Ostravský deníček č.21 -

Rodičovství
  • budulinek
  • 10.02.05

Ahojte všechny Ostravačky, Okolňačky, Nakukovatelky......a všichni prima lidičky. Náš poslední deníček brzy zmizí v propadlišti emimča, tak vám píšu další, ať máme kde drbat.

Zvolila jsem univerzální téma. Týká se maminek s pidi miminkami, maminek s mini lidičkami i těhulek.

Pozor, začínáme.

„Bezva“ hra Bourání lahviček
Na přebalováku mám postavené všechny lahvičky (Sab Simplex, Infadin…), které Kubíček potřebuje. Za velikou zábavu považuje všechny zbourat. Tato hra mi přijde jako zábavná, tak poctivě stavím a směju se tomu.

„Bezva“ hra Shazování buničiny
Na přebalováku mám taky v krabičce čtverečky buničiny (jenom tak natrhané, ale taky smotané pro čištění nosánku). Kubíčkovi se móóóc líbí tuto krabičku shodit na zem, umí to i nožičkami. Přiznám se, že toto za zábavné moc nepovažuju. Takže se naoko durdím a sbírám a sbírám.

„Bezva“ hra Krmení
Kubíček má hlad, ale nechce jíst. Prostě jíst nebude a nebude, ale zoufale plakat ano. Často si s tím nevím rady, ale poslední dobou to dělám tak, že ho nechám minutku plakat a potom baští a baští.

„Bezva“ hra Přebalování
Mami, stejně mě nezaplínkuješ, chacha. Umím se vrťet, točit, cumlat nožičky..... Kdo z koho???

„Bezva“ hra Lvíček
Na postýlce má Kubíček přivázaného plyšového lvíčka, když se mu zatahá za ocas, zahraje melodii a bliká mu hříva. Úplná paráda je, když ho pustí ve dvě v noci.

Takže, pište, piště.

Radka a Kubíček

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 10.02.05 17:27

Ahoj holky,

konečně jsem se dostala k internetu, tak posílám příspěvek.

Když vidím, že sem ještě nikdo nepsal, tak doufám, že není srazík už dneska, ale až zítra, protože jsem to dneska časově nezvládla. Zítra už to mám docela naplánované a kolem 2-3 hodin by mi to docela vyhovovalo, ale jestli byl srazík už dneska, tak se všem omlouvám, ale dorazíme tedy až na ten další.

Dneska jsem se byla s Kubou projít do města a zašla jsem nakouknout do obchůdku s dětskými věcmi a poohlížela jsme se tak všeobecně po cenách, myslím, že tady mají docela levný Avent, odsávačka stojí 1500 a na netu jsem ji viděla tak za 2tis., což je docela rozdíl a Magic Cup tam mají za 180 a na netu je tak za 250-300. Takže docela dobré. Když jsem viděla ty krásné malinkaté věcičky, tak už se těším na 2. mimi:)) I když těch věcí po kubovi máme tolik, že snad nic nového nebudeme potřebovat, ale snad budeme mít holčičku, takže moje nakupovací mánie nepříjde zkrátka.

Tak se mějte, Radko hezký deníček a pište, pište

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 10.02.05 20:40

Ahoj holky,

předem vám všem moc děkuju za podporu a oporu, hi, nejsem na to vůbec zvyklá :-), tím tuplem jsem dojatá!

Raduš, díky za deníček! Musím dodat, že tyto hry víceméně taky hrajem, proto jsem dala lahvičky z jeho dosahu (tato hra mě obzvlášť nebavila :-)). Vilíkova momentálně nejoblíbenější je (krom té- mami, stejně mě nezaplenkuješ) taky na přebalováku a spočívá v tom, že vyhrává ten, kdo udělá nejvíc propnutý a co nejšišatější most, shodí u toho co nejvíc věcí a v co největší rychlosti si narve Pampersku do pusy (čistou) :-)))

Dnes tady byla Mia s AA, bylo to moc fajn, děti byly ukázkově hodné, tlemily se na nás i na sebe, chytaly se za ručičky, máme miliony fotek, byly tady od 10,30 a jely v 16, ale strašně rychle to uteklo a zdá se mi, že tady byly jen malou chviličku. Škoda. Snad příště přijedou na dýl a nebo pojedeme my za něma.

Jo, včera mi volala jedna kámoška z Itálie a tak jsem jí povídala, jak to dopadlo s R a jak to budeme mít s V finančně a tak mi navrhla, že bychom mohly rozjet takový menší obchod. Pošle mi krabici se značkovýma hadrama (Dolce e Gabbana, Roberto Cavalli, Gucci…), jsou to džíny, trika, pásky, kabelky, svetry apod… fakt značkové, nějak v té Itálii asi vypadly z kamionu, či co a tak teda budu mít za úkol ty věci rozprodat, udělat klientelu a pak budu mít provizi z prodeje. Tak jsem zvědavá. Ceny budou samozřejmě nízké. Tak se teda ze mě možná stane „hadrářka“, jak mě nazvala Mia :-).

Jinak je mi celkem fajn, chvílema mě to přepadá, R mi začíná chybět víc a víc, ale časem to přejde.

Zítra se na chvíli do té Fontány stavím, domlouvala jsem se s R, že příjde V pohlídat.

Pa a dobrou.
L+V

Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 10.02.05 21:03

Ahoj maminečky,

tak jak se pořád máte ? My jsme dneska měli opět plavání. Bylo to fajn. Adélka je vždycky tak rozradostněná, když jdeme do té vody. Je na ní vidět, že se jí to opravdu líbí. Pak se stavila kamarádka, co v březnu bude mít dvojčátka. Přijela si pro postýlku (měli jsme 2) a vaničku. A taky si probrala věci, které už Adélka má malé a něco si půjčila (nechtěla toho tolik kupovat). Tak jsem ji hned nabalila ještě nějakou kosmetiku, co nepoužíváme aflašku (když jste mi teda vysvětlili, že by to mělo jít i bez ní ?my jsme ji dostali, když se Adélka narodila). Jinak dneska měla zase den !!! Když nebyla na rukách, tak řvala jak úrazovka a ani na těch rukách nebala zrovna vysmátá. Tak doufám, že to zítra přežije v pohodě a nebude se předvádět.

Tak pro upřesnění - srazík je v pátek ve 14,30 ve Fontáně :o)))

Radko, deníček se ti povedl. Hezky se to čte. Podobné hry hrajeme samozřejmě taky. U nás je teď nejoblíbenější na rvanou - já odejdu z místnosti a ona si mně řevem přivolá. Po mém příchodu je samozřejmě ihned usměvavá a zlatá. Do chvíle, než opět opustím místnost. Zajít si na WC začíná být uměním a zkouškou mojí trpělivosti a jejích hlasivek. Jinak až začneme mizet tak písnu další deníček.

Takže zítra ahojky

Lenka + Adélka (5m + 25d)

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 10.02.05 21:09

Ahojky

Lucko, jsem ráda, že je ti lépe.

Zítra do Fontány nedorazím. V sobotu jdeme na ples. Kubíček bude spát u našich, tak tam s ním chci být celý zítřek, ať si aspoň trošku zvykne. V sobotu ho uložím, uspím a pak se zdejchnu. Než se poprvé vzbudí na kojo už zase budu zpátky. Jenom se modlím, aby to bylo dobré. Nechci mamču týrat. A že to Kubík občas pěkně umí.

Holky mám na prodej 2 balíky Huggiesek soft&Dry (86ks za 300,– , plína vyjde asi na 3,50). Manžel dělá zásobovače drogerie, poprosila jsem ho, aby objednal přímo u výrobce 3 balíky a on jich vzal iniciativně 9. Kubíček mi z nich vyroste. 4balíky jsem už prodala.

Na srazík příští týden dorazím. Pasoval by mi čtvrtek nebo pátek.
Lucko, donesu ti ty CD. Už jsou hotové.

Radka a Kubík (poblijec obecný - spí v punčoškách, poblinkal 4 pyžamka a více jich nemám)

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 10.02.05 21:19

Ahoj holky,

Raduš - super deníček. Zavzpomínala jsem si, jak jsme stejné hry hrály dva roky zpět…

Luci - tvůj příspěvek zněl optimističtěji, tak snad je ti alespoň malinko líp :-)

Zítra na srazík bychom měly dorazit, teda doufám, že mě neskolí nějaký bacil (je mi nějak divně).

Zatím pa a snad zítra M.

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 10.02.05 21:29

Opět se hlásím,

tak nevím, ale s tím srazíkem zítra to vidím bledě, před chvíli mi psala mamka, že mi ráno doveze ségru (13), bude u mě a odpoledne vemou Kubíka ven.

Vůbec ji nezajímalo, jestli nemám náhodou nějaké plány, ale zase na druhou stranu můžu být jenom ráda, že mi na chvíli Kubu vemou.

Zítra se ozvu, až se s ní domluvím a budu vědět víc.

Musím se přiznat, že se z mně stává hysterická a nervově labilní matka:(( Hrozně moc mi vadí, že mě Kuba neposlouhá. Nechci ho pořád bít, ale na něho nic jiného nezabírá. Když po něm chci něco pěkně, vysvětlím mu, že to nemá dělat, nebo že má něco udělat, řeknu to 5× hezky, zakřičím a pak dostane a konečně poslechne. Nevím co jinak s ním mám dělat, prosím poraďte, nechci být taková ta příšerná hysterická matka, která své dítě mlátí na každém kroku, ale to fakt jinak nejde. Hrozně mě zkouší a já už nemám sílu to dál snášet.

Tak jsem si trochu postěžovala, ať v tom nejste samy.

Ještě jsem si vzpoměla, že Kuba mi tyhle miminkovské hry hrál s oblibou taky, ale když jsem ho potřebovala přebalit, tak jsem mu vnutila flašku s čajem a byl klid, ale to se vás asi ještě netýká, že? Kuba byl asi taky už větší i když já dávala čaj od narození. No jo no, dětičky zkouší, co všechno jejich maminky vydrží a věřte, bude hůř:))))

Mějte se krásně.

Ahoj Zuzka a konečně spící Kuba

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 10.02.05 21:41

Luci,

hlásím se na tvou značkovou burzu-pak napiš co budeš mít a v jakých velikostech a já bych si třeba něco vyzkoušela…Ju??

tak pa Gabka 39tt

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 10.02.05 22:34

Ahoj Zuzko,
naše Eli (2,5 v lednu)usla asi ve stejnou dobu jako Kubík.U nás je zase pernamentní problém co si obléct.Máme nachystány věci a toto tričko ne,štrample jiné,zástěrku druhou.A ven chodíme občas s křikem ,protože co si sama nakombinuje,tak by mohla akorát do cirkusu.Jinak je to zlatíčko zlaté.U nás se nekřičí ,jen vysvětluje a pořád mluví.Neboj to je v 99% v holčičkách .Chlapi jsou chlapi,vím o čem mluvím.
Měj se krásně a pevné nervy.
Anna+Eli

Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 11.02.05 07:32

Cusinek,

tak jsem jeste vcera napsala komentar do stareho a tak ho tu zkopcim, ptotoze ani nevim jestli jste ho cetli, tak at chudera nezustane v zapomeni, kdyz jsem si konecne nasla chvili casu :-)

RADUS: prima denicek! Tak u nas hra Krmeni, je uplne opacna :-) Cely se trese nez dostane flasu :-) popripade lzicku.
Hra Prebalovani, tak ta je jasna :-))))

Tak a tady je komentar: Ahojky holciny,

tak se hlasim, sice nevim kolik toho stihnu natukat, ale budu se snazit :-)

Nastupuji tedy 1.3. to uz je za par dni :-((( mam ted plno vyrizovani. Jeste k tomu s Rominkem litam po doktorech, dneska na krev a s moci, jestli bude vse o.k., tak bychom na chvili asi dorazily.

Holky porad brecim jak zelva, myslela jsem, ze to zvladnu teda lip, jak to tak vidim, tak to zvladne lip Rominek. Nejhorsi je ze, jednou za mesic s nim dva dny nebudu! Budu mit po sobe dve denni, 6-18 delame dvanactky. Nez prijedu domu je 19:15 a to uz Romisek spinka. Jak jsem s nim je vse o.k., jakmile jde spinkat a nemam ho na ocich, tak brecim . Vim, ze to delam jen proto, abychom vubec vyzily, ale mam hrozne vycitky. V noci se budim…

Ty citaty me opet rozbrecely,
jsou krasne a tak pravdive, az mam vycitky, ze jsem krkavci matka. Boze ja se snad zblaznim!!!!

Luci je mi to moc lito, zrovna, kdyz clovek proziva nejkrasnejsi chvile, prijde do toho takova jobovka, posilam hodne sily. Jsi holka statecna, perfektni mamou Vilika, ktery te mkoc potrebuje a to je to nejdulezitejsi!!!!
At brzy vse preboli!!!! Drzim pesti.

Pozdravuj Miu.

Jo a s Rominkem bude Roman a obcas, kdyz budu mit denni tak moje mamca! Ta taky bude pobirat rodicak.

Ted koncim, musime na odbery, drzte pesti!

Diky, pa R+R

No a ted jeste k tem vysledkum, vse je o.k., jen mu nasli stopu cukru v moci, takze dnes opet znova, jestli neslo o chybu z laboratore.
Na srazik dorazime tak na 80% venku je teda opet humacek, ale projit se asi pujdem tak na chvili skaknu :-) aspon prijdu na jine myslenky :-) Doma to totiz taky neni nijak ruzove :-(

Ted uz vazne pa R+R

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 09:37

Dobré jitro vespolek,

já to holky vidím bledě s tím dnešním srazíkem. Dnes mi totiž měli dopoledne dopravit pračku z iobchodu, ale volali mi, že mají nějaký průser, takže přijedou odpoledne. Uvidím, pokud přijedou brzy, tak dorazím, ale pokud ne, tak to bude 1.srazík, ne který nedorazím :-(

Raduš-Slysil, já vím, že tě to musí mrzet, že jdeš do práce, ale život není peříčko a nějak to nejde všechno nalajnovat. Bude to určitě dobrý, zvyknete si a o to víc si pak budete společně trávený čas užívat. Na druhou stranu ti i trošičku závidím. Budeš mezi lidma, nebudeš zakrňovat a co je asi nejdůležitější…MÁŠ PRÁCI!!! Jo, kam vůbec nastupuješ?

Zuzko, no potěš, to se teda těším, až Vilík začne prosazovat sám sebe :-).
Naštěstí nevypadá, že bude po mě! To by byl fakt průšvih :-D, větší chcachar jako jsem byla já se ještě nenarodil :-D , tudíž podle Anulky spadám asi pod to 1% :-).

Raduš-Budulínku, taky nám zbyly Huggiesky. Už jsem několikrát dávala i inzeráty, nikdo je nechce ani za 180,–. Tak mi nezbývá, než si rychle nabrnknout nového tatínka a pořídit si druhé mimi, abych je využila :-D.

Holky, určitě se jukněte na: http://www.mia.bloguje.cz/112665_item.php
jsou to fotky, seriál ze včerejšího dne. Hezký, že?
A co Ostavaka? Čtete ho?

Tak jsme si včera zanadávaly, že je to pěkný maras, že nám ten Podzimní deníček ob:,–(ily takové slepice. Fakt se z toho stal deníček o ničem, je to jen plkání o barvě a hustotě hovínek a o příkrmech od 10.týdne života mimi a víc nic. Úplně z něho vymizel původní duch, kdy jsme mezi sebou komunikovaly, radily si, podržely se ve chvílích potřeby a fandily si. Je celkem zajímavé, že to cítíme úplně všechny staré stejně a tím, že se Mia s Podzimním deníčkem oficiálně rozloučila, „staré“ holky se jí teď ozývají přes mejly a prosí ji, aby založila „novostarý“ deníček, kde by to bylo jako dřív. Mia do toho deníčku investovala mnohem víc jak já, vzala si nad ním patronát, tak jí to musí mrzet ještě mnohem víc jak mě.
Nový deníček jsme už spolu probíraly několikrát už před časem, ale nemělo by to smysl. Stejně by nám tam zas vlezly ty ony a tak Mia na svém blogu založí místnost, kde se budeme opět slézat my, co se máme rády :-) Super! Už se těším!

Jinak vás Mia zdraví, říkala, že nás někdy čte, že se jí náš deníček líbí, že je vidět, že se známe a vedeme i inteligentní a smysluplné hovory. Tak jen tak dál! :-)

Vilík má pořád ty teplotky! Podle mě ty ATB bere úplně zbytečně. Béééééé. Fńuk. Určo to budou zoubky! :-((( Tak a začíná mi další „nudný“ den. Ven nemůžem, doma je relativní pořádek, uvařeno mám ze včerejška (mimochodem jsem se v tom vaření včera docela plácala, nic se mi nedařilo a to jsem chtěla udělat dojem :-)))..

Tak od příštího týdne mě budete povinně na turnusy, jo? :-)
pozor…někdo klepe! Jupí, obabi (babi O jako Olinka- moje máma), tak nějaká změna.
Stejně je tady smutno a prázdno a nikdo tu nedělá bordel…divné.

Tak pa Lucie a Vilík

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.02.05 09:50

Ahojda,
to je ale venku počasíčko co??? Holky já už tak mooooc chci jaro!!!! Asi se ho nedočkám. Co bych taky chtěla v únoru, že???

Radko (Slysil) - nastupuješ na své staré místo??? Vím, že to bude moc těžké se odloučit od Románka, když jsi s ním teď byla pořád… Ale stejně jako Lucka ti trošku závidím. Máš se kam vrátit a být mezi lidma… To mi hodně chybí.

Luci - tak kdy že to máme přijít na návštěvu??? Nebo přijdete vy k nám na kafíčko??? Nebo půjdeme ven??? Něco vymyslíme a samotnou tě nenecháme!!! Hanička už zjišťovala, kdy že to zase půjdeme za miminkama!

Gabčo - pomalu, ale jistě se blížíš do finále, tak ti pro jistotu už teď přeju moc a moc pohodový porod a hlavně šťasntné shledání se svým broučkem!!!!

Holky já vidím srazík tak půl na půl. Obě dvě jsme trošku nachlazené a nerada bych vaše broučky ani vás nakazila nějakým bacilem neřádem… Tak uvidím…

Zatím pa pa M.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 10:05

Ahoj holky!!!!

TAk ja dneska s detickama taky dorazim,ale az tak kolem 15:30, tak tam na nas nekdo pockejte!:)

Budulinku:bezva denicek!My se sari zatim nic moc nehrajeme:)My jen jime, spime, brecime a smejeme se:)

GAbi:tak se uzdrav, at si na bobiska co nejlepe pripravena!!

Luci:taky se hlasim do toho tveho italskeho vyprodeje..uz se moc tesim:)!!!

Zuzko:snad preci jen dorazite!A u nas je to naprosto stejne..zkousim vsechno a sammy naopak zkousi moje nervy a taky jsou chvile kdy pomuze jen pres zadek.To zacne brecet a je klid.Neboj to obdobi urcite prejde!i kdyz u nas uz trva pekne dlouho..
Ted je sammik ve skolce, miluje to tam,hlavne holcicky:))Porad mluvi o karolince…a chce tam zustavat az do tri.A tam je pry andel..nezlobi,pos­loucha,vsechno sni(i to co bych do nej doma nikdy nenacpala)..no proste si ho vychvaluji:)a prijde domu a zase radi a zkousi nase nervy..ale my jsme holky sikovne a nejak to vydrzime, ze jo??!!Hi, co nam zbyva, jsou to nase zlaticka raubirska..
taky ti preji holcicku a doufam,ze ta moje bude opravdu zlata:))myslim,ze si to zaslouzim hihi

RADUS:tvoji situaci ti vubec nezavidim,hlavne si nic nevycitej(asi to nejde..).A jak pises…Romisek to zvladne dobre, tak snad jak uvidis, ze je opravdu spokojeny, tak ti bude lepe.A navic..vzdyt nebude s nikym cizim!!!!BABI A TATULDA jsou super!!!
Moc moznosti na vyber nemas a to je rozhodujici, tak se tak netrap!

holky pa a uz se na dnesek tesim!!!

Shirin,sammy a sarinka(10tt)

Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 11.02.05 10:10

Ahoj holky,
dorazí vůbec někdo ??? Já totiž vzhledem k tomu sněžení uvažuju, že cinknu mamce, ať přijde Aďulu pohlídat a zaskočím na chvíli bez ní. Ale abych tam pak nebyla sama ??? Tak se ještě rychle ozvěte.

Lenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 10:12

LUCI:ja porad doufam,ze dorazis:))Tak dlouho jsem nikoho z vas nevidela,ze si rikam, ze nejlepsi by bylo,kdyby nas tam bylo jak much:)))

to s vasim podzimnim denickem jsem netusila…hi,tak slepice, joo?

MOC A MOC pozdravuj MIU!!!!Videly jsme se jen jednou,ale byla mi moooc sympaticka!

Jo a LUCI:a nejenze mas super VILIKA, mas i super mamcu!!!

pa

ZANETA

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.02.05 10:33

Leni, jestli nebude nějaká příšerná chumelenice, tak my ve 14.30 dorazíme. M.

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 11.02.05 10:45

Ahoj holky,

to je zase počasí :-( a bylo už tak fajn,když svítilo sluníčko!
Moje nachlazení se nelepší-ještě se přidalo to,že nic necítím-ani chutě,ani pachy.Bléééé :-((

Aspoň jsem si včera spravila náladu-máme zablokovanou dovku v BLG :-)
Byla to prča-přijel pro mě kamarád a bral ,,zástupce,,našich rodin-já a ještě kamarádka.Nakonec jsme museli volit kompromis a kámoš s rodinou(2dos­pělí+2děti)je v 2pokojovém apartmánu-v tom termínu(17-31.7.)už byl jen jeden.A my se ŠTĚPULOU a další rodinka s jedním klukem jsme v jiném penzionu-vzdáleném od toho apartmánového asi 100m.Ale zase máme venkovní posezení :-)) Jedeme s cestovkou s kterou jsme byli loni a tím pádem jsme pro naši rodinu získali slevu 3000Kč-a to už jde,ne?
Akorát se musela celá částka složit do konce února.Tolik peněz samo nemáme a ani kámoška nee tak to platil za nás ten kámoš-ženské v cestovce vyvalily oči-že za nás zatáhne 100.tisíc :-))
My u něj máme splátkový kalendář-což baby z cestovky netuší :-))
Asi si říkaly -hodný strýček :-))

Jinak dneska mám v břiše nějaké divné píchání-nic velkého-v podbřišku sem tam taková zvláštní bolest-jako by mě někdo píchl špendlíkem a projede mi to až ke stydké kosti.Že by poslíčky??

Tak si holky užijte srazíku a pohlaďte za mě ty svoje mimíse.

Pa gabka 39tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 11:00

Cusik,

dekuji za mila slovicka, ale zatim to nic moc nepomaha :-)

Tak snad tam teda nekdo z vas bude, jestli ma vubec smysl nekam chodit.

Nastupuju na oddeleni, kde jsem delala predtim, kardiochira ve FNsP.

Ted koncim, packo Radka

Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 11.02.05 11:22

Raduš,
přijď. já tam budu přesně o půl třetí, ale zdržím se jenom do 4. Tak aspoň na chvilku.
 Lenka

Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 11.02.05 11:51

Hoky nevim jestli dorazim, udelali se mi dve boule v krku a bolu me neuveritelne hlava, tak jsem se s Rominkem prestehovala do loznice a budu doufaz, ze se mu bude chtit spinkat semnou :-) Nerada bych vase deticky nakazila! Radka+ Romanek

zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 11.02.05 12:03

ahoj holky,
zdravíme Vás, užijte si dnešního srazíku, nedočetla jsem se sice kde ho máte, ale předpokládám, že někde v restauraci, rádi bychom přišli, ale je lepší, když jsme s Em venku nebo, aspoň někde kde jsou průlizky, aby se zabavila.

GABULE-dívala jsem se do galérky Štepánek má krásný domeček, za chvíli už bude na světě. Je možné, že to píchání jsou poslíčci, teď už to může být každým dnem.

LUCI-četla jsem jak to s Tvou rodinou dopadlo, asi to je pro Tebe a Vildu nejlepší řešení, tak se držte.

Ty citáty co jste psaly v minulém deníčku jsou překrásné, pokud ještě někdo něco máte tak to tady písněte.

My s Emily se máme dobře, teda teď se tu vzteká, protože jí nechcu dovolit, aby lezla na stůl…no nic budu muste končit a dát jí oběd.
pa Zuzka+Em

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 12:48

Tak já budu mít dnes první absenci. Fňuk. Doufala jsem, že to stíhají dřív, ale volala jsem tam, jestli by to nešlo dřív a nešlo. Do pondělka se mi taky nechce čekat, jsem z ní úplně „nadržená“ (chi chi chi), to musíte pochopit!
Tak si to užijte a vemte někdo foťák a pošlete fotky ze srazíku!

Pa.
L.

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.02.05 19:24

Ahojda holčiny…

Tak na srazík jsem dorazila jen já s Haničkou, Lenka (Adélku prodala babičce :-))) a Shirin se Sammym a Sarou. Ale i tak bylo fajn, jen tam dnes bylo moooc lidí a hrozně nepříjemná paní servírka, tak jsme to brzo vzdaly…

Holky možná jsem našla lepší místečko na srazíky!!! Je to herna na Mitušové ulici č. 4 (tam je tuším i ta školka kam chodí Sammy ne???). Je to "rodinné centrum Naschválníček a nabízí kromě spousty jiných programů i volnou hernu od pondělí do pátku od 14-18. Tak já se tam asi v pondělí zajdu podívat a pak podám reference co a jak. Co vy na to???? Nebylo by to lepší pro naše broučky než Fontána??? Sice se tam určitě nevaří, ale nějaký kafčo se snad sežene…

Mě se tam ještě líbí v pátek dopoledne aerobik s hlídáním dětí, no a dalším program je rozdělen dle věku dětí… Je to blízko, tak tam mrknu na cvičení.

Tak pa a očekávám vaše názory. Můj muž mi prchnul do hospody tak mám volný večer - teda volný, ta hromada prádla v koupelně na mě volá, co volá přímo řve, tak se do ní pustím…

Hezký večer M.

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 19:54

Ahoj Moni,

s tou herničkou by to bylo bezva. Určitě by tam bylo brounčínkům lépe než ve Fontáně. A ještě mě zajímá ten aerobic. Poreferuj, kolik to stojí, jak je to s tím hlídáním a tak. Jo a nevím kde to je. Mitušova mi noc neříká.

Radka

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.02.05 20:23

V pondělí vše zjistím i ceny, ten aerobik se mi taky hodně líbí… A Mitušova je souběžná s Krakovskou (je vlastně mezi Krakovskou a Horní). M.

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 11.02.05 20:25

Ahoj holky,

mrzí mě, že jsem na srazík nemohla dorazit, těšila jsem se na Sárinku, ale byla tady mamka a řešily jsme pracovní věci, odešla kolem 4 a já musela ještě s Kubou do města, nakoupit nějaké věci. takže příště.

Já jsem taky pro hernu. Tady u nás (Frýdek), je skvělá cukrárna s koutkem pro děti, tam s Kubou často chodíme, já si dám kávu a Kuba si vyhraje s dětmi. Ale taky netuším, kde je Mitušova. Určitě dej Moni vědět, a příští týden další sraz.

Ahoj, jdu dát Kubu spát, mám taky volný večer a prádlo by taky chtělo vyžehlit, ale musím se pustit do papírování, takže žehlení jako obvykle připadne až na neděli.

Z+K

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 20:29

Ahoj Moni,
no jasně! Pozjišťuj to a čekáme na reference!

Já mám pračku doma, tak jsem celá ráda:-), namontuje mi ji soused až v neděli, takže zítra zajdu nakoupit Duhu a ještě ve staré nabarvím, co se dá :-)

Tak si představte, co se mi dnes stalo. Přišla Mbabi (Miluška- Radkova máti) a podávala mi 2tisíce. Prý to mám na pračku. Chvilku jsem protestovala, že si to nevezmu, ale nakonec jsem si je vzala, protoze nevim, co bude za par mesicu a treba je Vilík bude potřebovat.
No, ale vrchol byl, když odešel Radek a na poličce jsem našla krabičku a v ní…prstýnek :-)

L.

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 20:42

Ty jóóó Lucko, to se ti pěkně zamotává. Co budeš dělat? A ty peníze bych si taky vzala. Určo se ti budou hodit.

Radka

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.02.05 20:46

Teda Luci :-)))
Je super, že máš radost z pračky a ještě suprovější se mi zdá „tchýně“.
A jaká je tvoje reakce na ten prstýnek??? M.

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.02.05 21:25

Tchýně je fakt super, má totiž výčitku svědomí z toho, že se jí výchova vymkla z rukou a má 2syny dost velké nepodary (Radkův bratr žije s ní a mlátí ji :-( ). Řekla bych, že je na mé straně, i když je jasné, že kdyby došlo na lámání chleba, postaví se za Radka.
S tím prstýnkem nevím, budu dělat, že jsem tu krabičku nenašla. Každopádně se už vrátit nechci.
Mbabi přišla dnes dřív než R a strašně mě objímala a ptala se mě jak se mám, řekla jsem, že dobře a ona se rozbrečela, že ona špatně. Chuděra. Ona ten náš rozchod snáší mnohem hůř jak my dva s R dohromady. Když jsem jí řekla, že R nevezmu zpět, že jsem mu dala až příliš moc šancí, bylo na ní vidět, jak je z toho smutná a zklamaná. Ale nic naplat…

Jo, Radek byl srandovní! Několikrát se jen tak mezi řečí „jako“ Vilíkovi zmínil, že má rande :-))) a pak mi nechá na poličce prstýnek! :-)
Holky, já jsem nějaká drsňačka cynická! To jsem od sebe nečekala :-)!
 L.

Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 12.02.05 07:10

Ahojky holky,

mrzi me, ze jsem na srazik nedorazila, ale nemoc me totalne zkolila, boli me kazdicky kousicek tela, s hlavpou nemuzu otacet jak mam natekle uzliny, hlava mi tresti, mam pocit jako by mi na hrudniku sedel slon :-((

Roman vcera zabavil maleho a ja spala a spala.
Skoda, ze nasi jsou na chate, hned by putoval k nasim. Mam strach at se nenakazi :-( V pondeli mam vyrizovani v Porube, tak jsem fakt zvedava, protoze mi je porad hur a hur.
No nic jdu se zase natahnout, dokud si Rominek pekne hraje na dece.

Taky jsem pro hernicku.

Nebudu reagovat jmenovite, tak se nezlobte. Priste to napravim. Jen Luci, teda takove pozadani o ruku se jen tak nevidi :-))

Pa R+R

Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 12.02.05 22:01

Ahoj holky,

to počasí už opravdu neví co by chtělo. Dneska chtěl jít adulu povozit brácha a pak to vzdali, protože v tom počasí by přišli uplně promočení. Tak šla zase na balkón - ještě že se na něm naučila spát.

Co říkáte na tu herničku ? Já bych byla pro. Klidně budu nosit kafe, ale v pátek se to v té Fontáně fakt nedalo. Být nás víc, tak nás ta servírka asi vyhodí (opravdu tak vypadala).

RADKA - to je teda pech. Oni ted všude píšou, že řádí nějaké virózy. Tak si asi nějakou chytla. No, hlavně ať to nechytne Románek.

LUCKA - s tím, jak má mati pocit, že špatně vychovala svého syna, jsi mi připomněla můj rozchod s prvním mužem. Přestavovali jsme barák, měli plno půjček, ale vyvrcholením našeho vztahu bylo, že odešel k milence. Když jsme sdělovali náš rozchod jeho rodičům - 70 km od OV na chalupě, kde se na důchod přestěhovali - , tak mu vynadali a mi řekli, ať přijedu další týden normálně, jako by se nic nestalo. Nejdřív jsem nechtěla, ale pak jsem jela, všechno jsme v klidu probrali a oni se mi snažili hodně pomoci. Je to k neuvěření, ale oni byli na mojí straně. Výsledek - půl roku trvalo synovi, než přesvědčil své vlastní rodiče, že neí tak velký parchant, jak to vypadá.„Ťchýně“ je skvělá ženská, do dnešního dne se stýkáme. Zná manžu i Adélku. (podobně jako sestra prvního muže). Spousta lidí nechápe, ale pro mně je opravdu přirozené, že k nám na kafe přijdou naši, bývalí tchánovci, bývalá švagrovka s dětmi a všichni se dokážeme v pohodě bavit. A co jsem tím vlastně chtěla říct ? Že můžeš mít super vztah s Mbabi i bez Radka (pokud by ses tak rozhodla).

RADKA - Budulínek, jak bylo na plese ? My bychom letos jít nemohli, protože Adélka se poprvé budí na kojo už o půl dvanácté a to by nemělo cenu. Takže závidím :o)))

Tak zatím čauky

Lenka + Adélka (5m + 4t)

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 12.02.05 22:09

Ahoj Ostavandy,

nějak nám to tad stagnuje, takže to musím trošku napravit.

Dneska jsem tady měla na návštěvě švagrovou s dětma, takže bylo veselo. Kája se v 11 hod vytratil na fotbal a ještě nedorazil, o půl deváte dovezl auto před barák, ale domů ještě nedorazil. Někde se cestou zasek, no chlapi, ale alespoň mám chvíli klid.

Kubule se zase dneska pořádně převed. Nechce půjčovat hračky, synovec má 2 roky, takže tady byl ukrutný boj. Tak dlouho jsem ho přesvědčovala, aby se o hračky podělil, „má chudák jenom narvaný pokoj hračkama“, až jsem vytáhla vařechu a dostal, do finále ještě v záchvatu zuřivosti prozhazoval hračky v pokoji, tak dostal ještě rukou a zavřela jsem ho do ložnice a byl klid. Ani mi ho nebylo líto, hrozně mě mrzí, že se tak hnusně chová, přitom, já ty rozmazlené děti nesnáším a roste mi doma pěkný rozmazlený ukňouránek, ach jo, ať už to skončí.

Slysil: brzo se uzdrav, všude řádí chřipky, nakoupila jsem vitamíny a doufám, že to taky nedostaneme.

Luci: tak nabídka k sňatku, jo? To teda čumím, i když, co se divím, chlapi jsou ochotni udělat všechno pro to, aby se mohli vrátit, že? A jak to zvládáš, jaké to je být sama s Vildou? Nemrzelo tě to, když si je viděla spolu? To je totiž můj problém, když jsem na Káju naštvaná a uvažuju o tom, že odejdu, tak mně vždycky dostane, jak se k sobě s Kubou krásně chovají a hned mě to přejde, i když Vilda asi ještě nereaguje, co? Jsi prostě dobrá, že jsi to dokázala, já bych byla hrozný srab. Držím palce, ať ti všechno vyjde.

Moni: jak to dopadlo s hernou? už máš nějaké info?

Budulínku: a co ples? jak Kubík zvládnul hlídání?

Tak pište, pište

Ahoj Z+K

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 13.02.05 12:45

Ahoj,

tak vás zdravím-vidím že ty víkendy jsou slabší…ještě že nás zachraňuje Zuzka :-))

Dneska je už mi mnohem lépe-rýma ještě je ale už doufám na ústupu-dokonce jsem se docela vyspala..a kašel je taky lepšejší :-))

Jinak mám dneska 8dní do TP-tak prcka přemlouvám ať nás překvapí a vykoukne dříve…s manžou ho taky samozřejmě povzbuzujeme tulením..a taky horkou vanou,ale zatím nic.Teda mírné pobolívání v podbřišku je ale nic moc..a včera byly i sem tam nepravidelné stahy..asi se děloha připravuje,možná poslíčky,ale nic pravidelného a hrozného.

Tak jsem teda zvědavá kdy se ten náš krasavec uráčí :-)) Manža se už nemůže dočkat a huláká na mě:,,Jedééém?,,ne­bo:,,Uuuuž?,, :-)

Jinak jdu zítra (snad-pokud mi bude ok)vytřásat mimi na těhutanečky…ještě s jednou kámoškou-ta má TP asi za 3dny po mě-doufám že mě nepředběhne :-)

Holky všem vám odešla hlenová zátka a vy jste si toho všimly??Mi teda zatí nic,ale myslím že to ani nemusí být,ne??

Tak čauky…Gabka (ještě)39tt

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 13.02.05 12:54

Ahojky holky,

taj jsme po plese. Byl fakt super. Známí v tombole vyhráli 1000 krobiček sirek, tak jsme udělali sirkovou bitku, vystříleli jsme je do jedny. Plný sál byl sirkový, ale byla sranda.

Kubíčka jsem odvezla kolem páté k našim a udělala všechno jako doma. Vykoupat, pomazlit, nakrmit a spinkat. Do deseti minut usnul a já se zdejchla. NA první krmení se Kubíček budí kolem půl třetí, ve dvě jsem byla doma a přesně o půl třetí se vzbudil. Ani nepostřehl, že jsem tam nebyla. Byl úplně v poho. Akorát já jsem na tom plese byla kapku nervózní.
Vyhráli jsme v tombole lísky do divadla, jdu s kámoškou a chlapi budou hlídat Kubíka. Jóó, zase začínáme společensky žít.

Kubíček dneska měl na oběd poprvé mrkvičkůůůůů. Udělala jsem mu asi 5 lžiček a pomalu jsem nestíhala nabírat. Úplně se na ni třepal. Zbaštil ji všechnu a potom ještě vypil 120 mlíčka. Pokud to tak bude pokračovat, tak fakt nevím proč jsem kupovala termo talíř. Stáhnu fotky a dám je do galerky.

Lucko, moc se míbí tvoje Mbabi a Obabi. Můžu ten tvůj nápad využít? U nás to bude Ibabi a Ababi.

Mějte se Radka

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 13.02.05 22:32

Ahoj holky,

tak to teda koukám, ale nějak vůbec nepíšete nebo co? asi nemáte čas, že? Tak snad zítra něco přidáte.:)

Gabule: Moc ti přeju, aby Štěpula vykoukl co nejdříve, i když mě se to teda nepodařilo rodila jsem TP+10 a to ještě vyvolávačkou, jinak by se Kubovi určitě ještě nechtělo. Tulení fakt pomáhá a prý taky mytí oken a generální úklid, ale podle mé zkušenosti, je to tak akorát dost záhul na páteř. Tak odpočívej, nabírej síly, budeš je určitě potřebovat a užívejte si s manžou poslední společné osamocené chvilky.

Budulínku: to je super, že jste se dobře bavili, je to fajn změna, někam si zajít, co? a Kubíček to zvládl naprosto vzorově, takže můžete do společnosti vyrážet častěji:)) Gratuluji i k mrvičce, je super, že Kubíkovi chutná, tomu mému taky chutnalo všechno.

Jdu mrknou do galerky a asi půjdu spát.

Mějte se co nejlépe a pište, pište

Z+K

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 14.02.05 08:45

Radko-Budulínku,

ještě nic :-)) asi to byly jemom ty poslíčky…Kdyby něco tak se ozvu-pa Gabka

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 14.02.05 08:48

Ahojda a krásné dobré ráno a hezký celý den!

Tak jsem zjistila info o té herničce, není toho moc, ale rozhovor po telefonu na mě působil dost dobře, mluvila jsem s chlapem :o)))).
Takže jde o Rodinné centrum Naschválníček. Tu herničku na Mitušové ulici teprve zařizují, ale bude cca do 14 dnů hotová (to je super ne???) a pak ji můžeme hned navštívit. Domluvila jsem se s ním, že mi pošle veškeré informace o všech kurzech a cvičeních a prostě všechny podmínky a termíny poštou. Tak hned jak to dorazí, tak vám to podrobně popíšu…
Tak myslím, že první březnový týden by jsme mohly udělat srazík už tam…

Víkend byl takový hodně zmatený. Hanička mi prozvracela páteční noc a sobotní dopoledne. Odpoledne už nevěděla co by snědla, no hrůza. V neděli tu byli naši, tak H. řádila, dovezli jí klouzačku… No co vám mám povídat. Hlavně že už jí je dobře. Včera ještě docela stávkovala s jídlem, ale snad už dnes bude ok!

Tak se mějte fajn a pište a pište co je nového!!!!
 M.

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 14.02.05 09:10

Ahojte holky,

děkuju za chválu Budulínka. Noo, ona už to není žádná sranda. Zrovna dneska potřebuju jít na sociálku a musíme vyrazit až po obědě. Normálka bych nakojila tam, ale mrkvičku mi tam nikdo neohřeje :-)))))).

Kubíček už půl hodiny pouští lvíčka. Hlavu mám jak balóón, docela vážně uvažuju, že mu toho lvíčka zabavím. Na druhou stranu jsem ráda, že má hračku, která ho baví…pfff, fakt nevím co chcu. Uááááá zase hraje.
Fakt je na něj skvělý pohled. Leží naštorc v postýlce, nohy strčené skrz špušle mu visí dolů a pouští a pouští.

Jdu se sprchnout a trošku poklidit.

Páá RAdka

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 14.02.05 17:39

Ahoj holky!!!

jen v rychlosti.Ne­ozvala jse se, jelikoz jsme byli na horach(pustev­ny)…byli jsme tam jedini blazni s miminkem v silene chumelenici..sammy zkousel lyzovat…a ted je nemocny a tudiz neni ve skolce…a ja proto opet nemam na nic cas…

uz jsem zvedava na tu hernicku…jak uz psaly holky, fontana zacina byt neunosna..baba jedna ta servirka..

Leni:jee to je super, slyset ze takove fajn vztahy s tvymi extchanovci pokracuji…!

Luci:je ta tecka za vasim vztahem definitivni ?

Budulinku:gratuluji k mrkvicce.Co je to za lvicka??Na cem visi?

Zuzi:to je presne,,,neboj oni z toho rostaci vyrostou!!!

Gabi:neboj,dockas se!!!uzivej posledni dny spanku:)Hooodne stesti!!!!!
 pa

Shirin,sammy a sari(10tt)

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 14.02.05 17:51

Ahoj Shirin,

je to hračka z Ikei. Je to jenom hlava s nohami a šňůrkou. Je to přímo hračka na pověšení na postýlku. Je prima, ale asi brzo začnu razit teorii jako moje švagrová - NIC NA BATERKY.

Radka

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 14.02.05 21:09

Ahoj,jestli mohu přispět radou,tak nic na baterky a nic co vydává zvuky.Takové to,zmáčkni knoflík a ozve se hezká melodie mi nesmí přes práh.
 Dáša

Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 14.02.05 21:12

Ahojky,

tak se po dlouhe dobe opet ozyvam. Dneska jsem mela plno litani a stejne to nemam vse vyrizene, caru pres rozpocet mi udelal zdravotni prukaz, ktery mi musela vystavit ma obvodacka, takze jsem kvuli tomu nemohla uz odevzdat papiry na personalnim. Taky potrebuju vyridit gyndu a moje Dr. zrovna mela po sluzbe, takze byla doma. Zitra ji musim zavolat a domluvim se s ni jen na vypsani papiru, na kozu se mi moc nechce a stejne to mam dneska dostat :-(
Tak snad to zitra dovyrizuju.

Rominek je naprosto zlaty, hraje si sam, mazlikuje se, porad se tulinkuje, bude mi tak smutno :-((((, ale kdyz me prepadne takova depka, tak se na nej podivam a reknu si, ze to delam kvuli nemu a hned je mi lip :-)

Radus, my mame podobnou hracku, dostal ji Romisek na Vanoce, ale problem je v tom, ze uz je nefunkcni. Ja zase vitam vse co hraje a vydava zvuky :-)))
Predevcirem jsem Rominkovi koupila hrajici mobil, no to byla radustka :-)))
Ma rad telefon a porad by ho zuzlal a ted ho muze zuzlat o 106 :-)

GABULE: moooc drzime pesticky at jde vsecicko jako po masle a Stepulka vas nebude dlouho natahovat :-) Jak pisou holky, uzive posledni chvile volna!

LUCI: tak co? Jak se dari? Co pracka, uz pere :-) ?

MONI: srazik bude tedy az v breznu? Rada bych dorazila, tak snad to vyjde. 3.3. mam denni a 4. noc, tak pokud by jste mysleli i na me budu rada :-) Jeste sice nevim jestli nahodou prvni tri dny neoddelam jen ranni osmicky at se zase trochu dostanu do toho pracovniho kolobehu.

ZUZANAG: Kubik uz asi potrebuje sourozence :-)) Snad se brzy umoudri, aby jsi z toho nebyla smutna, ze neposloucha. Kdy ze to planujete prirustek? Za chvili uz mezi nama nebude zadna tehulka tak by to potrebovalo napravit :)))

EVO: tak jak to zvladate s Jolankou? Az budes mit chvili cas tak pisni jak se vam dari.

No ja koncim, jsem unavena jako kote, chripka je na ustupu, ale zase zlobi ryma :-(

Mejte se hezky a pohladte sva zlaticka!

Pa Radka+Romanek

Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 14.02.05 22:22

Ahoj holčiny,

tak včera jsme dali babi na Valentýna to tričko s otisky Adélčiných ručiček a nožiček. Babička byla hrozně dojatá a úplně se nám rozplakala. Pak začala říkat, že to tričko nebude nosit, protože by si ho ušpinila nebo by se jí to sepralo apod. Tak jsme ji museli přesvědčovat, že proto, aby to triko leželo ve skříni jsme ho nevyráběli. No, tak jsem zvědavá, jestli ho na sebe vezme nebo ne. Taťkovi se tričko taky líbilo ? ale neprožíval to tak jako babi.
Zítra jdeme na půlroční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik Adélka přibrala. Někdy mám pocit, že už ji neunesu.

GABULE ? moc na tebe myslím. Určitě všechno poznáš, tak jak máš. Já jsem 10 dnů přenášela a protože se Adélce opravdu nechtělo ven, tak jsem ještě v pátek byla na Bouzově, v sobotu ve Velkých Losinách + papírna a v neděli jsme si spolu zfárali do dolu ? byli jsme na Landeku. Nic nepomohlo a v pondělí mi ji vyvolali. A i tak otálela, než se rozmyslela, jestli ten svět stojí za tu dřinu :o)))
RADKA (Budulínek) ? no, u nás ples nehrozí, protože Adula se budí už v 11 hodin. Takže tiše závidím :o))) No a s mrkvičkou jste nás předběhli. Sice už kojím co hodinu a půl, ale ještě se snažím to zvládnout (no, uvidíme jak dlouho mi to vydrží)

Holky, co už baštíte, chtěla jsem se zeptat na kašičky ? Byla jsem v DM drogerce utratit ty kuponky. Ještě mi tam zbyly kašičky od Sunaru a Hami, ale zjistila jsem, že jich je strašně moc druhů. Nedoporučíte mi nějakou ? Jinak to nechám propadnout, protože kupovat něco, o čem nemám ani šajnu se mi nechce. Díky za odpověď.

Lenka + Adélka (skoro 6 m)

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 14.02.05 22:45

Holky,

díky za přání všeho nej…doufám že bude vše brzy za náma a Štěpulka nás nebude dlouho ,,natahovat,,.

Dneska mám pocit že ,,TO,,brzy dostanu-bolest v podbřišku a vevnitř,směrem ke stydké kosti(píchání) a ojojoj ty kříže(kroutím se tu jako housenka).
Včera(to byla prča)jsme se s manžou večer chystali na masáž hráze a už měl nachystaný i olejík a najednou utekl :-))-že prý ,,tam,,mám nějaký divný těhu výtok…no zkrátím to zrovna odešlo kousek hlenové zátky a on byl u toho :-))

Zbaběle utekl a masáž bude až dneska-doufám :-))
Mluvila jsem o zátce s PA a říkala že průměrně se rodí po odchodu zátky tak do 3dnů…tak uvidíme :-)
Už nevím jak si sednout-tak končím.

Pa pa pa Gabka a miminko

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 15.02.05 07:45

Ahoj maminky,

dneska si Kubíček přivstal, tak jsem u netu už do rána.

Gabule: kyž máš pocit, že „to“ dostaneš, tak to vypadá na připravu porodu, každý má bolesti jinak, někdo silné menstruační v podbříšku a nědko silné zádové, v křížích a někdo kombinaci obojího. držím ti palce, ať porod rychle a v pohodě zvládneš, nemusiš se bát, určitě poznáš, kdy už budeš rodit a kdy to jsou jenom poslíčci. Tak odpočívej, nabírej síly a neř pojedeě do porodnice, zkus napsat, jestli to ovšem zvládneš:))

Fotečky v galerce máš krásssné. Bříško jak má být, za chvíli už ti ani nepříjde, že jsi takle vypadala, alespoň budeš mít na co vzpomínat. Takže drž se a piš jak to s tebou vypadá, všichni jsme napsjatí.

ahoj Z+K

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 15.02.05 08:38

Ahojda holčiny…

Tak mě včera skolil nějaký ten bacilák a bylo mi celý den špatně. Dnes už je to lepší, jen mě příšerně bolí záda… Ale ještě to není to pravé ořechové.

Raduš (Slysil) - srazík může být dřív, ale zase ve Fontáně, nebo se můžeme domluvit na Ikeu, jestli by se vám chtělo. A to víš že na tebe budeme myslet. Zkusíme dělat srazíky tak, ať to zvládneš i ty!!! Jinak ti přeju hodně trpělivosti s vyřizováním papírů v Porubě - je to tam na dlouhý lokte co???

Leni - já jsem začínála s příkrmama "První lžička, ale nevím, jestli to bylo Hami, nebo Hipp (mrkvička…) Pak mi Hanička baštila všechno…

Luci - tak co nového???

Shirin - asi se máš co otáčet, když máš obě děti doma, co??? Přejeme Sammymu, ať je brzo ok…

Pa M:

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 15.02.05 08:39

Gabčo,
začíná to být napínavé. Určitě dej vědět!!! Máš na někoho tel. číslo? Kdyžtak na mě je 603552839.
Přejeme moc moc moc štěstí a krásné miminko!!!
 M.

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 15.02.05 12:42

Ahojky,

Moni, Gabča bude posílat SMS miiiiiii, už to máme domluveno déle a strašně moc se těším.

Dneska jsem Kubíkovi uvařila mrkvičku sama. Předtím jsem dávala HAMI první lžičku. Musím říct, že ta domácí měla oranžovější barvičku a dosti výraznější chuť. Fakt ty hotové jídla jsou mdlé. Uvařila jsem celé kilo (v kojenecké vodě) rozmixovala a naředila tak na akorát hustotu. Mám z toho 8 porcí po 120. Zítra uvařím malý brambůrek, pozítří trošičku větší… Kubík je jako ptáček, pořád pusinku otevřenou na lžičku. Zbaštil celou 120 a křičel jako tur, chtěl ještě. Bojím se mu dát více skokově (dávku zvyšuju postupně) aby neměl bříškobol. Zatím se dokrmuje 120 mlíčka.
To je tak kouzelné přikrmovat.

Páá Radka a Kubíček (5m a 2dny)

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 15.02.05 13:25

Ok, já jen nevěděla, jestli má Gabča na někoho kontakt… Pa M.

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 15.02.05 21:20

Ciao belle donne :-),

tak jsem dneska byla v telce, je dobré mít kámoše, co mají rádio :-), Roman Svoboda (ten, co moderuje Na stopě), má v Brně Radio Hey a tak jsem mu volala, jestli by mi nesehnal 2 lístky na Rammsteiny, protože v předprodeji to bylo beznadějné.
Takže mám 2VIP volňásky :-)
Apropó…VIP…tak to já teda jsem :-). Včera začal seriál Strážce duší a…já v něm hraju! :-))) Fakt, nevím, jestli to je osmý nebo devátý díl, ale vím, že se jmenuje Madonin dar. Několik scén se točilo u mě doma, Klein si vybral můj byt, protože jsem v něm měla málo nábytku a tak si jej mohli upravit. Dokonce si i vymalovali a dotáhli tady nějakou příšernou postel- letiště, která, když se přikryla peřinama, zas až tak příšerná nebyla a měla obr úložný prostor a oni na ni několik měsíců zapoměli a já doufala, že mi ji nechají :-D. Hraje tu to pako Vašut, pak vám povyprávím, co je to psychopata :-( a taky moji vele-roli :-).

S Radkem nic nového, jen semtam nějaká další hádka. Jen jsem včera od něj dostala stříbrné náušnice k Valentýnovi. Píše mi srdceryvné sms, že je mu v tom bytě zima a je sám a je mu smutno… Někdy, se musím přiznat to pěkně obrekávám a nahlodává mě to. Obzvlášť víkendy jsou smutné.

Aby těch mých patálií nebylo málo, tak jsem v poslední době začala „fárat“ nad tím, jestli nejsem náhodou těhu. Večer mě přepadává strašlivá únava, přesně jak vloni, usínala bych nejraději už v 18, příšerné bolesti kostí a nohou… a do toho jsem dnes začla krvácet. Doufám, že to bude menzka, ještě jsem ji neměla, ale vytekla ze mě krev (přesně jako vloni) a teď nic. Vloni to ale potom bylo trochu jinak. Byla jsem v 7.tt, začala krvácet, jeli jsme na pohotovost do FN a nechali si mě tam. Přes noc jsem strašně moc krvácela a padaly ze mě sraženiny velikosti pomeranče. Pobyla jsem si ve špitále měsíc a půl. Věřím, že toto se dít nebude, že je to normální menstruace která se ještě nerozjela. Navíc, byla bych rozhodně míň, než v 7tt. :o)

GABI, držím tobě, Štěpulkovi i manžovi palce (pěsti?)!!! Ať to máte co nejrychleji za sebou a manža se tam nezkácí a je ti dobrým pomocníkem! :-) Už se těším na mimuško!

LENI, to kdyby se dozvěděla Obabi (moje máti), že vaše babi dostala tak úžasný dárek…vydědila by mě :-). Ona nedostala nic :-)

SLYSIL, hodně štěstí!

BUDULÍNKU, už se taky těším na příkrmy, ale teď tak přemýšlím…budu muset najít jinou alternativu nebo Vilíka bude muset mrkvičkou krmit někdo jiný. Dušená nebo jinak tepelně upravená mrkev je jediné jídlo, kterého se štítím i dotknout… brrrrr

Včera jsem konečně vtrhla do DM a konečně se osobně seznámila s Anulkou. Skoro každý den si píšem dlouhatánské kompozice přes SZ :o) a přitom jsme se vůbec do včerejška ani neznaly :-)))
Dneska mi zas volala Bledulka, na net se moc nedostane, ale na srazík příští týden by přijela.
Co je vůbec s Andreou?
Jo a hrající hračky…máme kolotoč a ten je k NEZAPLACENÍ!!! Od narození až doteď na něm Vilík úplně ujíždí a pak ještě takovou kačenku, která se natahuje za šňůrku a hraje velice jemnou a tichou melodii, která se Vilíkovi taky moc líbí. Teď jsem mu koupila Fisher price, kterého se bojí. Asi není interaktivní :-D

Jsem to dneska asi přepískla s délkou komentáře, co?
L a V (včera 20týdnů)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »