(Před)svatební blázinec III.

O životě

Neboli den D. Budík na 7:30. Má první noha z postele ovšem padla už v 7:01 (krásných 5 hodin spánku). Doběhla jsem na zahradu, kde jsem chtěla obhlédnout situaci, přichystat sezení pro očekávané svatebčany a první, co jsem spatřila, byla moje na záda nemohoucí mamina, jak s hráběmi v rukách odklízí spadaná planá jablka.


8 komentářů


8 komentářů


3 komentářů


1 komentář


8 komentářů


1 komentář


2 komentáře

Kdo jste nečetli II. díl této série deníčků, prosím najděte a přečtěte (o den, max dva dříve), protože jsou tam informace důležité k dokreslení tohoto deníčku :-D

Máma hned dostala sprďucha, jestli se chce zničit hned takhle zrána. Odvětila, že nechce, ale že těch jablek je tu nejmíň 300 kilo a že nechat je tu svatebčanům narafičené ve vysoké trávě by mohlo zapříčinit sklouznutí a popadání poloviny z nich, v horším případě by se svatební kolona nejdříve odebrala se zraněnými do špitálu a pak možná na obřad. Uznala jsem, že já na to teď čas nemám, ujistila se, že to mamka zvládne a nechala jí s díky hrabat dál. Vysvětlím… stav jablek na naší zahradě je do nebe volající. Hrabu je dvakrát týdně a dokonce jsem je hrabala ve čtvrtek, dva dny před naším Dnem. Je to ovšem prd platné, když denně z těch stromů spadne v průměru 264 kusů. Vysoká tráva tam byla jen tak vysoká, aby jablka krásně zkryla :lol: …sekáme ji co dva, tři dny, jenže tady stačí aby lehounce zapršelo a milá tráva vybouchne jak atomovka :roll:

Krásně svítilo sluníčko a bylo takové příjemné podzimní chladno :dance: Žádný pařák a zároveň ani jeden mráček na obloze. Naladění na tento Den bylo dokonalé. Můj jezevec vylezl z nory a jal se dodělat guláš, co večer začal, aby měli superhladoví hosti co do úst. Malá stále spala :-D

Po chvíli se mně ženich táže, kdy že měla přijít ta kadeřnice. Odvětila jsem, že v půl 9, načež pravil, že ji už vidí stepovat dole u vrat. Bylo něco před 8. Učesání, nalíčení, oblečení šatů, přebalení malé taťkou a nakrmení chůvičkou proběhlo bez problémů. Vše bylo v poklidu, a tak jsem celé dopoledne s radostí dokola konstatovala, „máme úžasného časového fóra“.

Davida jsem viděla různě pobíhat. První obrázek: stojí mezi dveřmi a tlačí si do hlavy guláš. V pyžamu. Druhý: má na sobě košili a pobíhá. Třetí, už má i kalhoty a pobíhá rychleji. Když už měl i regatu a pobíhání získávalo na síle, začala jsem mít tucha, že asi není něco v pořádku. Já už v šatech, a z ženicha se mi kouří. Pořád běhal jak splašený sem a tam, až jsem se ho opatrně zeptala, co se děje. Mé podezření se potvrdilo. Nemá občanku! 8-o

Nechtěla jsem si šaty ušpinit a zmuchlat dřív, než bylo nutné, ale v tuto chvíli nebylo zbytí a pustila jsem se do zuřivého hledání s ním. Obrátili jsme úložný prostor postele naruby (bylo tam naházené vše, co jsem nestihla předešlý den uklidit :mrgreen:), z (v minulého deníčku zmiňovaného) kynoucího prádelního koše začaly lítat vzduchem hadry, takže po našem útoku pokoj vypadal jako přede dvěma dny :mrgreen: David obrátil vzhůru nohama všechny auta, svoje nahrávací studio, koukali jsme nesmyslně i pod WC mísu a do vany, ale občanka ani 10 minut PO plánovaném odjezdu neexistovala. Všichni radili vzít s sebou alespoň rodný list, že nám to třeba projde. Naštěstí jsme věděli, kde ho máme, asi 15 zúčastněných naskákalo neorganizovaně do 7 aut a já po zvídavém dotazu a následném ujištění, že Verču do sedačky poutal David a s pocitem „že jsem určitě na něco zapomněla“ odjížděla v přenádherné koloně na ten náš vysněný obřad.

Parkovacích míst pro svatebčany bylo vyhrazeno jen pár. A samozřejmě byly plné aut svatby předešlé. Zaparkovali jsme jinde a vcelku bez problémů. Fotografka mi kladla před odjezdem ze zahrady na srdce, ať z auta nevylézám, dokud nebude připravená. Čekala jsem asi čtvrt hodiny :roll: Mezitím (což jsme se dozvěděli až po pár dnech :mrgreen:) neváhala a letěla důrazným způsobem vysvětlit svatbě před námi, že tam nemají co stát, že JÍ teď půjde špalír a jak to jako má nafotit :lol: Následně vběhla do obřadní síně, přepadla oddávajícího i matrikářku a ještě důrazněji se vyptávala, jak je možné, že auto nevěsty nemůže zajíždět až dovnitř, jak si to představují a podobně :lol: V tom tam dorazily obě svědkyně s jednou občankou a rodným listem 8-o , fotografku odtáhly, tisíckrát se oběma vyděšeným úředníkům omluvily a pokusily se vysvětlit nemilou situaci se ztraceným OP. Mezitím fotografka dorazila konečně k mému autu a začalo focení :-D

Šaty mi ani po 100 metrech nespadly, a tak jsem byla ráda, že mi je svědkyně uvázaly, jak nejpevněji uměly. Sice to byl nezvyk, ale docela se v nich dýchat dalo :mrgreen: Dokvačili jsme v houfu k obřadní síni a čekali. Až pak jsem se dozvěděla, že matrikářka nevěděla co s tím rodným listem, že volala jiné matrikářce na dovolenou :lol:, která měla ještě k tomu skoro vybitý telefon a tak se v rychlosti dohodly, že David podepíše místopřísežní prohlášení o tom, že hnedle v pondělí přikluše na úřad a občanku předloží.

Bylo to tam dlouhé :zed: Obřad už měl dávno začít a v předsálí se nehýbal vzduch. Začínala jsem být nervózní a v jedné chvíli jsem docela nahlas zasakrovala, proč to tak dlouho trvá, že bych se z toho posr… :lol: (netušila jsem, že je to kvůli ženichově občance). Otočím se doprava a tam vedle mně stála ona matrikářka a omlouvala se mi, na což jsem ji okamžitě přerušila a s rudým snad i zadkem se omlouvala já jí :lol: A šlo se. Špalír, já zaháknutá v bráškovi, došli jsme pomalu dopředu a tam stál David s červenýma očima. Přišlo mi to roztomilé. Pak mi říkal, že jak šel se svojí mamkou, že ho to strašně dojalo. Vzápětí s ironií jemu vlastní dodal, že ho možná více „dojalo“, jak si varhaník neuměl vybrat, jestli si tam zapne varhany, klasický klavír, nebo kytaru :lol:

Proslov přednášejícího byl přenádherný. Žádné strohé čtení z papíru, žádných 20 minut, kterými nám vyhrožovali :mrgreen:, mluvil nádherně, od srdce, pomalu a klidně a já měla prvních asi 7 minut pořádného knedla v krku :lol: a řeknu vám, měla jsem co dělat, abych se hystericky nerozbrečela. Protože do toho ten „vůl“ (nemyšleno zle) co seděl za varhany, hrál něco překrásného, vůbec nevím co, ale tu bulící atmošku to perfektně podpořilo :pankac:

Když milý oddávající vyslovil větu:„…a přejdeme k hlavní části…“, můj tep se zvýšil na 210 a tlak na 360/180 :lol: Ano/Ano proběhlo ještě dobře. A pak to začalo. Prstýnky. Měli jsme oba tak oteklé ruce, že jsme si je navzájem na ruce museli doslova našroubovat :lol: Fotografka pořídila celou sérii snímků, jak nám to nešlo, sálem se začal šířit smích, i my se smáli jak blbí… prostě perfektní odlehčení situace.

Polibku jsem se bála. Ze srandy jsme si ho doma totiž nacvičovali několik dní před svatbou a kdybyste nás znali osobně, nachechtali byste se stejně jako my, protože co my dva umíme vymyslet za kraviny, nás samotné mnohdy překvapí :mrgreen: Právě proto jsem se bála, že až se k sobě budeme před zraky všech svými obličeji blížit, na tyhle scény si vzpomenu a místo polibku se ohnu smíchy a už se nenarovnám. Samozřejmě že jsem si vzpomněla, ale nakonec se výbuch smíchu nekonal a po tom nejkrásnějším políbení, co jsem s Davidem kdy zažila (kurník a zase bulím), se sálem rozlehl úžasný šum všech svatebčanů (až jsem se za veřejné líbání lehce zastyděla :-D ).

Podpisy. Po novomanželovi jsem se měla jít podepsat já. Ještě vzrušená a vyklepaná z toho, co jsem před pár vteřinami prožila s mým teď již manželem, jsem nebyla schopná udržet propisku v ruce. Pak mi lidi říkali, jak se smáli, protože si mysleli, když to trvá takovou dobu, že se mi snad podepsat nikdy nepodaří. My se začali oba chechtat „už“ asi po minutě :lol:, protože jsem se nejenom podepsala jako prvňáček, ale taky jsem nebyla schopná napsat mé nové jméno. Jsou tam dvě T, dvojité W a ještě se tam od manžova cizího jména jedno písmeno mění kvůli „ová“. Tak jsem to spíše přepsala, než napsala, a šlo se po podpisu svědků gratulovat.

Venku focení, které jsme si také užili ve srandě. Fotografka fotila opravdu všechno a momentek máme snad více, než normálních fotek :mrgreen: Odjelo se na oběd, celou dobu bylo zataženo (už když jsme vyjeli z naší zahrady), ale příjemně, nepršelo a hned po tom, co jsme usedli ke svatebnímu stolu, se obloha doslova vylila. Počasí tedy vyšlo úúúžasně! :dance:

A co jsem to doma zapomněla? Kočárek pro malou :roll: Připravila jsem ho k ženichovu autu, ale nikdo ho do něj v tom zmatku nedal, a tak chudák chůva s přítelem drželi naši 11kilovou buclinku až do oběda na rukou. Tímto jim vzdávám můj obdiv a veliké poděkování za to, jak se o ní perfektně postarali. Malinká byla hodňoučká, ač unavená, vyspinkala se akorát půl hodiny, než jsme přejeli z obřadu do restaurace, ale za celý den ani nepípla (tedy občas si popovídala :-D). Jen se moc neusmívala, ale to nevadí, hlavně že to zvládla :srdce:

Ještě bych chtěla říct, jak můj bráška to dopoledne jel do Sedlec-Prčice pro květiny. Měl instrukce, že uprostřed náměsí stojí kostel a vedle kostela obchůdek, kde už na něj čekají. Dojel tam, kostel tam byl, ale Květinka nikde. Ptal se místních a ti mu sdělili, že tady je v Prčicích :lol: a že musí do Sedlce. Prý když jeli těmi vesničkami a potkali ves s názvem Peklo, nebyl si úplně jistý, jestli to raději nemá otočit :mrgreen:

Celý den byl hrozně milý, krásný a tak nějak přirozený. Já - tepláková a mikinová královna jsem si princeznovské šaty s vlečkou začala užívat, nosila jsem se jak hvězda :lol: a bylo mi líto, že už to musí skončit. Máme nádherné vzpomínky a za ty šílenosti, co tomu všemu předcházely, to stálo! Byl to hned vedle dne, kdy jsme poprvé spatřili naší nádhernou dcerušku, nejkrásnější den v našich životech :srdce:

A našla se nakonec ta občanka? Po znovupřevrácení celého baráku naruby jsem v pondělí šla prát tu naší šílenou hromadu. Z jedněch kalhot na mě milá občanka vykoukla a tvářila se jakože „No tady jsem! Kde jste mě vy troubové hledali?“ :mrgreen:

Mirka

Hodnotilo 11 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 01.09.11 07:01

Miru, úžasný jako vždy!!!! Ještě jednou všechno nej!!! :hug: :kytka:

 
m311
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 01.09.11 07:23
:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
 
slizzing
Kecalka 497 příspěvků 01.09.11 07:25

Super deníček jako vždy! :dance: Gratuluji :kytka: a přeji ať váš společný život je plný legrace a je bez mráčků! Už jenom proto, abychom mohli číst více takových deníčků!

 
nodysek
Kelišová 6428 příspěvků 8 inzerátů 01.09.11 07:58

Opět parádní deníček :palec: :mrgreen:

 
veverka80
Povídálka 35 příspěvků 01.09.11 07:59

Krásný deníček, moc gratuluji ke svatbě :kytka: , ještě mě zaujala část Sedlec-Prčice, odkud jste nebo kde jste měli svatbu…jsem ze Sedlec :-)

 
Khalmati
Závislačka 3209 příspěvků 01.09.11 08:26

Úžasný, zase jsem se skvěle pobavila :palec:
TAk všechno nejlepší do dalších let :kytka:

 
Stevia
Závislačka 3497 příspěvků 01.09.11 08:39

Tak Tě vítám do našich řad mladá paní :kytka: :hug: :mavam:

 
heyday
Závislačka 3210 příspěvků 01.09.11 08:58

krásný deníček, moc mě pobavil a dojal a nádherné fotky - moc vám to tam slušelo.

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 01.09.11 09:03

Moc hezké :palec: přejí vám krásný společný život :hug:

 
finduska
Extra třída :D 13661 příspěvků 01.09.11 09:06
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 01.09.11 09:35

:potlesk: :potlesk: :potlesk: No vidíš a to jsi to chtěla odkládat. Zvládli jste to a evidentně jste si to super užili :palec: Tak hodně lásky, štěstí a trpělivosti :mavam:

 
Any11
Nadpozemská drbna 29236 příspěvků 01.09.11 09:59

Moc gratuluju :) A moc ti to sluselo :dance:

 
Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 01.09.11 10:06

některé pasáže jsou opravdu vtipné! :mrgreen: Některé dojemné… :cry: Fakt pěkně popsané - svatba byla určitě úžasná! :palec: tak hodně štěstíčka do života!!! :kytka:

 
Deninii
Stálice 53 příspěvků 01.09.11 10:23

Naprosto super:-) četla jsem všechny tvoje předsvatební deníčky:-))))a u posledního sem si i pěkně fňukla, nádherna:-)
přeju hodně štěstí!!!!!!!!!!! :kytka: :huban: :palec:

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 01.09.11 10:36

miru super deníček :-D ostatně jako vždy:-D já si i pobulila, ale tááááák fest jsem se tady nasmála :lol:

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 01.09.11 10:42

Mirko, píšeš fakt úžasně :hug: O to víc se na vás těším (to bude další deníček že?) :oops: :mrgreen:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.09.11 11:00

Holky :oops: :mrgreen: jsem ráda, že se vám deníček líbil a že se dal číst. Teď dám zase na pár týdnů pokoj…musím se začít věnovat rodině :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Monny :lol: :lol: :lol:

Veverka80 ahoj, Měli jsme obřad ve Vlašimi a oběd v Benešově. Do Sedlce jsme jeli(brácha jel) pouze pro květiny…

Příspěvek upraven 01.09.11 v 11:05

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.09.11 11:17

Jinak původní verze deníčku, kterou jsem odesílala ke schválení je žel jiná než tato verze :cry: . Editorka se do „oprav“ mé spisovnosti opřela natolik, že mnohdy pozměnila smysl a vtipnost té které věty. Jen pro připomenutí…Když je něco v závorkách, tzn. když někdo něco „říká“, pro žádný text není správné opravovat nespisovnou češtinu v tomto řečeném slově. Byla jsem zde opravena dvakrát a nelíbí se mi to…bylo to součástí ducha, ve kterém byl deníček napsán. Z několika vět se staly „suché“ věty bez šťávy. Prosila bych příště buď mé deníčky vůbec neopravovat, nebo je nevydávat a nebo, když už je potřeba je nějak opravit, tak pouze HRUBKY, kterých se dopustí v životě alespoň jednou každý z nás :mrgreen: . Díky :wink:

Hlavně to prosím nemyslím zle :-D , jen kdybyste takovýmto způsobem opravovali nějakého autora knihy, ten by vás hnal :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 01.09.11 v 11:43

 
slza  01.09.11 11:23

Moc gratuluju a přeju vám na společné cestě mnoho zdraví, lásky, štěstí, porozumění a vzájemné tolerance a ať vám ta vaše princezna dělá jen samou radost a jste na ni pyšní! A už teď se těším na tvůj další deníček.

 
k acka
Kelišová 6918 příspěvků 01.09.11 11:24

Nádherný deníček, jako vždycky :palec:. Zasmála jsem se i slza ukápla :palec:. Tvoje deníčky jsou fakt všechny super a máte nádherné fotky :potlesk:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 01.09.11 11:29

Miruš, oběma vám to moc slušelo a ty jsi byla opravdu krásná nevěsta, nádherné šaty a prostě vůbec. Ještě jednou moc gratuluju a je super, že jste si ten den tak skvěle užili :kytka:.

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 01.09.11 11:36

Miruško opět super !!!!A odmlku jen kratinkou :wink: co budeme číst !!!!Píšete báječně…Fotky máte krásný !!!!Znovu přeji ať se daří :srdce: :srdce: :srdce:

 
neddo
Závislačka 3398 příspěvků 01.09.11 12:24

Miru, super deníček, ještě jednou gratulace, krásně vám to vyšlo, tak ať vám to tak krásně vychází i dál :hug: :kytka:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.09.11 12:37

Už jsem konečně naházela pár fotek do ALBA tady na emimču, tak kdo chce vidět o něco více a nemá FB, kam by kouknul, může tady :wink:

 
nakukovatelka
Závislačka 4174 příspěvků 01.09.11 12:51

Mirko, krasny, trochu me to i dojalo :oops: :lol: jeste ze jsi nedala na rady a svatbu neodkladala kvuli problemum s domem, Ty jsi proste zenska do nepohody :pankac: (ale ja Ti teda preju uz jen tu pohodu !! aby to snad nevyznelo jinak :lol: )

 
Alyss
Extra třída :D 10461 příspěvků 01.09.11 12:59

Deníček super..u toho nácviku polibku jsem se fakt pobavila :mrgreen: No vlastně jako u celého deníčku:))
Moc gratuluju a přeji krásný společný život :kytka:
A fotky parádní:)

 
panibobina
Kecalka 165 příspěvků 01.09.11 13:04

Miru,taky moc gratuluji a přeji hodně štěstí na společné cestě životem :kytka: :srdce:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 01.09.11 13:08

Krásný deníček … a super napsáno!!! Chvíli jsem chtěla dojetím plakat a vzápětí jsem se zas smála, jak blázen :mrgreen: Váš svatební den musel být prostě super … už se také těším, až se budu (snad) příští rok vdávat :-)
A ať máte každý den vašeho společného života plný legrace :palec:

 
admin
Echt Kelišová 8893 příspěvků 1 inzerát 01.09.11 13:19

Snažila jsem se do deníčku zasahovat co nejméně a opravovat hlavně ty hrubky. Příště si tedy dám ještě větší pozor.

admin Marie

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.09.11 14:12

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale že jsem tam těch hrubek měla co? :lol: Díky :wink:

Co nejméně zasahovat mi ale nepřijde kupříkladu ve větě „naházely jsme se tam všechny“ (do bazénu), což bylo změněno na „nacházely jsme se tam všechny“ -úplně změněn význam věty.
Hovorově psaná slova jako „půjdu si umýt nohu a podpážď“ bylo změněno na „podpáždí“, myslím že je to v pravidlech povoleno, používat slova, která dodají hovorovou dynamiku… a je toho ještě spousta, jako přehození slov, které já přehodila na konci věty schválně, aby to slovu poslednímu dodalo důraz…

Tedy i když teď vypadám za největšího rypáka, je to pro mě dost podstatné, protože já tu nad tím trávím hodně času a stojí mě to hodně sil, mnoho zápisků jsem zmuchlala a hodila do koše, mnoho dalších přepsala, protože to stále nebylo „ono“ a když je to "ono, pošlu to, aby mi to pak někdo změnil a z někdy básnicky napsaných vět udělal věty suché, bez duše.

To jen pro vysvětlení ostatním, že fakt nedělám z prdu kuličku. :wink:

Příspěvek upraven 01.09.11 v 15:08

 
emma12
Kelišová 5932 příspěvků 01.09.11 16:18

Opět krásný vtipný deníček :mrgreen:
Přeji Vám krásný společný život :kytka:
Moc Vám to slušelo ,šaty nádherný .

 
Ema N.  01.09.11 16:47

Miri, naprosto uzasny denicek… :) Od Tebe si prectu cokoliv, kdykoliv, protoze je to nadherne, vtipne a uplne odzbrojujicim zpusobem napsane. Chechtala jsem se celou dobu.

Hlavne, kdyz jsem si vzpomnela na svuj svatebni den, tak to jsem se mohla uchechtat, protoze nas potkavali taky takove uzasne prihody… ;)

Diky, diky, diky

 
kathystar
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 01.09.11 17:15

Miri v první řadě velká gratulace k nádherné svatbě :kytka: :hug: .Jsem na tebe celou sobotu myslela.Všechny deníčky úžasně a vtipně napsané a u toho ze dne D mi i pár slziček ukáplo.
Takže za mě a mou rodinu vám přejeme hodně štěstí a lásky.

Katka

 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 01.09.11 17:29

ještě jednou veliká gratulace :kytka:

 
Zulvisek
Kecalka 433 příspěvků 01.09.11 20:07

MIRUŠ,už tři dne se těším na další Tvůj deníček a zase jsi nesklamala.Ty by ses tím snad mohla živit jak poutavě a zajímavě píšeš :mrgreen:
Moc vám to všem třem slušelo a jsem ráda že jste si váš den D užili a pěkně vám vyšlo i počasí.
Ještě jednou moc gratuluju :kytka:

 
Slalomacka
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 01.09.11 21:03

Super skvělé počteníčko jako všechny Tvoje deníčky, Mirko! Moc Ti gratuluju a přeju do života všechno nej :kytka:
BTW byla si krásná nevěsta :andel: šaty úžasné i účes a styling, no a tvoje malá družička byla k ucmukání :huban: :srdce:
Skoro až lituju, že jsem se vdávala bezdětná :mrgreen: jak by se moje holčičky pěkně vyjímaly na svatebních fotografiích :lol:

 
martina75
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 01.09.11 21:21

Moc krásný deníček a fotky jsou taky super jak zady tak i na fb.Ještě jednou ti přeju vše nejlepší do vašeho společného života. :palec: :palec: :kytka: :mavam:

 
Nainuva
Neúnavná pisatelka 18220 příspěvků 01.09.11 22:20

:potlesk: :potlesk: :kytka: nádherné. Moc Vám gratuluju a přeju hodně štěstíčka do společného života! Vy jste prostě užasná rodinka. Fotky máte nádherný a skláním poklonu před tvými šaty a jak jsi byla s malou sladěná :dance: :palec:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.09.11 22:23

Holky moje ušatý :-D :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :huban:

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 01.09.11 22:49

:palec: :potlesk: :potlesk: uz se vyprdni na denicky ( v dobrem slova smyslu) a zacni psat knihu :pankac:

 
admin
Echt Kelišová 8893 příspěvků 1 inzerát 02.09.11 04:09

Tak např. u „naházely jsme se tam všechny“ je podmět bazén někde v předchozím odstavci, po něm je ještě věta s kamenným barákem a vůbec není jasné k čemu se to sloveso vlastně vztahuje. Takže srozumitelné to taky nebylo. To en na vysvětlenou, že si taky opravy zbytečně nevymýšlím. Ale je zbytečné se tady o tom přít, jak říkám, příště nechám.

admin Marie

 
asha
Nadpozemská drbna 29534 příspěvků 02.09.11 08:00

Miru moc gratuluju! A hodne stesti! :kytka:

 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 02.09.11 08:05

Opět dokonalý deníček, tak jako u něj, už jse mse dlouho nezasmála, zvláště po ránu, někdy v 8:00 hod. Takže ještě jednou velká gratulace k svatbě a ať jste i nadále šťastná rodinka, rozrůstáte se a Ty dodáváš stále tak dokonalé deníčky k počteníčku…
PS: Kdybys vydávala opravdu tu knihu, písni název, koupím si ji hrozně ráda…

 
Bibi82
Extra třída :D 10700 příspěvků 02.09.11 10:06

To jsem se zasmála. Ale mohu tě milá Miruš ujistit, že jsem velmi nedávno zažila to samé v bleděmodrém :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Girly
Kecalka 316 příspěvků 02.09.11 13:57

Četla jsem si všechny deníčky o svatbě za sebou, u prvního v půlce odskočila vypnout žehličku a k poslednímu jsem si i uvařila kafe :lol: Píš dál, piš víc, píšeš báječně :potlesk: A oběma třem Vám moc gratuluji a přeji hodně lásky a … brzo dokončený barák! P.S. Ten dort vypadá na fotkách luxusně, jsi holka šikovná!

 
Lilushka
Stálice 53 příspěvků 02.09.11 21:59

Přeju vám moc,moc štěstí.Já ho bohužel neměla.Ze svý zkušenosti vím,že se (většinou) po svatbě chlap změní k horšímu.Já se vdávala dva týdny těhotná,po předchozím samovolném potratu a ještě o tom nevěděla.Jaká to byla chyba si brát člověka,se kterým žiju :poblion: Ať vám oběma svítí sluníčko na společné cestě životem,ať se nehádáte a jste stále usměvaví,ať je chlap na tebe hodnej,pozornej a něžnej a ať jste zdraví,protože zdraví je nejcennější a nejdražší věc na světě.

 
kufnerka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 02.09.11 22:53

:palec: :palec: :palec: :palec: parádní odvaz, živě jsem si to představila.
Hodně štěstí ve společném životě.

Příspěvek upraven 02.09.11 v 22:54

 
MAR01
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 03.09.11 08:25

Ahojky, moc gratuluji, nás to čeká v říjnu!!! :lol:

 
kryndy
Kecalka 349 příspěvků 03.09.11 09:03

Kdyby alespoň admini opravovali všechny hrubky místo pozměňování vět.
Jinak, Mirko, moc jsi mě pobavila i dojala :-) :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama