Růzňata č.30 - Jak jsme byli na výletě

Rodičovství
  • andela
  • 01.08.06

Ahojte kamarádi a kamarádky, Jak už víte, byli jsme na výletě v Mostě, kde jsme se setkali s tetou Violet a Ikou, a já hlavně s kamarádem Matyáškem a Ondrou. Ale pěkně popořadě.

Ráno jsem se vzbudil, a jako vždy jsem dostal mlíčko a pak si hrál. Pak se šla maminka učesat a oblékat. Koukal jsem co se to děje a usoudil jsem že asi půjdem nakoupit, jako vždy. Pak maminka začla dávat moje věci a hračky do tašky - triko, tepláčky, mikinu, plínky, ubrousky … to je divné, říkám si … a ještě flašku na mlíčko, a čaj, a přesnídávku i se lžičkou? Hm, tak to asi někam pojedeme. Nejspíš k babičce nebo k prababičce.
Zanedlouho přijel táta z práce, mamka mě oblékla, a táta mě v sedačce odnesl do auta. Heč, a seděl jsem s ním ve předu a máma byla sama v zadu :-)). Pak ještě složili můj kočár do kufru, nandali tašky a jeli jsme. Protože nemám v autě co dělat, ven nevidím, musím jen ležet v sedačce, tak jsem zavřel oči a spal.

Když jsem oči otevřel, ještě jsme jeli.Ale jen chviličku.Zastavili jsme, a táta vyndal kočár, mě tam po:,–(ili a přikšírovali(nevíte proč to dělaj? Mě se to vůbec nelíbí.). Koukal jsem jak blázen kde to jsme. To vůbec teda neznám … no, ale aspoň si to řádně prohlédnu. A najednou na nás mávají nějaké dvě tety???? Hmmm, kdo to je? Ty neznám … maminka se s nima vítala, tak jsem usoudil že se znají a hned se vítal taky. Vedle mě v kočárku seděl kluk - Matyáš - a moc se mi líbil. Prohodili jsme pár slov, pak jsem ještě mrknul na kamaráda Ondru, a zas jsme jeli dál.

Všichni jsme si sedli na takovou zahrádku pod strom, rodiče a tety pili kafíčko, jedli dorty, a pořád o něčem mluvili a mluvili a taky se hodně smáli.tak jsem se začal hlásit, že si chci hrát. Chvíli si se mnou hrála mamka, pak táta, a pak teta ikaika - s tou byla děsná švanda :-)). Tatínek nás taky vyfotil. Ještě jednou jsme si pokecali s Matyášem, ale on šel pak s ondrou na procházku a já nemohl. :-( Ale počkejte, až se sejdem příště … naučím se taky běhat, a pak vám ukážu :-)). Dostal jsem mlíčko, ale moc mi nechutnalo - tedy, nechtěl jsem, protože jsem viděl ty dortíky a čekal jsem, že dostanu taky. Ale představte si, že se se mnou nepodělili. Dostal jsem pak vélkej kornout na zmrzlinu - no, byl dobrej, jen kdyby mi nespadl na zem.
Když všichni dopili a dojedli, zvedly se a šli jsme zas pryč. Prý že jedeme domů. Hm, a mě se to tak líbilo. Ještě jsem si prohlídl pár baráčků a aut a lidí, rozloučili jsme se s tetama a klukama, a jeli domů. To už jsem ale musel být vzadu u mamky, že prý na mě dopředu nedosáhne - ach jo. Zas jsem usnul a probudil jsem se až doma.

Škoda, že jsme byli na výletě jenom chvilku - já jezdím moc rád. Mamka mi říkala, že prý možná ještě pojedem, a že tam budete i vy ostatní. Ale že se všechno musí domluvit. Tak se všichni domluvte, já vás chci vidět všechny a pohrát si s váma. To víte, doma jen s mámou a tátou to není taková sranda .-)).

Mějte se mooc krásně a nezlobte. Váš Jaroušek

Peletonek:
Anďílek - Nicolka 2.1.2005, Lipník nad Beč. (Jana-23)
Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín,25
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno, 29
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, ( Dáša-30)
Gabka - Stázinka 9.11.2005, Praha, 31
helena77 - Nikolka 12.7. 1995;Natálka 10.2. 2005k, Třešť
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003, Žďár, (Ilča-29)
Iriss - Eriček 26.10.2001, Adámek 18.1.2005 Jihlava, 30
Jedule - Anežka 27.8.2005, Jičín (Jitka-30)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-29)
Jitulina - Terezka 23.9.2005, mimi TP 13.10.06, (24), České Meziříčí u HK
Maty01 - Jakub 15.6.2004, Terezka 23.3.2006, Brno (Martina-25)
Mamulinka - Eliška 14.10.2005, Třešť, (Péťa-24)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (26)
Oluska - Martínek 4.6.2005, Velká Šitboř, (Olča-1981)
Petula - Pavlík 31.5.2005, Žďár, 30
Ruza (Millik) - Jakub 13.6.2006, Plzeň, (1985)
Salecka - Vojtíšek 8.3.2005, Brno, (Míša, 30)
Valli - Martínek 22.6.2005,mimís TP 11.3.2007 Třebíč, (Eva-1982)
Violet - Matyáš 15.1.2005, Most, (Denisa-24)

Nezapomeňte se hlásit na Výlet do Jihlavy (nejspíš) cca. Na 2 noci, pravděpodobný termín konec září. Doufám že se sejdem :-)).

Andělka a Jája 6m3t

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 01.08.06 13:03

první!!

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 01.08.06 13:10

Valli - přesně tak, máme velký barák a ještě k tomu tři velká stavení a velká zahrada, je to prostě hospodářská usedlost, práce se vždy najde a jak opravíš jedno, tak musíš druhé a pořád dokola, no není to nové, takže opravovat a opravovat, taky se procházím po novém baráčku v duchu :D

andela - to víš, na západ se taky zapomnělo, ale mě to neva, přeci nemusí vyjmenovat všechno..

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 01.08.06 13:11

druhááááááá

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 01.08.06 13:14

Ahojte a já druhá…takže ke srazíku psala sem to do starýho pár z vás na to reagovalo,ale zbytek neví takže to zkopčím.

EMAMINKY..ČTĚTE POZORNĚ…POTŘEBUJI ZNÁT VÁŠ NÁZOR.

JAK JISTĚ VÍTE BYLO TU NADHOZENO SRAZ RŮZNATEK A TAK PŘICHÁZÍM S NÁVRHEM,ALE POTŘEBUJU ZNÁT VÁŠ NÁZOR A KOLIK BY NÁS BYLO.

Takže bylo by to ubytování pravděpodobně v Jihlavě ,jelikož se nám to s mamulinkou zdá,že to je vcelku dostupné pro všechny at ze středních Čech,východu Čech či Moravy.Další věc bylo by to ubytování do 200Kč bez jídla a skromnější s možností kuchynky,ale o to přece by nešlo děti doufáme zdarma,ale to se až budeme vědět počet lidí apod..budeme domlouvat volat zařizovat apod…předpokládáný termín po 20.září nebo 25.září na cca 2noci,aby sme z toho vůbec něco měli.Takže tot zatim vše a čekáme na vaše vyjádření.No řekněte nebylo by to fayn sejít se co v největším počtu???

K tomuto už se na srazík,zda dobře sem četla hlásí Ika,Jituška,ma­mulinka,snad Valli a Oluška, Anděla té se zároven omlouvám,že sem nenapísala severní čechy příště píšu jen čechy.No a co zbytek???
Anděla..jinak krásný deníček a hele ty mslíš,že by Jitule jela když sem ani nechodí já a ostatní,co známe jituli déle pochybujeme a prázdniny se mne teda moc nehodí a at bude jak bude počásko Jihlava asi není díra je tam kam jít.
No už nevím,co bych zatim písala tak mizim paaa Nikkol a chrnící Fili

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 01.08.06 13:16

treti !!! D

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 01.08.06 13:16

Juchůůůůů!Dru­háááááá!
tak mám svůj rekord.
Ještě ke srazíku-tak teda konec září,já si vzpomněla,že 9.9.se mi vdává kámoška a jsme zvaný na svatbu,tak to si nemůžu nechat ujít.Ale říkala jsem si,že bych jela jen na jednu noc,to víte, dvě děcka uspávat v cizím prostředí je celkem horor a dvě noci se mi nechce.Brala bych to od soboty dopolko do neděle odpoledne.A taky by to tam chtělo velkou společenskou místnost na nás drbny a kuchyňku s mikrovlnkou na příkrmy.Asi bych frčela autem,ale musela bych za IKOU a držet se jí jak klíště,já mimo Žďár neřídím.Honza mi vyhrožoval,že budu řídit ze Znojma,naštěstí mi zatuhl krk,tak jsem se nemohla otáčet,tudíž jako řidič nepoužitelná.

Ještě jsem vám nenapsala,jak jsme dopadli v poradně:
Vojta má v osmi měsících 75,5cm a 8,60kg.Dostal píchanec a dneska má teplotu,tak snad jen to očkování.
Bára má ve 3 letech: 103,5 cm a 15,5kg.Doktor ji pochválil,že umí barvy a počítat,tak jsem se dmula.Pak se díval do tabulek,kolik by teoreticky děti měly mít v dospělosti,tak Vojta 186 cm a víc a Bára 180cm,tam už je to přesnější,že je starší(nééééé­éééééééééé!!)

Za chvilku mi dorazí kámoška těhulka,bude u nás spát,tak se těším,jak zdrbnem.
Musím uklízet,opět chlív neskutečný.

Jitka, Bára(/3R),Voj­tík(8M)

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 01.08.06 13:17

Buééé,píšu pomalu,tak až pátá,ach jo!
Jitka

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 01.08.06 13:26

Kopíruju za Dášu taak se snažila smolila svůj komentář a nakonec by zapadl… byla by asik druhá kdyby,ale o pořadí nejde…

Ahoj holky,

ještě jsem vám zapomněla napsat, že máme za sebou první žihadlo. Vyrhla jsem ho rukou, manža mě zdrbal, že jsem měla vzít pinzetu - no kdyby viděl, jak Lukášek vyváděl a jak kopal nožičkou, taky by asi zvolil tu rychlejší cestu. Než bych tu pinzetu někde u našich našla, tak nevím. No a v noci řev - dittiaden ale naštěstí zabral a ráno si Lukášek na včeličku ani nevzpomněl. Jo, taky za mnou přišly na tu mojí „dovolenou“ kámošky s holkama a donesly mi těhotenský test. Prý jsem moc v klidu a oni že chtějí vědět teda jestli jo nebo ne, že já už si ho kupuju měsíc - no nic, další mimi zatím nebude.

taky mám konečně dočteno, ale mám v tom pořádný guláš. Ještě jsem četla, co jste stihly včera a dnes, tak to vezmu nějak jmenovitě. Omlouvám se, pokud na někoho zapomenu nebo to popletu :-)

Valli - s kojením je myslím úspěch to usínání a to noční taky odbouráš, neboj. Možná, kdyby to babi zkusila víc nocí za sebou, tak by Martínek možná úplně zapomněl, ale nevím, jak to zvládají. Hlavně ho netrestej, on to dělá z lásky, ne aby tě zlobit, aby to pak nebylo ještě horší. A nezkoušela jsi mu dát to prázdné prso, jako že už není?

Helo - Naty je teda šikulka :-)

Janina - vítám novou maminku, ale chtělo by to víc informací, ať máme o čem drbat :-)))

Andílek - tak konečně bazén, to je super!!! Jo, ještě něco jsem chtěla, ale zapomněla, tak snad si ještě vzpomenu .

Violet - dočteno, dočteno :-) Tak začínám s tím odpočinkem. Konečně jsem na netu - myslela jsem, že se kouknu i u tchýně, ale nebyl vůbec čas. A vy se bojíte sprchy? no mě včera manža volala do koupelny, ať se jdu na něco podívat - Lukášek si políval hlavu vodou z kelímku a měl z toho strašnou srandu. Sprchy se nebojí, u bazénu si ji dokonce vyžadoval :-) Neboj, Maty ji taky jednou vezme na milost :-)

Violet, Anděla, Ikaiko . super srazík a ještě lepší foto!!!!!!!!! A ty komentáře, co tu píšete, no fakt vám závidím !!!

Jituško - Vojta je šikulka, chudák Barča, ta to schytala. Ale už je dobře, ne ? A dovolená jinak super, jak jsem četla - a co kohouti - nebudili vás ráno svým kokrháním?

Jedule - ty jsi dobrá, kolik toho máš zavařeno, kdybys toho měla náhodou málo, můžeš ještě něco hodit do sklenek a poslat na moravu :-)

Oluško - doufám, že den blbec je už pryč!!!

Ještě k tomu srazíku - super nápad, ale budu asi zase v září hlídat psa a barák, protože tchánovci jedou na dovolenou do Alp. Ale švagr by to mohl zvládnou. Musím zjistit, kdy mají termín a co bude mít manža v práci. A chcete to děla s nebo bez chlapů - no že by mohli chvilkama skoužit jako chůvičky :-))))

Tak zatím, Dáša a Lukášek 16,5m

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 01.08.06 13:28

to si delate prdel to je jako novej denicek.ja zase propasla prvenstvi!

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 01.08.06 13:29

Nikkol- ty se normálně předbíháš :-)
Asi pomanlu píšu :-(

Andělo - super napsaný deníček. To jste si to holky fakt užily - teda i děti a skoromanža :-) Ještě jsi mohla přihodit něco o tom, co bylo pře a po focení pozadí :-)

Ještě sem hodím, co jsem napsala ve starém deníčku, když už jsem se tak rozepsala :-)))))

Ahoj holky,

ještě jsem vám zapomněla napsat, že máme za sebou první žihadlo. Vyrhla jsem ho rukou, manža mě zdrbal, že jsem měla vzít pinzetu - no kdyby viděl, jak Lukášek vyváděl a jak kopal nožičkou, taky by asi zvolil tu rychlejší cestu. Než bych tu pinzetu někde u našich našla, tak nevím. No a v noci řev - dittiaden ale naštěstí zabral a ráno si Lukášek na včeličku ani nevzpomněl. Jo, taky za mnou přišly na tu mojí „dovolenou“ kámošky s holkama a donesly mi těhotenský test. Prý jsem moc v klidu a oni že chtějí vědět teda jestli jo nebo ne, že já už si ho kupuju měsíc - no nic, další mimi zatím nebude.

taky mám konečně dočteno, ale mám v tom pořádný guláš. Ještě jsem četla, co jste stihly včera a dnes, tak to vezmu nějak jmenovitě. Omlouvám se, pokud na někoho zapomenu nebo to popletu :-)

Valli - s kojením je myslím úspěch to usínání a to noční taky odbouráš, neboj. Možná, kdyby to babi zkusila víc nocí za sebou, tak by Martínek možná úplně zapomněl, ale nevím, jak to zvládají. Hlavně ho netrestej, on to dělá z lásky, ne aby tě zlobit, aby to pak nebylo ještě horší. A nezkoušela jsi mu dát to prázdné prso, jako že už není?

Helo - Naty je teda šikulka :-)

Janina - vítám novou maminku, ale chtělo by to víc informací, ať máme o čem drbat :-)))

Andílek - tak konečně bazén, to je super!!! Jo, ještě něco jsem chtěla, ale zapomněla, tak snad si ještě vzpomenu .

Violet - dočteno, dočteno :-) Tak začínám s tím odpočinkem. Konečně jsem na netu - myslela jsem, že se kouknu i u tchýně, ale nebyl vůbec čas. A vy se bojíte sprchy? no mě včera manža volala do koupelny, ať se jdu na něco podívat - Lukášek si políval hlavu vodou z kelímku a měl z toho strašnou srandu. Sprchy se nebojí, u bazénu si ji dokonce vyžadoval :-) Neboj, Maty ji taky jednou vezme na milost :-)

Violet, Anděla, Ikaiko . super srazík a ještě lepší foto!!!!!!!!! A ty komentáře, co tu píšete, no fakt vám závidím !!!

Jituško - Vojta je šikulka, chudák Barča, ta to schytala. Ale už je dobře, ne ? A dovolená jinak super, jak jsem četla - a co kohouti - nebudili vás ráno svým kokrháním?

Jedule - ty jsi dobrá, kolik toho máš zavařeno, kdybys toho měla náhodou málo, můžeš ještě něco hodit do sklenek a poslat na moravu :-)

Oluško - doufám, že den blbec je už pryč!!!

Ještě k tomu srazíku - super nápad, ale budu asi zase v září hlídat psa a barák, protože tchánovci jedou na dovolenou do Alp. Ale švagr by to mohl zvládnou. Musím zjistit, kdy mají termín a co bude mít manža v práci. A chcete to děla s nebo bez chlapů - no že by mohli chvilkama skoužit jako chůvičky :-))))

Tak zatím, Dáša a Lukášek 16,5m

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 01.08.06 13:32

Nikkol - dík za kopii, já ji taky poslala, takže si holky asi počtou :-)))))))))))))
 Dáša

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 01.08.06 13:34

hehehe to je mazeeec

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 01.08.06 13:35

teda ctvrta, no neva.

VIOLET- nas Vitek ve vané musi hadici-sprchu drzet…on vubec „ujizdi“ na hadice- vysavac, odsavacka, snury od PC… to je jeste lepsi nez Pet lahve a to je co rict…no on kouse do vseho, rasi dalsi zuby mame 4 viditelny, 2 bily rasici a dalsi nevim, slinta jak bernardyn a kouse opravdu do vseho.

ANDELKO- uzuzuz jsme Vas dohnali, Vitek se snazi stoupat,ale zatim jen malo, vzal si slova dr. k srdci, on rikala at leze co nejdyl, pry je to dobry pro jeho psychomotoricky vyvoj…blablabla, ale furt cas od casu hodi zada, nedavno to byl „padaci“ den…

naaaaaaaaaaaa­aaaaaadhernej denicek !!! pochval za nas Jaju , je sikulka !!!

JEDULE- jej Ty toho tolik stihas, jsi vazne sikulka, az budes posilat nejakou zasilku kompotu,stav, dzemu,na Moravu, nezapomen na Brno ;)

VALLI- kez se vam to zlepsi- kojeni/nekojeni a nevolnosti. Me v tehu nebylo vubec nic, jen bolesti v krizi a ke konci paleni zahy,ale nikdy mi nebylo spatne,jo jeste zacpa…2.mimi neplanujem, ale Vitek byl taky neplanovanej…

JITUSKO- teda Vojtik dohani naseho Vitka, bylo by super kdyby se seznamili ;) chudak Bara, toz snad dobry. U nas skoro na kazde dovolene, onemocni Martin nebo se aspon nachladi…

ANDILKU- taky mame bazenek- no asi mikroverze vaseho ;) ale nam na balkon staci,alespon ja jsem si to myslela, Vitek me presvedcil o necem jinem, po 10 min.lezl ven…asi by to chtelo vetsi…Uzivejte si vaseho megabazenku!

NIKKOL- musim se poradit s manzelem, 15.9.jde M.jako svedek na svatbu kamose,tudiz jdem cela rodinka,nekdy kolem jede M. do Londyna,ale nevim kdy presne…dam vedet. Stejny dotaz jako Dasa, s ci bez chlapu ?

jej pribylo komentaru jdu cist. Dalif a Vitek 9m

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 01.08.06 13:38

to je :-)))))

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 01.08.06 13:39

DASO - dobry, precetla jsem si to s chuti 3× ;)))))
zihadlo vam nezavidim, ale zvladli jste to!

pa D

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 01.08.06 13:57

POMÓÓÓÓÓC, prý máme nějak zavirovanej pc a mám ho hned vypnout, že se bude rozebírat. Ale jak tak koukám a četla jsem jen něco malinko, chybět nebudu. :(:(:(
Pláču, smutním, a asi si najdu jinej deníček:D:D:D
No nic, Andělko, napiš o té Jihlavě, jak jsme včera domlouvaly na chatu a já fakt musím vypnout. Nemám nic dočteno. Jen ty šílený pomluvy.:((((((((((­(((((((((((((((( :)))))))))))))))))
Tak až bude vše tady OK, tak se možná ozvu. Už dorazil náš dvorní správce internetu, tak se mějte.

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.08.06 14:53

Tak asi desátá :-)

Iko - neblázniiiiiii, vždyť víš, jak tě tu máme rády, my zkrátka jen závidíme tu tvou ukecanost :-D
Snad nebudeš bez pc moc dlouho…

Dášo - já se právě děsím žihadel u malýho, jak jsme pořád někde po zahradách… zvládli jste to dobře, tak pro letošek už to snad stačilo!

Jaroušku - ty kluku šikovná, už jsem se bavila s Matým, jestli nesesmolíme deníček, abychom nezapadly, nakonec jsi to zvládl ty a moc dobře :-)

A ke srazíku - já se do Jihlavy nedostanu určitě :-( Je to pro mě daleko a nevím ani, jestli bych touhle dobou měla auto…a nedokážu si představit, že se tam dopravím jinak než autem…

Jdu něco sníst, ať ty mý kosti na záchodě drží pohromadě :-D

Violet

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 01.08.06 15:09

Ahoj, se mnou urcite nepocitejte ale ne z duvodu jake tu uvadi sl.Nikkol. K te bych mela prosbu - at moje jmeno nadobro vynecha ze svych komentaru. Dekuji.
mam ted trochu zdrav. problemy a mam se sanzit spise polehavat, vypada to zese uz oteviram a dr se stale neco nezda…takze to by byl duvod hlavni a dalsi je nemam se jak dostat, budu uz supervelryba. A hlavne netusime kdy se budou slavit Terky narozeniny… a nejak me to ani nelaka, radeji si s Vami jen takto pisu a nemam moc potrebu setkavani a tak…tak se nezlobte prosim. papa

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 01.08.06 15:21

Zase já,
no Dášo, no jasně že bez bab!!!(teda chlapů)To by se tam trápili,chuděr­ky.Poslouchat to naše žvanění.S tou včelou nezávidím,já měla v patě auau,u dětí hrůza.Pomáhá nám na to okamžitě přiložit rozkrojenou cibuli a pak namazat Teatrea oil.

ANDĚLKo, zapomněla jsem vychválit deníček do nebes! Jaroušku,no teda,ty budeš mít ke všem dovednostem ještě střevo(spisova­telský).No navnadili jste mě na sraz fest,už se začínám těšit.Tak jsem to počítla, že tak 8 by se nás mohlo sejít.Akorát já bych fakt radši jen na jednu noc.

JITULI, to je pochopitelný,že ty už asi nee.No hlavně ať ti to dobře dopadne,jestli se otvíráš,tak budeš muset ležet-do nemocnice tě zatím nechcou dávat? No ještě tři měsíce a bude mimíš na světě:-)

OLUŠKO, hele,času dost,třeba to nějako vyjde.Nojo,třeba se vyprdnute na opravy a koupíte si dům třebáááá-veŽďáře…já bych baráček na jednu stranu chtěla,byla to teď na dovolence pohodička-bazének,každej den grilovačka,buř­tíky,ale tý práce-já jsčem lenora líná,sotva stíhám teťkon.

Tak zatím,jsem psavec.
Jitka

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 01.08.06 15:23

sakra,teď jsem psala za Olušku a ona to Violet psala,že je to daleko.No ale pro tebe to samý-třeba se nějak dostaneš.Nojo,kaž­dej nemůže bydlet v prostředku ČR jako my.

 
andela  01.08.06 16:00

Ahojaa,

děkujeme za pochvalu - Jája je z toho tak unavenej, že si šel dát šlofíka :-)).
Se podržte, jo - tak Jára nejen že si všera přečetl, co všechno Ika napsala, on si četl i ostatní komentáře, a dneska mi píše Nikkol přes ICQ, že deníček už je, tak jdu mrknout co jste napsaly, a Jára si čte taky :-)).

Violet - no, kdybych měla k dispozici auto, tak by ses dopravila ke mně a dál by jsme jeli spolu. Ale Járovi rodiče mi ho těžko půjčí. Ovšem, kdyby Jára se mnou jel, tak to bys mohla s náma, ne? Do děčína se dopravit nějak zvládneš, a pak do auta se vejdem. Jináč já bych jela busem do prahy a z prahy do Jihlavy. Jen s kočárem je problémek, no.

Ikaiko - tak to je mi líto, že nemáš PC… s kým se tu budu dohadovat :-))))))

Holky, já si myslím, že když pojedou i chlapi, tak by to bylo krapt lepší - já bych hlavně toho svého využila jako chůvu :-))))). A počítejte na 60% že já přijedu s Járou, takže kdyby se uvolil i jiný taťka, bylo by to fajn :-))

Jitulinko - no já si myslela, že ty už udeš mít těsně před porodem, že asik nepojedeš. Ale kdyby ti bylo fajně, a vše bylo O.K., já tě tam ráda uvidím :-)

Valli - no jo no, ty sem teď chodíš méňe často, takže si propásla prvenství … tak třeba příště, no. I když tenhle deníček byl zveřejněn téměř hned po odeslání :-)).

Jdu si udělat kafe, dokud mladej spinká … doufám že se zas hned nevzbudí :-))

Andělka a Jája 6m3t

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.08.06 16:11

Jéé, no vidíš, to mě nenapadlo, že bychom jely spolu :-)
Jen nevím, jaký datum tedy nakonec vyberete, Luky má 25.9. narozky, to bych asi nejela, podle toho, jak by to bylo s oslavou… Vychutnej si kávu, mně právě synek po obídku vstal…

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 01.08.06 17:55

Andělko,

Jen reakce deníček pak dočtu předem se omlouvám.

Ke srazíku se hlásím. Určitě přijedeme, ale nevím zda tam s Váma budeme spinkat, když to máme 20km takže spíše odjedeme a pak druhý den dorazíme.

Jinak to očkování ve čtvrtek jsme zvládli i v tomto horku.

Takže páčko Petra a Eliška skoro 10měsíců.

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 01.08.06 19:18

ZNOVA KE SRAZÍKU…navrhujte datumy,co by se vám hodili od 20.září a dle toho to snad nějak sesumírujeme,aby se nás sešlo co nejvíce.Pro mne je víkend horší,ale popř. se budu muset přizpůsobiti.Nikkol a Fil

 
andela  01.08.06 19:46

Violet - a jela by jsi se mnou třeba i busem?

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.08.06 20:01

Uvidíme, co vypadne z Lukyho, až se mi vrátí, ještě sedí v kanclu, tak to probereme až zítra. Chtěla bych to právě domyslet nějak tak, aby na ten bus nedošlo… ale když tojinak nepůjde, šla bych do toho s tebou:-)

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 01.08.06 20:27

Jituska - no kupovat jiný asi nebudeme, tenhle je taťkovo a tak předběžně ho na mě asi napíše, takže vlastní je vlastní, opravovat se musí, mám rada útulno, čistotu a hezké a příjemné prostředí..

ad srazíček - ač je Jihlava dál, ale to mě nevadí, spíš jestli bude čas, přesně, jak už tu někdo psal, ještě je čas, ale na stopro to nikomu slíbit nemohu, ale vidělá bych Vás všechny moc ráda.. Jinak kdyby byl časík, tak se přizbůsobím místu, dnu a času..

jitulina - tak, ať je to o.k., to bereš magnesium nebo, co se to bere..??

Jo jinak, nevím, jestli jsem to náhodou nepřehlédla, ale mamulinka přidala na stránečky fotky z našeho srazíčku..

Olu a Martínek

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 01.08.06 20:28

Zatim o nemocnici nepadlo slovo,snazim se tu ted polehavat ale s tou dracici je to tezsi, i kdyz dnes me nechala odpocivat - asi vycitila ze me neni moc dobre. Nemuzu jit do nemocnice, kdo by se o ni postaral??? Tata je od pondeli do patku v Praze a babe bych ji nesverila ani za milion…
Tak dokoukam RP a jdu si lenout.
papa a hezky vecer

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 01.08.06 21:48

Ahoj holky,

konečně jsem zas mohla sednout k PC.Z brigády se vracím večer, polomrtvá, malou vidím jen dopoledne a Niku jen vyjímečně (a dere mi to srdce).Už abych skončila.

Včera jsem ale měla volno, tak jsem vzala holky a jely jsme busem do Jihlavy vyřídit řidičák.No, lidí tam bylo!Hrůza!Naštěstí Naty se tam líbilo, hrála si, lítala tam a pak se nabaštila.Obě byly moc hodné.Pak k nám najednou přišla paní, co seděla naproti a řekla, že jí jede autobus a dala mi svůj pořadový lístek.Šla jsem hned na řadu.Hodní lidé zkrátka ještě existují.Teď si jen počkám „pouhé“ tři týdny než budu moci jezdit.

Andělko - deníček je úžasný, když jsem viděla fotečky, úplně jsem vám srazík záviděla

Valli - reaguji ještě na komentář z minulého deníčku, ve kterém jsi psala, že jsem mladice.Tak děkuji za kompliment a doufám, že už ti brzy bude lépe a budeš si „jiný stav“ krásně užívat.

Dášo - malá je opravdu „šikulka“.Nevím, proč ji ten krém tak přitahuje.Kdykoliv může, už po něm chňape.Musím ho uklízet na místa, kam se nedostane.

Co se týče srazíku, rády se ho zúčastníme, i když jako mamulinka by jsme v Jihlavě nespaly.Hrozně ráda bych vás všechny poznala osobně, takže už teď se moc těším.

Přejeme všem krásnou dobrou noc.

Helena, spící Naty a nepřítomná Nika

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 02.08.06 08:30

… vas komentar … Ahoj holky Po dlouhém čekání, snad napíšu nějakou reakcičku, nějak mě to moc nešlape, ale snad to bude lepší… Včera jsem sledovala velké změny na emiminu, takže jsem sem jukla ještě v jednu hodinu, protože někdy kolem půlnoci jsem byla vystrčena manželem, že potřebuje ještě něco dělat a tak jsem šla udělat Zakysánka, no byl hotový rychlostí blesku, pak jsem šla hodit plavčo, umyla vlásky a udělala jsem menší změnu tím, že mám patku na druhou stranu. Malý pořád nějak průjem, i když včera večer to vypadalo dobře, takže uvidíme dneska.. Oluska a Martínek

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 02.08.06 08:49

Ahojky

Oluško - pořád průjmujete? Počasí už je fajn, tak snad to přejde, my jsme z veder byli oba s Matým K.O., ale co se vyprazdňování týče:-), nezměnilo se nám nic, to jediné klapalo, tak jak má :-)
A fotky z vašeho srazíku jsou taky hezké, fakt bych tě tipla na Martínkovu starší ségru :-D

Helen - drž se, musí to být záhul ještě chodit pracovat. Já si přivydělávám doma a časově si to přizpůsobuji Matýmu, abych toho stihla odučit co nejvíc, když spí (po obědě 3-4hodiny), tak se to dá. Neboj, pak si to s holkama vynahradíš s dobrým pocitem, žes vydělala penízky. A mimochodem - fakt bych ti netipla takhle velkou slečnu jako je Niky, vypadáš dobře :-)

Holky, Jituli u nás na Rodině vůbec nemá svou složku s fotkami - tys k nám fotky dávat nechtěla? Všimla jsem si toho až včera… snad jsem to tedy nepřehlídla… A držím palce, ať je s mimi vše OK a ať se ti daří co nejvíc odpočívat.

Andělko - Luky dorazil domů pozdě, takže srazík ještě není probrán :-/ No naštěstí je ještě čas.

Violet s Matým 18,5 m

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 02.08.06 10:11

ahojky, toz klasika v 5:15h, me jebne… OLUSKO- u nas taky vcera prujem, no spis jako bahno, ne uplne vodovy,ale 3 stolice za den- rekord, Vitek od malicka kaka malo,tak jednou obden od prikrmu,predtim jednou za 4-10dni.Svadim to na zoubky ci predesle hice…furt slintame a do vseho hryzeme-stolu,zidle, zehliciho prkna… Vitek je dost plactivy, chce nosit- ale vic od tatky, asi ho ma spojeneho s nosenim a ukazovanim silene zajimavych veci - jako vetraku a tucnaka, ty on muze furt hladit a koukat. musim, otvira skrinku se svat.fotkama… pa Dalif a Vitek 9m ps. Violet i Heli- obe jste jak patnactky, ten ridicak bych vam asi nedala ;) az budete starsi ;))))

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 02.08.06 10:22

cauky,
ANDELO,no dovol, ja jsem tu furt a porad cumimi jestli pribyvaji komentare a nic.pak se pul hodky nepodivam a najednou novy denicek!:D

NIKKOL:jak tady nadhodila mamulinka -myslis ze by to slo, ze bych tam take nespala-on by mi to manza tim lip schvalil-a jen dojela jeden den a pak druhy den?ja to mam totiz taky hodne blizko-ta hodina cesty me vubec nezabije.v tomto pripade bych mohla urcite a je mi celkem jedno kdy.akorat jeste nevim jak bude skola,ale ono by se to tam beze mne taky nepotento!jo a jinak si myslim ze taky je lepsi jet tam pres tyden-ze o vikendech jsou treba horsi spoje a byvaji manzove doma a tak.ale to jak chcete ostatni.ja auto mam, ridit umim a do jihlavy je to kousek,kdyz nemusim spat tak je to pro me teda na 99,9%.

HELENo:nemas zac.je to pravda jsi mladice:D

IKAIKO:tak vy mate viry?to je u nas normalni.pred14dni­ma jsme si jich par stahli-ale pak jsme se jich i uspesne zbavili.

DASO:ja ani pred tim nepostrehla ze bys mela nadeji byt tehu?tak to nevyslo, to je skoda.toho zihadla se take bojim.ja ani nevim jestli bych ho umela vyndat.

ANDILKu:tak co jak se vede?vyuzivate bazenek?nebo prsi?u nas je tak akorat.

OLUSKA:at je prujem rychle pryc!

OSTATNI zdravim.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 02.08.06 11:17

… vas komentar …OLUSKO:prosim te ty vis co se deje s tema npovinakam na emiminu?ja to nechapu,jsem antitalent vsude ctu jen zkouska atd,ale jaka a jak to mmam udelat a co mi to zlehci nechapu.diky za radu jestli vis o co jde.

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 02.08.06 11:43

Violet - jo, jo, průjmujeme, ale večer už byl bobík, ráno to bylo takové divné, ale ne tolik řídké, ale zdá se mě, že ho to opouští, tak uvidíme, jinak to dr. jistí.. Jo jinak, že jitulina nemá složku s fotkama, tak Nikkol jí složku dělala, ale jitulina jí smázla sama, jak byla naštvaná. Jo a já ségra Martínka, no už jsem to slyšela vícekrát, no jo no.., ale včera jsem po dlouhé době koukala na fotečky, tak ti povím, že ty taky nevypadáš nějak staře a ještě vypadáš a určo i jsi hodně vysoká a jsi pěkný hubeňour.. Valli - No emimino se předelává. Té zkoušky si vůbec nevšímej, to je pro jejich potřeby, zkouší sem tam, jestli vše funguje, jak má. Nějakou dobu to určitě potrvá, ale dělají, co se dá od rána do noci. Až bude vše v pohodě, tak určo to pošlape jako hodinky, musíš vyčkat, zatím se vše zprovozňuje.. Mě to teď taky nešlape ideálně, ale těším se na změnu..

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 02.08.06 12:51

Ahoj holky,

tak si trošku zvykám na nové emimino, ale vcelku se mi změny líbí. Včera jsme byli u našich , je tam teď moje babi ze Slovenska. Lukášek jí neviděl půl roku, takže si ji nepamatoval, ale choval se k ní jako k největší kámošce. Lopatičku, kterou nedá z ruky jí dal a hned,že má dělat babo (bábovičku). Moje mamka na něm loudila tyčinku, pusu, prosila - nic. Lukášek šel za babičkou, tyčinku jí dal bez požádání a když jsem odcházela domů, říkám - pošli babičce pusu - normálně za ní letěl a vlepil jí hubana. Já čuměla jak tele na nové vrata. Mě pusu dá tak večer a ještě výměnou za dudu (dudlík). No fakt v sobě musí mít něco , co z ní vyzařuje, jinak to nechápu.

Dalif - tak 3× - to je rekord :-))))

Violet - tak se mi líbí, jak bereš humor :-) Jinak bacha na bosé nohy, ať nemáte to žihadlo. Lukášek nám totiž vletěl do bazénu oblečený a v botách a tak jsem ho nechala chvilku bosky a už to bylo. Od té doby pro jistotu nosím papučky na přezutí.

Ikaiko - tak snad to s PC nebude tak zlé a brzy se ozveš!!

Jitulinko - hlavně se opatruj, lež, odpočívej, i když to asi moc nejde. Třeba ti vyjde další sraz už s 2 dětmi :-) Já brala magnesium, které jsem asi 14 dní před termínem vy:,–(ila.

Jituško - no cibuli jsem aplikovat zkoušela, ale Lukášek si jí na nožičce nechtěl nechat a hned ji rval do pusinky :-))

Helo - jo krém, to je pohoda, my schovávme toaleťák, který Lukášek se zájmem trhá a háže po kouskách do záchodu, nože , vidličky......Včera u našich vlezl do šuplíku a první co popadl byl sekáček na maso. No doma mám vše vystěhované na lince a prázdné šuplíky :-)

Oluško, tak co průjem?

Valli- no já to s tím těhu ani nepsala. Prostě jsem přestala kojit, jednou to dostala a pak nic. Tak jsem si říkala, že je to asi nějaká hormonální porucha, že se to srovná, že je to tím kojením.....No , ale v hlavě mi to vrtalo, tak jsem hodila řeč s holkama a ony hned přinesly těhu test :-) Jsem trošku zklamaná, no nic.

Tak zatím, valím kámošce pozjišťovat ceny kočárků pro skoro dvojčátka :-)

Ahoj Dáša a Lukášek

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 02.08.06 13:11

Ani mi neříkej, že se vám to žihadlo povedlo ve chvíli, kdy byl Luky výjimečně bez botiček - Matý takhle lítá nonstop všude, asi se nad tím zamyslím…

Oluško - s těma řidičákama… i mně se v dětském obchůdku stalo, že prodavačka povídala Matýmu, jakou má hodnou ségru, že místo aby lítala za klukama, se takhle stará o bratříčka a ještě mu nakupuje bodýčka :-D Buďme rády, za 20let se nám tenhle mladický vzhled nejspíš už bude hodit. Vypadá to, podle toho, co píšeš, že průjem je na ústupu, huráá!

Dalif - vydrž, bude nové e-mimi, o dost lepší (kdo by to řekl, že se tu dá vylepšovat tolik věcí/, já do těch úprav taky nevidím, asi jako většina z nás :-)

„>Dáší - říkala jsem si, jestli z negativního těhu testu budeš zklamaná… Já mám teď takové pitomé období - chci mooooc další mimi, ale "vlezla mi do toho svatba“ :-) Řekla jsem si, že když už tu svatbu děláme napůl symbolicky (už pár let spolu žijeme a máme našeho broučka), tak si jí chci naplno užít, pak i někam v klidu vyrazit - asi jen na víkend, ale i tak, takže nechci být v tu dobu těhu, nebo kojit miminko. Jenže sama se sebou bojuju, najednou už je mi svatba napůl jedno, hlavně aby bylo druhé mimi…no jsem střevo bláznivý, nechala jsem to na budoucím manželovi- třeba se ten příští rok i nastěhujem do většího - povídal, což by bylo úplně ideální, tak snažení odstartujeme asi kolem té svatby… /to je odpověď i pro tebe Valli - kdy další mimi :-)
Ani mi neříkej, že se vám to žihadlo povedlo ve chvíli, kdy byl Luky výjimečně bez botiček - Matý takhle lítá nonstop všude, asi se nad tím zamyslím…

Oluško - s těma řidičákama… i mně se v dětském obchůdku stalo, že prodavačka povídala Matýmu, jakou má hodnou ségru, že místo aby lítala za klukama, se takhle stará o bratříčka a ještě mu nakupuje bodýčka :-D Buďme rády, za 20let se nám tenhle mladický vzhled nejspíš už bude hodit. Vypadá to, podle toho, co píšeš, že průjem je na ústupu, huráá!

Dalif - vydrž, bude nové e-mimi, o dost lepší (kdo by to řekl, že se tu dá vylepšovat tolik věcí/, já do těch úprav taky nevidím, asi jako většina z nás :-)

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 02.08.06 13:28

jojo, pořád má na nožičkách boty, ale jen ho vyzuju, je to tady :-((((

A s tím těhu - já to asi nechám na přírodě, takže si užij svatbu, pak se na to vrhněte. Možná to bude lepší - pokud půjdete do většího, tak užívej Matýho, „volnost“ a pak na to vlítněte :-)))

Dáša

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 02.08.06 13:37

Mizím dát dítku najíst a mažeme ven, když už nejsou tropické 30tky!!! :-)

Zdraví Jitka a smíšek Any">Ahoj holky!!!

Tak mám pár hodin klid :-))) Včerejší výlet do Prahy vlakem s Any byl vcelku pohoda, jen zpátky jelo víc lídí a někteří (hlavně chlapy) byly dost neohledupilní k spícímu dítku :-(((( Co ponic asi chtít......

Jo a dnes jsme měli přepadovku od tchýně, má zase nového chlápka tak s ním furt jezdí (jen nevíme zda rád, nemo pro klid duše :-)))) Tak ted jsme je vyprovodili (volala, že za půl hodiny jsou u nás - a přijeli za 2 hod - drobné zpoždění....., jakobych mělo tolik času sedět doma na prdeli a čekat na ně…) No ten její nový chlápek je pěkný suchar a no nemůžu najít vhodné slovo… (Roman to zhrnul do Magor).

SRAZÍK - já bych taky přijela, ikdyž Jihlava je od nás ne tak daleko, ale žádné slušné silnice na jih moc nevodou…Asi do 20. září budu na Moravě, tak by to šlo, termín zatím moc nevím, Roman jede v září na týden do Francie a na týden do Německa (či Itálie?) a termíny přesně neví, nechtěla ych sebou totiž tahot psa, to bych na klábosení s vámi neměla moc času :-)))))

Zítra přijede kámoška z Humbrurk, tak se nenudím, já snad nejsem v klidu doma ani jeden den :-))))) Ty prázdniny jsou náročný!!!! A to pojeden na týden na dovolenou, dámská jízda!! I děti budou pouze ženského pohlaví :-)))))) A to k Jindřichovu Hradci.

D a l i - na Moravu určitě něco povezu sestře a i rodičům, kde se máme stavit a vyložit čast sklenic??? :-)))) Něco určitě zbyde (snad)

J i t u š k a - to budou děti dlouháni :-)))))) Ale do dveři se vejdou :-) Vojta je taky pěkný dlouhán! No obě děti máš jen k radosti, šikulky je máš.

I k a i k a - no nemocný PC? No snad ho DR. vyléčí rychle, nám ho léčil měsíc a pujde znovu!!!! šlejdriáni jedni, ani ho odvirovat neumí dobře!!!! (holt státní podnik! :-( )

J u t u l i n k a - odpočívat s prckem moc nejde, zvlášt když nemáš nikoho kdo by ti pomohl, aspon na chvili pohlídal a ty sis schrupla. Je to težký, ale ty to určitě zvládneš!!!!!!

H e l e n a - ty stíháš i brigádu, seč dobrá, já už sem nějak líná :-)))

Holky fotky na rodinu snad vložím tento týden, jen mi zrušili program na úpravu fotek, a než bude znovu PC u Dr. tak tam nic nesmím dát, tak zaskočím „k sousedům“ on Michal budem mít radost :-)))

Mizím dát dítku najíst a mažeme ven, když už nejsou tropické 30tky!!! :-)

Zdraví Jitka a smíšek Any

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 02.08.06 13:38

je, je, nevím jak se mi podařilo tu poslední větu hodit dvakrát a k tomu na začátek!!!!!

Jitka

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 02.08.06 13:40

OLUSKA,VIOLET:no koukam teda ze jsou zde na emimi zmeny.ale porad nechapu jestli jen vzhelůd nebo to i neco ulehci,ted treba u violet se ten jeji text zobrazil 2× za sebou.tak nevim jestli jsou v tom nejake figly.ja jen jestli se to nekde doctu o tech zmenach,protoze kdybych nenarzaila na tu zkouseci diskuzi tak nemam tucha!

VIOLET:tak druhe,no uplne chapu,mne to chytlo u martinka uz u jeho 8mesicu a podarilo se ve12m. a kousek:-)a uvidis jak to pujde.kdy presne mate svatbu az dalsi leto?ja taky porad ze az po dovolene a vidis ted mi tam bude nejspis blbe:-(
jo a k tomu veku-nase mamka ma o 12 let mladsiho brachu,takze kdyz mu byli tak tri ji bylo skoro 16,byla dost macata a kazdy si zase myslel ze je jeho mama!:DD

DASA:no ale to nahodou vypada dobre,treba jsi vazne tehotna.akorat to ten test neukazal a byla jsi u dr.?ja treba nejspis mela hodne hormonu v tele,protoze mi to ten test ukazal uz tyden pred MS! a moji kamaradce to vubec neukazal ani po ocekavane MS az pozdeji.asi je to podle toho kdy taky otehotnis.

mamka za mnou prisla, uvarila mi a martinkovi a ted je s nim na pisku.tak pa
VAlli+martinek

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 02.08.06 13:54

Pořád dumám, čím to, že mně se text objevil 2× za sebou a Jedulce se nějak pomíchalo pořadí vět… já než komentář odeslala, dávala jsem si „Náhled“, tak podle mě to je něco stím spojenýho.
A ještě něco - už mi nešlo tučné písmo jako dřív, pomocí toho „b“ v hranatých závorkách........??

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 02.08.06 14:25

Valli - je to napsáno na přední straně emimina, že se najíždí na nový systém, jinak by emimino kleklo.. Netýká se to jen vzhledu, ale také hlavně toho posílení, změny k lepšímu.

Jinak chce to vyčkat, v různou chvíli to třebas nevloží odstavce nebo to spřeháže věci, co jsme napsaly (i), chce to prostě trpělivost. Holt budou nějakou dobu naše komentáře hrozně nepřehledné, ale za to to stojí.. Většina chtěla změnu vzledovou a i nějaké jiné změny, tak teď to tu je, ale nebude to z minuty na minutu, stojí to hodně práce a usilí všech..

Jinak průjem zatím dobrý, tak zatím s doktorkou posečkám, asi mu něco nesedlo.. Přičítám to zoubkům nebo něco, co jsem mu dala nemůže a z toho průjmuje..

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 02.08.06 20:07

Kde jste kdo??
Dneska měla odpol. „tchýně“ venku Matýska, přežila jsem i následující mini-návštěvu. Už má zase na měsíc vybráno :-)

 
andela  02.08.06 21:07

Nadááár holky,

tak to chci vidět, jak to zamíchá mě :-))))To je prrčááááá :-))

Sakryš, Jája spinkal zas po O, asik hodinu, no, ale od půl 2 byl vzhůru, a vytuhnul mi před 6 večer. Tak jsem ho za 10-15 minut budila, táta ho vykoupal, chvíli byl Jájamrzoutek ale pak si hrál a nechtěl spinkat. Na ruce usnul, a jak jsem ho položila … tak jsem si ho vzala k sobě do postele, a usnul. Chvíli foukal jako když chce vyplivnout dudlík, a pak prděl a prskal, ale byl v klidu a naštěstí usnul. Jen jsem ho do postýlky přendala i s mým polštářem … tak dneska spím bez …

Oluško - to je dobře, že vás ten průjem přešel .. Jája teď asi týden taky prdí s obsahem každou chvilku - a to jsem měla radost, že teď spotřebujem míň plen, než po narození :-)))

Ještě něco jsem chtěla …

Jo, Ikaiko - Jára má kolegini, no, má jí fááákt rád, ona je taková jiná a děsně ukecaná, a on má vždycky takovou radost, když je ona v práci a volá co má Jára koupit … a dneska po telefonátu s ní prohlásil - zlatá Ikaika :-)) Tak nejsi ještě ta nejukecanější :-))))))
A už vám jde PC? Že jste se na ICQ připojovali a odpojovali ještě po půlnoci :-))

Andělka a Jaroušek 6m3t

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 03.08.06 10:54

Nazdar holky,
trošku mě děsíte - KDE VŠECHNY JSTE ????? Mám dost blbou náladu - vrátila jsem se ráno z obchodu a před barákem policajti - máme vykradené sklepy, náš samozřejmě mezi prvními  :-(( Lukymu ukradli horské kolo, zmizely zimní gumy na auto a spousta nářadí…
Koukejte sem některá něco napsat, přijde mi, že snad jen náš deníček nefunguje, či co !?!

 
Anonym  03.08.06 11:22

Ahoj holky!!

Nevím jak vám, ale občas si mám pocit, že si to tu ze mě střílí! :-)))) No porod není bez polesti, ale výsledek je úžasný, tak jsem zvědavá.

Violet- no vykradené sklepy?? To bych zabíjela, od té doby co mi ukradli dvě kola (jedno před obcodem a druhé před stanicí městské policie) si nedělám iluze :-(( Zmizet dokáže vše!! Máte ty sklepy nějak pojištěný?? Ikdyž slabá útěcha.
Dnes měla přijet kámoška a volala, že u nich lije jak z konve a že se jí v dešti nechce šlapat na nádraží, no já se jí nedivím, tak až příští týden…
Nějak mě mrzí, že se nemůžem koupat, těch 21°C se mi zdá sice příjemných, ale na koupání nic moc.....

Jdu Any dovařit oběd (zatím co spí) a nakouknu, jestli tu někdo je :-))
 Jitka

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 03.08.06 11:29

Ahoj Jedulko,

jsem ráda, že aspoň ty sem písneš :-))
No máme pojištěný byt a je v tom něco o pojištění bytu, ale jaksi pochybuji o tom, že by nám pojišťovna cokoli zaplatila :-/
Tady chvílema svítí slunko, ale na koupačku to fakt není, taky už bych šla, už jsem z těch tropických teplot vzpamatovaná :-)
Taky jdu dát obídek Matýmu a budu nakukovat, jestli se to tu nezlepší!

Violet

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 03.08.06 11:37

V i o l e t - pojištováci jsou mazaní, vždy najsou kličku jak se z toho vyvlíknout!!
Mě když ukradli to druhé kolo před městskou policií - přímo pod jejími otevřenými okny (léto) tak jsem jim tam šla ihned „vynadat“ - ohromě se divili a koukali z toho okna na ten stojan a tvrdili, že je NEMOŽNÉ!!!!!!!! Poslala jsem je k šípku…

Tak i u nás začíná krápat....... to snad nepujdem ani odpoledne ven!!! Co mi budem doma dělat, když to dítě stojí u dveří a bouchá na ně a chce VEN!!!!!!

Jitka

 
Anonym  03.08.06 12:12

S tím kolem před policajtama jsi mě dostala :-/ Neboj, vůbec ani nepomýšlíme, že bychom od pojišťovny cokoli dostali… Ty už jsi přišla o dvě kola, to naštve ještě víc, co?
Matý spinká, já odpoledne učíma navíc přijedou policajti s lejstrama, co budu muset podepsat, takže my dneska ven nejdeme :-( Ještě že jsme byli aspoň to ráno, jinak by tu Matý taky nevydržel. Uvidíme, jak se navrátí taťka z práce, kdyžtak by šel s malým on (stejně bude muset zajít na policii upřesnit detaily o zmizelých věcech).
Tak přeju lepší počasí, ať vyrazíte ven aspoň vy!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama