Naše Zoe III.

Těhotenství

Ahojky všechny maminky,snažilky a pupíci:))) Doufam, že se máte všichni dobře, že Vás nikdo a nic netrápí....teda kromě toho šííleneho vedra co tu panuje:))

Pravě před chvilí jsem došla z pravidelné kontroly od paní doktorky. Tlak jako obvykle nízký, hmotnost…opět o kilko vic než před měsícem..a pupíkovi se daří prý dobře. Děloha má velïkost 17cm a mimi by prý mělo mít asi 18-20cm..tak nevim jak se tam chudák musí asi mačkat:)).
Paní doktorce jsem hrdě nahlásila že už pocituji první lechtání a mírké kopance:)

Byla jsem totiž v pátek na první zkoušce tohoto semestru (pro nezasvěcené chodím do 1.ročníku na vysokou)a šla jsem jako poslední. Celá upocená jsem se dobelhala do učebny,dostanu otázku,něco honem, načmárám a pak rychle k ústní části…a když vítězoslavně,s ús­měvem na tváři a s dvojkou… KOPANEC…a pořádný…asi měla Zoinka stejnou radost jako ja,a tímto mi asi chtěla pogratulovat…chytla jsem se za pupik,a v duchu ji řekla.."ale no tak lumpíku:)) doma to oslavime banánovým koktejlem, tak to ještě nepřehaněj a chvili s oslavou vydrž:))

Asi jsem to řikala ne moc potichu, jelikož se na mě pak pan profesor díval velice zajímavě, když jsem odcházela:)

Jinak se máme se Zoinkou celkem v pohodě.Jen to příšerné horko,to mě trápí nejvíc:(

Nejlíp mi bylo,když jsem ted o vikendu byla s kamarádkou na koupališti. Krásně jsem si zaplavala,osvěžila se, mé nožky si trošku odpočly a odpuchly,ale problém trošku nastal, když jsem měla vylézt z vody, pupík byl trosku na obtíž,ale ja holka šikovná jsem to zvládla…a nejvíc mě potěšilo, jak se na mě lidé usmívali když jsem hrdě šla s pupíkem do bazénu..

Pomalu už budu muset končit,musím se jít učit na další zkoušky co mě čekají…co určitě se Zoinčinou pomocí zvládnu:)

Mějte se moooc krásně,pozdravujte své, ať již narozené či nenarozené, drobečky:) a všem snažilkám hodně štěstí..
paaa
Trinitron(Evik)
 19tt.

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.03 07:15

Ahoj Eviku,
no konečně sem v těhle deníčcích nalezla někoho úměrně k sobě, já jsem ve dvacátém týdnu a ty jsi snad první kdo je úměrně těhulkovský :o). Taky už cítím kopanečky… někdy i pěkný kopance, tak sem moc ráda, že se má mimi čile k světu. To Tě teda obdivuju, že se stíháš v těhle vedrech ještě učit, to já už to mám tady v práci za pár (končím za 2 týdny), takže už to s pilností moc nepřeháním… Vy už víte, že budete mít holčičku (Zoe)??? To já jdu na „prozradivší“ ultrazvuk až příští týden a už se s manžílkem nemůžeme dočkat… Manžel touží po klukovi a já tak nějak taky doufám (mateřský instinkt + tvar bříška), že to ten klučina opravdu bude, ale ani za holčičku se zlobit nebudu :o))). Můžu se Tě zeptat, jak jsi na tom s váhou (od začátku těhotenství)? Já už mám 4,5 kilča nahoře a fakt se v tom moc necejtim. Bříško se mi moooc líbí, ale taky mi narostl zadek :o( - ach jo… Taky už sem si pořídila první těhulkovský šaty a k nim sportovní „nazouváky“. Jelikož mě z podpadků šíleně bolí záda. Když budeš mít chuť, dej mi vědět jak se s bříškem máte, alespoň se můžu trochu porovnat s vrstevnicí…:o)

Přeju úspěšný zvládnutí dalších zkoušek a mějte se oba dva moc hezky.

Pa MisaSifa (20 tt)

Vložit nový komentář