P. S. T. M. - 64 - ÚCHYLKA

Rodičovství
  • Missorka
  • 16.04.05

Tož mi bylo oznámeno, že musím přijít na test na cukrovku v těhotenství. Bránila jsem se, že v rodinné anamnéze cukrovku nikde nemáme a i při minulém těhu bylo všechno v normě, leč marně. Hlavou mi to šrotovalo jak to udělám dvě hodiny s Vojtou u doktora??? To neeee! Ještě ke všemu nástup lehce po sedmé, takže by to byly dvě a půl hodiny s PROTIVNÝM Vojtou, protože bych ho musela ráno probudit (jak ho znám, tak jako na potvoru by měl tendenci spát až do osmi :)). Od čeho jsou babičky?, řekla jsem si a bleskově domluvila se svojí mamkou po telefonu hlídání. A pak mi to došlo.

BUDU PŮL DNE V PRAZE, BEZ KOČÁRU, BEZ DÍTĚTE!!! UÁÁÁÁÁ. :-)

Začala jsem se nehorázně těšit. Skvěle si to užiju. Odběr se zvládne, pak si dám Twistera a budu si u toho číst časopis!!! To blaho!!! Pojedu MHD bez koleček!!! Domů rozhodně spěchat nebudu, stejně má pak babička pocit, že je kontroluju a s Vojtou si to nejvíc užijou ve dvou. Bude to prostě MŮJ DEN a užiju si ho se vším všudy… Jo, a jak to dopadlo??? :-)

Vojta rozhodně neměl tendenci spát do osmi a chtěl si před odjezdem maminku pořádně užít, tudíž pro jistotu vstal v šest.

Pak jsem se chtěla namalovat a zjistila jsem, že dneska ty kosmetické produkty fakt skoro nic nevydrží. No řekli byste, že taková řasenka zhruba po roce nepoužívání vyschne!!! Svině! Fakt mě tím naštvala. A má cenu si v 25.tt a s vidinou dvou dětí kupovat novou? Vaše zkušenosti a rady směřujte na můj mail. Díky. :-)

Zjistila jsem, že NEMÁM KABELKU a nemůžu si teda hrát na dámu velkého světa. Nezbylo mi nic jiného než vyrazit do víru velkoměsta nenalíčená a přes rameno s taškou na kočárek. :-)

Odběr se samosebou zvládl, ale byl horší než jsem si to pamatovala. V čekárně byly VÝHRADNĚ bulvární časopisy, ale to mi opravdu, ale opravdu nevadilo. Většina byla z loňského roku, ale zase jsem se hodila trochu do obrazu, kdyby tam nebyly ty datumy, ani bych nevěděla, že to už není aktuální. :-) Ale byla jsem na sebe pyšná, když jsem mazácky poznala, že aktuální Miss asi nebude Diana Kobzanová. :-)

Akce Twister byla taky úspěšná, je to opravdu luxus jíst OBĚMA rukama, skoro jsem zapomněla jak jsou obě ruce k některým činnostem praktické!

Pak přesun tramvají. Na ostrůvku jsem bezstarostně pozorovala muže různého věku, aniž bych se stresovala tím, kterého poprosím, aby mi pomohl s kočárem. Nemusela jsem vyhodnocovat, kdo vypadá zdravě, neinvalidně, dostatečně přístupně a nevláčí obr zavazadlo. Bez mučení se přiznávám, že jsem koukala, jak jsou oblečení a byl tam jeden, co měl fakt výstavní zadek!!! :-) Tramvaj přijela, skoro jsem se neudržela a mávla na řidiče, ale pak jsem si vzpomněla, že dneska jsem BEZKOČÁRKOVÁ a podařilo se mi mávnutí na poslední chvíli přemaskovat na ledabylé prohrábnutí vlasů. Už se mi ovšem nepodařilo donutit se nastoupit jinými dveřmi než těmi, které jsou určeny ke vstupu kočárků, ale tento drobný prohřešek jsem si odpustila. Vystoupila jsem z tramvaje a ejhle ho podchod! Usmála jsem se na něj a dala se dolů po schodech (před tím jsem si jenom tak cvičně obhlédla objezdovou trasu a vděčně zaplula do podzemí).

Byla jsem prostě volná jako ptáček vypuštěný z klece. A pak mi to docvaklo. Některých věcí se prostě jen tak nezbavím:

Ohlédla jsem se po cestě za všemi kočárky, které jsem minula a u 80% z nich jsem byla schopná rozpoznat značku a to i na značnou dálku.

Zastavila jsem se u každé výlohy s hračkami a dělala opičky na všechny děti, co se mi dostaly na dosah.

Umínila jsem si, že pokud budeme mít holčičku, bude nosit podobné prďácké šátečky jako jsem viděla na malých holčičkách.

Vyslechla jsem rozhovor maminky s tříletým klučinou u zavináčů, který začínal: „Mami, a to jsou mrtvý rybičky?“

Byla jsem na obědě se svým mužem v thajské restauraci a celou dobu jsme se bavili o Vojtovi a Klíšťátku. :-)

Přišla jsem domů, s nadšením jsem si nechala oslintat bradu a šla stavět věže. :-)

JSEM PROSTĚ ÚCHYLNÁ A ZTRACENEJ PŘÍPAD. MÁM SVÝ DÍTĚ POD KŮŽÍ A NEJDE S TÍM NIC UDĚLAT. A UŽ ZA TŘI A PŮL MĚSÍCE BUDU DOUBLE ÚCHYLNÁÁÁÁÁ!!!! OBÁVÁM SE, ŽE TO NEJDE VYLÉČIT… :-)

Peta, Vojta (9,5m) a Klíšťátko (25.tt)

Hodnotilo 1 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Kokhina
Kecalka 483 příspěvků 16.04.05 06:54

Teda,tak dlouho jsem se nenasmála…děkuji
kokhi a Venoušek(27t)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.04.05 07:08

Ahojky,

jak vždy skvělej deníček. Extra bych vypíchla: skoro jsem zapomněla jak jsou obě ruce k některým činnostem praktické, protože jestli mě mateřství něco opravdu naučilo, tak že spousta věcí se dá dělat jenom jednou rukou.

Zatím zdraví Markéta a Markétka 29 týdnů

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 16.04.05 08:11

A co se teprve dá zvládnout BRADOU!!!!!!

Tak, už mi to definitivně začalo. Kubík se píďalkuje (=děsně srandovně se pohybuje). Zvedne se na všechnz čtyři, nožičkama se přisune co nejblíže k ručičkám a rozplajzne se směrem dopředu. Začíná to pořádně zdokonalovat a k rychlosti kulového blesku mu už fakt skoro nic nechybí. A nejzajínavější jsou šňůry od PC. Takže během tohoto komentáře jsem ho už 3×!!! odnesla na druhý konec pokoje. Trénovat se musí.

Jó a máme první modřinu na čele. To byla polička od stolu kde leží PC. Ale ještě se nepoučil. Snažím se mu dělat kvočnu, ale je mi jasné, že to nemůžu. No, nechte si otloukat dítě, v mém případě nemyslitelné. Uvidíme jak dlouhomi to vydrží než mě zdeptá.

Radka a Kubík (7m a pár dní)

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.04.05 08:41

Jo, fakt jsem se dobře pobavila:-)
Taky jse pěkně úchylná! Kvedlám kočárem a vůbec mi nevadí, že je zrovna prázdnej! Ani když koukám na Aniku, co jí má zrovna něko na ruce:-) A dveře umim otvírat pravou nohou!
 A+A

 
Anonymní  16.04.05 08:52

Ahoj holky,

Péťo, úúúúžasný deníček, chechtám se a poznávám :o))) K řasence - sem tam ji použiju, ale vždy rychle lituju, protože když si to nerozmažu sama (hrábnu si do oka netušíc, že je nařasené) tak mi tam hmátne nějaká oslintaná ručička. Ve čtvrtek jsem byla po roce na kosmetice a nechala jsem si nabarvit řasy! Sice ten proces nesnáším, vždycky mě to pálí, oko slzí, ale teď se na mě bude v zrcadle nějakou dobu usmívat o chlup výraznější ženská :o) No a právě cestou na kosmetiku, bez kočáru, bez loudálka za ruku jsem si to taky krásně užívala. POKAŽDÉ jsem se ovšem vydala důvěrně známou cestou pro kočár vedoucí mimo schody. Sice jsem si to rychle uvědomila, ale kdo by sledoval dráhu mé cesty asi by se pobavil proč dělám takové zvláštní oblouky před každými schody. Kabelku jsem si pořídila krátce před tím než jsem otěhotněla s Míšou, je velmi zánovní :o) No poslední výstřelek módy to není, ale mě se líbí, je kožená, elegantní a ještě nějakou dobu vydrží ;o) Asi tak než půjdu do práce …

Radko, gratulujeme Píďalkovi :o))) S tou otlučenou hlavou to je sice hrozný, ale pokud mu nebudeš neustále stát za zadkem s rukama napřaženýma, prostě se bude mlátit. Na rohy jsou dobré ty plastové chrániče, ale jinak nevím. Jedině snad helmička… ;o)

Markéto, Vítek si také oblíbil pozici hlava a nohy zvednuté, bříško bude mít dokonalé, ale pochybuju, že by si takhle sednul… Asi bych ho taky měla vytrénované kdybych sebou vždycky plácla na zem a cvičila s ním.

Za chvíli vyrazíme na velký nákup, konečně! V plánu mám oběd u Mac Donalda, Míša asi dostane svůj první Happy Meal, ve 3 letech se to snad smí, snad na mě někdo nebude volat sociálku ;o)

Katka

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 16.04.05 09:56

Peto, věřila by si, že ani stíny nic nevydrží?? Kubík s nimi jenom 2× mrštil o zem a jsou napadrť. Asi upozorním výrobce, že i MATKY se potřebujou malovat.

Katko, to nebyl roh, ale hrana. Jenom nevím jak se to stalo, protože dneska jsem mu objevila další modřinku a předpokládám, že to je z toho samého karambolu. Teda, soudě podle jenom jednoho řevu.

Radka a Kubula

 
Uživatel je onlinemiselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 16.04.05 09:58

Ahoj Peťo a ostatní,
doufám, že nebude vadit, když se vám sem mírně vetřu.
Napsala jsi to úžasně a i já se těším, až jednou vyrazím bez koleček a bez dítka pobíhajícího všemi směry, jen ne tím, kterým mám namířeno já.
Předpokládám, že i já budu mávat na trolej a veškeré své činnosti komentovat dítku,které bude zcela jinde než já..
Pro vysvětlení..na­kupuju rohlíky a dost hlasitě (vím ze školy, že se má mluvit hlasitě a srozumitelně) komentuji (přece mi ve špitále neustále připomínali, že na Katušku musím stále mluvit)
„jedna dvě Honza jde“ „jedna dvě tři - my jsme bratři“ „jedna dvě tři čtyři pět, cos to Janku, cos to sněd?“ Je kupodivu, že mě nikdo neposlal do blázince, ba dokonce si ani nevybavuju soucitné pohledy..a to jsem došla až k desáté pohádce! (ještě že těch rohlíků opravdu kupuju jen deset!)

O tom, co všechno jsem se naučila zvládat jednou rukou, bych mohla napsat román a věřím, že každá z nás by přesto dokázala přihodit další a další činnosti.

Albi-tak ty taky? Já myslela, že tak praštěná jsem jen já. Zvesela jsem kvrdlala kočárkem a vůbec mi nevadilo, že je prázdnej a už vůbec mi nevadilo, že vlastně ani nemám kočárek, protože korbičku s Kačenkou už dávno dal manžel do auta. Musel být na mě úžasný pohled - praštěná maminka houpe jen tou konstrukcí..hi­hi.A manžel se při pohledu na mě zeptal, jestli vydržím tu návštěvu u našich, nebo má jet do Bohnic rovnou…

Katko - jestli jen hrábneš, tak to je ještě dobrý..fakt. Není to tak dlouho, co jsem se vydala do města za dámu, namalovala jsem se, celou dobu jsem měla úžasný pocit, jak se na mě všichni dívají..hihi.
Jakmile jsem došla domů, tak jsem zjistila pravou příčinu…
Samozřejmě jsem si taky hrábla a pečlivě oko promnula..a výsledek?Krásně rozmatlaný..ach jo-po dvou letech prostě člověk zapomene,že si oko opravdu mnout nemá.Hanbou jsem se skoro propadla..No, alespoň vím, že bude lepší, když půjdu jen za maminku.

Přeji příjemný víkend všem
Miselline+Kačenka

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 16.04.05 10:04

No holky, taky se přidám se svou troškou do mlýna. Není to tak dávno co jsem vyrazila do práce. Sice mi bylo divné, že všichni na mě čučí, ale co. V práci na mě kluci koukají a co prý mám s okem. Co vám budu povídat, namalovala jsem si jenom jedno. Kubík mě vyrušil a už jsem se zapomněla k tomu vrátit.
O houpání prázdného kočáru ani nemluvím.

Radka

 
Missorka  16.04.05 10:11

A co takový drncání nákupním košíkem? Sámo, že bez dítěte… Taky se vám stalo? :-)

P.

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.04.05 10:15

Radko - to je fakt drsný:-)))))))

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.04.05 10:18

Jo, to je přesný!:-)
Nebo i když nemám šátek, točím se sem a tam a houpu v kolenou!

 
Uživatel je onlinemiselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 16.04.05 10:22

úžasný…tak to musí být krásný pohled, holky my jsme stejně praštěný :D
Ale tááák krásně..počkej, jak na to všechno budeme jednou vzpomínat :)
miselline

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.04.05 10:45

jj, až je mi líto, že to tak rychle utíká!

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 16.04.05 10:55

pockejte az budeme drncat s nakupnim kosikem v 50 hihi :)

 
Anonymní  16.04.05 11:28

Zdraví Metelka, alias jezi, teda fakt jsem se bavila, já osobně hlavně nesnáším kočárky,nevím,jak to přežiju, ale všechny ty věci - houpání s prázdným kočárkem, hledání malovátek - a co takhle lodičky po třech letech nošení sandálů, tenisek a pohodlných botek - to bylo utrpení, no nic…Je to hrůza, mám tři děti a někdy si je pletu jménem/trochu mne omlouvá, že jsou to samé holky/, teď budu mít čtvrté, asi se z toho zblázním…Tak díky za ty veselé historky, člověk má pocit, že v tom není sám a že může ještě chvíli s tou návštěvou u psychiatra počkat. M.

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 16.04.05 11:34

Péťo - našla jsem po 100 letech čas si něco přečíst na e-miminu a ty jsi opět nesklamala - řechtám se t u toho co mi síli stačí :-)))))

jsem podobně úchylná a to je malý teprve v pondělí měsíc :-)))))

Zdravím všechny z PSTM a přeji krásný víkend.

Ahojky - Petra + beruška skoro 1M

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 16.04.05 11:36

ahoj Petulko :)

a my s delfinkem te zdravime :),to si hodna,ze si se taky na nas mrkla :)

pusu berusce posila delfinek

 
Anonymní  16.04.05 13:37

Teda Missorko, opravdu úžasně napsaný článek. Moc jsem se nasmála a můžu jen potvrdit, že budeš opravdu double úchylná :o). Já jsem na tom opravdu také tak a co víc už daleko delší dobu. Je ale fakt, že občas už se mi podaří některou z úchylek i vypustit, ale myslím, že teď s Lukáškem se opět navrátím ke všem těm cnostem maminek na MD :o). Když se občas přistihnu co to se sebou dokážu udělat, jen abych rozesmála a pobavila ty moje dvě zlatíčka. Nestačím zírat. A bude hůř, ale radši budu pár let naprosto šílená a na svoje děti upnutá mamina než tohle nikdy nezažít. A to jsem se bála jak budu dvě děti zvládat. No jak - líp než jedno, protože opět jsem začala používat obě ruce :o)) - Na každé straně mám jedno dítko, poněvadž to starší se občas chce také chovat jako miminko.

jen tak dál a drž se budoucí dvojnásobná mamino.

Pusinka od Montičky a Tomášek 4roky a Lukášek 14týdnů

 
Anonymní  16.04.05 13:40

Já stojím u linky a houpu se sem a tam,vůbec mi neva že Luky si klído hraje pod stolem :o))) a s košíkem v samošce taky mám tu zkušenost hold hlava vakojená :o))))
Helča+Denča+Luky

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.04.05 15:58

Chechtám se tu jak blázen už půl hodiny nad vašimi (a i mým) houpajícími se prázdnými kočárky. A najednou mě zamrazilo, vzpomněla jsem si, jak minulý týden, kdy jsem zase po dlouhé době měla jet tramvají sama bez Joko, tak jsem chybějící pohyb bafnutí dítěte a vysazení přes vysoké schody chtěla vyplnit tím, že jsem pomáhala stařence s berlemi. Prostě jsem se na nástupišti rozhlídla, stařenka byla menší a nemohoucí, tak jsem ji čapla naučeným pohybem v podpaždí a rvala ji do tramvaje. Až po pár vteřinách mi došlo, že takhle se se stařenkama asi nezachází. Ještě štěstí, že do toho čísla tramvaje vážně chtěla nastoupit, jinak nevím, co bych studem dělala.
Takže už se nesměju, ta úchylka může být i nebezpečná :-))))
pa
 Romana

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 16.04.05 17:34

Romano :))

tedy chechtam s etady jako blazen,protoze jsem si predstavila tu situaci,jak capnes starusku a chudinka nevi ,ktera bije :))

market

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 16.04.05 17:39

Tak trochu díky jarním miminkům jsem si uvědomila, že první deníčkové miminko má své první narozeniny.
Takže Tedýsku, přejeme ti s Bárou vše nejlepší k tvým prvním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a dárečků. Určitě mamince děláš jen samou radost…

Jinak Peťo, opravdu velmi povedený deníček:) Taky jsem se pobavila…já zatím jen můžu říct Uáááá…to dítě si beze mě ani neprdne, u táty tropí hysterické scény, u babiček taky…na návštěvách bejvá k sežrání…jen prostě máma nesmí zmizet z dohledu. Tak snad za pár měsíců k tématu budu mít co napsat:) Třeba až budeš psát, jak sis dala volno na den od Vojty a Klíštěte:)

Hezký den

GaB

 
Anonymní  16.04.05 21:13

Mila Peta, sice som outsider a vobec sem nepatrim, ale musim sa priznat, ze tvoje prispevky si nenecham ujst. Proste som raz nahodou narazila na clanocek od teba a uplne ma ocaril. Obdivujem tvoj skvely nadhlad a tvoj styl humoru, si proste moja krvna skupina. Vdaka za tvoj cas, strasne si vazim, ze si popri dietati a teraz aj tehotenstve najdes chvilku a potesis nas citatelov. Z niektoreho starsieho prispevku mi utkvelo „takmer som omdlela do mraziaceho pultu“ a teraz sa rehocem na „svina, fakt ma tym nastvala“. Kde ty na to chodis??? Inak ani lak na nehty uz nic nevydrzi… Drzim palce, pozdravujem do Ciech.
 Lucia

 
Missorka  17.04.05 09:53

Ahojky holky,

já nestíháááám reakce, ale chci aspoň písnout co je u nás nového… A to je velká věc, doufám, že se neraduju dopředu, a že to nezakřiknu, ale VOJTA JE UŽ TŘETÍ NOC BEZ MLÍKA CELOU NOC! Bože, jak já se toho bála a on to nakonec vyřešil úplně za mě a docela sám, zlatíčko moje malý (nebo vlastně spíš už velký???) :-)
Sice teda zas v noci chodím 2× na záchod, ale to je v pohodě. :-)

Jo a - MATKA CHLUBILKA - mrkněte k nám do galerky a uvidíte moje velký dítě ve velký sedajdě. Z tý mám radost jak malá, pokud někdo z vás uvažuje o Maxi Cosi, tak se ozvěte, mám na paní co nám to doručovala kontakt a byla fakt úžasná a i sedajda byla za fajn cenu. Jediný negativum je, že musíme uklidit auto, aby se tam dala namontovat. Ale jelikož jsem dneska natěšenáááá, tak snad muže na ten úklid ukecám - Vojtu dáme do kočáru a bude nám asistovat. :-)

Jo a probíhá drsná válka o dívčí jména (chlapecké je definitivně Bertík), ale to je snad spíš na celej deníček. Budu si průběžně psát poznámky, protože z mého muže padaj fakt někdy perly hodné zaznamenání! :-)

Přeju všem krásný víkend, ještě do večera zplodím reakce, teď jdu s klukama dělat bác (rozuměj stavět věže, které Vojta okamžitě boří!).

Peta a spol.

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 17.04.05 10:20

Peto, ta sedajda je naprosto úžasná. I ta barva. Brala bych ji hned. Můžeš mi písnout kontakt na tu paní a taky prosím cenu za kterou si ji koupila.

Gratuluju k nicím bez mlíka. My jsme posunuli krmení z 5:00 na 1:00, ale pořád je jenom jedno. Takže myslím, že je to v poho.

Radka a Kubula

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 17.04.05 10:59

Přidávám se, vypadá fakt super. O kontakt a i cenu prosím já. Jo, a jak vlastně funguje přidělání do auta? Nevíš, jde to do všech aut, co maj vzadu pásy?
Jinak ty dva zoubky, co tam na nás svítěj, jsou kráásný:)
Gratuluji k noci bez mlíka…já považuji za úspěch krmit za celou noc (počítám od 8 do cca 6ráno) 2-3× a jsem opravdu šťastná. Tak nevim, co budu dělat, až budem spát celou noc durch:)
 GaB

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 17.04.05 11:34

Gabinko - delfinek spi celou noc,ale budicek je vetsinou kolem 6:30 a to se mi vubec nechce vstavat :). Takze clovek je porad nespokojeny hihi

pusu Bare,ktera ma o zub vic nez delfinek hihi :)

market a delfinek

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 17.04.05 12:07

Tady taky jedna obdivovatelka sedačky:-)
Barva bomba, já myslela že budem mít opět hnědou, ale nevim nevim:-)
A velká gratulace k další noci bez flašky!
 A+A

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 17.04.05 17:45

Ahoja:)
Denicek me opet pobavil a vzpomnela jsem si taky na par uletu:))
Treba kdyz jsme takhle jednou staly s Magrat, kecaly a houpaly kazda ten svuj prazdnej kocarek:)) Holky, co budem bez tech kocaru delat?? Kdyz jsem poprve vyrazila ven bez Matyse, vubec jsem nevedela, co s rukama…

Peto sedajda je bombicka:) Ja desne touzila po ty modry s medvidkama, ale ta by v aute vydrzela prvni den tak do pulnoci:)) I ted pres tu znacku radsi prehazuju plinu:))

Pusinko, to je dobry, jenom si tak rikam, ze se trema detma to jde uz celkem blbe:)) Chtelo by to jednu externi ruku:))

U nas ted probiha akce: debordelizace skladiste a nasledny vytvoreni Matyskovo pokojiku… cast hodnekata:)) Vzdycky jsme zatim v hruze ty dvere zas zavreli… no deadline byl v lednu k jeho narozkam, coz jsme prosvihli, takze kam spechat, ze? Ted to tu vypada tak, ze jsme se uz 4krat pohadali, nacez jsem odesla s tim, ze nejdriv vyklizi tatka a svoje veci vyklidim ja, az on padne:)) Pochopi nekdy chlap, ze k tomu, aby veci bylo kam uklidit, musime taky mit nejakej nabytek??? … Tak petkrat:)) …asi nepochopi…:))
kacii&Maty, rvouci

 
Anonymní  17.04.05 17:49

Ahojky, teda po dlouhatánské době jsme si přečetla jeden deníček a málem jsem se posmála. :D:D:D Na druhou stranu je fajn, že nejsem jediná trhlá mamina. Já už místo kabelky mám jenom tašku na kočárek, okolí si zvyklo, že i když nějak jedu sama, vezu si ssebou pro jistotu plínky a podobný věci..co kdyby že jo? ;-)
Jinak už se moc těším, až bude mimi vykulené, jsem zvědavá, co to bude. Jinak poslední dobou si říkám, Adamovi bude skoro rok, hm třetí mimíš klepe na dveře. :-D
Ahojky bláznivá Vega, Natálka 25 měsíců a Adam skoro 11 měsíců

 
Anonymní  18.04.05 00:12

To je jeste dobry! Ja kvedlam i nakupnim vozikem v obchode :-))))
 Eva

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.04.05 09:08

Ahoj holky,

tak se po nějaké době opět hlásím. Jelikož jsem nevyležela to obyčejné nachlazení z minulého týdne, tak se mi to vrátilo a mnohem horší. :-( Takže jsem ve středu naklusala k dr. Verdikt byl zánět dutin a zánět průdušek :-(( Tudíž jsem dostala ATB na 8 dní . Jsou pěkně silné. :-( Beru je až do středy, ale dneska jsem už vyrazila alespon na část dne do práce. Potřebuju zařídit strašně moc věcí a ve středu musím ještě na kontrolu. U těch ATB nesmím nic kyselého, žádné vitamíny, takže je to docela opruz a hlavně vypít tak 3-4 litry vody denně. Uuuf.

Dneska razím objednat podlahu, takže doufám, že ještě tento týden přijdou udělat alespon stěrku, protože ty podlahy v bytech jsou strašně křivé :-( Stavěl to tehdy nějaký idiot co nevěděl co je to vodováha :-) Pak musím zavolat opraváře na karmu, protože mám pocit, že se to zase zesralo :-( Jsou s tím furt problémy a jelikož je na zemní plyn, tak bych si s tím nerada zahrávala. Do toho v práci milion věcí atd…

Deníček je opět super, ale bohužel téma zatím nemůžu posoudit :-)) Tudíž mi připadá zatím normální, že se jí 2 rukama :-)))))

Holky reagovat budu až příště.
Musím jít makat a pak bych chtěla razit domů. Nechci to ještě přehánět. Ale určo se ještě ozvu.

Zatím papa

Kačka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 18.04.05 09:13

Kacko - to je hruza,jak te porad honi ty nemoci :(, vykasli se jim na praci a bez si poradne odpocinout.

pa a delfinek posila pusinku

 
Missorka  18.04.05 09:22

A já ti to ale po sms psala!!!!

Kočko, já ti asi naplácám - s ATB máš bejt doma a ležet a ne bejt v práci a zařizovat podlahy!!!! Dostaneš na zadek - oběma rukama - Vojtu si odložím do kočáru!!! A neříkej, žes fakt musela, protože fakt neeee!!!! :-)

Peta

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.04.05 10:34

A jéééjéééé, že já jsem to tu vůbec psala :-)) Jsem mohla čekat, že tu dostanu sprdana. :-)

No ale právě jsem se vrátila od podlahy. Takže je objednaná a zaplacená ! hurááááá. Tudíž tento týden se na to příjdou mrknout a příští týden po nebo út se bude montovat. :-) Hurááá

PETO : hele včera jsme ani nehodnotily Superstar přes sms. Jsem si říkala, jestli jsi ok ! :-))
Nemůžu si pomoct, ale ta policajtka mi byla hoooodně nesympatická. Ale zpívají tam všichni úúúúžasně. To se nedá s lonskou SS vůbec srovnávat.

Tak páček neposlušná Káča :-)

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 18.04.05 11:01

Teda Kačko, ty pěkně hazarduješ! Zánět dutin neni sranda, brácha to dovedl až k punkcím a fááákt nic moc! Buď opatrná.
Jinak o dělnících bez vodováhy něco víme:-) V jedný obdélníkový místnosti máme tři tupý úhly. Nejedna stěna jde do vrtule. O hladkosti stěn a stropů nemluvim:-)
No nic. Jdu se léčit, taky mě pěkně bolí v krku.
Anika si cpe nohu od hrazdičky do pusy…
Už ne, čumí na Štědroně v telce:-)
 A+A

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 18.04.05 11:26

Ahoj holkyyyy, hlásí se ztracená dcéra vlasti :D

Přiznávám, jsem poslední měsíce nějaká šíleně líná a ani ten net mě nějak neuspokojuje a nebaví :-( Ale tím nechci říct, že na vás nemyslím a že sem tam nenakouknu…jen to psaní mi nějak nejde :-)
Takže sorry a snad se polepším :-)

Jinak Peťo, článek jako vždy bezkonkurenční a co se týče zkušeností vás zasloužilých matek s houpáním kočárků…tak určitě brzy rozšířím i vaše řady :-) Musím se pochlubit, ale už mám kočárek u tchýně a chodím ho tam drncat taky naprázdno :-)))

U nás jinak nic moc nového není, teď už budeme jen čekat až na nás ten náš šmudla vykoukne a doufám že se nenechá přemlouvat :-) Doma už je skoro všechno nachystané, máme vypráno, vyžehleno, pak už jen připravím postýlku, ale jelikož zrovna v polovině května se u nás rozhodli měnit okna, tak s tím pospíchat ještě nebudu. To bude zase bordel :-(
Pupík nám už docela roste, i když jsem slyšela, že na to že už jsme v 36tt tak moc velký není…no kdo bude chtít juknout, tak vám ho dávám na rodinu :-)

Rodit teda budeme v Podolí, tento týden už jsem měla jít do poradny tam, ale jelikož mi suše sdělili, že tam mají plno a že mě objednají až za 3 týdny, tak jdu tento týden ještě ke své Dr. Ale jinak se už moc na prďolku těším, a musím říct, že jsem asi divná, ale docela se těším i na porod…holt ještě nevím do čeho jdu :D

Tak to jen tak ve zkratce zprávy od nás…jen abyste vědely že jsme v pořádku a užíváme si poslední týdny v úsporném balení :-))))

Moc vás všechny zdravíme a posíláme pusu drobečkům.

Tessie + Mamutík (35+2tt)

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 18.04.05 16:18

Ahoj Tessie,
my se ještě neznáme:-)
Nejsi divná, já se taky na porod těšila. A musim říct, že ti to docela závidim! Fakt. Na porod hrozně ráda vzpomínám. A i potom na pobyt v porodnici. Ani se mi nechtělo domů:-) Ať to jde pěkně hladce a přeji super lidičky, co se o tebe budou starat!
Albi a Anika 19t

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.04.05 16:23

Ahoj holky,
tak jsme po plavču, s Bárou jsem se dneska potápěla i já:) Bára je lepší a statečnější:)))
Až zas půjde emimino a budu doma, tak juknu a vberu fotky a dám do galerky. Máme je od Ajji a Vojtíška z podzimat, s nimiž chodíme.
Albi, tak mě napadlo, jakej byl tvůj porod? Co to popsat?:)
Zatím pa
 GaB

 
Missorka  18.04.05 18:03

Gabi - super nápad - co to sepsat jako příští deníček??? Já se nedám a některou z vás uškemrááááám! :-)

Peta

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.04.05 18:06

To je slovo do pranice:) Albi, co říkáš na tuto výzvu??:)))
Peťo, je fakt, že tobě se to krátí a tak bychom měly začít brousit svůj styl, aby byly deníčky alespoň zčásti tak zábavné, jako tvé:))
 GaB

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 18.04.05 18:42

Teda sakryš, tady se to rozjelo…
To bude holky pěkně těžký vyrovnat se aspoň trošku Pétiným deníčkům!
Nic méně, co by člověk pro ni neudělal, že? Maximálně bude malej trapas:-)))
Naštěstí půjde o velmi málo deníčků v přechodném období, protože Klíšťátko bude strašně hodný a spací miminko! A Vojtíšek bude malej chůváček:-)
 A+A

 
Anonymní  18.04.05 20:38

Ahojte holky, tady Pepigaba,
deníček je úžasný, chechtám se ještě teď a že mi do smíchu moc není.já přídávám ještě něco, protože honza už skoro chodí a je děsné torpédo, tak s ním chodím i na WC a protože ho strašně zajímalo, co to teče a rval se do záchodu, tak mi teď sedí na klíně, úúúúúúúúžasné, hlavně jak si oblíkám bombarďáky, ty jeho pohledy, to je něco.
Jinak malému se asi před 14 dny rozjel šíleně ekzém a pak ho dostal zlatý stafylokok, br, a tak jsme papkaly ATB a na postižená místečka taky, no jenomže Honza dostal alergii i na ty ATB a tak jsme v nemocnici pečení vaření, honza na sestřičky mává a říká, no já tomu tak rozumím, teta a směje se a ty ho rozmazlujou.Vždycky nás vítají, jé Honzíku ty jsi tady ještě tenhle týden nebyl, nám bylo smutno, jo ale já jsem na odstřel. No a dneska pro jistotu, abych se nenudila lehla Kačka a že já kašlu jak tuberák už ani neřeším, no černá hlína to vytáhne, vždycky když dostanu záchvat kašle, tak si říkám, že kašlu na ty …
Missorka: slibuji na holý pupek, že ti to už brzo napíšu. Jůůůůůůů Vojta spí celou noc, hm to my nic, teda tak 10× za noc a třebas ve 4 ráno budíček a pak ho najdu spát na koberci, no ale mu stačí 10minut.Je to nespavec, už jsem mu slibovala, že až bude spát „normálně“, tak ho budu chodit budit, ať ví jaké to je. A taky má čuch na to, kdy lehám do postele, to hned otvírá oko a pusu.
Tak zatím Petra, Katka 9 ročků a Honzík 9 měsíců

 
Anonymní  19.04.05 07:30

ahoj holky,

peta, no ale pozor na uchylku nech nie si ako ceresna :o)

kacka, okamzite zalahni!! chi ale som mudra, ja som tiez behala s atb, ale na spining som nesla :o)

holky, bojim. okrem toho ze som pravdepodobne z atb dostla ms jak bic, a este stala sa nejak vlecie, zajtras idem na folikulometriu. bee, budem brecet kvoli folikulu ktory tam neni… ach jo

majte sa
danka

 
Missorka  19.04.05 07:36

Danko,

proč házet flintu do žita už dopředu???? Nikdy nevíš, tělo je nevyzpytatelný!!!

Už jsi zdravá? Já jsem asi natvrdlá, ale jak jsi to myslela s tou čerešní (teda vím, že je to třešeň, ale to je asi tak všechno). :-)

Peta a Vojta (řve na celý byt baba, a co máma, ptám se????)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 19.04.05 08:36

Ahooooooj holkýýý,

tak jsem tady zase. Dneska se už cítím fakt dooobře :-)) Zítra kontrola u dr a doufám, že dobrání ATB. Protože jsou to šíleně velký kapsle a já to nesnáším polykat :-))

Jste mi tady všechny sprdly ! :-P :-)) Ale fakt jsem odpočívala. Protože jsem přijela domů , udělala si oběd, přežrala jsem se a pak jsem jen hekala a nemohla nic dělat :-)))

Dneska jdu domů taky dřív, protože mezi 14-16 hodinou nám přijde opravář na karmu. :-( Když se to má posrat, tak rovnou všechno. Fakt bezva. Jsem zvědavá co budu zase platit :-( No, ale nedá se nic dělat, protože je to přes plyn a s tím já si fakt nezahrávám.

ALBI : no tak to je úplně přesný. Já jsem zvědavá jak bude ta barevná malba na našich hnusnejch stěnách vypadat. Představuju si to totiž jako v krásných novostavbách což asi nebude náš případ :-)))) Držím palce, at krk brzo přestane bolet.

TESSIE : no nééééé . jsem ráda, že jsi se ozvala. To Tvoje těhu neskutečně uteklo. Tak se drž a vychutnávej poslední chvíle s pupíkem :-)

DANKO : holkááá ahooooooooj :-) Vždycky Tě tu tak strašně ráda vidím. :-) Myslím, že my dvě si nemáme vůbec nic vyčítat, protože jsme v marodění dost podobné :-)) Zítra Ti budu strašně moc držet pěsti a uvidíš, že tam ten folikulík bude :-))

PETO : kde je nějakej pořádnej komentář na který jsem zvyklá ? :-))

No nic. Holky letím ted na anglinu. Pokud tam mám chyby, tak sorry, píšu v rychlosti a nekontroluju to :-))

Ozvu se za hodku.

Papa Kačka

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 19.04.05 08:40

Ahoj holky,

Kačko, doufám, že jsi zbytek včerejšího dne strávila v posteli! Hýčkej to své tělo a dej mu čas, aby se vzpamatovalo z toho všeho. Podlaha bude určitě pěkná :o) Nás čeká výměna koberce v dětském pokoji, manžel dostal ultimátum - v květnu a ani o den déle! Vypadá to teda na PVC a doprostřed nějaký kusový kobereček.

Albi, téda to je hozená rukavice ten deníček! Péťa na:,–(ila fakt vysokou laťku, ale určitě to zvládneš se ctí :o) A co dělají Aničiny zoubky? A bolení v krku rychle pryč!

Tessie, to to utíká, už to máte za pár! Jen se těš na porod, ať už bude probíhat jakkoliv, výsledek bude úúúúžasný :o) Pupík je pěkný! Včera jsem na Blesku viděla paní, která čeká paterčata, to byl maxipupek, ta aby měla nějakou podpěru!

Danko, chmury pryč! A dej nám vědět ja jsi dopadla.

Pepigabo, páni, vy snad nebudete mít nikdy klid!? Ale jo, jednou se to musí zlomit. Kačka je taky na něco alergická? My jdeme s Vítkem na alergologii za 14 dní, ale nečekám nic moc konkrétního, na to je asi ještě moc malý.

Kacii, můj chlap by se klidně spokojil s krabicema! Takový banánovky vyrovnaný do komínku - však je to uklizené, ne? Ani moc neúčinkovalo, když jsem párkrát potřebovala něco z té spodní, prostě to přeskládal a hotovo! Pevné nervy přeju ;o)

Péťo, říká taky Vojta máma a táta? A co říkal dřív? U nás fungovala pověra, když dítě říká první táta, bude mít bratříčka :o) Tak co na to Vojta ;o)

My jsme včera zase byli na ušním, už se tam známe se spoustou pacientů. Ve čvrtek jsem dokonce potrénovala angličtinu, seděla tam nějaká Arabka a chtěla si se mnou povídat. Moje žalostná angličtina ji asi překvapila, vymáčkla jsem ze sebe pár slovíček a stejně si nejsem jistá jestli to nebylo mimo mísu …
No Vítkovi se ouška dobře hojí, pro jistotu ještě zase v pondělí na kontrolu. Míše měřila tlak v uších, prý nic moc, skutečně hůř slyší a dostala kapky do uší - kortikoidy :o( No takže máme obě děti na kortikoidech :o(
Ale včera Mišule odfrčela k babičce tak mám veget! Vítek to teda zřejmě nepochopil, že můžeme dýl spát a vstával v 5,30. Teď sladce chrupe.

Katka

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 19.04.05 08:43

Ahojky všem,
doufám, že se můžu zase přidat, sice rok je dlouhá doba, ale určitě si mě někdo bude ještě pamatovat.
Deníček je suprovej, ostatně vždycky byl.
Takže než se trochu zapojím všechny moc zdravím a jsem ráda, že můžu zase fungovat.
Evel a Adámek 8m a 9d.

 
Missorka  19.04.05 08:44

Kačko,

první říkal „bába“. Takže Klíště se narodí jako starší??? Třeba tak půlroční? To bych docela brala… :-)

Ať už jste jenom zdravý, jo?!

Peta a Vojta (drobkami z housky oblepený)

 
Missorka  19.04.05 08:46

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

KOČKO, já mám takovou radost, že tě zase vidím!!!

Jsi v práci nebo máte doma net???

A hodíš nějaký Adámkovy fotky? Jsem zvědavá - když jsem ho viděla, tak mu bylo kolik???

No vida. Už se to tu zase rozrůstá. :-)))

Nadšená Peta

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama