Nový život

O životě
  • ivkahr
  • 23.01.13

O svatbě, miminku, rozvodu a novém životě. Když jsem poznala svého muže, byla jsem štěstím bez sebe. Žili jsme jen sami sebou, jezdili na výlety, naplánovali svatbu a začali spolu bydlet. Vše bylo dokonalé a krásné. I miminko, které se nám po čase narodilo, bylo vymodlené.

Filípek 5.let

Filípek 9.let

s tátou

Poznání

Naše problémy začaly po 18 letech našeho soužiti, možná i kvůli penězům, které dostal manžel darem od rodičů. Vysnil si dům snů. Jaksi na nás časem zapomínal a i výlet k rodičům se pak stal pravidelnou cestou jen mě a mého syna, alespoň jsem tak byla donucena si udělat řidičák a neobtěžovat. Tchyně byla opravdu tchyně, já jsem pekla, vařila, měla naklizeno, ale jí pořád něco vadilo, sem tam ubrus na stole, nevyžehlené triko na doma, až jsem si zvykla, že všichni mají vše OK a já nic.

Co se stalo potom?

Po vzájemných neshodách jsme si tak nějak žili každý svůj život, on chodil po hospodách se svým úžasným depresivním bratrem, lítal po kamarádech a já jsem se zamilovala do mladého muže a jako pitomá věřila všemu, co mi říkal a dělal. Od mé „úžasné“ kamarádky se manžel později dozvěděl, že někoho mám a začal dost pít, vyhazovat mě z bytu a vyhrožovat střídavou péči, a dokonce mě chtěl v opilosti vyhodit i z balkonu ze 3. patra.

Můj mladý přítel se na mě vykašlal, jaksi se nechtěl starat o malé dítě a raději se vrátil k vdané paní, se kterou měl poměr přede mnou. Chvíle, které nastaly potom, bych nikomu nepřála. Vím, byla to má chyba a můžu říci, že někdy toho všeho lituji. Ne kvůli mně, ale kvůli synkovi, který sice tvrdí, že má ex ráda, ale hodně věcí mu nasliboval, a přitom žije jen sám pro sebe, výlety, hory, kolo atd. a nemá čas malému ani mu zavolat. Ten pak pláče a já mu musím vysvětlovat, že ho má tatínek rád, protože věty typu: „Maminko má mě táta rád? Nemá na mě čas, nezavolal mi“, mě ničí. S ex víme, že se jako kamarádi bavíme normálně, ale žít spolu nemůžeme. Co dodat? Po… jsem si to. A svému synkovi to, až bude dospělý, budu muset nějak vysvětlit a doufat, že to pochopí!

Rozvod

Rozvod dopadl, jak jsem předpokládala. Nebyla jsem hloupá, zaplatila jsem advokáta a dost jsem se s ním radila. Ex se nakonec nezmohl na nic. Navíc mi musí platit nad rámec alimenty a ještě 3 000 Kč. Jemu zůstala chalupa, byt a barák. Jo jo, ošéfované maminkou, jako dar! Teď mě nepozdraví ani v obchodě a dělá, že mě nevidí.

Nový začátek

O tom bych moc nepsala, objevil se další chlap, který poslouchal jen to, co řekl bratr a maminka. Nevím, nějak mě něčím přitahoval, byl starší a uměl mluvit. Zamilovala jsem se do něj, bohužel pro něj byla přednější hospoda a bratr. Vlastně jsem žila ve třech, já, přítel a jeho bratr. Opět jsem byla za pitomce, vařila pro všechny, uklízela barák a naše první dovolená byla jen o mých penězích, on tak nějak zapomínal peněženku ve stanu, takže jsem za něj musela platit. Na dovolenou jsem si půjčila 5 tisíc korun od kolegy z práce a splácela to potom hodně dlouho, a to jsem ještě chodila do dvou prací.

Náš rozchod nastal po 8 měsících. Ani syn si s ním nerozuměl. Nějak si k sobě nenašli cestu, on uznával jen dceru svého bratra, mazlil se s ní, poštuchoval ji a smáli se, Filípek tam vždy seděl jako oukropeček. Vyvrcholilo to, když přišel napitý a koukal na mě jako vrah a křičel, co dělám v jeho baráku, hrůza. Ráno dělal jako by nic a navíc chtěl ještě sex. Musela jsem odjet a vymyslet si, že jedu opravit auto. Druhý den mě kamarádka sbalila a s Filípkem jsme se odstěhovali. Já, bohužel, na 14 dní ke kamarádce a můj syn k ex. Byl tak dobrý, že když mě slyšel plakat, vzal si syna k sobě a 14 dní se o něj staral. Filipek se z toho ale nemohl vzpamatovat. Jen jsem ho po škole vyzvedla a dala ex, hystericky plakal. Bylo to pro mě hrozné, ale sama jsem neměla kam jít a ex byl Filípek v klidu. Snad už na tu dobu zapomněl.

Nový život

S Filípkem jsme začali žít pro sebe. Než se objevil nový muž, ale o tom už v jiném deníčku!

Hodnotilo 12 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
dadasik
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 23.01.13 00:12

Teda to je, ale štístko na chlapi, koukej si najít pravého muže, moc Vám to přeji, treba ten nový…:)

 
iveta.zenda
Povídálka 45 příspěvků 23.01.13 01:20

Hezké :hug: těším se na pokračování :kytka: :mavam: :potlesk:

 
Kicki
Kecalka 232 příspěvků 23.01.13 08:49

Asi nebylo úplně zodpovědné se s těmi „novými muži“ hned sestěhovávat a seznamovat je se synem, obzvlášť, když ve výběru uvízly vždy ty stejné nepoužitelné typy.
Doufám, že další volba už byla šťastnější, hlavně kvůli malému, prožil si toho díky Tobě už dost.
Hodně štěstí!

 
Deniska2000
Kelišová 5328 příspěvků 23.01.13 11:18

I já moc doufám, že nový muž už bude ten pravý. Ale když už bych věděla jak dopadly mé předchozí vztahy, tak bych si dala na čas, než ho definitivně představím synovi a nastěhuju se k němu. Myslím že Filípek už toho s „náhradníma tatínkama“ prožil dost. Ale určitě přeju hodně štěstí!

 
ivkahr  23.01.13 13:55

@Kicki tak takhle to vypadá, že je to jen moje vinna, ale nejsem navinně jen já…a po rozvodu jsem se k novému partnerovi nastěhovala, až po 8.měsicich…a Filípkovi se líbil nebyl proti…neříkam, že to byla manželova vinna, ale podílel se na tom všem…aby to tak dopadlo…i zájem, který měl najednou není a mužeme být rádi, že si ho kdy vezme na víkend…žije jen sám sebou!!!

 
ivkahr  23.01.13 14:00

@Deniska2000 Náhradního tatínka měl jen jednoho nejsem ten typ co seznamuje děti hned se svýma amantama…ted má druhého!!!a nedá se řict, že tatinka chtěli jsme to zkusit bydlet po 8.měsicích spolu všichni tři…bohužel za 14.dní bylo stěhováni…bral ho jako strejdu…a viděl ho všehovšudy 3×.

Příspěvek upraven 23.01.13 v 15:37

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 23.01.13 16:40

Myslim žes udělala spoustu chyb, ale to určitě víš. Doufám že to miminko co se ted narodí už bude mít lepšího tatínka, teda lepšího i pro filípka
hodně štěstí

 
ivkahr  23.01.13 16:42

@Kamča.dalmatinka Vím…nikdo není bez chyby…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama