16 a těhotná na MTV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 12:56
16 a těhotná na MTV

Nekoukáte prosím někdo? Docela mě to zaujalo, ted jsem koukala na náctileté maminky a chtěla bych někde na netu najít 16 a těhotná archiv kde začínají se svými příběhy náctileté maminky :wink: Ale nedaří se mi to nikde najít :-( neporadíte někdo kde kuknout nebo stáhnout? Aby to mělo české titulky?
Na ulozto.cz mi to nechce nic najít ale možná hledám špatně :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 13:03

Ahoj,
já to taky sleduju,už jsem viděla všechny díly,dávají to pořád dokola a teď dávají každou neděli třetí řadu,čili nové díly.Taky sem to chtěla najít a dívat se jindy když mi čas nevyhovoval,ale pokaždé mě vyskočili jen erotické stránky :mrgreen:

Mišmiš
Kelišová 6451 příspěvků 18.03.11 13:11

čau holky, už jsem chtěla založit diskuzi, taky na to koukám pravidelně
i na náctileté maminky a na 16náct a těhotná
archiv jsem taky nesehnala.

každou neděli po 21hod jde nová série 16náct a těhotná

náctileté maminky opakují, koukám na to znova a znova se divím…nejvíc je mi sympatická Farrah a pak ta zrzka jak má klučíka Bentlyho. Totálně nechápu Amber

na MTV.com je už druhá řada náctiletých maminek s jinýma holkama a 16náct a těhotná taky nové díly, ale já tomu rozumím tak 30% a to je ještě možná moc…takže asi počkám až to bude v ČR? ale to se nedočkáme co?

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 13:16

Mišmaš já jsem právě neviděla Farrah,Maci,Am­ber..jak byly těhule 16 a těhotná a chtěla bych to vidět právě a nemůžu to najít tak snad to ještě budou teda opakovat :wink:

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 13:19

Miriamm taky mi právě vyskočily erotické stránky :mrgreen:

Mišmiš
Kelišová 6451 příspěvků 18.03.11 13:21

hale ale ty já jsem taky neviděla v 16náctkách, možná to v ČR ani nedávali

teĎ koukám na stránky mtv czech a vůbec tam ani jedno není v pořadech. až budu mít víc času zkusím vykoumat něco na stránkách mtv.com

magnolie
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 18.03.11 13:25

Na MTV nevim,ale v archivu TV Barandov je české milování a tam jsem narazila na díl kde matkami jsou 14 a 15ti leté.Pokud by tě toto téma zajímalo.

Hotaru
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 18.03.11 14:04

Na české stanici MTV jede už třetí řada… zjistila jsem to pozdě :cert: a taky bohužel, většinou, když to dávají nemám čas.. :zed:

Na netu jsem to také hledala a nenašla :-( Jedině na tom mtv. com a bohužel ta angličtina… :roll: :lol:

Jinak v první řadě jsem taky totálně nepochopila tu Amber.. :lol: (Jestli to je ta, co otci svého dítěte nadávala do tlustoprdů…)

mick.nick
Kecalka 150 příspěvků 18.03.11 14:09

taky by mě to zajímalo a ráda bych na to koukla, už jsem to taky hledala ale nenašla :think:

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 14:21

Mišmiš já jsem právě myslela že jsem tu sérii 16 a těhotná prošvihla a koukala jsem ted dopoledne na náctileté maminky ale zajímalo by mě-ráda bych viděla jak maminky a tatínci prožívali těhu a miminka :wink:

Amber byla dost hustá, bylo mi líto té její dcerky jak se před ní pořád hádali a řvali na sebe :-(

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 14:40

Já jsem mrkla na MTV.com a všechny ty díly 16 a těhotná dávali u nás.Viděla jsem i ty ostatní,jedna blondýna tam dala taky svoje mimčo k adopci,protože ji k tomu víceméně donutila její „nevlastní“ matka která ji stejně takhle adoptovala,to jste neviděli??Ani tu druhou blondýnu kterou pořád ten její vykuk podváděl a pořád se k ní vracel a pak zase odcházel a pak tam taky měli dvojčata holčičky,jména si nepamatuju.

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 15:14

Miriamm já jsem na to náhodou natrefila až bylo to finále a viděli se v tom studiu, takže předchozí části jsme neviděla. A pak jsem na to začla koukat. Vím že 16 a těhu dávají v neděli večer ale na to jsem už 2× zapoměla :roll: Jinak jsem ted pravidelně koukala dopoledne.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 15:34

V pondělí v 10.00 budou dávat Napsáno životem - Čekám dvojčata,to bude jistě taky zajímavé,budu se dívat :wink:
A ty nedělní nové díly opakují ještě ve středu večer ve 20.05 hodin :palec:

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.03.11 16:32

Miriamm díky za info že to opakují :wink:
A na napsáno životem budu taky koukat, mám takové pořady ráda :wink:

mick.nick
Kecalka 150 příspěvků 18.03.11 20:22
magnolie píše:
Na MTV nevim,ale v archivu TV Barandov je české milování a tam jsem narazila na díl kde matkami jsou 14 a 15ti leté.Pokud by tě toto téma zajímalo.

Super:) na tvojí radu jsem se teď na to dokoukala.. Ještě bych se koukla na něco podobnýho

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >