1. pokus IVF a hned dvojčata

Anonymní
7.3.20 17:49

1.pokus IVF a hned dvojcata

Ahoj holky,
Podařilo se někomu hned 1.IVF pokusu otěhotnět ( dvojčata)? Čeká mě ve středu ET dvou Embyii, tak me zajima, jestli se to někomu povedlo na 1.pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13846
7.3.20 17:55

Samozřejmě se to už někomu stalo. Ale spíš radím dávat jen jedno a druhé nechat případně na KET. Šance se tak kumulativně naopak trochu zvýší, protože s prvním cyklem ani nevíš, jak tělo bude reagovat na stimulaci – může být více v pohodě a připravené na transfer až ten následující cyklus, takže si rovnou „vyplácáš“ dvě embrya najednou. A hlavně pokud dáš dvě v prvním nebo druhém pokusu, přijdeš případně o hrazení pojišťovnou čtvrtého cyklu, tak na to taky pozor. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
7.3.20 18:38

A tobe doporucili dat dve? Chapala bych po nekolikatem nezdaru…ale hned prvni ivf…dala bych jedno. Ja mela 3 embrya, 1 na Et nevysel, druhy ket ano a jeste nam snehulak zbyl. Jinak taky jsem chtela naporduhe dat dve, a bylo mi to tezce nedoporuceno. Ani sance uchyceni se tim extra nezvysuje, ale to urcite musis vedet ;) a jsem rada ze jsem uposlechla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13775
7.3.20 18:45

Ano, dvojčata hned, další KET pak bez výsledku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 19:34

My jsme nechali zavést 1 embryo na 1.IVF a máme jednovajecna dvojčátka :lol: :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.20 20:36

U nás první IVF, doporučili nám přímo, ať dáme rovnou obě embrya, že je alespoň 50% šance, že jedno se uchytí a k překvapení všech lékařů se uchytila obě a dnes již máme 10ti letá dvojčata :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
858
7.3.20 21:50
@Anonymní píše:
U nás první IVF, doporučili nám přímo, ať dáme rovnou obě embrya, že je alespoň 50% šance, že jedno se uchytí a k překvapení všech lékařů se uchytila obě a dnes již máme 10ti letá dvojčata :mavam:

Až jsem v první chvíli myslela, že jsem to psala já, mám to jak přes kopírák…1.IVF, 2 embrya, 50% šance a desetiletá dvojčata :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 22:50
@mončatka píše:
Až jsem v první chvíli myslela, že jsem to psala já, mám to jak přes kopírák…1.IVF, 2 embrya, 50% šance a desetiletá dvojčata :mrgreen:
:mrgreen: no vidíš to, my máme dva kluky. Teď chodí už do 3. třídy. A na IVF jsme jezdili do Plzně.
  • Nahlásit
  • Citovat
7.3.20 23:23

Já, byla pred skoro 4 lety na IVF a až na 5.KET ( vzdy jsem v 5tt potratila) kdy jsme vložili 2 embrya ( tak se chytli, ale ve 4týdnů jsem jedno potratila) Naštěstí to druhé se udrželo a dnes mám zdravou, krásnou holčičku.
Jelikož chceme mít další dítě, tak přes předešlé komplikace nám bylo doporučený dát 2embrya ( jelikoz moje telo, pry lepe reaguje na 2).
Proto, jsem jsem se ptala, jestli se někomu podarili dvojcata na prvni pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
8.3.20 15:00

....

I z jednoho embrya mohou být dvojčata? Já mám bohužel jen 1 embryo na KET, druhé embryo to vzdalo před zamrazenim, jinak bych je také chtěla obě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 11:25
:mavam:
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Podařilo se někomu hned 1.IVF pokusu otěhotnět ( dvojčata)? Čeká mě ve středu ET dvou Embyii, tak me zajima, jestli se to někomu povedlo na 1.pokus.

To embryo se muze nekdy rozdelit a muzou byt i trojcata

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama