// na ovu testu...

2311
28.9.10 11:03

// na ovu testu...

Mohly by jste mi prosím někdo poradit, když se mi na ovu testu zobrazily 12DC večer téměř stejné //, 13DC ráno stejně silné // a dnes 14DC ráno opět stejně silné //, tak kdy je pak nejvhodnější doba na tulení? Je mi jasně že nejlépe pořád, ale ono to není jen na mě. To moje zlato je dnes už v práci a vrátí se až za 24h a na testu jsem se dočetla, že je nejvhodnější doba na tulení 24-48h po zobrazení // tak jsem z toho trochu v nesnázích a pořád nad tím přemýšlím.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17292
28.9.10 11:07

mifinka, ako to, ze rano?

ovu test sa nesmie robit robit pred desiatou hodinou a nikdy nie z prveho ranneho mocu.

vtedy byva falosne pozitivny.

a po pozitivnom ovu teste nastava ovulacia 12-48 hodin.
ale po poslednom pozitivnom. cize ak budes mat pozitivny napr. zajtra naobed a pozajtra uz negativny, tak tych 12-48 hodin sa rata od zajtrajsieho obeda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 11:15

Vím že ovu test se dělá spíše večer, ale mebylo to z první ranní moči.. A taky mě zajímá, když jsem se dočetla „babské“ rady o tom, že chce-li pátr děvče, tak je nejvhodnější doba k tulení 2-3 dny před ovu, a my se tulili 11. a 13. DC tak jestli je nějaká šance na těhu, když to bylo takto brzy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
28.9.10 11:20

mifin, ale robila si ho rano pred 10tou, ci nie?
lebo vtedy byva falosne pozitivny.
urob este jeden teraz a tym sa riad.

a co sa tyka toho styku ze dievca 2-3 dni pred ovu, a chlapec v den ovu, tak tu sancu zvysis na 6:4, cite stale nic moc, urcite sa tym neda riadit.

a ano, je mozne otehotniez zo sexu tri dni pred ovu, ak jma zena vela plodneho hlienu a chlap dobre spermie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 11:25

Soldi - no před 10 to bylo :roll: takjá ho zkusím udělat až večer ať je to jistější. Moc děkuji za rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8932
28.9.10 11:27

Mifinko podle mně to znamená ovulaci někdy v těchto dnech (12,13,14). Já jsem si dělala test vždycky ráno a večer (ale věděla jsem dopředu, kdy ovulace přijde) a v den ovulace jsem měla buď dopoledne nebo odpoledne stejně silné //, pak už slábly. Potvrdila jsem si to meřením bazální teploty, tam to většinou vyjde jednoznačně, ovulační testy nejsou (podle mně) na určení přímo přesně dne ovulace, určí jen přibližně kdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
28.9.10 11:31

mifi, nemusi to byt nutne vecer, najlepsie je okolo obeda a kazdy den priblizne o rovnakej hodine.

problem s tym, ked ho robis pred 10tou je prave to, ze ukazuje falosnu pozitivitu. cize teoreticky uz mozes byt po ovu, ale tym, ze si tie testy robis rano, tak si myslis, ze si pred :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 11:42

Anastazie - no já jsem právě myslela že je lepší ovu test než BT a tu neměřím, asi budete kroutit hlavou, že jsem blázen, ale my to tento měsíc zkoušíme poprvé po vysazení HA. Já bych to nějak neřešila ovu testy, ale mazlík chtěl mít jistotu kdy budu mít ovu, tak jsem šla do testů. Myslím že že za nedlouho se cyklus totálně rozhodí, tak jsem toho pěkného uspořádání po vysazení HA chtěla využít a hodně holek psalo, že otěhotněly hned „napoprvé“

Příspěvek upraven 28.09.10 v 11:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 11:44

Soldi - já jsem ovu test dělala vždycky okolo 6h večer v přibližně stejnou dobu a byly // ale druhá o hodně slabší a pouze teď 2 dny ráno, protože předevčírem večer byly obě // silné. A proč je falešně pozitivní ráno? Vždyť je LH slabší než večer ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
28.9.10 11:45

no na ovu testech byl návod dělat od 10-20 do večera :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17292
28.9.10 11:52

mifik, lh klesa a stupa, takze vtedy vecer, ked si pisala, ze boli TAKMER rovnako silne, tak kludne mohli na dalsi den zoslabnut a nie zosilniet.

to, ze si si ich teraz robila dva dni po sebe rano, bola chyba, lebo ak urobis teraz poobede a ta jedna bude zase slabsia, tak uz nemas sancu zistit, ci ovu bola :nevim:

uz si nepamatam presne, preco byvaju rano falosne pozitivne, ale proste byvaju. v nasej teme to mame uz niekolkokrat overene. a to iste sa tyka testovania po osmej vecer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 12:43

Tak jsem to vyfotila.. (ten 12 DC vypadá že nejsou stejné, teď ne, ale do těch 10 min jak píše návod byly opravdu stejné) A asi už to vzdávám, prostě budu doufat, že OVU byla a že to vyšlo :-)

Příspěvek upraven 28.09.10 v 12:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
28.9.10 12:44

Nene, pokud máš pozitivní ovu test, nastane ovulace do 24-48 hodin. ale tulit se máš nejlépe před ovulací, abys měla jistotu, žes to stihla, neboť vajíčko je oplodněníschopné jen několik hodin. tudíž se tulit začněte u prvního pozitivního testu a ještě bych se tulila den poté. Pokud už dneska nemáte čas, hlavu bych si s tím moc nelámala. Samozřejmě je lepší častější tuleníčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.9.10 12:45

Mainuvo - snad to bude tak jak píšeš :roll: díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
28.9.10 12:46

Držím pěsti! nám se to s ovu testama povedlo napoprvé :dance: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu