, protože zachraňovala strejdu. Proto jsem název deníčku pojmenovala Náš anděl strážný.

Už budu radši končit. Protože jsem se tu rozepsala víc, než jsem chtěla :-) Jen ještě jedna věc. Tímto bych chtěla moooc poděkovat sestřičkám a doktorům z nymburské porodnice za to, že mi zachránili syna. Poděkování vlastně patří všem sestrám a doktorům, kteří svou práci dělají pořádně a zodpovědně. A taky děkuju vám, že jste to dočetli až sem. Snad jsem Vás moc nenudila.

Hodnotilo 28 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
oggyaozzy
Závislačka 4765 příspěvků 28.11.12 00:05

Uffff, šťastný konec… :hug:

 
daja87  28.11.12 00:10

@oggyaozzy JO,naštěstí ano:-)

 
Granda
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 28.11.12 02:25

Běhá mi mráz po zádech…
a dodneška mě mrzí, že jsem nerodila v Nymburce…pořád jsem se rozhodovala mezi Nymburkem a Kolínem, nakonec vyhrál Kolín kvůli kamarádce, která chtěla být u porodu a stejně tam nebyla a já tam byla 4 dny v bolestech sama. Je mi to líto, mohla jsem si porod užít a ne z něj mít noční můry. Gratuluji k Dádovi :-)

 
štírata
Stálice 84 příspěvků 28.11.12 07:55

Ufff také mi behá mráz po zádech! Dobre to ale dopadlo! Moc gratuluji. A co se stalo s pritelem, ze je z nej ex? Preju hodne stesti! :srdce:

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 28.11.12 08:34

Moc gratuluji ke krásnému synáčkovi :kytka:,hlaně hodně zdravíčka a štěstíčka do života :srdce:
hlavně že všechno dobře dopadlo a máš svoje miminko u sebe :srdce:
Já mám taky deníčky o porodech a u u druhého porodu, taky malému přestalo tukat srdíčko a museli ho resuscitovat, měl vělmi silně omotanou ppupeční šnůru kolem krku, ovšem na císař bylo prý už pozdě, ale naštěstí je už všechno v pořádku :dance: :srdce:

 
daja87  28.11.12 08:52

@Granda Ahoj.tak to mě moc mrzí :( Já se rozhodovala dlouho mezi Jičínem a Nymburkem.Jsem ráda že jsem si vybrala Nymburk :)

 
daja87  28.11.12 08:53

@štírata Důvody mám v deníčkách :má cenu pokračovat?
:)

 
kandyta
Kecalka 133 příspěvků 28.11.12 09:27

Hltala jsem každé slůvko.. Moc hezký :) Ještě, že to tak dobře dopadlo. Malýho si užívej. :-) A další samá chvála na Nymburskou porodnici.. chjo, proč já se odstěhovala :-D

 
meringa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 28.11.12 09:40

Hlavně že to dobře dopadlo a jste oba v pořádku :hug:

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 9025 příspěvků 28.11.12 09:52

Tak to je fajn, že to tak dobře dopadlo :)

Jen teda moc nechápu, proč napichovali na císaře epidural - moje známá dělá na ARO a vždycky před akutním císařem dávají celkovou narkózu… možná kdyby nemuseli tu páteř napichovat narychlo, že by ty problémy s „porodem zaživa“ a bolavou hlavou nebyly.

 
daja87  28.11.12 10:00

@karolina_a_be­tuska To netuším tedy :think: Celkovou narkozu mi dali vlastně až potom, co jsem cítila bolest když mě řezal.

 
daja87  28.11.12 10:01

@kandyta :) A myslim že právem. Sem hrozně ráda že jsem si jí vybrala a když bych měla znovu rodit.Tak jedině v Nymburku i když už to mám ted kolem 40-50 km. :)

 
xpisk03  28.11.12 10:28

@daja87
@štírata Důvody mám v deníčkách :má cenu pokračovat?
jo, povídej, nevim, jak najít tvé deníčky

 
82janka  28.11.12 10:35

:hug: krásný hodně štěstí a zdraví přeji

 
nicolinda
Závislačka 3751 příspěvků 28.11.12 10:37

@xpisk03 do vyhledávače nahoře si zkopíruj „má cenu pokračovat?“

@daja87 Tobě moc fandím, hlavně z těch předešlých deníčků si Tě pamatuju jaká jsi statečná holka :kytka: a dneska jsem myslela že tenhle deníček o strážném anděli bude o Tvém nynějším příteli, ale je moc hezky deníček napsaný, chvílema mi fakt zatrnulo, hlavně že všechno dobře dopadlo :palec:
hodně štěstí i do budoucna, zlého sis už užila a ted Tě s malým čeká už jen to hezké doufám :mavam:

 
daja87  28.11.12 10:42

@xpisk03 :lol: deníčky se jmenujou jestli má cenu pokračovat.
Nebyl to dobrej chlap. vybrala jsem si špatně. Odešla jsem od něj když byli synovi 2 měsíce…Tak asi tak no

 
daja87  28.11.12 10:43

@nicolinda Moc Ti děkuju :) No o příteli možná někdy jindy :D

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 28.11.12 10:46
:hug:
 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 28.11.12 11:02

Zaplat pánbuh za ten štastný konec :hug:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 28.11.12 11:18

Krásný deníček, a hlavně se štastným koncem :kytka: Tobě i Davídkovi přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko… mám téměř 2leté dvojčátka a každý den děkuju za to že se narodily zdraví, bez větších komplikací :srdce:

 
bjetuschka
Závislačka 4170 příspěvků 28.11.12 11:27

Páni, já jsem byla celou dobu, co jsem četla úplně napnutá a i slza ukápla :)
Jsem ráda, že jste oba v pořádku. :hug:

 
daja87  28.11.12 11:35

@IkaT Taky děkuju každý den že Dáda spí ve svý postýlce :) Jinak moc děkuju :hug:

 
daja87  28.11.12 11:35

@bjetuschka Děkujeme :kytka:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 28.11.12 12:15

@daja87 to se nedivím si statečná, četla jsem tvůj deníček kvůli ex, udělala si jen dobře že jsi odešla :hug: drž se a nevím zda ted přítele máš ale pokud ne přeji Tobě i malému abyste našli někoho kdo vás bude oba milovat :hug: zasložíte si to :palec:

Příspěvek upraven 28.11.12 v 12:16

 
daja87  28.11.12 12:28

@IkaT jojo mám:-)o něm je tu taky takový deníček :lol:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 28.11.12 12:29

@daja87 tak to je super no já koukala na profil ale nedostanu se k tobě tak že nevidím ani tvé deníčky :-)

 
daja87  28.11.12 13:16

@IkaT Ty jo :( jakto?

 
PavluškaH
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 28.11.12 13:21

Jsem moc ráda, že to dobře dopadlo, Davídek je krásnej, tak ať se vám daří :hug:

 
PavluškaH
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 28.11.12 13:22

V pravém sloupci pod reklamami jsou předešlé deníčky uživatele…

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 28.11.12 13:32

@PavluškaH ahá díky :palec:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 28.11.12 13:32

@daja87 Už je vidím pak si je přečtu :-)

 
daja87  28.11.12 14:06

@PavluškaH Moc Ti děkujeme :hug:

 
daja87  28.11.12 14:10

@IkaT :lol: Je jich trochu víc. tak to máš na dlouhé zimní večery :mrgreen:

 
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 28.11.12 17:48

Ahoj,
po epiduralu jsem mela stejny problem :cert:.
Byla to katastrofa, vim o cem mluvis, nic jsem nevnimala a mela pocit, ze mam na hlave snad pytel brambor, kdyz jsem stoupala.
Kazdopadne zaplnenim dutinky se mi ihned udelalo dobre, nastesti.
Ale odnesla jsem to migrenou. Kazdy mesic nekolik dni. :roll:.
Hlavne, ze vse dobre dopadlo. :kytka:

 
Reinka
Generální žvanilka 24860 příspěvků 28.11.12 17:50

Naštěstí to dobře dopadlo, měla jsem to podobně, jen mi dali rovnou celkovou narkózu, spěchali. Vedle mě nikdo neseděl, když jsem se vzbudila. Přítel musel domů obstarat zvíířata a malý musel být v inkubátoru na sledování. Taky jsem prvotně nezažila ten nával lásky, ale byla jsem šťastná, že je v pořádku. Teď bych ho nedala za nic. Hodně štěstí vám oběma :kytka:

 
mamazelka
Kecalka 358 příspěvků 28.11.12 18:07

Moc hezky napsané… Já veřím že je něco mezi nebem a zemí…Mojemaminka měla 2 bratry…mamka byla jako prostřední a holka…v sobotu 2listopadu 2002 jí zmlátili mladšího brášku zkončil v nemocnici na jipce a měl zadrátovanou pusu… Mamka o ničem nevěděla a v neděli 3listopadu kolem 5 večer jela do porodnice a porodila mi krásnou sestřičku… den na to 4 listopadu se jí v autě zabil její staří bratr :( Bylo to i ve zprávách… Kristýnka (moje sestřička) byla moc nemocná a kdyby strejda co umřel dne po jejím narození při ní nestál tak už by byla mezi andělíčkami :( jsme moc ráda ale že tu je… :andel:

 
skjaninka
Závislačka 4312 příspěvků 28.11.12 18:17

Bože, ja som musela v polovici prestať čítať, utrieť slzu a ísť pobozkať môjho malého anjelika. :srdce: Až potom som dočítala. Hlavne, že to dobre dopadlo a malý je zdravý. :hug: A áno, anjel strážny zapracoval, držte sa a majte už len krásne dni… :andel:

 
daja87  28.11.12 18:31

@Weru Ty jo a víš že já mám taky bolesti hlavy takový že pokaždý při nich prozvracím celí den…nevěděla jsem, že by to mohlo bý t stoho. :think:

 
daja87  28.11.12 18:33

@mamazelka Ahojky.To mě moc mrzí :( Ale naši andělé zasáhli v pravý čas :hug:

 
daja87  28.11.12 18:34

@skjaninka Děkujeme moc :hug: A Vám přejeme s Dádou to samé :kytka:

 
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 28.11.12 18:45

@daja87 Jojo, nastesti jsem az po letech stravenych na kapackach, nasla prasky, ktery mi vyhovuji a mam hned po migrene.
Urcite je to po epiduralu :|

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 28.11.12 19:05

Krásný deníček, bulím jak želva :kytka: :kytka: :kytka:

 
daja87  28.11.12 19:06

@Weru Tak teď už aspoň vim, počem to je :roll:

 
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 28.11.12 19:09

@daja87 je to hnus ale. Zrovna ted mam migrenu a jsem bez prasku :roll:

 
daja87  28.11.12 19:16

@Weru Já ji měla před týdnem a naštěstí byl ten den doma přítel. Jinak já sem úplně v háji. Mě na ní žádný prášky nezabírají, jelikoý je vždycky hned vyzvracim :nevim:

 
daja87  28.11.12 19:20

@evcav Moc děkuju :) Já bulela jako želva když nám DR. z Prahy ohledně Dádíkových ledvinek, řekl. Že se mu to nepatrně zlepšilo :srdce: A to jsem houkala přes celou nemocnici jako sova :lol: HŮ, HŮ :lol:

 
štírata
Stálice 84 příspěvků 28.11.12 19:42

Tak jsem ty deníčky přelouskala :oops:, jen dvojka chybí, ale už jsem v obraze, Vybavuji si, že jsem tu jedničku četla.

 
verunecka87
Povídálka 50 příspěvků 28.11.12 20:20

Moc hezky napsaný deníček. Chvilkama jsem měla husí kůži :)Hlavně, že to dobře dopadlo a přeju už jen štěstí a spousty hezkých chvilek s malým:)

 
vehon70
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 28.11.12 20:28

To je strasne krasny a nadherny :-) moc pekne jsi to napsala :-) Gratuluju ke zdravicku a hlavne, at se vam tak pekne dari i nadale! :-) :srdce: :hug: :andel:

 
meravigliosa
Závislačka 2739 příspěvků 28.11.12 20:31

@daja87 zažila som niečo podobné, bola som hospitalizovaná na rizikovom oddelení pre hroziaci predčasný pôrod (mala som mesiac pred termínom) a liali do mňa cez infúzku veľké množstvo magnézia na zastavenie kontrakcií. Potom prišiel na vizitu lekár, ktorému budem vďačná tak, ako ty sestričke. Skonštatoval, že nie je poteba mi nasilu zastavovať kontrakcie, keď som 36+3 tt a naordinoval mi len tabletky, ktoré však našťastie nestačili.. V nedeľu ráno som začala pocitovať kontrakcie, informovala som lekárku, ktorá ma vyšetrila a skonštatovala, že sa nič nedeje a nahlásila sestričke, nech mi pichne magnézium, protestovala som, že pán doktor XY povedal, netreba, tak mi arogantne odpovedala, že teraz velí ona.. Sestrička mi dala infúziu (taká protivná baba, počúvala, čo si rozprávajú moje spolubývajúce a neodmotala mi škrdidlo a mne praskla žila) tak do druhej ruky, tam mi žilu rozpichala, takže som mala na oboch rukách obrovské modriny) ale aspoň to znamenalo, že som nedostala celú dávku magnézia. našťastie… Potom ma šupla na monitor, tam samozrejme nič.. To bolo asi o druhej. A od tretej som dostala silné kontrakcie, ktoré som potichu predýchavala na posteli, pretože som ako ty, nechcela rušiť spolubývajúcu, ktorá tam mala na návšteve aj manžela, tak som sa hanbila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bol za mnou manžel so synom, celú dobu som sa tvárila že dobre, aby som nevyplašila syna, len manželovi som pošepla, že sa niečo deje.. Návštevné hodiny končili, bola som ich odprevadiť a cestou som stretla lekárku, ktorá keDˇma zbadala mi hovorí, no čo, je lepšie, že? Povedala som jej, ani náhodou, už pár hodín mám kontrakcie, tak len odfrkla, no dobre, vyšetrím vás, na vyšetrení samozrejme bránka zájdená, tak spustila paniku, rýchlo na sál, rýchlo, tak som zliezla a išla som si po veci… lekárka len zakričala a vy kam idete preboha?? Vravím zbaliť sa, to som už videla sanitárku, ako ku mne beži s vozíčkom a tlači ma doň a hovorí, ja vám veci donesiem, lekárka len zakričala, rýchlo, nech neporodí vo výťahu, to už som sa orosila :mrgreen: Po príchode na sálu ma privítali milé sestričky, lekár, taký ironický chlápek a lekárka strašne ukazovala môj monitor po podaní magnézia, aby si urobila alibi, že o druhej nie a aha, pol šiestej a rodí.. Potom odišla, lekár že, to ste rýchla a ja mu hovorím, pán doktor, môžem vám niečo povedať? Spozornel a ja m uvravím, bolesti boli od rána, ale táto pani doktorka do mňa nasilu dala pichnúť magnézium a potom ma poslala na monitor, tak prevrátil oči a počastoval ju výrazom vyjadrujúcim nepekné pomenovanie ženských pohl, orgánov a odvtedy sme boli s lekárom kamoši… :mrgreen:
Aby som to skrátila o 18.17 sa mi narodila dcérka, s omotaným pupočníkom a pravým uzlom. Ako skonštatoval lekár, narodila za na poslednú chvíľku, noc by asi neprežila…
neviem, kto nad nami vtedy bdel, kto bol môj, náš anjel strážny, ale odviedol perfektnú prácu…
Môj pôrod ani to potom nebolo také hrozné, ale keď si napísala, ako bol malý omotaný, spomenula som si na ten môj pôrod a pri pohľade na dnes už takmer 6-ročnú dcéru, ktorá tu spokojne spí, krásna zdravá, som musela pridať príspevok…
Som rada, že to aj u Teba dobre skončilo, veľa šťastia :hug: :hug:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama