Velké poděkování

O životě
  • marra
  • 01.04.12

Tímto deníčkem bych chtěla poděkovat všem holkám a klukům z eMimina. Holky, kluci, všichni, již mnohokrát jste mi pomohli, jak materiálně tak psychicky. Nebudu tu vypisovat všechny vaše jména či přezdívky. Vy všichni, kteří mně a klukům pomáháte, určitě budete vědět.

Několikrát jsem uvažovala, jak vám poděkovat, ale stále bych se jen opakovala, proto píši tenhle deníček a doufám, že vám budu moci jednou poděkovat i osobně. Ještě před rokem jsem byla v situaci, kdy bych si nenechala pomoci, raději bych se hanbou propadla, postupně jsem ale začala vaši pomoc přijímat a začal se mi do srdce vrývat neuvěřitelný pocit, kdy cizí lidé dokážou víc, než mnohdy vlastní rodina.

Vám všem já a dva raubíři moc děkujeme, za to, že jste a za to, že vám není lhostejný osud druhých. Jste ohromní lidé se srdcem na pravém místě.

A jen taková vsuvka, když mi před pár dny přišel balíček od jednou uživatelky, rozbrečela jsem se. Tato žena mě opět dokázala udělat ženou, dala mi tolik věcí a já mohla být na chvíli zase ženská a ne jen holka od dětí. Děkuji ti, ty víš.

A abych tročku deníček prodloužila, páč kratší nejde poslat, chtěla bych jen napsat moji zkušenost s mou rodinou.

Když jsem před nedávnem poprosila svou sestru (velmi, velmi majetnou), jestli by nebyla tak hodná a nemohla by mi dát použité oblečení po svých dětech, řekla mi, že ne, že ho raději doveze do azyláku. Nikdy jsem s ní neměla žádný zvláštní konflikt, dokonce byla doba, kdy jsem jí já pomáhala, ať už finančně nebo jinak. Nevím a nerozumím tomu, co se mezi námi stalo, ale doprošovat se nebudu. Řekla mi, že se za mě stydí, že mé děti vyrůstají jako sociální a nechápe, že nejsem ani schopna vzít je k moři, že jsou chudáci. Ví moc dobře, proč jsem od partnera odešla, ví že je mladší syn nemocný, ví, že dělám, co můžu. Bohužel jí se to jako ženě, která je doma už dvanáct let s dětmi, za jeden měsíc je schopná navštívit tři státy, rozumuje. Mrzí mě to. Zvlášť od někoho, komu jsem důvěřovala a komu jsem byla kdykoli k dispozici. Můžete mi někdo říci, jak je možné, že peníze dokáží člověka tak změnit? Že někdo, kdo nemá stejný příjem, je pro něho povl? Copak už neexistuje sesterské pouto? Věřím, že jednou nám bude s klukama lépe, ale i přesto si nemyslím, že by nám bylo zle. Mám dva nádherné syny, které bych nevyměnila ani za hroudu zlata. Milují mě a já miluji je. A i když nebudou mít nejnovější telefon, nebo budou na prázdninách u táboráku a ne na Mallorce, věřím , že mě budou milovat i nadále.

Proto všem z eMimi, holky, kluci děkuji :)

Hodnotilo 11 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 01.04.12 01:01
:hug: :hug: :hug:

Teda s tou ségrou je to hustý :evil: Nemám k tomu co dodat…začíná mi připadat, že normálních lidí ubývá a podrazáků, podvodníků, využívačů a z vysoka hledících přibývá neskutečnou rychlostí :roll:

 
kathystar
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 1 inzerát 01.04.12 01:20

Marro :hug: :hug: :hug: :hug:
Clovek se vetsinou bohuzel docka vetsi pomoci od cizich lidi a nejvic od tech od kterych to nejmene ceka,nez od vlastni rodiny.
Jsi super zenska a skvela mama.A verim ze jednou bude lip i po te financni strance…

Příspěvek upraven 01.04.12 v 01:21

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 01.04.12 07:04

Teda ta sestra je :cert: . Sama mám dvě sestry a hanba by mě fackovala, kdybych na něco takového jen pomyslela.
Povídání o tvém nemocném kloučkovi jsem tu četla, občas si na vás vzpomenu. Tak doufám, že i tahle „duchovní“ podpora se počítá :mavam: .

 
mag
Extra třída :D 10931 příspěvků 01.04.12 07:41

Marro, moc ti držím palce, jsi úžasná ženská, včera jsem si díky tobě založené diskuzi přečetla osudy dětí s tím prokletým syndromem. Doufám, že se u vás brzo vše zlepší a ten tvůj ex začne na děti alespoň platit. No a tvoje sestra… je smutné, že peníze někoho změní tak, že na vlastní rodinu pohlíži jako na póvl, ale ono se to střádá…

 
Mia82
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 01.04.12 07:48
:hug: :hug: :hug: :hug:

Kočko, jsou prostě lidi co pomůžou 8) 8) . Je opradu smutné, že vlastní rodina nikoliv :,( Držím palce, Tobě i klukům. :hug:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 01.04.12 08:23

Krásný deníček.Děkuji i já za tebe.protože toto se už vidí málokde.Smekám. :mavam: :mavam: :kytka: :kytka: Hodně štěstí Tobě i tvým chlapcům. :srdce: :srdce:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 01.04.12 08:49

Marro :hug: :hug: :hug: :hug:
Já mám dva bratry.Nedokážu si představit že bych jim nepomohla kdyby to bylo potřeba.Nevím jestli by oni udělali teda to samé :lol: :lol: .

Drž se a víš že kdybys cokoliv potřebovala na mě se také mužeš obrátit

 
Saimi
Kecalka 173 příspěvků 01.04.12 08:59

Moc krásný deníček. Přeji Tobě a tvým chlapečkům, hodně štěstí a zdraví. :kytka: :kytka:

 
Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 01.04.12 09:53

Sestře nezbývá, než popřát, aby ji partner stále tak dobře zabezpečoval, jako doposud a ona nikdy nepocítila hmotnou nouzi. Tedy vycházím z předpokladu, že ji zabezpečuje partner, když ona je už 12 let doma. Tak se na to vykašli, děláš pro svoje děti možná víc, než ona. Moře není všechno ;)

 
PeťulaG  01.04.12 10:00

S tímto deníčkem nelze nesouhlasit.. Maminky tady na emiminu jsou vážně zlaté.. Jsem v situaci že čekám mimi a nemám vůbec finanční prostředky a na miminko zatím ani kousek něčeho.. :( S hlavou sklopenou jsem napsala do diskuze kde maminky pomáhají a už se mi nekteré ozvali že budou časem mít něco co by mi mohli poslat, takže jsem vděčná už jen za ten příslib.. :) :hug: :hug: :hug: :hug:

 
marra  01.04.12 10:18

Holky, vsechny jste zlata,moc vam dekuji :hug: :hug:

 
Jadla
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 01.04.12 11:42

Jsi báječná a statečná maminka. A Tvoji synové se určitě neobrátí k sobě jednou zády tak, jako ti to udělala tvoje sestra. Držím palce a přeju, ať už je v životě jenom líp!

 
kukynka
Kecalka 266 příspěvků 01.04.12 12:20

ahojky,
:hug: :hug: :hug: :hug: i mně holky z e-mimina moc pomohli…jsme strašně ráda,že jsem narazila na tenhle web..opravdu to moc potěší,že někomu není osud jiných lhostejný…máš úplnou pravdu,myslím,že děti nemusí mít vše,aby poznali,že je máš ráda..taky s tím někdy bojuju,že je mi líto,že něco nemůžem,někam nemůžem,ale mám to štěstí,že mě v tom pomůže sestra,mamka a tak se malá podívá do zoo a do dětského zábavního cenra..atd..a co na tom,že není u moře?myslím,že ten táborák je mnohdy lepší,jak celé moře…
posílám hodně sil :kytka: :kytka: :srdce: :srdce: :mavam: :mavam:

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 01.04.12 12:32

Moc hezky denicek,jsem rada ze mezi nami lidma se opravdu jeste najdou rozumni a hodni lide…Tvoje sestra by potrebovala spadnout na hubu a poznat co je nemit penize a vystacit si s malem …ja rikam clovek je stastnejsi kolikrat bez penez nez snimi…samozrejmne kdyz je mas muzes zit lepe ale zdravi ani zivot za ne nekoupis!!!Preji ti moooc stesticka …tobe i tvym klukum :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
mark76  01.04.12 12:37

Ach jo, tvoje ségra je asi pěkná semetrika :cert: Navštívila jsem tvoje diskuze a vím v jakém srabu lítáš, jseš velice silná a tvoji synové budou na tebe velice hrdí. Tvému nemocnému Adámkovi přeji zdravíčko a sílu do života. :mavam: :mavam:

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 01.04.12 12:52

marra znám tě jen maličko, ale i z toho mála vím, jak skvělá jsi ženská a jak velikánské máš srdce a proto Ti přeju z celého srdce, abys v životě měla už jen ty světlé dny :-)) a bylo už jen dobře :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Petiik
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 01.04.12 13:54

Říkám si, že když už na nikoho jiného, tak na nejbližší rodinu by měl být spoleh a ono houby :cert: :cert: Teda já mám dvě sestry a udělala bych pro ně první poslední a věřím, že i ony pro mě. Takové chování od nejbližších je rána pod pás, ale jak se říká, příbuzné si nevybíráme. Tak přeji ať máš „šťastnou ruku“ při výběru přátel a ať se ti štěstěna lepí na paty :hug: :hug: :hug: :hug:

 
byron  01.04.12 16:18

Marro, s tou ségrou to nechápu a je to hrozný. Já mám bráchu a vím, že bychom si pomohli. Že bych si utrhala od huby a dala bych mu, kdyby byl v nouzi a naopak…

Jinak drž se! Snad nám všem jednou bude líp. Kéž by ty naše děti to nějak vyválčily a byly zdravé a nebo maximálně spokojené

 
marra  01.04.12 16:18

Holky jste vsechny zlate a ja muzu rict jedno, fakt si vazme toho,kdyz nekdo poda pomocnou ruku a snazme se pomahat ve svych moznostech,nikdy nevite kdy vy sami budete pomoc potrebovat :potlesk: :potlesk: :potlesk: Ja jeste pet let zpatky byla uplne nekde jinde,mela jsem penez na rozdavani a nikdy bych neverila,jak se muze zivot otocit,drzte se vsechny :hug: :hug:

 
marra  01.04.12 16:21

Byron-ja taky doufam,ze ty nase deti budou jednou v poradku,ty se taky drz vsam my vime ;) ;) :hug: :hug:

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 01.04.12 19:43

ahoj, holky kde bych nasla tu diskuzi kde pomoci maminkam, mohly by sjte sem dat odkaz?? asi bych take mohla neco zaslat, dekuji
hledala jsem to ale je tu toho tolik ze to nemohu najit..

 
marra  01.04.12 21:00

Jmenuje se- Pomahame maminkam v nouzi :kytka: :kytka: :kytka:

 
Petra Z
Hvězda diskuse 49901 příspěvků 01.04.12 21:07

Marra.....kašli na ségru…máš e-mimino :mrgreen: :mrgreen:
Jsi skvělá máma,kdo je víc :hug: :hug:

 
lulje
Kelišová 5527 příspěvků 01.04.12 21:50

Marro, moc ti držím palce, ať se máte líp! Posílám aspoň psychickou podporu. Často, když si myslím, že už to dál nezvládnu, si na tebe vzpomenu, a zastydím se. Nemáš to jednoduché, ale bude líp. DRŽTE SE!!! :hug: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama