P.S.T.M. - 107 - ORIGINÁL

Snažení
  • Missorka
  • 17.08.06

Znáte to. Narodí se vám miminko a zdá se být dokonalé. Prstíky, řasy, vlásky, vůně... Všechno vám na něm připadá zázračné. A to je teprve začátek.

Roste a mění se v človíčka. Pomalu se učíte chápat, že máte doma svérázný originál, je zcela jisté, že ostatní děti určitě nedělají ty úžasné věci jako to vaše. Přijde vám jedinečné, neopakovatelné (a ono opravdu takové je). Chcete si zapamtovat každý okamžik, myslíte si, že některé věci nikdy nezpaomente, ale paměť je tak nespolehlivá společnice a je tolik věcí, které by stály za zapamatování, že nemáte jinou možnost, než nemilosrdně zapomínat a nádherné vzpomínky překrývat jinými.

Existuje perfektní způsob, jak si oživit vzpomínky na to, jaké bylo vaše dítě jako miminko. Pořiďte mu sourozence!!! :-)

Vrátíte se zpět, budete s nejmladším členem rodiny prožívat to neopakovatelné a jedinečné, ale zároveň vám to umožní se přenést zpátky a oprášit zasunuté pocity a vzpomínky na to, jaký byl starší sourozenec jako miminko. Stanete se nechutně sentimentálními, ale co, stojí to za to! :-)

Náš nejmladší člen rodiny oslavil nedávno rok. Přijde mi, že se narodila včera, když se budu hodně soustředit, vplave mi na mysl ten moment na porodním sále, když jsem ji viděla poprvé.
Stačí přivřít oči a moje tělo si dokáže vybavit houpání na balónu (pro nezasvěcené - první tři měsíce jsem na fitballu doslova žila) a skoro cítím, jak ten malý uzlíček ve vaku skoro nic nevážil, a přesto z něj tak bolely záda…

Znovu zažívám, jaké je to objevovat svět očima dítěte, vlastně jsem to od narození mých dětí ještě prožívat nepřestala, Vojta pořád objevuje a pořád mě baví, být u toho s ním. Znova žasnu nad tím, jak ty bývalé dvě buňky lezou, smějou se, výskají, dokážou bravurně rozházet cokoli srovnaného a přenádherně se přitulit.

Každý Valuščin pokrok, každá nová věc, kterou se naučí, mě vracejí ve vzpomínkách zpátky k tomu jaké to bylo s Vojtou.

A uvědomila jsem si jednu věc.
Mám dvě děti a nemiluju je stejně.
Každé miluju jinak a oba mi přijdou nejbáječnější na světě. Ačkoli jsou absolutně rozdílní.

Vojta je od malička pan opatrníček. Než dolezl na kraj gauče, pětkrát si rozmyslel, jestli náhodou nemůže spadnout nebo si jinak ublížit. Jeho sestra vleze jak motorová myška všude, bezhlavě se vrhá téměř kamkoli a něco jako pud sebezáchovy nezná vůbec. Amazonka křížená s Eliškou Junkovou. :-)

Valča ožužlá, co může. Jí tapety, hlínu z květináčů, moje vlasy, krém na ruce, žužlá vlhčené ubrousky. Její bratr naproti tomu nikdy nebyl příliš „orální“. :-) V roce si hrál se skleněnýma kamínkama s Ikey a já byla v klidu, protože je do pusy nikdy nedával. Dneska si s nima hrál zase a než mi došlo, že bych měla zasáhnout, tak si jich Valča do pusy nasyslila asi 5 a tiše odlézala do ústraní, protože věděla, že jak jí dostihnu, nemilosrdně jí je zabavím. Navíc si zkušenosti předávají - takže Vojta sice nikdy nic nežužlal, ale Val ho naučila strhávat a jíst tapety - mají to rozdělený - Val olupuje otapetované umakartové jádro zespodu a Vojta vykrývá to, kam nedosáhne. :-)

Vojta jako batole nebyl extra mazlík, to si vynahrazuje až teď. Valča - neskutečná! Sedíte na zemi, ona jen tak mimochodem leze kolem, zcela nenápadně se vám vydrápe na klín, přitulí se, a zas leze dál, jakoby se nechumelilo, zanechávajíc totál dojatého rodiče s velmi zamlženým rozhledem za sebou.

Přemýšlela jsem o tom, zda je budu milovat stejně. Miluju každého jinak, ale absolutně mě nenapadne koho víc. Oba mě strhávají svou jedinečností a tím, jací jsou.

Jen jedno je dost divné.
Leze kolem mě batole, za chvilku bude podzim, patrně snad poběží i třetí řada Superstar - a já nemám v bříšku žádné miminko. Je to poněkud nepatřičné. :-)
Neříkám, že chci další originál, co nejdřív. Ale poslední dobou pronáším věty typu: „No, ty první tři měsíce s Valčou nakonec nebyly tak strašný, dalo se to docela v pohodě zvládnout.“, což vzhledem k peklíčku, co nám Val připravila ve svém novorozeneckém období svědčí o absolutní ztrátě soudnosti a amnézii ohromného rozsahu. A vevnitř klíčí (pomalinku, ale jistě) touha poznat, jaký bude ten náš třetí ORIGINÁL! :-)

Nechápejte mě špatně - nechci tím říct, že jsem snažilka. Ale začínám se těšit. A to, že tenhle článek píšu před odletem na svatební cestu (bez dětí!) je shoda náhod… ;-)

Zdravím vaše originály a přeju krásný týden. :-)

Peta, Vojta (25m a kousek) a Valuška (1 rok a kousek)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Pezy
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 17.08.06 22:17

Missorko,
opravdu krásný a nádherný, hned jsem si zavzpomínala na svá těhu a probrala životem svých dětiček.
Také je miluji a každé jinak. Ale miluji je moc - je to největší štěstí na světě.
Přeji krásnou svatební cestu a uvidíš , že se Ti bude stýskat :-)
Peťa + David 5,5roku a Nikča 9měsíců

 
vvik
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 17.08.06 22:26

Nedá mi to, ale musím - tak ať se z dovolené vrátíve ve třech?

Věra

Hezky napsané…

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 17.08.06 22:39

Peťo,
ač vyloženě neslzím při každém deníčku,ted jsi mně dostala!!!
Jsme teď v období kdy toho dráčka miluju neskutečně a přitom mě dohání k nepříčetnosti svými náladami(režim zuby)a mamánkovstvím(ma­mííí,mamííí,ma­mííí-co je??-hihihi)Prostě si připadám totálně neschopná a téměř hysterická(byť se takhle neznám)Mimochodem má srdeční aritmie udeřila se silou,kdy lapám po dechu a modlím se ať proboha tluče!!!No nic,to jen popisuju ten zmatek v hlavě jak bych asi fungovala jako matka dvou dětí......nep­ředstavitelné!
Na druhou stranu je to taky možná tím že nemám žádný oddych v podobě hlídání-babi vozila naposledy když bylo Štěpulovi tak 5měsíců a jindy taky nehlídala.Asi mi to chybí a¨le už neumím být v klidu,a odtud asi taky jeho mamánkovství :-/
Každopádně děkuji za deníček,musím si setřídit myšlenky!
depkoidní Gabka

 
cifka
Kecalka 324 příspěvků 17.08.06 22:40

Anooo, miluji je oba a přesto každého jinak.
Tak pěkné těšení!

cífka

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 17.08.06 23:01

Peťo ty tvoje deníčky. Měla jsem drobnou depresi a teď tu sedím a usmívám se. Asi si budu muset všechny vytisknout. Jen tiše doufám že i k tomu třetímu originálu jednou s manželem dozrajeme. (no líbil by se mi i model 2+2, ale to je asi ekonomicky mírně nereálné)
Bludička

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 18.08.06 02:08

Missorka - teda moc hezky napsaný.. Mě Valča připadá hrozně v chování stejná jako Marťa, ten popis úplně na něj sedí.. Jinak mě taky poslední dobou nějak chytá představa dalšího miminka, ale zase rozum říká, až příští rok, až bude po opravě baráčku, aspoň částečné.. Co kdybych zase zvracela celé těhotenství, byla jsem zase nepoužitelná, což si nedovedu představit, jak to budu zvládat s tím naším Kulíškem.., ale jinak si říkám, že i kdybych měla zvracet, tak si to druhé těhotenství užiju!!! no a snad i to další :D:D:D Taky pořád sleduji, jak už to není žádný miminko, ale už je to maličká osobnost a každým dnem je chytrejší a mazanější. A s tím naším mozkem - tos vystihla dobře!!

Oluska a Martínek z červenčat 2005

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 18.08.06 07:00

chichi, myslim ze statut snazilky si moc neuzijes, sudim podla vasich schopnosti a vzajomnej lasky ;o) tak do toho :o)

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.08.06 07:32

Ahoj Missorko :-))) Užijte si krásnou svatební cestu a jsem fakt zvědavá a fandím vám!!!… ať ten třetí originál přivezete Valušce a Vojtovi domů :-)
sunn z Květníčku :-))

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 18.08.06 08:11

Chachá Missorko, fakt pěkný:-)).
Krásně si užijte svatební cestu a buďte tam šťastní! Ať pak můžeš při Superstar 3 při šverkání brambůrek hladit bříško:--). Tak jsem to alespoň dělala já:-))).
Moc si to užijte a v pořádku se vraťte!
Slanka*

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.08.06 08:16

Ahoj,

Tak se zas hlásím, zatím ne v plné zbroji:) Tak asi začnu tím, co se u nás za poslední dny:)

Středa. No, docela dost rušnej a dost blbej den. Klasicky ráno vstáváme, vezem manžu do práce, beru si auto, že pojedu k mamce. Mam ještě hodinu čas, tak se stavíme u McDonalda na snídani. Za 5minut vám to přinesu, nefungoval toaster. Čekám 10mins, když slečna přinese a že můžu jet. Ale něco zapomněla, tak zas dalších 5mins. Hurá. Frčíme k mamce do práce. Budou mě dělat barvu a stříhat. Detailně to popisovat nebudu, ale v 10mi paní sundala alobal, umyla hlavu a že mi má mamka osušit hlavu, pak mě prý ostříhá. Cože? V 11 mám být jinde, u psycholožky. Pofrčet mam navíc s kočárem a přestupovat. Tak prej, že by mě ostříhala jindy. To už je 10,25. Já na to, že jsem potřebovala sestřihnout, ať si můžu nechat udělat novou fotku na ten blbej pas, když už v tom jsem. Jenže mi řekli, že barva i stříhačka bude trvat 2hodiny, takže jsem si dovolila doktorku objednat. Vědět to, tak jdu jindy. Zkrátím to. V 10,45odjíždím z ulice Novodvorské (pro Prahy znalé), frčím busem směr Krč, abych přestoupila a jela na Budějovickou. Zdá se mi to rychlejší a pro mě lehčí než se tahat do metra a nosit kočár. V Krči čekam na bus, jenže autobusák mě z busu jednoduše vyhodil, že už tam 2kočáry jsou, přitom jsem se tam krásně vešla. Debil. Další bus za 5minut, už jen 5minut, co mam dorazit k dr. V buse 3kočáry, takže zas nic? Byla jsem hotová. Aspoň B spala. Busák mě viděl, fakt jsem vypadala dost zoufale, tak přišel, že si mam jít do zadního vozu. Tam jsem stála mezi dveřma, protože na místě, kam bych se vešla, seděl na hromadě krabic jakýs důchodce. Pohoda. Jenže na Kačerově vystupovalo spousta lidí a všichni zákonitě kolem mě, prootže tam se nedalo projít, spousta lidí mohla předníma dveřma, tam se mezi kočárama dalo v poho, bylo tam místo. Pán s krabicemi mi řekl, zda bych ho pustila a já v klidu a slušně, že bych ráda, ale za mnou chodí lidi a nemam se kam frcnout. No paní, to je divný, že vystupujou lidi, co? No to víte, nečekala bych, že lidi budou vystupovat v buse. Nakonec vylezl. Ještě 2 stanice a jsem tam. Popisovat vám, jak jsem půlhodiny lítala po Poliklinice Budějovická ani nebudu. Byla jsem hotová a odhodlaná, že už se na to vyprdnu. Napadlo mě ještě projít si dětskou polikliniku a buch, na dr jsem narazila. Bára už byla krásně vzhůru, řádila, že chce čůrat (takže po skoo 2měsících dostala plínu, protože jen zlolbila), ale jinak byla společenská.

Můžu vám říct, že když jsem doktorce vyprávěla, jak jsem vyrůstala a v čem žiju, sama jsem se začala smát. Bez legrace to vypadalo jako hloupej americkej film. Asi se ani moc nedivim, kde jsem teď. Paní doktorka řekla, že problémy mam v podstatě dva - to, co si nesu ze života svýho, co je ve mě od narození doplněno o mé dětství a dospívání, a pak to, v čem žiju teď (myšleno u tchánovců). Vezmeme-li v úvahu, že jedu s Bárou na jeden zátah 2roky (částečně dobrovolně, ale ta dobrovolnost je zas z mého pohledu vynucena okolnostma, takže otázka, jak dalece je to dobrovolné - ale nestěžuju si, jsou na tom mnozí hůř). Uvidíme. Za 2 týdny jdu znovu, doděláme psychotesty, s B jsem stihla jeden (typu Slyšíte někdy hlasy, které vás k něčemu nabádají?:))) a namalovala (haha) strom a razily jsme pryč. Příště bude Báru hlídat mamka, teď to nešlo, navíc jsem sázela na o, že B bude spát.

Z Budějovické jsem vyrazila na Kačerov (nakonec jsem to vzdala a jela metrem) a busem zpátky na Novodvorskou pro auto. Autobus se rozjíždí a nějaká „slepice“ kecající na telefonu a nedržící se mi padá do kočáru. Volam Pozor a snažim se jí zachytit, aby mi Báru nezalehla. Od jejích spolukecatelek se mi dostane vynadání, že určitěv nepadala schválně. No, nikomu jsem nenadávala. Myslím, že to byla celkem normální reakce. Nenecham si jí přece padnout do kočáru. Navíc popravdě řečeno, pokud někdo místo, aby se držel, tak telefonuje, kamarádky jí nezkoušejí ani zachytit a ona se při pádu tlemí jak pitomá, tak mi přijde, že jsem jí snad měla seřvat. Nemam na to ale nervy a čas. Po vystoupení z busu Báru vyčůrám, sednem do auta a razim směr domov. Domů dorazíme hotové. Musím se převléknout, namalovat a vyrazit do Berouna, nechat se vyfotit a zas zpátky, ještě za domov, do Hořovic. Beru si na úřadě čísílko a čekám, až si mě zavolají s žádostí o novou OP a o pas. OP jde rychle, čekám asi 5minut. Ovšem napasovém měly dámy asi siestu, protože za 25minut tam bylo jedno číslo a žádnej pohyb na dvou okýnkách. Nějaké dámy si tam šly stěžovat. Ups. Konečně se to hnulo a tak po 45minutách odcházím lehčí o 300 a o 2fotky. Sedáme do auta a jedem zpátky do Phy pro manžu do práce. V 18hodin se konečně vydáváme na cestu zpátky, domů. Doma jsme před 20hodinou. Manžovi jsem řekla, že ať si dělá, co chce, ale já jdu spát. Dost hustej den.

Následující ráno opět vstáváme. Večer jdu na gyndu, tak jsme se domluvily s Peťou (resp. jsem byla pozvána:))) Manža je v práci v 7, Peťa u dr, tak jsme zajely nejdřív do Globusu. Otvírali v 8, tak jsme poseděly v autě, pak šly čekat, až otevřou (ta rána, jak začali zvedat ty rolety, uplně jsem nadskočila). Trochu jsme to tam proběhly a pak šup za Peťou. Zaparkovala jsem na „svém“ fleku a šly jsme. A ten den byl opravdu luxusní. Peťa se o návštěvu umí skvěle postarat. Fakt má můj obdiv, že si nenechá pomoct:) Co V8m budu povídat, Valuška a Vojta jsou prostě úžasní. Valča mě překvapila, je fakt strašně rychlá a lítá jak drak:) A jak psala Peťa v deníčku, to bylo šup na klín, úsměv, přitulení a šup a byla zas jinde:) Taky jsem si po dlouhé době zapřebalovala a Valču pochovala, když byla už unavená a to vám bylo tak příjemné, že jsem zapomněla na starosti se zubama. Fakt jsem si jí užila! Taky se mi dostalo spousty pozornosti od Vojty. Šikovnej kluk a taky se se mnou pomazlil:) A Verunka, ta byla bombová! Čičinky měly úspěch - myslim, že s Bárou by daly kočkám zabrat, kdyby nevzaly roha:) Verunka je úžasně hodná a taková hezky tichá holčička a byla dobrá, jak už tam chodila spící. Myslim, že Kačce zabrala v autě, co?:) Dostaly jsme najíst. Postarali se hezky:))) Jen jsem Peťo nevzala ten tácek, co?

Cestou od Peti (mmch tou objížďkou jsem to zmákla v poho, jen jsem chytla závory na vlaku:))) Bára usnula, takže padnul můj úmysl stavit se v Ikea pro tunel na postel. Uvidim, jestli dnes? K manžovi jsme dorazily, naložily ho, já si vzpomněla, že jdu vůbec na gyndu a tak jsme razili do centra. Průjezd byl nezvykle rychlej, tak jsme si řekli, máme hodinu čas, tak jdem na kafe a pití. Za hodinku jsme vyrazili k dr. Z výtahu jsem šla s B rovnou na WC a pak na recepci. Omyl. Doktorku jsem minula o 5minut (viděl jí i manža u výtahu, ale nezabučel, protože ona hodně zhubla a nebyl si jistej, jestli to je ona - chápete? Odrodila mu dítě:))) Musla velmi nutně dřív pryč a na mém původním čísle mě nedostihli (protože eurotel mi nefunguje - volali mi 17×!), takže smolda a přeobjednali mě na dnešek odpol, protože pak je dr 3týdny mimo.

Takže jsem v Pze i dneska. Ráno se mi vstát tda nechtělo. S B pojedu k dr bez kočáru. Musim si ješětě zavolat na alergo, když už jsem tu a vyzvednout si recepty.

Popravdě se těším, jak se zítra vyspím:)))

Jinak foto dorazim, ale až asi o víkend.

Tak, a ted ještě před reakcema bych dodatečně ráda popřála Peťám k jejich svátku a Missorce se omluvila, včera jsem to totálně zapomněla. Sorry, to je šílená ostuda, když jsem tam byla!

No a konečně reakce:

Tess ještě jednou díky za nabídku a omlouvám se, že jsem nereagovala dřív, ale popravdě jsem ve středu večer na netu byla spíš jen, jestli nepadla ta Peťa…

Kačko slyšela jsem, že návštěva u vás byla fajn:) Užij si UTZ a dodej fotky, ju?:) Phlaď pupík. Mmch povídala Peťa, že máš pupíka ukázkovýho, prý jak z Betynky:)))

Gabule myslím, že spíš než cokoliv to buodu zuby. Brzy vám vyrostou a zas budeš mít klid. Mam s nima čerstvou zkušenost, lezou nám všechny pětky najednou a je to fakt hustý. Tak snad to bude brzy OK. Depky vyžeň, ale věř, že vim, jak se cítíš.

Missorko to je i k vám, ty zuby jsou hnus, ale brzy budou venku. A to lezou nejen Vojtovi, ale i Valče (mmch po dolních jedničkách nám šlo tehdy 5zubů najednou a Val na to vypadá). Snad to nic víc nebude. I tohle stačí, co?

Budulínku užijte si dovču! Jinak  je celkem zajímavé, co se ta dítka učí a jak co umí a zvládají:) Bára poslední dobou krom jiného dělá, že si venku utrhne trávu a čistí si uši:)))

Pepigabotak jak to dopadlo? Prý špatně? To snad ne!

Kačul tvůj pupík je úžasnej. Fakt krásnej. Kačce to holky moc sekne, ta je na těhu jak dělaná:) a fakt je naprosto pohodovej a klidnej člověk. Potřebovala bych aspoň kus tvý nátury:)

Uf, to jsem se rozepsala!

Peťo, mam dodat seznámek do deníčku? Asi ju, tak snad zítra…A bude někdo vydávat deníčky, když nebudeš?

Uf, tak jdu zkusit uspat dítě, jsme obě KO, tak ať mi to vyjde a neprudí pak na gyndě:)

Zatím páček a krásnej víkend!

Gabča a Bára

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 18.08.06 08:31

Ahoj Peti!

ja to mám tak, že pri tvojich denníčkoch často poslzím, aj keď si dobre spomínam minimálne na jeden, pri ktorom som sa od srdca nasmiala. Tento ale patrí do špeciálnej tretej kategórie - neslzím,  nerehickám sa - usmievam sa tu, navonok a rovnako sa usmieva aj niečo v mojom vnútri. Je to akoby človeka hrialo už len vedomie, že niečo bude :o)

Ten pocit si treba vychutnať ;-)

Baboo veďtyviešodkiaľ

 
Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 18.08.06 08:54

Missorka,

prave som tu krasu docitala.
Tiez tu len tak tichucko sedim a  nechavam sa unasat …  … a aj som sa hlboko zamyslela :-)
Ach, tie tvoje dennicky.  Ono to vzdy tak cloveka chyti za srdce …

ika

PS:  a krasnu svadobnu cestu prajem a do buducna dva jednovajecne originaly :-)

 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 18.08.06 09:30

a helemese! :-)
Missorko, diky za krasne poctenicko, tu tapeto-upratovaciu catu si viem zivo predstavit. :-)
Prajem vam na ten vas svadobny vylet stastnu cestu, vela romantiky a pozdravujte greckych bohov plodnosti! :-)

souris
ps. stastnu dovolenku bez rodicov prajem aj V+V

 
 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 18.08.06 09:32

Ha!! jak sme sa im tu pekne zoradili - plejada matyskovych sloveniek, normalny frontalny utok :-))) ...........sorry, uz mizim… :-)

s.

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 18.08.06 09:42

no pekne, pekne, hlavne ze u nas v dennicku som len jaaa!

:-D

B.

 
Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 18.08.06 09:45

ok, tak idem domov :-)

ika

 
makysek
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.08.06 09:48

Péťo,
přeju krásnou dovolenou. Užijte si to moc moc moc.

Makýš (meloucí z posledního) a Tygříci (každý originál prudící jinak)

 
Missorka  18.08.06 10:59

Tak my jsme zpět od dr. (byl tam zástup) - Vojta má Smectu a Lactobacillus a snad to bude v pohodě.  

Teď leží, kouká na krtka a je bez teploty, tak snad jsme to chytili včas.  

Zdravím slovenskou sekci i všechny ostatní - ALE ČTĚTE, PLS, POŘÁDNĚ, FAKT SI V BŘIŠE ZE SVATEBNÍ CESTY HODLÁM PŘIVÉZT TAK MAXIMÁLNĚ GYROS A ZAZIKY!!! :-)  

Peta

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 18.08.06 11:07

aj palacinky tam robia dobreee a velke!

:-D

B.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 11:27

Jak toooooo???? Jeste nedavno jste se Zdenkem nenapadne naznacovali, ze kdyz se zadari, tak se zadari … no to jsem zklamana:-((( Hormony jsi asi nevy:,–(ila, kdyz pises tak jiste, co?:-)))  

Tak hlavne at je Vojta rychle ok a muzete spokojene odjet do papa … a pozdravujte mi to taaaaaam:-))))  

Denicek jako vzdy nadhera … chci druhe dite, pomoooooc, kde je ten slibovany Cloney???:-)))  

U nas v denicku mas spoustu rad … vsechny na jedno brdo:-)))  

Sulda

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 18.08.06 11:32

tak si sa preklepla, nie? :o)))

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 11:34

Pockame si na vysledek svatebni cesty, no ne?:-)))

Jak se tobe dari holko zlata?

Sulda

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 18.08.06 11:42

Deníček jako vždy úžasnej.je tak dobrej,že jsem se zamyslela jestli bych to druhé miminko přece jen nechtěla:-))
 Binky

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 18.08.06 11:59

Peta, cau! Som sa pobavila pri vete Nechápejte mě špatně - nechci tím říct, že jsem snažilka.Hehe, sa smejem, pretoze mam pocit, ze vy tu snazilkovsku fazu preskakujete, proste ste hned tehotni ;o)))))
Tak idete do Grecka? Kam to? My s muzom Grecko milujeme ;o) Tak nech gyros chuti a poriadne si to uzite!!!!!!!
Pa! schamka a Danik

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 18.08.06 12:00

Ozaj, SZ si citala, hej? Sorry, ze tak neskoro.
 sch.

 
Missorka  18.08.06 12:01

A? :-)

 
Missorka  18.08.06 12:10

Beru tě za slovo, po dovolené se ozvu. :-)

Peta

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 18.08.06 12:21

sulanek zrovnicka na mna asi lezie chripka, navyse zaludocna, dufam ze nepres… cely vikend…
inac sa nestazujem

ja vobec neviem co sa tu deje, akurat som zachytila ze market je zas tehula :) gratulujem.

idem si lahnut je mi fakt zle

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 18.08.06 12:24

Peťo,  

jak to jen děláš, že vždycky napíšeš deníček, který se tak trefí do mé nálady? Díky moc za krásné počtení a úsměv, který deníček vyloudil jak na tváři, tak i někde tam uvnitř…:)  

Myslím na Vojtíška, aby byl co nejdřív fit, vám se Zdendou přeju krásnou dovču, bylo by fajn přivézt si třetí Missorčátko, ale já si tipuju, že si vás najde až bude ten domečeeeeek:))) Protože chce spát v kočárku pod jabloní a užívat si vůně posekané trávy a nadšeného výskotu dvou starších sourozenců do­vádějících v ba­zénu:)))  

Jo a ještě jednou dík moc za balíček, až se vrátíte z dovči, přijde jeden i k vám:) Pusu dětem a šťastnou cestu!!!!!!!:)  

Diny    

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 18.08.06 12:25

Nakukuju a bavím se :-)

Missorko, jak se bude jmenovat třetí V???? :-) Držím palec, aby se zadařilo, protože Superstár bez Missorčete v bříšku, to přeci nejde!!!!!!

Matiee od Profiček

 
Missorka  18.08.06 12:39

Vašík? Thea? Viktorka? Verunka? Vítek? :-)

Hele, ale dřív jsi na řadě ty… :-)

Peta

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.08.06 13:06

Tak ještě jednou já - dorazila mi sms od Bolera, mam to vzkázat (je bez PC, snad příští týden):

Na 95% dle UTZ mimoděložní těhotenství v pravém vaječníku. Dle krvé ale nízké HCG a vysoká sliznice v děloze. Je tu také možnost jednoho těhotenství v děloze a druhého mimo. KO v pondělí, pokud se potvrdí mimo, tak laparoskopie. Ozvu se v pondělí po KO.

Včera jsem s Market mluvila, to dostala průkazku s tím, že dneska UTZ a dneska tohle. Je celkem KO, o víkend to chtěli oznámit rodičům. Jede na víkend na chatu.

Market, moc na tebe myslím a držím palce, aby to bylo těch 5%.Musí!

Jinak jsem byla s B bez kočáru sockou v Ikea, koupila jsem jí tam ten tunel, co maj v akci do dneška:))) a Báře jejich Ikea malou tašku a je z ní hotovka:) Odpolko teda jen ta gynda.

Tak zatím

G

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 18.08.06 13:11

Teda…Markét, moc na tebe myslím…je mi to tak líto:((( Budu držet palce, aby se to nepotvrdilo…kéž by…

Diny

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 13:12

Thea? To preci neni V-cko:-)))) Zbytek jmen nadherny!!!:-))) Na V je jeste Viola, Vanda, Vlasta, Viktor, Vlastik … no vyber veliky, tak proc utikat k T?:-)))

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 13:17

Ojojoj, to jsou ale smutne zpravy:-( Market, drzime palecky a myslime na tebe, nadeje umira posledni … stale tady 5% zbyva!!!!

Sulanek a Nika

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 13:19

No prave ze te vidim po dlouhe dobe, hodne dlouhe a fakt rada!

Koukam, ze jsi byla na rande asi s Vojtikem od PEti, ze vas napadla stejna potvora:-( Tak rychle uzdraveni!!!

A co skola? Uz nebylo dlouho zadne tve povodene umelecke dilko v galerce, neco by to chtelo hodit, co ty na to? No nemusis hned, az dos…:-)

Pa

Sulanek

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 18.08.06 13:24

Market,  

ježiš takové smutné zprávy :-( Každopádně držíme obr palce aby to vyšlo na těch 5%…naděje umírá poslední. Moc na vás myslíme a posíláme pusu.  

Tess a Matýsek

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 18.08.06 13:29

Ahojky,  

tak já ještě čučím do starého deníčku a divím se, že je tam totalní mrtvo :D Peťo, deníček nemá opět chybu a už se těším až zase budeme plánovat druhé mimčo. Klidně bych už zase těhotněla, ale pokud vyjde nějaké to bydlení tak na jaře budu snažilka ;-)
Jinak se těším, že taky ty tvoje zlatíčka uvidím někdy v reálu, abych měla živý obraz :D  

No a já musím jít pomalu a jistě balit, protože až dorazí manža z práce tak frčíme zase na Moravu a budeme tam zase týden…teda pokud nebude vyloženě hnusně. To bych snad i ujela a riskla solo jizdu autem. Teď jsem začala zase docela řídit, tak už bych neměla takové bobky. Dneska pojedu taky, tak radši nejezdětě po D1 :D:D  

TAkže si beru omluvenku a mějte se krásně.  

Papa Tess a Matýsek (už 15m)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.08.06 13:33

Terko užijte si to! A ty to ježdění taky. Je fajn se vyjezdit, nevíš, kdy se to bude hodit, takže odhoď bobky, nech je na Matýskovi, ten na ně má nárok:) a uč se:) Ale pro jistotu po D1 nejedem:) Stejně jezdíme po D5. Ale kdyby náhodou něco udělalo vedle tebe Bzuuuum, tak to jsme my:)))) Ne, fakt, vyjezdi se, pak už jen Praha a máš vyhráno:)

G

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 18.08.06 14:53

Zkusím to stihnout, ale jak už tu padlo, ty vždycky přeskočíš tu snažící fázi a rovnou si drze otěhotníš, tak ti nevím… Hlasuju pro Viktorii a ještě dodám Valerii a Violu. Kluk může být třeba Viktor :-), ti to dovolím :-)))

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.08.06 15:13

Ahojte,

tak deníček skvělý jako vždy !! :-) To mazlení u Valušky je vážně skvělý !!! Ona je prostě pusinka. Ve středu tohle udělala i mně. Prostě přilezla po sedačce a přitulila se ke mně !!! :-))) Náááádhera, moje těhu hormony bouříí ! :-D :-D
A vážně jsem zvědavá, zda si z té svatebky něco nepřivezete ! :-))))))) Pže podzim, Vánoce a hlavně 3 řada Superstar a že by jí Peta neprožívala s miminem v bříšku ???? S TÍM SE NĚJAK NEHODLÁM SMÍŘIT. :-))))))))

PETO : tak hlavně, aby byl Vojtula ok !!!!!!! Posílám mu pusu !!!!!!!!!

BOLERO : holčičko, tak tohle znám. :-(( Moc na Tebe myslím !!!!! Kéž by se mimoděložní těhu nepotrvdilo !!!! Strašně moc držím palce !!!!!!

Mojí tchýni před chvilkou okradli v Globusu. Prý celou kabelku. :-(( Mám na ní pořádnýho vzteka !! Michal to tam musel jet zase vyřídit . Hlavně, že si jezdí frajerka v BMW a chodí oblíkaná v hadrech od ESCADY atd, pak se diví !!!! To fakt může jít napadnout jen jí, jít takhle oblečená nakupovat do Globusu. Ted zase bude fnukat , co tam všechno měla. Nezájem !!!

Jinak můj zlatý muž je dnes doma ( teda až do ted , co musel do toho Globusu ) a přidělal všechny poličky do koupelny během dopoledne, navrtal veliké zrcadlo a pověsil ho. Ještě ho čeká večer namontovat nové světlo v koupelně. :-)))))) Holky v diskuzi Profi snažilek si dělaly srandu, že mám doma právníka s vrtačkou ! :-))))

Tak se mějte krásně !

pa

Kačka a Píďa 26+1 tt

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 18.08.06 15:15

Matiee,  

druhá Valuška by jim na matrice asi neprošla:)))  

Diny

 
Missorka  18.08.06 15:17

A to udělal SÁM???

OMDLÍVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM… :-)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.08.06 15:21

Představ si !!! :-))))))))))

A ani mu u toho vrtání nepraskla žádná dlaždice !! :-D :-D :-D Ráno vstával už půl osmý s tím, že má děsně pracovní náladu ! :-)))))

tak jsem mu pak uvařila obídek - domácí česnečku a pak smažené vepřové řízečky s brambůrkama. :-))) Jsem myslela, že ho to navnadí i na to světlo, ale to prý zá:,–(ně bude dělat až večer. To víš… logika… Když si musí vyhodit pojistky, aby ho to nepraštilo a nebude si tam mít čím rozsvítit !!! :-)))))))))))))

k

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 15:29

Jelikoz je desne sikovny pravnik, tak pojistky nemuze vyhodit:-))) Kde se hledaji tak sikovni, pohledni a jeste inteligentni chlapi???? Poraaaaad, chci druhe dite!!!:-))))  

Hladime pupika na dalku, je desne sexy  

Sulda

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.08.06 15:47

SULDO,

no to měl nějaký záchvěv, protože tahle domácí pracovitost u něj vážně není běžná !!! :-))) takže nevím, zda bych Ti ho doporučila !! :-D :-D

Díky za pohlazení. :-))

Jo hele a i Peto, asi řádí nějaké virozy !!! Jsem ted zjistila, že mám taky teplotu !!! :-/ tak jako nevím, co to je. A zase na radu Michala. Sahnul mi na ruce a řekl, že mám určitě teplotu, že mám děsně horký ruce. Jsem mu řekla, že kecá, že mi nic není. :-)) No tak měl pravdu. fakt mám zvýšenou. :-)) Ale nic mě nebolí.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 15:59

Hmmm, tak nic, zase jsem bez idealu:-))))

Dulezite, ze ti jinak nic neni … mozna je ta teplota ze vzruseni, ze mas hotovou (teda temer) novou koupelnu … konecne … NEMOHU SE DOCKAT FOTEK!!!

Pa

Sulda

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.08.06 16:02

hihihih, nebooooj , on se nějakej najde !!! Přece tak krásná ženská jako ty nebude sama !!! :-)))

no ze vzrušení asi ne !! :-)) Ale ráno mě fest bolelo břicho, tak je to asi ještě od toho. ted mi vážně nic není. vezmu paralen a uvidím. :-)

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 18.08.06 16:14

Jo, vystehuji Marsany a pustim se do hledani … kruci starnu a to mne znervoznuje:-))))  

Pa a davej na sebe pozor kocko!  

Sulda, co to bali a pojede domu zase na kole (boze, ja mam blaznive napady)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 18.08.06 16:29

teda ty jsi sebevrah !! Do práce na kole :???? :o :o

tak cestuj opatrně !!! :-) A pusu Nice !

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama