O tom jak ne(řešit) mužskou "Nevěru"

O životě
  • Katulink1
  • 10.04.13

Tento deníček bude o tom, jak (ne)řešit mužskou Nevěru. Slovo Nevěra mám v uvozovkách, jelikož toto slovo v mém slovníku neexistuje, píši ho jen proto, že máli muž své manželky poměr s jinou ženou, spousta lidí tento poměr Nevěrou nazývá. Možná je potřeba napsat, že by tento deníček neměly číst ženy s citlivou povahou a s utvrzenými názory pro život.

Na začátku tohoto deníčku bych se ráda ve zkratce představila, jsem žena, mám roční dcerku a se svým partnerem spolu žijeme 4 roky, v červenci plánujeme svatbu. No a teď bych se ráda dostala k hlavní věci problému, která trápí spoustu žen a podle mě by vůbec nemusela.

Vše, co v tomto deníčku napíši, jsem pochytila od jednoho skvělého muže, pana doktora Vladimíra Savčenka. Ty z Vás dámy, kterého už znají, gratuluji :-). Ty, které ne, doporučuji si najít na serveru, kde naleznete všechna videa včetně videoklipů právě jeho povídání o „Nevěře“. Myslím, že se jmenuje povídání o partnerských vztazích Vladimír Savčenko. Video je asi na 5 částí po 15 minutách, ale stojí to za to, pokud ho totiž pozorně posloucháte, poznáte, že má ve spoustě věcí pravdu.

Tento deníček píši, abych jeho odkaz předala dál a usnadnila tak možná spoustě ženám život, i když přeorientovat se na jeho teorie není zrovna jednoduché. O co vlastně jde. Začnu jeho větou, která se mi velice líbí a kterou mám v hlavě snad neustále. Nevěra není důvodem k rozvodu či rozchodu, nevěra je pouze důvodem toho, že ve vztahu něco nefunguje.

Ve vztahu jsou dva partneři, muž a žena, jak muž i žena od sebe navzájem vyžadují potřeby, bez kterých by ve vztahu nemohli fungovat.Jsou to body v tzv. programu.
Jako je láska, ohleduplnost, citlivost, komunikace atd.. Každý potřebujeme něco jiného. Občas nastane ve vztahu chvíle, kdy svému protějšku přestaneme dávat z nějakých důvodů všechny potřeby a našemu protějšku to samozřejmě začne vadit a chybět. Začne je tedy mnohdy vyhledávat jinde. Nebo se také může stát, že je vše v naprostém pořádku pouze po sexuální stránce to začne skřípat. Sex se do deseti artiklů řadí taky. Vztah je spokojený, muži u své ženy nic nechybí, ale po intimní stránce mu jeho manželka, přítelkyně přestane splňovat jeho tužby nebo se mu sex prostě už nezamlouvá. Proto udělá jako člověk to, co je mu přirozené a svojí potřebu uspokojí jinde. Někdy se stane že to udělá jednou, někdy to může trvat i celé roky.

Teď samozřejmě nemluvím o tom, když se muž chová k ženě celkově zle a k tomu si ještě užívá jinde, v takovém případě není samozřejmě co řešit a je to věc, která by měla skončit rozchodem. Pokud je to však právě naopak, Váš muž je k Vám stále pozorný a nepozorujete na něm žádné změny a dozvíte se, že má poměr. Opravdu není potřeba z toho hned dělat scény, jaký je to hajzl, jak Vám to mohl udělat a zničit život jeho milence. Je to důvodem toho, zeptat se PROČ? Proč se to stalo, kde jsme udělali chybu. Ano správně UDĚLALI, protože Vás to možná překvapí, ale příčinou nevěry, ať už muže či ženy není jen ten, který nevěru vykonává, ale může za ní i druhá strana a to vždycky, bez vyjímky. Buď svému drahému nedopřejete doma to, co potřebuje a nebo je tam spousty jiných důvodů, nevyplývá z toho, že za to můžete vy, to neříkám, jen tvrdím, že za to mohou vždy oba.

Teď by se hodilo, abych napsala, že já osobně jsem zatím nikdy poměr s jiným mužem neměla nikdy. Před nedávnem jsem se však dozvěděla, že můj partner má zřejmě pro své potřeby jinou ženu. Způsobem, který se dělat nemá, ano telefon. Byla to náhoda, ale stalo se. Správně mi proběhla v hlavě myšlenka, která měla. Proč? Kde se stala chyba. Můj partner je totiž naprosto skvělý, rozumíme si po všech stránkách, nádherně se chová k naší dceři, ano má své mouchy jako každý chlap, které mě dokáží někdy pořádně vytočit, ale jinak je vše v pořádku. Proto, jsem se rozhodla počkat, jestli se přizná sám. Jednoho dne jsem si psala s kamarádkou sms a můj přítel se mě zeptal, s kýmpak si to najednou pořád dopisuji, moje odpověď byla, proč se ptáš, ptám se tě snad já s kým si píšeš nebo řešíš svůj poměr ty?

Samozřejmě mu to ihned docvaklo. Celou situaci jsme probrali, ze které nakonec vyplynulo, že poměr s nikým nemá, ale chystal se k tomu, s danou ženou byl jen párkrát na obědě a večeři. Popovídali jsme si o tom (netvrdím, že mě to nebolelo a jsem bez citu) a oba dva jsme věděli, kde je příčina i mě se totiž stávalo, že jsem myslela a občas myslím na jiné muže, co se sexu týče. Ten náš totiž ve vztahu vyprchal, vyprchalo opojení a když už se něco stalo, netrvalo to z jeho strany dlouho, neužili jsme si to. Ode mě pak přicházeli výčitky a jemu to samozřejmě vadilo. Ale nedokázal s tím nic udělat, nechtěl to řešit prášky, chtěl to nechat jak to je. Proto si sex chtěl najít u ženy, které bude jedno, jak dlouho to trvá, chtěl vykonat svou potřebu a to bez keců.

Já jsem zase chtěla muže, který si to s emnou naplno užije. Toto téma jsme řešili před pár dny, zatím jsme nebyli schopní toto téma úplně dořešit, přítel je pracovně taky velmi vytížený, na čem jsme se však shodli bylo to, že spolu chceme žít, chceme se vzít, protože bychom pro sebe lepší protějšek nenašli. Víme totiž oba, že když jsme se potkali, věrnost nebyla věc, o které jsme si něco napsali na papír a podepsali ji jako smlouvu na celý život, bylo to něco, do čeho jsme šli jako zamilovaný pár, protože nám vše plně vyhovovalo. Věrnost prostě není věc, kterou musíte slibovat, děláte ji, protože ji chcete dělat a to dobrovolně, stejně jako druhá strana.

Pokud se stane, že ta jedna uklouzne, nemůžete jít a vyčítat jí to. Další věta od pana Savčenka. A co se děje, vždyť ten muž nic neprovedl a po své milence se umyje stejně jako po Vás. Závěrem ještě jednou zopakuji, pokud Vám ve vztahu nevyhovuje více věcí např. prostě se chová jako hovado a ještě má k tomu poměr s jinou ženou, pak není co řešit a ukončete své trápení rozchodem. Pokud je to ale naopak, neřešte tento problém s chladnou hlavou, ale promyšleně.

Když budete chtít situaci řešit a nebudete jen řvát a litovat se, dá se tento problém řešit a mnohdy i bez následků. Váš muž pak ještě rád přijde a bude si s Vámi užívat spousty sexu. Stejně jako vy s ním.

Prosím nemusíte psát urážející poznámky pod tento deníček, jde pouze o psychologii jednoho muže, který je dle mého názoru učiněný anděl. Já posílam jen dále.

Přeji krásný den s chladnou hlavou.

Hodnotilo 35 lidí. Score 2.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 10.04.13 00:15

„Noo, jestli on ten doktor Savčenko nebude jen solidární kurewník, co připravuje půdu i pro kurewníky jiné“ :mrgreen: mne napadlo při přečtení pár úvodních řádek. (Doufám, autorko, že nemáš tak citlivou povahu, abys tento komentář neustála ;) ) Nicméně po přečtení deníčku na NĚKTERÝCH tvrzeních výše zmíněného doktora asi něco bude :think: Každopádně zajímavý deníček :palec: a Tobě přeji, ať ten problém brzo vyřešíte.

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.04.13 00:20

Musím se vlastně hrozně smát. Jsi tak chápavá. Tak tolerantní. Muž si nemohl pomoct. Nechtěl to řešit. Přišlas na to nedávno. Tomuhle se říká z nouze ctnost. Někdo totiž chce, aby se změnil partner, aby nechodil za jinýma a aby měl chuť řešit i to vyprchání sexuálního náboje ve vztahu a ne dělat mrtvýho brouka a lízt za jinou a někdo se rozhodne, že než aby toto chtěl a riskoval, že se partner změnit nebude chtít, než aby po partnerovi vůbec něco chtěl, tak radši změní svoje dosavadní nazírání na základní pojmy jako je věrnost, láska a překope to v sobě celé a vyústí to v takovou z nouze ctnost. Povíme si za rok, za dva, jestli jsi ještě pořád tolerantní a chápavá manželka dalšího blbouna, který není schopen si vážit svojí ženský a udržet ptáka v kalhotách :lol:

 
simona.00123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.04.13 00:23

No jo, umyje se, ale od nevěrníka můžeš dostat kapavku, herpes, chlamydie…
Tím samozdřejmě nemyslím, že je to tvůj případ.
Taky se může stát, že se do milenky zamiluje a ta ti ho odloudí.
Prostě i volnější vztah má svá rizika.

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 8868 příspěvků 10.04.13 00:23

O doktoru Savčenkovi jsem nikdy neslyšela a hledat ho nebudu, nicméně od začátku vztahu mám pro manžela (pro mnohé asi taky nepředstavitelné) pravidlo :)

Nevěru má povolenou, za předpokladu že:

  • nikde neudělá žádný děti,
  • nedonese domů žádnou pohlavní chorobu a
  • já se to nedozvím.

Nemyslím si, že nějaký „zásun“ může rozbít náš dlouhletý vztah. Samozřejmě, pokud by se zamiloval a nechtěl být se mnou a dcerou, tak to je jiná věc, ale pokud by šlo jen o sex, tak pro mě za mě, ať si smočí ;)

PS: Jak je na tom s prvními dvěma pravidly, nevím (tvrdí, že nijak ;) ), ale to třetí určitě dodržuje, takže nebrblám :mrgreen:

Příspěvek upraven 10.04.13 v 00:25

 
tonj  10.04.13 00:29

Trochu mi to připomíná časopis Strážná věž…Mám trochu problém s tím, jestli „učiněný anděl“ vykonává potřebu ( zde myšleno sex :mrgreen:) bez keců…Celkově jsou to rady, které člověk s mozkem ani moc nepotřebuje. :nevim:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 10.04.13 00:29

@karolina_a_be­tuska tak to tvé poslední pravidlo vlastně máme nastavený všichni, ne? :lol: :lol: :lol: Tedy až na ty hodně volný vztahy, kde to o sobě dokonce vědí navzájem. :think:

 
milas
Hvězda diskuse 36164 příspěvků 10.04.13 00:31

vono na tom neco opravdu je, diky za denicek.

 
Katulink1  10.04.13 00:32

Musím se vyjádřit hned na začátku, protože si u deníčku číst komentáře nebudu-není na to čas :-).Takže pište milé dámy jak chcete co chcete, jen slušně jsme lidi no ne :-),co jsem v deníčku zapomněla napsat tak je toto, co se,,nevěry´´ týče takový názor na ní mám už takových pět let. Takže jak už tady někdo stihl napsat, tenhle názor na nevěru, není moje útěcha pro to co partner dělá máme to takhle dané stejně. A jsme maximálně spokojeni, dokážeme o tom všem totiž otevřeně mluvit.To je všechno. Každá z Vás to pobere jinak, ten deníček je pro Vás takže nemusíte psát mě co si myslíte o mě mě je to opravdu jedno :-).Já jsem se opravdu tímhle deníčkem jen pokusila pomoct, protože mě se díky tomu co jsem psala krásně žije. A dodatek, samozřejmě co se týče dětí a pohlavních chorob každý ví jak se takové věci dají řešit, o tom ten deníček ale není. Krásné čtení všem.

 
tonj  10.04.13 00:33

@karolina_a_be­tuska Tak to máme stejný domácí řád :mrgreen: Ať to nevím a s gumou!!! :palec: Moje řeč…

Příspěvek upraven 10.04.13 v 00:43

 
simona.00123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.04.13 00:36

Já vám holky nechci brát iluze, ale čeští muži to s gumou neradi ani když zanášejí.

 
Knihomyš
Echt Kelišová 9960 příspěvků 10.04.13 00:39

*Občas nastane ve vztahu chvíle, kdy svému protějšku přestaneme dávat z nějakých důvodů všechny potřeby a našemu protějšku to samozřejmě začne vadit a chybět. **Začne je tedy mnohdy vyhledávat jinde.***

Upozorňuji, že potřeby jsou shora neomezené, nikdy nebudu nikomu dávat všechno, a on mně taky ne. Prostě to není možné, vždycky budeme chtít něco navíc, jako rybářova žena z pohádky.
Dospělý člověk se dokáže ovládnout a vyhodnotit, jestli mu to, co ve vztahu získává, stojí za obětování některých jiných potřeb. Případně si dokáže s protějškem promluvit a dojít k nějakému závěru (rozchod nebo náprava nebo smíření se se situací nebo jiné řešení).
Pokud začnu své potřeby pokoutně uspokojovat jinde, s vědomím, že partnera takové chování raní (pokud na něj tedy přijde), je to chování rozmazleného fracka, který má dojem, že má právo mít všechno, na co si ukáže prstem, bez ohledu na jiné lidi.

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 10.04.13 00:39

Teď tedy nevím, jestli je to myšlené z legrace, nebo doopravdy vážně. Pana „doktora“ si kvůli tomu vyhledávat určitě nebudu… ale vlastně je to docela smutný deníček o dnešním světě, kde soužití muže a ženy zřejmě nemá vůbec žádnou hodnotu :?. Jenom pozor, aby z té chladné hlavy brzy nevychladlo :srdce:

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.04.13 00:47

Nevěra není důvodem k rozvodu či rozchodu, nevěra je pouze důvodem toho, že ve vztahu něco nefunguje…nemá tam být místo „důvodem“ napsáno „důsledkem“, když už?
Ale jinak mi přijdeš malinko doblbnutá a Tvůj názor Ti neberu, ale neodsouhlasím. A někdo to výše psal přesně, místo řešení vztahu jsi zcela zdeformovaně otočila naruby pojmy jako láska, věrnost, důvěra. Ale pokud to pro Tebe bude dlouhodobě vyhovující, tak jsi snem všech mužů…jen abys to ale byla opravdu TY.

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 10.04.13 00:51

@Anjes …tak jsi snem všech mužů…

všech určitě ne :!

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.04.13 00:56

@Olivyia
dobře, tak Tvého ne :) ale podle mě úplně KAŽDÝ chlap pomyslel na nevěru a kdyby věděl, že to doma vlastně nevadí, hodně by mu to usnadnilo rozhodování. A já mu to prostě usnadnit rozhodně nikdy nehodlám.

 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 00:57

Andela Savcenku bych nechala popravit za sireni techto kecu :cert:.
Pokud mam ja nebo partner ve vztahu nejaky problem, tak snad ho budu-budeme
resit pred tim „uklouznutim“ (jak citujes slova doktora) a ne po akci, po provaleni.
Prijde mi to dosti nahodile, pusobi to, jakoze „podvadejte promyslene“ nebo
proste jen navod, jak to okecat, jakou pouzit vymluvu.
Doufam, ze Savcenko neni znam memu muzi :cert:.
A vim o cem mluvim, byla jsem podvadena. A ano, byl doma spokojeny, jen proste
neudrzel ptaka v kalhotach a neudrzel ho tam ani s prvni zenou, ani nikym jinym.
Proste nekdo (chlap i zena) toto dela a jiny ne a ta omacka kolem jsou jen
cinty nekoho, kdo to provozuje. Nevera je podraz a bude pro me vzdy.
Tebe obdivuju, ze jsi ho nezabila za ty vecere atd., me by to stacilo.
Sakra, takhle mi hnout zluci v jednu rano :cert:!

 
Knihomyš
Echt Kelišová 9960 příspěvků 10.04.13 01:01

@tonj jestli chceš přesně vědět, jak to mají andělé, tak se koukni na Dogma od Kevina Smithe.

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.04.13 01:02

@alik111
emotivni, ale souhlasim. Ja jsem zase smichy spadla z vety pana doktora, ze po milence se chlap umeje stejne jako po mne :lol: jezu, to je hodnej! Tak to sme klidny… Ale jinak pisatelka chtela zjevne jen cerit vody, protoze uz komentare pry cist nebude. A taky by me zajimalo, s kterym tedy partnerem dosla k tomuto osvicenemu nazoru, kdyz jej ma pry 5 let a s timhle muzem je 4 roky. Ze by to bylo uz u byvaleho a mozna by se tedy dalo mluvit o patologickem vyberu partnera?

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 10.04.13 01:09
:lol: :lol: :lol:
 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 01:14

@Anjes Jojo,to se mi tez chtelo oblinknou, pri myti po ni i me.
Inu bude to patrne „stastna zena“. Ma svuj nazor a vyhovuje ji, zrejme
i funguje. Me ale urazi existence toho „odbornika“. Jakoze „nejsem s necim
spokojen, tak tumas za usi a muzes si za to sama“ :nevim:. Fakt zvlasti pristup.

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.04.13 01:15

No, nedalo mi to a hledám si o pánovi info, abych v životě nepřišlě o nějakou duchovní obrodu… a nejsem pambíčkářka, ale tohle je dobrý http://www.rozmer.sk/…mir-savcenko
a přihlédnu-li k nedohledatelnému diplomu z Ukrajiny, už si běžím platit kurz, kde mě bude ponižovat cit.: Napríklad z tohto jeho citátu: „Na základnom kurze ľuďom nadávam, ponižujem ich, provokujem, vzbudzujem emócie a vyvíjam na nich tlak, lebo chcem, aby si uvedomili svoje komplexy. To je iba divadlo, ktoré je súčasťou psychotechnológie. V podstate neútočím na človeka, ale na jeho skazený model, ktorý ho núti cítiť sa ponížene, urazene či úzkostlivo. Keď chce človek zmeniť kvalitu svojho života, musí byť stredobodom vlastnej pozornosti."

Ten člověk je magor.

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 10.04.13 01:18

@Anjes :mrgreen: nech toho! Už fakt chci jít spát

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.04.13 01:21

@Olivyia tak se hezky vyspi vedle určitě umytýho chlapa…dyk to máš jedno, po kom :lol:

 
tonj  10.04.13 01:23

@alik111 Jde o peníze…najde si téma, které je citlivé, nějak ho pojme a vždy se najdou lidi, kteří se s ním ztotožní a budou kupovat knížky a chodit na semináře :nevim:

Příspěvek upraven 10.04.13 v 01:26

 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 01:25

@Anjes …vetsi, nez se zdalo :mrgreen:

 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 01:28

@tonj doufam, ze je aspon dani pablb :mrgreen:

 
tonj  10.04.13 01:33

@alik111 To víš že jo..omyje se, zaplatí daně, vyzpovídá se…a je z obliga 8)

 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 01:39

@tonj :mrgreen:
To uz je mi milejsi Plzakovo „zapirat, zapirat a zase zapirat“ :mrgreen:

Příspěvek upraven 10.04.13 v 03:22

 
tonj  10.04.13 01:47

@alik111 Kóčo to je plzák ne? Zatloukat, zatloukat :mrgreen:

 
ohýnek  10.04.13 01:51

Jéééééé to bude zase bezva debatka :mrgreen: no já si myslím že já a paj doktor jsme z podobného hnízda, ale to se o mě už ví. Takže bych to asi nijak dál nerozváděla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
alik111
Kecalka 265 příspěvků 10.04.13 01:54

@tonj sem trubka :mrgreen:, sem si rikala, ze to je ten druhej, ale tenhle
me stejne lakal vic :mrgreen:.

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.04.13 02:13

Myslím si, že tady po pár stránkách bude opět dost výživná diskuse…
Já razím heslo „dělej si co chceš, pokud to nijak nepříznivě neovlivní náš vztah, naše dítě/děti a pokud se o tom nedozvím“ Neslídím po telefonech, neprojíždím PC, nehraju si na detektivku a myslím si, že můj muž žádnou jinou nemá. Každopádně k tomu, abych se dobrala k tomuto postoji jsem nepotřebovala ani nějakého pana guru z youtube, ani sáhodlouhé statě na téma nevěra… To si totiž musí každý odžít a nastavit v sobě (respektive v páru) sám a myslím si, že nikomu nepřísluší kázat druhým co je a co není správně v partnerském soužití

Příspěvek upraven 10.04.13 v 02:18

 
_Kaczenkaa_
Závislačka 2758 příspěvků 10.04.13 03:34

Jo určitě si nechám radit od nějakýho jako doktora z Ukrajiny… :roll: :poblion:

 
mari1912
Vesmírná mluvilka 31742 příspěvků 10.04.13 04:30

Pokud me chlap bude neverny, protoze ja udelam chybu a porusim nejaky bod z desaters tak mu tim padem mohu byt absolutne beztrestne neverna i ja ne? Protoze podle meho on svoji neverou porusil minimalne uctu ke me.
Neni tohle zacarovany kruh?
Nebylo by lepsi problem nejdriv resit nez hledat omluvu pro to si nekde uzit a jeste tp svest na podvadeneho? Jakoby ten podvadeny nemel uz dost zjizvenou dusi, navic si bude sypat popel na hlavu jak si za to muze sam…

 
terynka006
Závislačka 3516 příspěvků 10.04.13 05:40

@alik111 Souhlasím s tebou jestliže je partner nespokojený tak ať to řekne-samozřejmě předtím než podvede a ženská má šanci něco s tím udělat. Ale jestliže doma nic neřekne a jde jinam tak potom to jeho chyba je a pro mě by to byl důvod k ukončení vztahu.

 
EvaG
Extra třída :D 10665 příspěvků 10.04.13 06:37

No zajímavý deníček. Ale když už teď po čtyřech letech řešite, že jste hledali každý něco jiného, co budete dělat po deseti letech? :think:
Pro mě deníček nic neomlouvá. Když dojde k tomu, že žena nemá chuť, tak je asi někde chyba a je potřeba ji řešit, ne si hledat bokovku.
Nevěru netoleruji. Za mě, deníček mě jen naštval, že někdo má tolerovat nevěru a nedělat scény. :roll:

 
Bludicka83
Povídálka 32 příspěvků 10.04.13 07:42

Super denicek :palec:
Tak nejak to s partnerem mame taky a ani jsme nepotrebovali k tomu doktora :D

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.04.13 07:48

@Katulink1 takový názor na ní mám už takových pět let. Vážně? A proč tedy píšeš, v deníčku, že tě to ranilo a že jste to ještě nedořešili? Nepřijde mi, že bys měla názor, člověk s názorem vyhraněným názorem má takovou situaci vlastně vyřešenou předem. U tebe jde očividně o zbožné přání, realizace v praxi tě zaskočila a rozhodla ses jít cestou znouzectnosti. Tvoje věc, taky jsem měla donedávna i přes nevěru pocit, že já a manžel spolu k sobě zkrátka patříme, že jsme si souzeni přes všechny překážky, ale bohužel, občas člověk musí začít být realista a ptát se sám sebe, co si doopravdy myslí a ne jen co by si přál myslet.
No užij si to. Mimochodem, vážně si myslíš, že jako úvodní taneček ke krátkému šuku je potřeba několik obědů a večeří? :lol: Občas naivita nezná mezí :zed: Ten tvůj chlápek si už dávno smočil a přiznal jen nezbytně nutné minimum, které bylo dokázatelné a v souladu s tím, co jsi našla v telefonu. Ale tak žij si svůj sen, jen se pak nezlob, až ti dojde, že jsi promrhala x let s „andělem“

 
lebudik
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 10.04.13 08:03

@karolina_a_be­tuska plně souhlasím s tvým komentářem. S manželem jsme se o „záskoku“ také bavili a můj názor je ten, že je lepší aby si někde užil, já o tom nevěděla, ale vše klapalo jak má. Pořád lepší když mu něco chybí si to jednorázově obstarat jinde, než několik let strádat a pak se zakoukat jinde a odejít. A za sebe můžu říct, že udělat si pár dní „volno“ kdy nebudete nikomu muset vykládat co a s kým jste dělali, manželství velice posílí - tedy aspoň já to doma tak mám ;) Ale chápu že je spousta žen, které by se přes nevěru nepřenesly a je to pro ně důvod k rozvodu. Třeba moje mamka tvrdí, že dokud Vás chlap nebije, nechlastá, nosí domů peníze a má rád děti, tak nemá cenu hledat jinde, protože jsou všichni stejní ;) A s tím také souhlasím ;)

 
palapa
Závislačka 2949 příspěvků 10.04.13 08:29

Moje mama uz 35let razi heslo, co oci nevidi, srdce neboli. Tatovi pry rekla, jak prijde, ze ma platit alimenty, ma sbaleny kufry.
Ja bych neveru neprekousla! Jen predstava, ze by ho strkal jinam, je pro me k :poblion:

 
palapa
Závislačka 2949 příspěvků 10.04.13 08:31

@lebudik a kdyby se to treba opravdu stalo, zvladla bys to doopravdy zkousnout???

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 10.04.13 08:34

Tak myslim že je tenká hranice mezi blbostí a chápavostí :mrgreen:

Mám taky jedno pravidlo a to pokud má chlap chut jinde at si táhne. Lepší než já stejně nenajde :mrgreen:

Jinak zajímavé počtení po ránu. On tě ale vlastně vubec nepodvedl, tak kdyby ti řekl po ránu jí li… p… a mám jí radši než tebe, tak by si jednala stejně klidně a snažila se hledat problém v sobě???

Podle mě je to hloupost.

 
Ter85
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 10.04.13 08:39

@karolina_a_be­tuska
Taky mame doma takovy pravidla, akorat tedy jeste k tomu „bez gumy ani rany“ :mrgreen:

 
Uživatel je onlineManticora
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 10.04.13 08:42

Takže chlap se ti chystal zahnout, tys na to náhodou přišla, takže musel akci zrušit. Hezky jste si o tom popovídali za pomoci pana doktora, takže je všechno v pořádku. No, pokud ti to takto vyhovuje, tvoje věc.

Já bych tohle neunesla. Tvůj partner se nikde omylem nezapomněl, nebyla to nějaká jednorázovka, bylo to promýšlené svádění nějaké ženy, se kterou se chtěl vyspat. To je pro mě osobně horší a pan doktor si může kecat, co chce.

Jinak ti přeju, aby vám vztah vydržel a za pár let jsi byla stejně tolerantní jako teď.

 
Ter85
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 10.04.13 08:43

@Gladys

Rada ctu tvoje komentare, prijdou mi vetsinou nestranny, nezaujaty, neutralni. Ale dneska jsi me prekvapila, jak do zakladatelky busis. Trosku to ve me evokuje podezreni, ze sis prosla necom podobnym (neverou) a nemuzes to zkousnout. Nicmene je to jen takovy muj pocit po ranu :) i tak zdravim a preji pekny den :mavam:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 10.04.13 08:50

@Ter85 nojo ale myslim si že Gladys má v tomhle pravdu :mrgreen:
Taky si myslim že smočil a přiznal jen to věděl že unese žena bez scén.

Zakladatelko a řeklas to i svému muži jakej je tvuj postoj, že teda muže když si to zasloužíš?

Myslim si že tenhle deníček by mu udělal radost :palec:

 
Ter85
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 10.04.13 09:00

@Kamča.dalmatinka

Ja si myslim, ze ma Gladys pavdu pro nekoho a pro jiny zase ne :mrgreen: Kazdy se k nevere stavi jinak, kazdy snese neco jinyho. Jen mi proste prislo, ze dneska bud Gladys nema dobrej den a nebo si prosla necim podobnym, ze si tentokrat nebere servitky :)

 
lebudik
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 10.04.13 09:02

@palapa no když mám jednu z podmínek, že se to nedozvím, tak by došlo k porušení podmínek, ne? Nevěrou už jsme si prošli před svatbou a překousli jsme to a teď se o tom doma bavíme, jako že to k našemu vztahu patří. Oba nás to ujistilo že chceme být spolu a manžela navíc v tom že ví o co může přijít, což mi dodnes připomíná ;) Ale jak jsem psala, zaryté odpůrkyně nevěry to nikdy nepochopí a nás co k tomu máme jiný názor budou vždycky odsuzovat :( Ale každý má svůj život a rozhoduje sám za sebe. A mimochodem já taky nejsem jeptiška. Takže asi tak :(

 
štěpánka11
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 10.04.13 09:07

Souhlasím s tvým názorem, ale neztotožňuju se s ním. Kdyby přítel hledal milenku, nejspíš bych ho vyrazila. Ale obdivuji tě, že jsi se s tím dokázala takhle srovnat, asi opravdu budete výborný pár :)

 
palapa
Závislačka 2949 příspěvků 10.04.13 09:12

@lebudik ja te urcite neodsuzuji, jen jsem se ptala ;-)
My tim prosli pred ditetem, ale v tu chvili jsme byli rozesli - kvuli me, ale pritel to bere, ze jsem ho podvedla. Ale od te doby, co mam malou, tak si prijdu, jak kdybych podvadela i ji. Neodsuzuji nikoho, kazdy ma svuj zivot a sve nazory ;-)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama