Naše Zoe 21tt

Těhotenství

Ahojky všechny maminky,snažilky a těhulky:) Dneska jsem zažila docela velký,ale zato velmi příjemný šok:) Byla jsem dnes (25.6) objednaná na genetiku v Brně na ultrazvuk.

Jak mě paní doktorka před dvěma týdny upozorňovala, bude delší, podrobnější a pokud budu chtít tak mi už téměř na sto procent řeknou jestli čekám holčičku nebo chlapečka:)
A já si vduchu říkala, ani to nepotřebuji vědět, já vím, že to bude holka… předtím mi několikrát na ultrazvuku opakovaně řekli, že to bude krasná, zdravá holčička. Tak mi to aspoň dneska potvrdí…

Celá upocená jsem se vybelhala do druhého patra na genetiku na Kozí v Brně, vzala si erární papučky, sestříčce, která vykoukla z ordinace jsem vrazila těhotenskou průkazku, že ani chudák nestačila nic říct:)) a pohodlně jsem se u:,–(ila na židličku.
Po chvíli mě zavolali do ordinace. Krásně jsem se rozložila na lehátko,pan doktror mi prskl na pupík cosi lepkavého a studeného..a začal jezdit rally po pupíkovi:))

Konečně jsem zas po dlouhé době viděla své překrásné mimi:) Měla jsem hroznou radost. Dokonce bylo mimi v klidu, ani jí nevadilo, že pan doktor do ní všemožne strká a tlačí na něj.. Slyšela jsem zvuk jejího srdíčka, tisíckrát lepší než moje oblíbená Óda na radost:) Řekl mi, že má srdíčko naprosto v pořádku, že i délka všech kostí a NT odpovídá týdnu vývoje, ukázal mi obličejík, viděla jsem jak se na mě ksichtila. Asi to má po mě:))) Už je to pořádný kus človíčka…

A pak jsem dala panu doktrovi otázečku:„Mohla bych prosím vědět, jestli je to holčička?“ Pan doktor se usmál a začal pátrat…Po chvíli zastavil monitor na jednom místě a řekl:„Vidíte co tam je, poznáváte to?“ ........A já byla v šoku,to co tam na monitoru bylo, byl krásný, přímo ukázkový „pindík“.
A pan doktror ,když viděl mou reakci, se zeptal? Vy nemáte radost? A já chudák celá zkoprnělá řekla… Mám radost a velikou, není důležité co to je, hlavně že to je zdravé… ale víte, všichni mi začali kupovat růžové věcičky a tak to bude dost šok:)
Nemůže to být třeba ručička,nebo pupečník…a pan doktror nato:„To teda nemůže, ručičky má nahoře, pupečník je víš“ a pro jistotu se podíval z více stran, aby mě ujistil.
„Tohle je milá slečno nevyvratitelné, přímo ukázkový pindík (a pro jistotu mi to zvětšil co to šlo) "Máte štěstí, že to máte tak krásně vidět, někdy to nelze vidět ani na konci těhotenství a vy máte to štěstí, že to víte už teď a tak je to na 100 procent kluk:)))
A na závěr mě i přítomnou sestřičku dorazil větou:“Takového krásného pindíka bych chtěl mít taky:)))"

Štastná a omráčená zároveň jsem odcházela s fotečkama domů. Přítel to na sobě nedal moc znát (říkal jen, že pro něj je hlavní, že je mimi v pořádku a zdravé), ale i přesto bylo vidět že to, že budem mít kluka ho velmi moc potěšilo…snad skoro každý chlap si přeje syna..

Musela jsem hned tu novinku říct svým kamarádům a známým, co to vědí.A proto jsem jim poslala sms ve tvaru: Právě před pár minutami bylo zjištěno, že naše Zoinka má krásného, přímo ukázkového pindíka:)))

A to jste měli pak vidět ty reakce!!..:)))

Už se mooooc těším až půjdu 9.7 na ten 3D ultrazvuk, jak se na toho našeho „pindíka“ kuknu:)))
Jsem ráda že je zdravý, jen si budu muset zvyknout říkat o mimi on ne ona:))
Takže podtrženo a sečteno..
naše Zoinka je kluk je buk:)))

Mějte se krásně maminky,snažilky a pupíci.
a brzy na viděnou.

Ps: Až budu mít po 3D ultravuku tak se budu snažit je přidat do foteček..
Páááá
Trinitron 21tt
Evik a „pindík“

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 01.07.03 09:37

Ahojka
Moc ti blahopřeju - když jsem to četla tak mi šel mráz po zádech.
Bude to určitě nádhernej chlapeček.
Hodně zdravíčka :)
 Míša

 
MiMi3
Nováček 10 příspěvků 01.07.03 10:15

Ahojky Eviku,

na začátku bych Ti chtěla pogratulovat k tomu jistě milému překvapení ( a máš pravdu v tom, že každý muž touží po chlapečkovi, který by ho určitou cestou " kopíroval " ) , a stejně hlavní na tom je, že jste oba dva v pořádku.

Už delší dobu si pročítám a prohlížím tyto stránky a různé deníčky, a nakonec mi to nedalo, a chtěla bych se touto cestou přidat do " klubu snažilek " . Emiminkovské stránky se mi velice líbí, zatím jsem zde našla vše, o co jsem se zajímala a chtěla vědět. A různé zkušenosti snažilek, těhulek a maminek jsou také bezva.

Je mi 23 let, jsem vdaná a tak jsme s manželem začli přemýšlet o nějakém tom drobečkovi pro nás, no a jelikož jsme " lidi činu " tak již nezůstáváme jen u toho přemýšlení . . . )))

Zatím se mějte všechny snažilky, těhulky a maminky moc mocinky moc krásně, a dávejte na sebe a své zdravíčko, pupíky a drobečky pozor. Kásné léto a příjemně strávené dny dovolené !

Ahojky
Klára

 
vajo
Kecalka 272 příspěvků 05.07.03 21:00

Ahoj Eviku,

právě jsem se vrátila z cest a čtu tvé stránky a gratuluju ke krásnému pindíkovi. Můj manžílek jen tiše závidí. Mě je to osobně jedno jen když to bude zdravý - jen holčičky jsou trochu sladší ale je tu přece i druhý pokus. Jak budeš mít čas ozvi se máme na zahradě už merunky, určitě potřebuješ doplnit vitamínovou zásobu.

Ahoj Eva

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama