P.S.T. od Fantagiro 25.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 18.02.04

Ahojdá holky :), sice měla dnešní deníček psát Peťa, ale jelikož jí trápí ten její nízký tlak, tak mě poprosila jestli bych dnešní díl napsala. samozřejmě, že ano , protože bych pro ní udělala cokoliv :)) je mi moc líto, že je jí takhle a že zvrací a zvrací :(((( takže ted doufám, že se snaží do sebe něco dostat.

Tak Peťu hezky jednu lžičku ( nebo kousanec jablíčka ) za Zdeňka, další za Véčko, za Chlapečka a doufám, že taky jednu za mě !!!!! :-))) A halvně at to v tobě zůstane !!!!!! :-)

No u mě žádně novinky kromě toho , že jsem museli termín svatby přeložit na duben příštího roku , nejsou !! Já se tolik těšila a můj brácha to překazil. Protože on se totiž rozhodl, že od června až do října odjede do států až na Aljašku ( a my meli termín 28.8.2004 ) . No takže to se bohužel mění, protože i když mě s tím teda pěkně naštval, ale je to furt můj brácha a já ho mám moc ráda a bez něj se prostě nevdám :-)) Tudíž si další pokus plánujeme na 28.4.2005 !!!!!!! takže snad to vyjde. Nebudeme předbíhat :-) Každopádně bych byla ráda ! :-))))
Jinak je u nás ted všechno v pořádku. kromě toho , že jsem nakonec minulý týden ležela doma s angínou. Ale už jsem ok a doufám, že to tam zůstane ! Miláček se o mě staral naprosto úžasně. Až jsem se nestačila divit. On dokonce i vařil a to taková jídla, abych to svým bolavým krčkem byla schopná spolknout !!!!! :-))) fakt jsem byla v údivu ! :-)))) a co byl největší údiv, že jsme to přežili i bez nějakých žaludečních či střevních potíží :-)))) teda já jsem sprostá :-)) Kdyby to slyšel, tak by mě asi moc nepochválil. No nic. Budu žít v domnění , že sem nechodí :-)))

holky já se tak těším až budeme plánovat a zažizovat všechny ty vecičky na svatbu. Straně mě tyhle věci baví !! .-)))

PEPIGABO : mooooooc na tebe myslím a držím palečky, aby ta genetika byla v pohodě ! zrovna jsme s Petou říkaly, že ty výsledky pak oslavíme :-))))

EVEL : doufám, že už je doma vše ok :-)) Jo a chlapama je to občas dost složité , ale co bychom si bez nich počaly :-))

SANDRINE : teda to to letí, že už taky budeš v polovině těhulkovství !!!!

DANCUL : ještě jednou strašněš moc gratulujůůůů a bud na sebe opatrnááááá !!!!

KAKINKO : tak jak to s tebou vypadááááá ???

BOLERO : koukej se brzo uzdravit a nepokoušej to. Vždyt víš, že mimísek je nejdůležitější !!!

TIF : kde lííítáááááááš ?????

ŠARLOTKO : tak jak u vás pokračují věcičky ohledně bytečku ? A co nový kostýmek ? :-)))

TANINO : musíme ten srazík udělat :-))

TAKŽE HOLKY TÍMTO VYHLAŠUJEME DALŠÍ SRAZ A POKUD MOŽNO S NÁPADY NA VÍKENDÍK, ABY SE MOHLY DOSTAVIT BEZ PROBLÉMŮ I MIMO PRAŽSKÉ KOČKY !!!! NADHAZUJTE NĚJAKÉ NÁÁÁPADY.
JÁÁÁ MÁM PRVNÍ. CO TAKHLE NĚJAKÝ PRVNÍ TÝDEN V BŘEZNU ????

No tak to máte námět na přemýšlení a jinak přeji co nejkrásnější a nejpohodovější den !!!!

Páá Kačka

Váš příspěvek
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 18.02.04 14:21

Jsem prvníííííí, ale mám tu šéfa :o((((((
Takže napíšu víc večer nebo zítra.

Ahoj všem, Kákinka

Adelinka
Stálice 83 příspěvků 18.02.04 14:38

Ahoj snažilky,
moc mě zaujal tento dnešní deníček. Taky plánujeme svatbu. Možná docela narychlo. V pondělí jsme začli a datum svatby stanovili na 26.6.2004.
Moc ti Kačko přeji aby Vám ten duben 2005 určitě vyšel. Já bych si taky nedovedla představit, že by mi na svatbě chyběl můj brácha. Někdy mě štvě, ale bez něj by to nebylo ono.
Snad nevadí, že tady píšu i když nejsem oficiálně „Vaše“ teda z tohoto deníčku. I tak si myslím, že všechny snažilky jsou za jedno:-)) Samozřejmě zdravím i těhulky. Hlavně pak Sandrine. Taky jsem zvědavá na tu genetiku, ale jsem si jista, že je vše O.K. jinak už bys to dávno věděla:))
Mějte se pěkně.
 A.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 18.02.04 14:45

Tak jo já jsem teda druhá!!!!! Doufám, že bude živěji, je tady docela smutno, sem s nápadama.

Missorko: moc mě mrzí, že tlak zase zlobí a tobě je BLE.Tak dávej na sebe pozor.

Doma mám ode dneška maroda manžílka, dostal angínu, má antibiotika a byl vyexpedován do izolace-dětský pokoj (Kačenka je pryč), abych se já nenakazila, což doufám se nestane ťuk, ťuk, ťuk. A tak místo týdne skoro líbánek a užívání si volna bude manžílek v posteli a potit se, no jo.

Tak zatím Pepigaba+hemžát­ko20tt

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 18.02.04 14:48

Ahoj Adelinko,

moc díky za příspěvek. Jsem naopak ráda, že sem píšou i ostatní !!!!!! tak moooooc gratuluji k určení data svatby !!!! Už víš kde by jste jí chtěli mít ? Docela závidím, že jí budeme mít už tento rok. jenže já holt musím počkat. brácha je brácha i když mi dost často pekelně pije krev :-))

Kačka :-)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 18.02.04 14:49

Jééé Pepigabo,

to ěm mooooc mrzí, že manžílek dostal angínu. je toho ted všude nějak moc. Už mě to bláznivý počasí nebaví. mělo by se ustálit a konečně začíííít jarooooooo !!! ooo jak já bych si ho přála :-))

Kačka

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 18.02.04 14:51

Ahoj Kačko,
tak to je dobře, že je nový díl deníčku a s tou svatbou my ji plánujeme taky na duben příštího roku, takže to bude docela sranda, aspoň si můžem vyměňovat zkušenosti.
Tak se měj krásně a nepřeháněj to v práci.
 Evel

Srazík určitě o víkend prosím pa

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 18.02.04 15:06

Ahojky holčinky,

u nás se nic nového neděje… Už jsem si vyrobila květináčky na nové květinky, docela se mi to povedlo (kámoška z toho byla fakt nadšená a i miláček mi to hrozně chválil), akorát mi ta jedna moje kočičí potvora přesně ve chvíli, kdy jsem doďubkovala poslední květináč, užrala podstatnou část tý rostlinky, která do něj měla přijít. Tak jsem byla hrozně naštvaná, musela jsem si jít koupit nový kalhoty, abych se krapet uklidnila („NUTNĚ“ jsem je potřebovala :o) :o) :o)) a miláček se mi cestou z pražský kanceláře musel zastavit v Ikee a koupit novou kytičku :o) Jsem to dobře vymyslela, co? :o)
Kačko, kostýmky mi švadlenka ještě trošku upravuje, tak mám přijít v neděli, tak třeba už budou :o) Bytík je výhledově naplánovaný na duben - květen (ale určitě se to ještě protáhne). Teď jsem ve fázi, kdy plánuju koupelnu, vymyslela jsem tam skvělou luxferovou stěnu do chodby a klasickou bíle obloženou koupelnu s roh. vanou a sprch. koutem :o)

Jsem úplně zblblá, dneska jsem celej den intenzivně mžourala do PC a teď už mě úplně slzí očka :o( Chjo, za chvíli jdu dom odpočívat :o)

Pa a krásný den všem Š.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 18.02.04 15:19

Ahoj Adelinko,
na tu genetiku čekám já Pepigaba, ne Sandrine. Říkali mi, že to bude trvat 1-3 týdny a dneska je druhý, dělá to Ostrava a Brno a tak čekám, br.
Máš pěkné datum svatby.
Pepigaba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.04 15:36

Adelinko - máš podobné datum jako já - mě to tam kazila ta jedna 6, taky jsem se vdávala v červnu - ale před dvěma lety
22.6.2002 a v pravé poledne :-)

Šarlotko - jo naše číča je nejhodnější když takhle spinká, poté co dostala na zadek, když drápala tapety.
Marti (Norreen)

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 18.02.04 16:16

Ahoj holky,

já vás teda zanedbávám ? je to hrůza, ale fakt nestíhám )))))))))))-: Děs běs ? a do toho všeho mi ještě tady v práci klekl počítač ? vůbec jsem se nedostala na vlastní složky ? no byla jsem jak bez ruky ))))))))))))-: Takže mi to slavní IT spravili až dneska ? tak jsem mohla alespoň začít dohánět resty.

Jinak u nás není nic nového ? na kontrolu a odběry krve na Tripple test jdu až příští týden v úterý, tak už se docela těším, že zase uvidím Mišátko a doufám, že zase budu ujištěna, že je vše OK. Pak mě teda budou čekat dva týdny obav a očekávání výsledku ? tak budu ráda, když mi budete držet palečky ? díky.
Jinak se mi vůbec nezdá, že by mi rostlo bříško ? je to stále stejný špek )))))))))))-: Dneska jsem byla na těhucvičení (už podruhé (((((((((((-: a bylo to lepší než poprvé ? to se mi zdálo, že to bylo docela dost náročné (((((((((((-:) a tak jsem mohla porovnat ostatní bříškandy ? je fakt, že dost jich bylo dál než já, ale i tak se mi zdálo, že ony mají taková krásně kulatá bříška a já mám jenom takový neforemný špek ((((((((((((((((-: Tak doufám, že se to brzy spraví ((((((((((((((-:

Missorko ? holka, je mi tě moc líto, docela jsem se těšila, že budeme spolu chodit na cvičení, ale teď je přednější, abys byla v pohodě ty i Véčko ? tak odpočívej a snaž se být, co nejvíce v pohodě!!!!

Fantagiro ? je to škoda, že musíš ještě počkat do příštího roku, ale 28.4.2005 je taky moc hezké datum ((((((((((((-: Tak ti budeme držet palečky, aby to byl konečný termín!!!!
Srazík ? taky jsem si říkala, že už jsme se dlouho neviděly, ale bohužel, jestli se sjednotíte na termínu toho prvního víkendu v březnu, tak to bohužel nemůžu, protože jsme pozvaní na oslavu 30 jednoho kamaráda do Tábora, takže budu mimo Prahu ))))))))))))))))-:

Pepigabo ? tak to výsledky???? Určitě bude všechno OK!!!! Už máš druhý týden ? slyšela jsem od holek, že kdyby tam bylo něco špatného, tak se ozvou co nejdřív ? tedy právě nejpozději do druhého týdne ? tak přeju, aby nevolali!!! Moc moc moc držím palečky!
Udělalas dobře, že jsi se odstěhovala, v našem stavu ((((((((((((((-: není radno zahrávat si s bacilama ((((((((((((-: Tak ať tě to mine a nic nechytíš!!!!

Všichni ostatní se mějte prííííííííímově při tom dnešním dni, kdy se nám ten týden zase láme ? už jenom dva pracovní dny a zase tu bude víkendííííííí­ííííííííííííí­ííííík.

Tifani + Mišátko (15+3)

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 18.02.04 16:48

Ahoj holky, tak se konecne zase pridavam po delsi odmlce.

Takze jsem vam slibila, ze napisu jak to se mnou bylo. Ale kde zacit…Asi zacatkem ledna mi zacalo byt hodne soufl, nevolnosti, nechutenstvi---za to asi mohl stres z toho prostredi tady, ikdyz mozna i hormony!! 26.1. jsme jeli tady v Nemecku do nemocnice, to mi bylo fakt hodne zle, mela jsem zimnici, tresavku no fuuuuj, ale nic mi nenasli, jelikoz to bylo jen takove to mereni tlaku apod.A tak jsem se rozhodla ze jedu 27.1 domu, prooze jsem mela fakt strach a napadali me hruzne veci…vsak vy vite. Nasi na me cekali na nadrazi a byli docela v soku. Hned dalsi den jsem valila k obvodakovi, ale zadnyho jsem toho casu nemela, tak jsm sebrala papiry od detske obvodni, ktere jsem mela doma a sla jsem. Predtim jsem se ale jeste zastavila na testy, ktere mi hodnoucka pani udelala hned dalsi den, asi videla jak jsem na tom dusevne spatne.
Tak a potom teda sup najit si obvodaka. Rozhodla jsem se ze pujdu do mensiho zarizeni, kde je i usni atd…jelikoz tam mam alergologa-imunologa, takze bych mohla rovnou popripade konzultovat dalsi veci aniz bych musela litat skrz cely mesto. A mela jsem stesti, dve doktorky(zadnej doktor). Ikdyz byl ctvrtek a u jedne doktorky mel zrovna kazdy ctvrtek dopoledne zaskok nejakej doktor. Tak jsem si rekla, holka pujdes k te druhe, tam zadny zaskok neni. Vysla sestricka a ja se zeptala jestli se u ni nemuzu zaregistrovat. A mela jsem opet stesti a sestricka rekla ze jo. Ale melo to zadrhel, pani doktorka byla nemocna a tak me tam sice zaregistrovala, ale k tomu doktorovi vedle jsem musela :))). Tak jsem mu popsala, co mi je a on me hned poslal o patro niz na chiru. Tam jsem si teda pockala. Vsichni, co prisli po me, sli prede mnou do ordinace…br…jeste ze jsem mela casopisy s sebou, jelikoz to znam, ze u doktoru je to vzdy na cely den :))). Tam byl samozrejme jen pan doktor. POslal me na krev, moc a samozrejme mi musel strcit prst do zadecku a jeste po me chtel abych mu rekla, co citim :))))) ja byla v soku, ze jsem ze sebe dostala jen dobry:))))) No a pak mi rekl, ze mam jit na gyndu. Tam ale nikdo nebyl. Tak jsem padila domu s im, ze na gyndu se jde dalsi den.
Patek rano…nervy v kyblu, jelikoz jsem si mela volat na vysledky testu z krve. Volm uz v osm, ale pry budou az v 10:30…uf to snad nevydrzim. Tak jsem sla na tu gyndu. Pani doktorka konstatovala zanet a poslala me na UTZ a tunta zapomela, ze je pokazeny a tak se UTZ nekonal. Dostala jsem antibiotika a slus. To bylo asi 9 hodin. Tak zpatky na chiru s vysledkama. Pan doktor me znovu poslal na krev a znovu mi strcil prst do zadku…Boze. Tak jsem se ho ptala jak dopadli ty testy krve a moci z predchoziho dne on ze to pry USLO, sakra co je to za odpoved…uslo to. No nic. Tak jsem vypadla s tim, ze mam prijit az po UTZ, az tedy bude pry spraveny. To uz bylo 10h. Uf jenom 30 minut. Tak jsem sla navstivit kamaradky do obchodu s oblecenim. V 10:25 mobil v ruce, srdce az nekde v krku, plysaka v dalsi ruce a volam…ale nikdo to nebral. Sakra!!! Tak jsem vylezla ven, ze pujdu navstivit jeste jednu kamosku. Zalezla jsem do budovy a pokus o telefonat se opakoval. Tentokrat to uz nekdo vzal. Tak se ptam…a pan me teda pekne dusil a zdrzoval, ale nakonec z nej vypadlo negativni a ja skakala jak gumitek stestim. Pro papirek jsem si sla pak odpoledne, abych to videla i cerne na bilym. Samo ze jsem to hned vyklopila kamosce, ktera na testu byla taky, pred pul rokem. A to uz jsem samo nemela zadne zaludecni potize a jist jsem mohla normalne:))), ale brisko me bolelo fest!!Ale to mi bylo fakt jedno.

O vikendu se jelo na chatu a v nedeli se zacalo priostrovat. Teplota stoupala a bolesti se stupnovali. Muj tatka porad opakoval, ze mam mimodelozni tehotenstvi…ale toto nebylo, test z krve byl taky neg.
Jeste v nedeli se jelo na pohotovost. Tam dedula okolo 70ti. Tak jsem mu rekla, ze mam bolesti bricha a on se mi dival 3krat do krku. Nakonec mi teda sahl na bricho…teda tlacil mi do kosti a to jsem vedela, ze tady teda nepochodime!!
Tak se jelo do nemocnice na chiru. Tam byli moc hodni a hned vedeli, ze to asi bude cysta na vajecniku, tak mi dali nejake injekce a rekli, ze hned rano mam prijet zpet. V pondeli rano plna cekarna, ale ja sla jako prvni, byl tam totiz porad ten sam doktor. Ten me poslal na gynekologicke odd a tam me hned poslali na UTZ a bylo jasno. Cysta na pravem vajecniku velikosti 5cm v prumeru. Hned se vysvetlila ma neprav. MS. Takze se planovala operace na dalsi pondeli.
V patek rano mi bylo ale soufl znova. Tak se jelo. Ja na zadech maly batuzek se zakladnimi vecmi. Ve dvanact me prijali na luzko a po kontrolach a silenym dotazniku se v 13 jelo na sal. Takova rychlost to byla. Pak uz si nic nepamatuju, jen ve 14:30 jsem se vzbudila z narkozy a chtelo se mi na WC ale to me setricka uklidnila, ze mam cevku a ze na WC nemusim. Ja se pak dozadovala sveho mobilu, abych napsala domu. Ale moc energie jsem nemela a navic jsem mela silenou zimnici z te narkozy a tak jsem napsala mamce jen: HOTOTO. Musim rict ze to nebylo tak strasny. Jen dalsi den rano prisla sestricka ze vynda cevku, z toho jsem mela trochu strach, ale nic to nebylo. Pak jsem mela pomalu vstat a jit se omyt, samo ze se setrickou, ale kdyz mi sestricka rekla, ze si sebou musim vzit nejakou plastovou flasticku, tak ve mne skublo. Byla v ni krev a slauch mi vedl do bricha. Tudiz jsem se v koupelne slozila. Ale nastesti tam byla sestricka. Pak mi slauch vytahla pani doktorka a to bylo asi to nejhorsi z cele operace. bylo to jako by mi vytahovali streva. Jelikoz jsem toho slauchu mela hodne vevnitr, z jedne strany briska nahoru na druhou stranu…uf. A pak uz to bylo den ode dne lepsi. Dalsi den jsem dostala jeste tri kpacky, mela jsem porad krev v moci. Ale pak uz to bylo prima. A ani mi nevadilo, ze tam byli sami doktori. Ja si totiz predtim rikala, ze k doktorovi nikdy. Ale musim rict, ze jsou lepsi nez doktorky zensky. Jsou vic citlivi.
Tak holky to byl muj pribeh, se stastnym koncem. Ve stredu jsem pak sla domu a jeste ten den prijel muj pritel, takze mi bylo hned lip.

Tak holky…po zkusenostech vam preju hlavne pevne zdravi!!!

Maxi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.04 19:07

ahoj adelinko jsem havlička z matysků a čtu vše co je u nas a u vas ,potože pepigaba je má kamarádka tak to tak sleduji vše.to datum je super ja jsem se vdávala 26.6.1999 tak ti přeji hodně štěstí pápápá snažilka havlička

saba1
Stálice 76 příspěvků 18.02.04 20:24

Ahojky Maxi,
Dle domluvy se hlasím...... je 20:23 a ja jsem od ted na chatu.......tak se kdyžtak stav :o)

papa Sabina

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 18.02.04 20:52

Ahojky Adelinko,
vítám tě mezi námi. No holka, ujišťuji tě, že tvá svatba tak narychlo není:) My s manželem jsme se domluvili začátkem května 02 a 13.7.02 byla svatba…a to nás nic netlačilo. Ale chtěli jsme menší svatbu, takže to je lepší bez velikých příprav, které se mi zdály i tak veliké:)
Moc ti gratuluji a doufám, že tvá cesta budoucím životem manželským bude stejně báječná, jako ta moje i holek ostatních:)
Gabča a Tuleňátko

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 18.02.04 21:14

Ahooooooooooo­ooooooooooooo­oooooooj moje holčinky,
hoooooooolky mě se po vás tak moc stýská. některé z vás sice potkávám občas večer na chatu, ale to víte, přes den je přes den:)
Takže předně bych chtěla popřát Missorce a Véčku, aby jim bylo brzy dobře, aby si mohla dál užívat hezky těhulkovství.
Jinak Fantagiro, je mi líto, že se svatba ze srpna odsouvá do dubna, ale na jaře nebudou vedra a bude to určitě taky fajn. Hlavně, že svatba bude:))
Holky dneska jsem byla na krvi…stálo mě to 6 zkumavek krve, z toho jedna byla velká…hm, prý už příště bude vždy jen po jedné…no tak doufám, že nekecaly:)) Jinak zítra nás čeká UTZ a doufám, že uvidíme krásně bijící srdíčko. Jinak v práci se přiostřuje, tak jsem na to zvědavá. Včera jsme šéfovi psala, že ještě marodím, o těhu ani slovo a i když se to za celou mou kariéru nikdy nestalo, ani v době nemoci, tak poprvé nebudu dělat výplaty. Takže čuchám, že šéf ani něco ví a kuje. Nechám se překvapit.
Jinak jsm ráda, že těhulkám se zvětšují bříška a doufám, že mezi snažilkami bude brzy další těhule:) A taky už se pomalu blíží doba, kdy budeme mít mezi sebou maminky…hurááááá
Jinak srazík by byl super. Jsem pro všema deseti:) a protože budu mít čas, tak jsem i přizpůsobivá.
No nci, jdu asi spinkat…ráno brzy vstávám a musíme se vyspat na ten UTZ
Gabča a Tuleňátko 8+0tt

Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 19.02.04 07:14

Ahoj holky,
mám radost, že je už čtvrtek a že bude pomalu konec pracovního týdne.
U mě je už všechno, tak ja má být. Včera jsem měla jít k doktorovi, ale nakonec má tak dlouho očekáváná MS dorazila sama, takže jsem svého pana doktora pouze telefonicky informovala a nikam už nešla. Jsem ráda, že se mí tělíčko umoudřilo a začalo zase fungovat samo ode sebe (bez pomoci doktorů).

Na víkend žádný velký plány nemáme. Asi budu zase něco vytvářet (ubrouskovou technikou nebo si budu malovat obrázky na sklo). Taky se chystám pomalu připravit doma kytičky na jaro, všechny by potřebovaly osprchovat už jako sůl, některý taky pře:,–(it, aby mohli krásně obrazit nebo vykvést. Pozoruju, že některý už začínají hodně obrážet novýma lupínkama - snad už to jaro klepe na dvěře ?!!!! Už mě ta zima tak nebavííííí !

ŠARLOTKO : ty se máš, už budeš mít kostýmky hotový. Já jdu dneska teprve k tetě s látkou, aby mě oměřila, pak se pustí do šití, ale je moc vytížená, takže to bude ještě dlouho trvat, než bude můj kostýmek hotovej. Ale co, zatím je stejně zima a premiérově bych ho chtěla vytáhnout až v dubnu, kdy jsme pozvaný na svatbu.
MISSORKO : tak jak je, je to dneska lepší ?

Holky, příští rok to tu bude samá svatba, co ?
My jsme se brali 27. dubna 2002 na manželovi 27. narozeniny a jako doprovod jsme měli 27 motorek.
(to jen aby těch 27 nebylo málo - určitě to bude naše šťastné číslo).

Krásný pohodový den Vám všem, K.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 19.02.04 07:28

Ahojky!
Já už myslela,že tento týden deníček ani nevyjde.Ufff,to se mi ulevilo.
Koukám,že tu řádí mohutný svatební bacil.Jen tak dál,jen tak dál.Třeba se k nevěstám roku 2005 přidám i já.Hrozně bych si to přála.
Začínám pomalu ším dáo hůř zvládat změny počasí.Permanentně sei přidušuju a vypadám jak feťák,když si dýchám sprej v tramvaji.A někdo na mě i tak kouká.
Neteřinka pěkně nabírá.Jen má nějakou bklinkací náladu,tak jí musíme hlídat.
Jaká byla oslava Valentýna?Já jsem dostala nádhernou kytici růží.Docela mě to překvapilo,protože jsem si myslela,že Pavel na takovétio věci moc není.Ale byla i véča.I když společně s bratrem a jeho ženou.Takže se nekonala romantika,ale spíš legrace a veselo.Ale taky dobré.Dneska si půjdeme obalovat nervy do čínské restaurace,protože má Pavel nějaké trable v práci a je nenaložený.
Jinak jsem pro nějaký srazík někdy o volnu.Jsem hrozně zvědavá na Bolero,Pepigabu a další.Tak navrhujte a pokud mi dovolíte,tak já bych dorazila.
Mějte se fajn a ahojky.
Nafťule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.04 07:39

Ahojda holky, konečně jsem se po dlouhé době dostala na NET ale ještě jsem nestihla přelouskat minulý deníček.
Jenom jsem zjistila, že Dancul čeká mrňouska, takže obrovská gratulacéééé. Krásně se množíme.

Slysil, psala jsem ti kontakt na mě, ale neozvala ses, takže pro jistitu ještě jednou radka.kludkova@sme­.cz

Pepigabo, držím palečky, všechno bude OK, uvidíš.

Včera jsem byla u holčičandy. Háďátko se schovávalo, natáčelo se k nám temenem, takže jsme ho dloho nemohli změřit, ale potom paní doktorka vzala jinou sondu a to už bylo všechno krásně vidět. Krásně tlouklo srdíčko, cucalo si ručičku a nakonec to završilo kotrmelcem. Byla jsem jako u vytržení, vydržela bych se koukat celý den. Ale na fotečce vypadá jako medvěd, fakt, klapatý uši, tlama a hřbet, jenom nevíme, jestli ten hřbet je chlupatý nebo ne. Nasmáli jsme se s manželem u toho. Na další kontrolu za tři týdny.
Holky, stále nic, ani kilo, ani centimetr, a já už tak chcííí. Ještě, že už mám průkazku. Už se můžu s babkama v tramvaji „boxovat“ o místo :-). Už se vidím jak někoho požádám ať mě pustí sednout a před očima mu budu mávat těhu průkazkou. Hmm, tak zase nic.

Všechny Vás pozdravuju a mějte se krásně.

Páá Budulínek

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 19.02.04 08:25

Ahoj pstacky,

Tak ja opet planuju jit lyzovat, vcera jeste jsem mela ostat doma, jelikoz to mela byt panska jizda, zmena panum se samym nechce :). Tak jedeme 2 holky. Horsi je ze na chalupe bude ?5 dnu. A ja si nemohu dat frtana na ohrani, tak si musim nadelat litr tepleho caje. Neda se pustit voda kdyz je v chalupe pod 0, zamrzla by. A to uz budu jasna, protoze jsem si vzdycky rada dala trosku do nosu v takove zime. No nic, hold to tak brzy nebude. V tehle parte se manzel jeste nepochvalil jakej je hrdina. No a nevim jak to vydrzim cely den lyzovat. Vcera jsem se nasmala. Strasne mne bolelo bricho tak mu rikam ze je to jeho vina. On nato pry je to jeho zasluha. Komik.
Krome toho jsem se od manzilka nakazila jsem fufnava a boli me hrdlo, musim zjistit jestli mohu neco klokat, nejaky detsky sajrajt :)

Maxi, vidim ze to bylo dobrodruzstvi. Ale je mooooc dobre ze to takhle dopadlo. Ja mela taky tu hadici ale v kolene, kdyz mi ji vyndali tak zdravotni stav se zlepsil o 100%. Psychyka dela divi. Ale ja zboznuji narkozu :))) trosku si mne polekala, to tak se projevuje i mimodelozni? :(

Budulinku, dekuji. Vidis kdybys nas tolik nezanedbavala tak to davno vis :))

Missorko, doufam ze ti bude brzo lip.

Pepigabo, poslednii tyden ubehne jak voda a pak uz budes klidna protoze vse bude ok :)

Preji vam prijemny vikendik
Danka + Svišť (zitra 4tt, to vypada lepe nez 3tt :o))

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 19.02.04 08:32

Ahojky berundy,
tak jak se máte při konci týdne. Já celkem fajn, mám zase trochu rýmu, ale to je v poho. Jinak jsem samá vyrážka, alergická, teď se mi to dost v těhotenství zhoršilo, včera jsem si to musela namazat mastičkou, ale nevim jestli můžu, tak radši počkám a zeptám se dr. Jinak bříško už mi pěkně roste, já sice říkám, že to je špek, ale v práci říkaj, že ne , že už to je pupek. Tak jsou zkušenější a maj asi pravdu, je fakt, že nedopnu jediný kalhoty a budu muset vyrazit na nákup asi v sobotu. Včera jsme byli na tom dlabanci, tak jsem se přejdela až mi nebylo dobře, A večer jsme jeli k našim a tam jsem si däla výbornej segedín, ale asi bych s tím žraním měla přestat jinak budu za chvíli jak koule.

Gábinka - těším se na novou fotečku do galerie Tuleňátka, určitě se ozvi jaké to bylo na UTZ. Opatruj se a už se vrať na chatík přes den prosíííííím. Pa

Kakinka - s těma kdytičkama máš naprostou pravdu, já dnes budu sprchovat palmu , je hrozná chudinka. Už chci taky jaro, mám spousta plánů, zrovna dneska mi šéfová přinesla cibulky mečíků, tak už je chci sázet. Já se pořád nemůžu k něčemu dokopat ohledně ručních prací, koukám, že tobě to nedělá problém jsi dobrá, tak ať ti to jde pěkně od ruky

Budulínek - to já mám aspoň už 2 kg nahoře, neboj to příjde, je fakt, že jsem neměla nevolnosti ani nezvracela, tak to jde spíš nahoru, doufám, že nebudu za chvíli jak méďa, ale to k tomu patří, dala jsi fotečku do galerky? Tak ať mimi krásně roste, a tobě přibývaj centimetry a kilíčka. Opatruj se

Pepigaba - tak se přidávám k držení palečků, všechno bude určitě v pořádku, dej určitě vědět

Maxi - no holka to sis teda užila, od jednoho dr. k ruhému jak pokusnej králík, ale naštěstí už máš všechno za sebou a jsi v pořádku, takže hurá do snaženíčka

Nafteta - Marti, my jsme Valentýna neslavili, dohodli jsme se , že ho slavit nebudem, protože nám nic neříká, ale kytička by potěšila, třeba jen tak. Na srazík bych taky jela jestli klapne o víkend , tak se určitě uvidíme, tak se měj krásně pa

Tak holky už jen pátek a zase tu máme víkendíček už se moc těším. Mějte se pohodově a nepřehánějte to v práci
Evel+pokládek 14+2tt

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 19.02.04 08:39

Ahoj holky,
za chvíli vyrážím na kontrolu a tady docela chumelí, navíc v poledne přijede náš největší šéf z Ostravy, to jsem zvědavá s jakou jobovkou.včera jsem byla kámošce zanést látku na těhu sukni, protože bříško nebylo a najednou se začíná klubat a holky ty prsa, fakt děs běs, já si myslím, že to co přibírám je jenom v nich a docela bolí-

Fantagiro: termín svatby máš moc hezký a bude z tebe nádherná nevěsta.My dva jsme se brali 29.8.2002 po2,5 m­ěsíci „chození“, ale znali jsme se víc jak 30 let. Svatbu jsme zařizovali jenom měsíc předem ato v Rokytnici nad Jizerou, kde jsme jeli na dovču (tak jsme si mezi sbíráním hub, kuopáním a tůrami odskočili na vlastní svatbu) jo a bylo to ve čtvrtek. jeden svědek jel s námi a druhého jsme sháněli až tam, totéž se týkalo kytky a holiče, všichni z nás byli v šoku, že si přijedeme z 400 km dálky a bereme se. Snad díky tomu nám vycházeli vstříct a svatba byla super. Takovou jsem si vždy představova, prostě podle mých představ, když jsem se vdávala poprvé, tak to vše řídili rodiče a ještě pozvat tu tetičku, a takové jídlo ne a ta kamarádka tam nebude, no prostě br. Jo a nikdo to nevěděl předem, jen já, Martin a moje svědkyně-kamarádka a zároveň opavská matrikářka.Všem i rodičům jsme to oznamovali až když jsme byli manželé a protože většina snad ani netušila, že spolu žijeme, tak si myslela že je to dobrý žertík, hm a nebyl. Teď naopak tvrdí, že jsme se asi pro sebe narodili a patříme k sobě ( no policajt a hasička jak jinak). Největší radost měla ale Kačenka, protože má super taťku a jít mamce na svatbu se taky jen tak nepodaří.

Budulínek: neboj, bříško ti určitě naskočí, já ho měla pořád jako obrácený lavor a teď mi snad roste každý den. Ještě chvíli a do uniformy se už nevejdu, což mě docela mrzí.

Maxi: ty jsi to teda holka měla docela dramatická, ale nejdůležitější je, že jsi už v pořádku a teď bude už jenom líp. Drž se!!

Tifany: testy určitě dopadnou OK, jak jinak tady u nás u P.S.T.

Gábi: teda holka, zůstala ti ještě nějaká krev, tolik by jí ze mě zrčitě nedostali.

Kákinka: i moje kvítečka by potřebovali spršku a pře:,–(it, ale když já jsem odpoledne úplně hotová a usínám.

Missorka: doufám, že jsi v pohodě a brzičko se nám ozveš, mám o tebe starost.

Tak zatím, já pádím pracovat.
Pepigaba+hemžát­ko20tt

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 19.02.04 09:13

Ahoja holky,
kdyz uz je tedy denicek svatebni, tak to musim taky prispet. Stejne tak jako u Fantagiro, se nase svatba odsouva, ale z duvodu tahnouciho se rozvodu. Predevcirem prisel ucet, ale zadny konecny papir. Oni na nej proste zapomeli a ted to dohaneji jak se da. Takze mam pocit, ze ten rozhodujici papir dostane tak v cervnu a to mi musite dat za pravdu, ze uz asi tezko bude nejaky volny termin a aspon trosku pekny???? Takze mi to bylo pekne lito a muj chlap se rozcilil, ze bude termin. Tak jsem mu na to rekla, ze tak mozna ve stredu v 8:30 a na miste, kde svatbu mit nechci! Takze u nas byla zase ticha domacnost. Uz me to stve. Nejradeji bych jela domu a az se uraci neco s tim vsim delat, tak se vratim. Z toho byl vcera hned ohen na strese a nakonec jsem to zchytala ja, udelalo se mi strasne bleee a zvracela jsem. Ja bych ty chlapy jednou bacila :)))))

SABINKA: Moc moc se omlouvam,. ale nemohla jsem na chat, jelikoz jsem uz byla v pelechu, udelalo se mi strasne zle. Tak snad dneska.

GABINKA: Holka, moc nam na chatu chybis…
Pa Maxi

janew
Stálice 87 příspěvků 19.02.04 09:51

Ahojky devcata:-)))))

predem se strasne moc omlouvam, ze jsem se tak dlouho neozyvala, ale mela jsem furu prace jak v praci tak i doma. Teda vlastne porad mam. Denicky si tedy ctu pravidelne, ale na to abych prispela mi cas vubec nezbyval. Snad uz to bude lepsi.

Fantagiro: No to je, ale prekvapeni, tak ty se budes vdavat, tuhle novinku jsem teda uplne prehledla. Moooc blahopreji. Ja uz mam saty vybrany, dokonce pritel uz ma i oblek a vse ostatni. Ted uz jen hudbu a kameru:-))

Dokoncujeme prestavbu, tak snad tento vikend vsichni remeslnici zmizi a ja se pustim do uklidu. Vcera jsme si vybrali krasnou novou postel, to se vam musim pochlubit:-))
Dneska jdu k nove zenske lekarce. Lekar, ke kteremu chodim uz delsi dobu se mi zda me nejak zanedbava a tak jdu zjistit dalsi nazor, uvidime co se z toho dnes vyklube, tak mi holky drzte palce, at je vse v norme, prosim!!!!!

Jinak to je ode me vse, omlouvam se, ze dnes nereaguji osobne, ale musim si to vse poradne prolouskat, at jsem v plnem obraze.
A co se tyka sraziku, tak prosim ne hned prvni vikend v breznu, ja tady nejsem a konecne bych vas chtela poznat!!!!!!

Preji vsem hezky den a at tem co jste v prwci to rychle ubiha.
Pa Janew

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 19.02.04 11:01

Ahojte všechny,
já k vám sice jen nakukuju z letních miminek, ale zaujalo mě vaše téma - SVATBA!
Já už ji mám za sebou, ale klidně bych do toho šla znovu:-) Byl to tak krásný den, že mi připadá nefér že už ho nazažiju:-( Připadala jsem si jako princezna! Je pravda že nám už od rána pršelo, ale my říkáme že nám pršelo štěstí. Konec konců nám pršelo štěstí i na našem prvním rande:-) Takže předpokládám že v den narození našeho prvního miminka bude opět lít jako z konve:-) Svatební hostinu jsme měli na zastřešené zahrádce, takže nám ten déšť ani nevadil a spoň nám nebylo takové vedro! Odpoledne pršet přestalo, takže máme i krásné fotečky z botanické zahrady:-)
Je pravda, že nejdřív jsme se domluvili na svatbě už v roce 2002, ale když jsme odcházeli z radnice, kde jsme se byli zeptat co a jak, tak manžela přepadla panika a svatbu jsme raději pro klid duše o rok odložili. Takže vloni v červnu manžel dokončil vysokou školu a v červenci si mě vzal:-)
Takže všechny, které svatbu chystáte, krásně si to užijte a hlavně si nenechte ničím zkazit váš svatební den, ten už vám nikdo nevrátí. Jo a taky jedna dobrá rada, loučení se svobodou je lepší udělat s předstihem a ne až ten večer před svatbou:-)
Všechny vás zdraví Kristy a Knedlíček (17+2)

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 19.02.04 12:53

Ahoj berušky,

to je fakt k neuvěření, jak ten čas letí - v pondělí ráno jsem kňučela, že musím do práce a ejhle, on už je zase čtvrtek a za chvilku víkendíček víkendík - jak já ho potřebuju, ani nevíte :-)

Adelilnko: tak předně, žádný že sem nepatříš, jsi naše. Ke svatbě ti moc gratuluju. Myslím, že časově to zvládnete naprosto v pohodě - já jsem si loni 10.3. usmyslela, že si mě Jirka vezme, objednala jsem si svatbu na zámku a když to vypadalo, že se mě nechystá požádat o ruku na moje narozeniny (jak jsem mylně předpokládala), tak jsem mu to taktně naznačila (a nemohli bychom se přece jenom vzít už letos, třeba 14.6. ve 12:00?) no a stíhalo se to všechno v klidu - žádný nervy, lítání, shánění, nic takovýho. Dneska s tím vůbec není problém - jenom si zamluv co nejdřív šaty, nevěřila bys, kolik je vdavekchtivích ženských :-))))

Pepigabo: tak se na manžela vykašli, nestarej se o něj a vůbec k němu nechoď, ať vás s Hemžátkem nenakazí :-)))) Jsem hodná, co? Já bych to taky nedokázala.

Gábinko: holka v práci to bývá většinou nepříjemný než si zvyknou na novou situaci. Pak se to uklidní a vrátí do starých kolejí a pak stejně co nevidět odejdeš. Pokud se chceš po kratší době vracet, tak to chce hodně diplomacie, aby sis nikoho moc nerozházela (hlavně šéfa), ale jsi chytrá holka, ty to zvládneš.

Kákinko: tak jsem včera poprvé malovala obrázky na okno a dopadlo to zatím docela dobře. Jenom teda nechápu, jak je dostanu z tý hloupý fólie.

Budulínku: krásně jsi popsala kotrmelec Háďátka z UTZ - začala jsem se tady smát v kanceláři, až se kolegyně otočila :-) Jak to, že nemáš ještě ani kg ani cm navíc. Jak já ti závidím. Jsem ode dneška 20tt a mám navíc 5 kg a jsem z toho mírně řečeno na nervy. Ani si nepřipadám, že vypadám těhotně, ale prostě jenom tlustě (nejsem na to zvyklá, tak mě to ničí). Mám pocit, že jsem něco mezi klokanem a slonem, fakt moc příjemný :-)

Nafteto: u nás byl Valentýn takovej pohodovej, jako vždy - dostala jsem růžičku a pak se mi manžel doma hodně věnoval - začal celkovou masáží těla, hodně si teď dává záležet na bříšku a no prostě to bylo moc fajn :-)))

Zdravím i všechny ostatní a přeju pohodovej den

Sandrine + Jurášek 20tt

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 19.02.04 13:23

Jo a Fantagiro - bez bráchy bych se nevdávala taky, jenom když už bych měla termín a těšila se, tak bych se to snažila šoupnout spíš na dřívější datum než pozdější :-))))

Pa

Sandrine

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.04 18:07

Ahoj Sandrine,

s tím datem to u nás není tak jednoduchý ! Já jsem se chtěla vdávat na jaře nebo v létě. Nejdřív to vyšlo létě a pak z toho sešlo kvůli bráchovi :-))) ( Jinak mu to nemám vůbec za zlé, ale měla jsem chut ho uškrtit ) . A víš co mi ten sprosťák ještě řekl ??? " Přece nejsi ségra tak blbá, že by jsi se vdala beze mě " !!!! A to je mu prosím jen 20 a půl !! :-))) To je chytrák, co ? No a na dřívější datum to nechceme pohnout ani jeden, protože šaty které chci jsou už dávno zamluvené a nechci dělat kompromisy :-)) A hlavně nechci nic lámat přes koleno. ten rok uteče jak voda a brzo tu svatbu budeme v klidu zařizovat :-)))

Moc se na to těším !!!

POzdravuj ode mě bříško !! :-)))

Páááá Fantagiro - Kačka ( jsem nepřihlášená, protože jsem u miláčka na PC a nějak jsem si to neuvědomila :-))) )

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 19.02.04 19:33

Ahojky holky,
tak předně chci poděkovat všem, které mi dneska držely prstíky:) Srdíčko buší jak o závod, tak jsem moc šťastná:) Hned jsem dostala papír na prvotrimestrální UTZ do Motola, zítra se objednávám, 12.3. jdu do poradny (po tom Motole by to mělo vyjít) a dostanu těhu knížku. Ale v práci to už říci mohu. Taky jsem dostala fotečku a Tuleňátko je tam už konečně pořádně vidět:) Podle pí dr zatím vše naprosto OK, jen nám přidala ještě nějaké tabletky. A prý vypadá podle velikosti o 2 nebo 3 dny starší:) Na utz bylo taky datum 3.10.04, z čehoš jsem vydedukovala, že mi posunula zatím termín porodu. Tak doufám, že nebudu rodit místo narozenin:)))
Tak se zatím mějte báječně a doufám, že už u vás brzy budu i přes den.
Gabča a Tuleňátko 8+1tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.04 09:52

Ahoj holky,
teda dneska se ne a ne dostat na cht, asi mi o tu blbne.

GABINKA: No vidi, ze je vsechno v poradku. To jsem rada. A uz se na tebe tesim na chatu…

Tak jo holky, ja to budu jeste v prubehu dne zkouset, ale nevim nevim. Za hodinu jde muzik na tu urologii, tak mu drzte pesti, aby to mel vsechno v poradku.

Tak se mejte a vsem preju krasny vikendik. My jdeme zitra na papu do restaurace :)))

Maxi - ted jsem si vsimla ze jsem neprihlasena…

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.04 10:51

Ahojky péestéčky,

Tak se po delší odmlce hlásím. Už je nám dobře a tak děkujeme všem co nám přáli, aby nám bylo líp, protože to patrně pomohlo? :-)

Děkuju šéfce za deníček, měla jsem sice vymyšlený suprový téma (teda vymyslel ho muž), ale takhle mi aspoň zbude na příště a líp ho promyslím?:-) Ale koukám, že svatby se taky pěkně rozjely. Nějak mě to natěšilo na tu naši svatbu příští rok, jak to tak vypadá, tak ji budeme mít chvilku po šéfce, takže to tu pak bude takovej svatební boom… :-)

Co je u nás nového? Spousta věcí. Na Valentýna jsem dostala od muže Valentýnku (byla schovaná ve spinkacím košíku, takže jsem ji našla až 15. ráno. Byla úplně sladká. Na první straně je napsáno: ?Uvnitř najdeš pět důvodů, proč chci dát toto Valentýnské přání právě tobě?? No a když ho otevřete, tak je vevnitř napsáno: ?Miluju tě, miluju tě, miluju tě, miluju tě, miluju tě.? A pak tam bylo od mého muže dopsáno: ?A tátu taky! Rokytňátko?. Takže naše dítě usoudilo, že když je takovejhle romantickej okamžik, tak se do toho musí taky nějak zapojit a udělalo to tím nejlepším způsobem na světě, totiž začalo kopat!!!! :-)))) Konečně mi dalo tu šanci zažít, jaké to je, když se vám v bříšku vrtí človíček a vy to opravdu CÍTÍTE? :D Je to jeden z nejkrásnějších pocitů na světě a najednou vám ta představa, že tu za chvilku s váma bude miminko přijde daleko reálnější? Moc se těším, až tu všechny postupně vypíšeme jaké to je. A těšte se, holky, protože je to absolutní paráda!!!

V neděli jsme byli na návštěvě u synovce Kryštůfka, co se narodil 13. 1. 2004. (Pro ty, kdo ještě nezaznamenali, šoupla jsem fotečku do alba, takže se můžete pokochat krásným malinkatým miminkem). Moje budoucí švagrová je docela zvláštní osoba. Je strašně milá, ale hrozně moc úzkostlivá a opatrná, takže jsem předpokládala, že mi povolí miminko pozorovat tak maximálně v postýlce, a ještě na něj nebudu moct ani sáhnout. Ale teď se jí tady přede všema omlouvám, protože moje prognózy se absolutně nenaplnily. Švagruše (patrně uvedená do reality příchodem druhého děcka :-)) byla absolutně kouzelná a sladká a vyvinulo se to v báječný večer. Kryštůfka jsem pořádně pomuchlovala. Můj muž jen pořád opakoval jak je maličkej. Mně vlastně přišel taky úplně malinkatej. Ale zas jsem se uklidnila, že ty prťavoučký oblečky co mám doma připravený se opravdu použijou. Poslední dobou jsem si totiž říkala (nemaje žádné srovnání), že tak malé mimčo se nám ani nemůže narodit? Naivka naivní, co? :-))

Úterý byl velkej den. Byli jsme objednaní do Motola na UTZ. Teda když jsem tam šla, tak mi nějak nedošlo, že vlastně jdeme na ten velkej UTZ ve 20.tt, ale bylo to tak. Jediný, co na tom bylo nepříjemný, jsou čekací doby v Motole, fakt moc nechápu, proč vás objednají na nějakou hodinu, když to stejně vždycky v reálu znamená, že tam minimálně dvě hodiny čekáte. Ale stejně si nedovolíte tam nebýt v tu určenou hodinu. Zdeněk byl samozřejmě se mnou, takový exkluzivní kino by si nenechal ujít ani náhodou. :-) Bylo to absolutně parádní. Paní doktorka nám Véčko promítala asi deset minut a to se parádně ukazovalo, jakej je to už kus človíčka. Bylo to skvěle vidět. Ale hlavně má všechny orgány a údy co má mít, takže jsme si pořádně oddechli, teda můj muž tvrdil, že nechápe, jak mě to může překvapovat, že on vždycky věděl, že Rokytňátko je a bude v pořádku. Jenže kecá!!! Protože když paní doktorka nemohla správně rozluštit srdíčko (přece jenom zhoršený výhled přes špeky?) a docela dlouho jenom mlčela, mračila se a brejlila do toho monitoru, tak byl taky nervózní a ne, že ne. Takže nás poslali ještě na speciál echo srdíčka a v důsledku jsem ráda, že paní doktorka měla ten zhoršenej výhled, protože díky tomu mám o jeden zážitek navíc ? echo srdíčka. Holčiny, to je paráda, že bych snad za to i platila, i když naše zdravotnictví mi ten úžasnej zážitek zprostředkovalo zadarmo. :-) Mají tam asi Dolby Surround nebo já nevím co to je. :-) Ale každopádně pěkně nahlas slyšíte jak srdíčko bije a jak tam šplouchá krev, která tam běhá. Zní to jako hodně, ale opravdu hodně rychlý stádo koní a je to nádherný. Nakonec jsme dostali do průkazky razítko, že máme všechny cévy, síně a komory v pořádku.

Odpoledne jsem se ještě stavovala ve škole vyřešit nějaké věci a večer jsme šli s mužem na véču, oslavit, že Véčko je v pohodě a teď už nám jenom poroste. Tou dobou bylo dítě patrně děsně rozezlený, že jsme ho tak dlouho očumovali a čutalo jak blázen? :-)

Ovšem středa byla šílená. Véčko si patrně řeklo, že jeho mamča se nikde takhle toulat nebude ? celej den v Praze, jako byla včera, no kam bysme došli? - a dostavila se migréna jak prase. Se vším všudy včetně zvracení a spol. Mívala jsem je teda i před těhotenstvím, ale rozhodně ne tak často a rozhodně ne v takový síle. Vypozorovali jsme se Zdeňkem, že se mi to stává, když jsem pod zátěží (termín mého muže). Tak jsem se rozhodla, že jestli to paní doktorka dneska odpoledne, kdy jdeme do poradny, schválí, tak už zůstanu doma a do práce se nevrátím. Snad se tu neukoušu (zvlášť když mám vás ? to je veliká vzpruha a jsem moc šťastná, že jsme se takhle našly) a rozhodně je to lepší než zažívat to, co bylo ve středu?

Jo a včera jsme koupil Véčku sedačku do auta, je to přesně ta, co jsem chtěla a díky tomu, že jsme si vybrali potah z loňské kolekce, tak byla ještě o 1300,– levnější. Tak mám radost a pořád se na ní koukám a představuju si, jak v ní sedí naše štěstíčko? :-)

Tak to jsou ode mě zprávičky, omlouvám se za dlouhý komentář, teď už bud psát častěji a kratší. A taky ještě musím zareagovat na všechny vaše příspěvky, ale to až zase jindy, aby tu nebylo přemissorkováno?.:-)

Peta a Véčko (čutací) 22tt

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 20.02.04 17:24

Ahoja holky,
tak jsme se prave vratili ze zahradniho centra. Muzik byl otraveny, jelikoz ho to vubec nebavi, takze jsem si to moc neuzila, ale jedu tam pristi tyden sama, tak to tam zkouknu poradne!!!
Jinak muzik na urologii uspel, teda co e tyce moci a UTZ. Takze uz byl taky na UTZ:) Prostatu ma vporadku a dokonce ani nepotestoval, kdyz si mel sundat kalhoty. Prej se ani nenadal a bylo to. Takze i tam dole ma pry vsechno okay. Taky dostal plastovou zkumavku na spermijky a musi pet dni abstinovat pred tim nez jim je tam odevzda. Takze tam pry pujde v pondeli.Tak uvidime. Ja doufam, ze to bude mit v pohode a problem byl jen ve mne. JInak mu taky chtel pan doktor kontrolovat ledviny, coz je docela neprijemne cevkovani. Na to muj muzik, ze napred udelame ten spermiogram a uvidi se:)))

MISSORKA: Teda ten clanek jsem precetla jednim dechem. To muselo byt tak dojemne. Ja bych se tam urcite rozbrecela stestim:)))) Tak at te Rokytnatko tolik nezlobi a je ti lip. A hlavne odpocivej, ikdyz mne se to rika. Ja jsem hopsala hned druhej den po operaci a pak mi z toho bylo taky vselijak.

Tak holky ja jdu zaset ty bylinky. Je ja se tak tesim az zacnou rust a vykoukavat z hliny.

Uzijte si vikendik a ahooooj

Maxi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.04 13:42

BOLERO

Ahojky holky
tak jsem se od středy poprvé konečně trošku probrala a dostala se k počítači.

Jsem mrtvá.
Na minimálně 2 dny jsem úplně umřela.

Ve středu jsem šla z práce domů dřív, protože jsem měla horečku a bylo mi blbě.
Zavolala jsem svojí gynekoložce a ta mi řekla ať si vezmu parelen a jdu domů. Ve čtvrtek jsem k ní byla objednaná na kontrolu, tak mi slíbila, že mi napíše neschopenku.
V noci jsem dostala ukrutnou rýmu, která se mě drží i teď. Prskám, smrkám, kýchám a strašně mi teče z očí. Ani na PC nemůžu moc koukat, dávám si u toho přestávky.

Takže jsem za ní ve čtvrtek zašla. Vzala mi krev, vystavila mi těhu průkazku a napsala tam termín porodu 21.9.2004.

Nelíbilo se jí, že jsem zhubla 3 kila, tak mě napsala dalčí kontrolu až za 14 dní. To si doma pěkně odpočinu a ukoušu se u toho.

Taky jsme se domluvily, že při další návštěvě mě objedná na nějaký větší UTZ a z důvodů rodinné anamnézy potom pojedu i do Českých Budějovic na plodovku. Máme v rodině Dawnův syndrom a manželova sestra je v ústavu po dětské mozkové obrně a narodila se z roštěpem patra.

Jsem s tím už tak nějak smířená a už jsme s manželem probírali, že kdyby tam nějaký náznak postižení byl, těhotenství ukončíme, protože tý bolesti s postiženou manželovou sestrou už bylo v rodině dost.

Zatím mě to nijak zvlášť nebere, pořád si neuvědomuju, že těhotná vůbec jsem - až na to hrozný nechutenství - snažím se zatím k mimískovi moc nepřilnout, aby to potom pro mě v případě špatných výsledků nebylo tak zlý. I když....... namouvat si můžu cokoliv, to miminko už je mou součástí a jeho ztrátu bych asi hodně těžko nesla.

Takže k mýmu hnusnýmu zdravotnímu stavu mě trápí ještě tenhle problém.

No nic, moc pozitivně jsem vás nenaladila......, ale já sama se v pozitivních myšlenkách taky netopím.

Omlouvám se, že nereaguju na vaše komentáře, ale už se zase vidím zpátky v posteli.

Pokud mi zítra nepoteče tolik z těch blbejch očí, zkusím napsat něco pozitivnějšího.

Mějte se všechny moc hezky, těhulky užívejte v rámci možností těhulkovství, snažilky ať se intenzivně tulí a předsnažilky ať si taky báječně užijou tento víkend.

Tak jdu zase umřít do postele :-))))))))))))
Markéta + Dáreček 9+6 tt

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 21.02.04 18:33

Ahojky holky,
tak jsem dneska byla v práci a byla to chyba. Zas mi byla hrozná zima a mrzly mi ruce, takže jsem to zapíchla a jela zas domů. No, a moje klika. Dneska mi napsal domů šéf mail, kde chce, abych předala svou kancelář vedoucímu pobočky, protože moje nepřítomnost brzdí provoz firmy. Navíc mi napsal výstrahu, že mě chce vyhodit. No co jsem mohla dělat? Nic, jen jsem mu napsala, že jsem od včera na rizikovém těhotenství. A že všechno předám, ale že chci najednou a ne každou věc zvlášť, protože já se pak vystavuju riziku, že tam kluci něco vyvedou a já to odnesu. Takže to vypadá, že se mu na nějakou pomoc při zaučování nové účetní můžu klidně vyprdnout. Tak jsem zvědavá, co mi napíše. No, od pondělka má dovolenou, chudák, myslel si, že mě nasere a nakonec ho naseru já:) Jen se musím podívat, jestli tady na něj mám tu špínu, co jsem měla a jestli bude chtít boj, bude ho mít…
Jinak Markétko, určitě dopadne vše v pořádku. A musím se svěřit i já. Absolutně jsem na to zapomněla, až jedné noci mě to vzbudilo. Já svého biologického otce neznám, ale vím od mamky, že má celkem i se mnou tři děti, já jsem prostřední a to nejmladší je postižené. Bohužel, vůbec nevím, co mu je a jak je postižené. A mám strach. Kontakt na ně ani nemáme, abychom zkusili zjistit, co tam bylo. A moc se bojím, že bych měla jít na plodovku:( Dr to zatím neví, mluvit s ní o tom budu, až mi bude vystavovat těhu průkazku, což je 12.3. A hned 15.3. jdu na velký UTZ do Motolské nemocnice, kde je prý velmi speciální UTZ a budou mi brát krev a budou už zjišťovat riziko postižení. Tak doufám, že to bude OK. A u tebe to bude určitě taky v pohodě:)
No nic, holky, mějte se zatím hezky a já jdu relaxovat své nervy na to, co mi napíše šéf.
Gabča a Tuleňátko 8+3tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 08:53

Ahojky při pondělku, holčiny,

Tak doufám, že jste si o víkendu parádně užily a měly jen ty nejpříjemnější a nejromantičtější zážitky apod.?

Já byla v pátek na kontrole v poradně a dopadlo to tak jak jsem předpokládala ? zůstávám už definitivně doma. Přece jenom bych si s tím tlakem nerada zahrávala a paní doktorka měla radost a říkala, že jsem se konečně umoudřila? :-) No, jo no, nedá se nic dělat. A ještě si v životě zaučím tolik, až mě to bude mrzet?:-)

V sobotu jsme jeli do Litoměřic navštívit mojí mamču a spol. Bylo to klasicky příjemný. Vždycky mě dostane jak je můj ?malej? brácha (je mu přes dvacet a měří 202 cm, ale je holt o sedm let mladší, takže už asi vždycky pro mě bude malej brácha, dokonce i až bude plešatej fotřík :-))) odvázanej z toho, že bude strejda. Na všechno se vyptává, posílá pusinku bříšku a když jsem jednou posílala příbuzenstvu zprávy z UTZ a jeho vynechala (měla jsem pocit, že by ho to nezajímalo), byl fakt naštvanej, že jsme jako strejdu neinformovali. :-))

Mamča byla sladká jako vždycky, starostlivka starostlivá. Jedinou stinnou stránkou té soboty byla přítomnost mého švagra. Holky, já se s tím snad nevyrovnám jakýho tupce si vzala moje sestra :-(. Pořád jsem si hýčkala naději, že to pochopí a rozejdou se, ale vloni v létě mi udělali čáru přes rozpočet a vzali se. Takže máme v příbuzenstvu Američana a poslední dobou ho snáším ještě hůř než obvykle. Teda před ségrou to samozřejmě nedávám najevo, mně by taky bylo líto, kdyby někdo kritizoval mého muže, ale vždycky když odtamtud odjedeme, čeká Zdeňka zajímavý večer ? musí poslouchat jak je švagr příšernej? Má to se mnou chudák někdy těžký… :-)

Neděle byla klasická lenošivka, akorát se natírala komoda u Véčka v pokoji (jde to docela pomalu, protože to musí schnout a tak), ale vypadá to úžasně, už se moc těším, až bude celá žluťoučká a nejvíc se těším, až do ní konečně narovnám mimísovský věcičky, začínáme jich mít požehnaně? Dokonce jsme v pátek na velkým nákupu koupili první balík plen? :-)

Jo, a taky jsme byli v neděli na procházce v Brandýse, bylo to moc příjemný, muž tam chodil na gympl, tak ukazoval, kde běhali s tělocvikem v parku a kde s kamarádem Želvou odpalovali rachejtle (chemici experimentátoři). Potkávali jsme spoustu maminek s kočárkama a bylo docela fajn si představit, že tam jednou budu takhle jezdit?

Moc myslím na BOLERO, ať se tělíčko brzy umoudří a je jí líp. A vůbec na vás všechny, ať se vydaří to co je zrovna aktuální.
A jelikož mám z vás nejvíc času (jako oficiální lemra na rozikovým těhotenství) tak se hlásím k organizaci SRAZU. Koukala jsem, že první týden v březnu se zatím neujal. No, já bych měla jednu připomínku, už jsem to určitě psala ? srazík by měl být víkendový ? nejlépe sobotní ? aby mohly dorazit v pohodě i přespolňačky. Osobně bych to viděla na konec března ? je to dostatečně daleko, aby si ten, kdo chce udělal čas ? a taky POZOR ? bude se slavit PEPIGABINA genetika (protože jiný než dobrý výsledky prostě nejsou možný!!!) Vaše návrhy zmonitoruju a pak z toho vyplivnu nějakej termín! Těším se už teď!

Krásný týden, holky a opatrujte se.
Peta a Véčko (23tt)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.02.04 08:53

Ahojky kočičky,

Tak jsem vyřízená, po náročným víkendíku, při kterém mě ještě totál zmohlo nějaký hrozný nachlazení, tak tady sedím v práci, smrkám, kašlu a nejsem schopná ničeho :o(

V sobotu jsme byli na mysliveckým plese, byl naprosto dokonalej, skvěle jsme si postančili (samej valčík a polka :o)), přišli jsme domů asi ve 3 ráno a byli jsme úplně hotoví :o) V neděli jsme odpočívali, uklízeli, já vařila jak závodní jídelna a pak jsem odpadla :o)

Missorko: Gratuluji k prvním pohybům, musí to být úplně úžasný :o)

Bolero: Beruško, netrap se, určitě všechno dobře dopadne a Ty si budeš užívat krásného a bezproblémového těhulkovství :o)

Gábinko: Neboj se nic, všechno bude v pořádku, mimísek bude určitě v pořádku :o) Doufám, že i se šéfizónem Ti to dobře dopadne, pokud ne, je dobře, že máš v záloze nějaký ty nekalý info na něj, když si bude vyskakovat, určitě Ti to pomůže. ALe snad to dopadne dobře a nebudeš muset řešit žádný zbytečný problémy.

Maxíku: No vidíš, s mužíkem jste v pořádku, ještě aby dopadl dobře ten spermiogram a můžete se vrhnout na další snaženíčko. Moc Vám přeji, aby to vyšlo :o)

Fantagiro: jak je, šéfová? :o) Svatbička příští rok bude určitě taky super, budeš jí mít o to víc naplánovanou a všechno zajištěný … určitě bude krásná :o)

Miláček je kouzelnej, na plese jsme potkali dost známých, které jsme dlouho neviděli a všem se nadšeně chlubil, že se příští rok budeme brát :o) Tak mám radost, že se těší :o) Taky stáhnul z netu nějakej prográmek (myslím že Home architekt - novou verzi) a nakreslil nám v PC náš novej bytík, abych prý mohla všechno detailně naplánovat :o)

Mějte všechny krásnej začátek nového týdne, ať se nesetkáte z žádným blbcem, který by vám mohl znepříjemnit den.

Zatím pa

Šarlotka

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.02.04 08:57

AHojky Missorko,

konec března je ideální :o) Na srazík už se moc těším :o)

Pa Š.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 09:39

Ahoj,

Ja mela opet skvely vikend. Byli sme lyzovat s kamaradmi. 2 dni nam svitilo slunce a pak prselo ale bylo ?5stup. Takze to na nas krasne zamrzalo. Ale snih byl supr. Jezdili sme na neupravovaanych sjezdovkach. Same bubny a byla ot fakt makacka. Mimisovi se to zjevne nelibilo, protoze s toho nadskakovani se mi delalo spatne. Udelala jsem par oblouku a musela jsem zastavit nadychnut se (fucela jsem jak lokotka) a prodychat ble. A asi sem si uhnala rymu. Jsem nejaka fufnava a furt kejcham. Ale teplotu nemam. Tak nevim co s tim.

Fantagiro: Chtela by jsemn taky jeste svadbu (s tim istym) jen proto abych si mohla navleknout svatebni saty. Ted bych si vzala jine :o). Ne ze by se mi nelibili…

Missorka: no konecne si dostala rozum :). Muzes cist knizky :o), to je muj plan protoze pres rok se k tomu moc nedostanu, jenom kdyz lezim v nemocnici.

Bolero: uvids ze vse bude v poradku. Jen se pekne vylec a pak ti bude lip i na dusi :). Drzim palecky

Maxi: ja jsem taky doufala ze problem je jenom ve mne. My holky ty vysetrovaci procedury snasime lepe. :o))

danka

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 23.02.04 09:46

Ahoj holky,
i ja se hlasim, po trosku narocnejsim vikendiku. My jsme byli v sobotu na veci s kamaradama a nakonec jsme domu dorazili ve dve. Ikdyz jsme neposkakovali, tak jsem z toho byla v nedeli unavena jak hrom a taky mi nebylo nejlip. Jako bych mela odletet. Ale jsem dneska 14DC a bazal. teplotu mam 36,7. Tak nevim. Ikdyz nemuzu cekat, ze tento cyklus bude najednou predpisove pravidelny.

Jinak uz se snazime. Strach opadl, takze je to fajn. Zitra se muzeme snazit naposled, jelikoz od stredy ma muj muzik celibat. Kvuli tomu spermiogramu.

Jo holky a jeste jsem vcera delala super karbanatky se syrem…mnam ty byly dobre. Muzik si posmakoval taky.

SARLOTKA: Teda to jste si to ale uzivali. Ja teda moc polku nemusim, hned po prvnim kole jsem udychana a upocena:))))) Ale jinak plesy a jakekoliv tancovacky mam strasne rada.

GABINKA: Neboooj, vsechno bude v poradku, hlavne se nestresuj, ju? To neni pro mimi dobre a pro tebe take ne…

Tak holky ted musim vypit ten hnusnej caj…fuuuuuuuuuj. Jmenuje se CANCHALAGUA, od indianu…brrrrrrr

PAPAAAAAAAA MAXI

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 09:51

No nazdárek,

já jsem dostala rozum??? :-) Nevím, kdo lyžuje tak, až mimís protestuje!!! :-) A nějak si tě nedovedu představit, jak čteš knížky… :-)
Krásnej tejden.
 P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 11:07

proc? je pravda ze moc nectu, ale co se da delat, kdyz se delat nic neda??? :))
Ja si to jeste neuvedomuju :), ty mas aspon hezke brisko :)
A zacnu cist uz ted, nejak jsem nastydla ? misto wc byla latrina a venku ?15 brrrrr
 d.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 15:04

Ahoj holky,
tak teď jsem se vrátila ze „super tajné“ akce s policajtama, no ptákovina největší. Můj šéf mě nechal jet nejdál ze všech nejdál a dělat nejvíc, myslím si o tom svoje…Já navíc nachlazená úplně šíleně, tak jsem se tam dorazila. Zítra jdu k doktorovi a na neschopenku, jsem grogy, šéf bude mít radost, tak ať má. nebere ohled na mě nebudu ani já brát.
Dneska je to 14 dnů od genetiky, ti se neozvali a tak pevně doufám, že bude vše OK, vážně se dám na modlení.
Určitě se vám holky ozvu z domu a bude se mi stýskat.

Missorko: ty dávej na sebe pozoz a odpočívej, budu ti psát a budeme se utěšovat navzájem.

dancul: ty jsi teda šus, na lyže bych si teda netroufla, měla bych strach, že mě někdo sejme. Tak na sebe dávej pozor a nezapomeň číst.

Bolero: vyprdni se na šéfa, oni vážně všichni chlapi jako šéfové jsou picnutí…

Holky, tak pá, pá

Pepigaba+hemžát­ko20tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 15:07

Je mimvážně blbě, poznámečka pro Bolero patřila Gábince a jejímu prdlému šéfovi.
Pepigaba

Katcha
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 23.02.04 15:29

Ahoj PST!
Přidávám se k nachcípánkům, od pátku se mě drží protivná rýma, hlavu mám jak pátrací balon, nemůžu v noci spát (buď řve Míša nebo nemůžu dýchat). Navíc mě začalo bolet rameno, manžel mě uklidňuje, že to je po třicítce normální, že si zvyknu…

Pepigabo, Gábinko, na šéfy se z vysoka vy.....! Mě když před 2 lety šéf vysvětloval, jak je ten freon neškodný, s chloroformem dělat teda nebudu (jenom kolegyně hned vedle mne) tak jsem se taky nerozmýšlela a nastoupila hned na nemocenskou.
Missorko, však se doma neukoušeš, budeš chystat hnízdečko pro Véčko, oblečky a další blbinky (u Míši jsem zírala, kolik nezbytností je potřeba) a za pár týdnů bude hezky takže hurá ven!
Maxi, neměla jsi to vůbec jednoduché, hlavně, že jsi v pořádku, teď už určitě nebudete na mimčo dlouho čekat. Šarlotko, ty máš krásné starosti - kostýmek. Já jsem sotva na konci druhého měsíce a už mám nahoře 2 kila, brzy začnu vytahovat své „těhotenské kostýmky“…

Musím se rychle rozloučit, moje malá protivka už je vrhůru, spala málo, to zas bude odpoledne :-(
Mějte se co možná nejlíp!
Kakta a Klubíčko 8+3tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.04 15:37

Ahojky Katcho,

díky za povzbuzení, taky už jsem v pohodě. Já jsem takovej člověk, kterej musí všechno vědět dopředu jak to bude a tak, když to nemám naplánovaný, tak mě to děsí. No, a tím, že najednou přestanu pracovat se mi zbořil jeden plán, ale už nastoupil jinej, takže v pohodičce :-) A toho jara se už nemůžu dočkat!!!
Mrzí mě, že jste chcípáčci, brzo ty nemoci zažeňte, ať už si jdou i se zimou do háje…

Opatruj sebe, Krtečkovou a Klubíčko
P+V

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 23.02.04 19:14

Já musím oponovat, jsem taky oficiální lemra na rizikovým, takže taky můžu kdykoliv:) Moc se na vás těším:)
Gabča a Tuleňátko 8+5tt

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 23.02.04 19:21

Nebooooj, peču na něj jak na placatej kámen:) Já mu napsala v sobotu a on je přes týden na dovolené:) Se na ně můžem vůbec všechny vyprdnout…i ty…doma ti bude lépe:)
 Gabča

Vložit nový komentář