29 denní plán od břicháče Toma

5388
18.2.20 17:11

29 denní plán od břicháče Toma

Ahoj holky, zkoušela jste některá, nebo máte některá v plánu? Já bych chtěla najet od zítra. Tak bych ráda vaše zkušenosti. Potřebuji alespoň 8 kg dolů a snad mi to k něčemu pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18750
18.2.20 17:29
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2021
18.2.20 17:42

Ahoj já jedu 2. týden :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
18.2.20 18:30
@kavenka píše:
Ahoj já jedu 2. týden :mavam:

Super a jak to zvládáš, měla jsi krize? Už jsi něco dala dolů? Neměla jsi hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2021
18.2.20 21:51

@vejilka krize mám každý den :lol: zatím mám dole 1,5 kg, tak jsem spokojená.
Hlad nemám, ale dělá mi problém to opakování jídel :roll:
Mám od něj ještě knížku Rychlovky a chuťovky, tak vařím i z ní. Jinak bych to asi nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
18.2.20 23:48

Da se nekde ta knizka stahnout? mám jeho tři knížky a nechci kupovat další jen kvůli receptum.na jakém principu plán funguje? ať mám predstavu. jestli to zase není to samé omilane stokrát dokola v jeho knihách a všude na netu..akorát on si na tom postavil byznys :D ja kdysi podle nej zhubla, ale ne až tak rapidně, jak to popisuje.. přišlo mi, že nedelam nic jineho než jím, hlad jsem nemela, chutě jo, ty mám pořád :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18750
19.2.20 08:15

@petanah co mi rikala kamaradka, tak tahle kniha je jina predevsim v tom, ze mas vypsany jidelnicek na cely tyden a vzdy i sepsany nakup, coz je super… Vis, co budes jist cely tyden dopredu, nemusis si to sestavovat sama a hezky podle toho i nakoupis.

Pro zacatecniky super a usetrena prace se sestavovanim jidelnicku i nakupniho seznamu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
19.2.20 09:15

Ahoj, já už jedu v pokračování nejjednodušší recepty. Za ty 4 týdny jsem shodila 6.5 kilo. A to jsem nechodila ani zdaleka tolik co doporučuje kvůli problémům s vyhrezlou plotýnkou. Za mě je to super první týden je sice s minimem bílkovin ale jeden týden se to dá pak už je jídelníček úplně v pohodě. Je fajn že más vždy seznam k nákupu na celý týden a po skončení víš zhruba jak si sestavovat jídelníček dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
21.2.20 18:59
@Misutapro píše:
Ahoj, já už jedu v pokračování nejjednodušší recepty. Za ty 4 týdny jsem shodila 6.5 kilo. A to jsem nechodila ani zdaleka tolik co doporučuje kvůli problémům s vyhrezlou plotýnkou. Za mě je to super první týden je sice s minimem bílkovin ale jeden týden se to dá pak už je jídelníček úplně v pohodě. Je fajn že más vždy seznam k nákupu na celý týden a po skončení víš zhruba jak si sestavovat jídelníček dál :palec:

Super děkuji. Z jaké váhy jsi zhubla? Mě přijde, že mám pořád hlad. Největší krizi mám večer. Dodržovala jsi to přísně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
21.2.20 19:06

A to se mi. ještě stává, že se mi trošku zamotá hlava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
21.2.20 21:04

@vejilka ze 107.6 nějak jsem po porodu dvojcat neměla čas jíst a váha teda letěla nahoru. Nutno říct že jsem hodně vysoká takže ne že bych byla chodící koule :lol:. Kafe jsem si dala max 1× týdne slazeny cekankovym sirupem. Sladký vůbec, pečivo vůbec. Sem tam jsem nestihla svačinu a jak už jsem psala chůzi jsem nedodrzovala a mléko piju normálně to jsem nevysazovala vůbec. Vím že ho snasim dobře. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
21.2.20 21:10
@Misutapro píše:
@vejilka ze 107.6 nějak jsem po porodu dvojcat neměla čas jíst a váha teda letěla nahoru. Nutno říct že jsem hodně vysoká takže ne že bych byla chodící koule :lol:. Kafe jsem si dala max 1× týdne slazeny cekankovym sirupem. Sladký vůbec, pečivo vůbec. Sem tam jsem nestihla svačinu a jak už jsem psala chůzi jsem nedodrzovala a mléko piju normálně to jsem nevysazovala vůbec. Vím že ho snasim dobře. :palec:

No já se právě nedokážu kafe vzdát. A měla jsi taky ze začátku hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
21.2.20 21:17

@vejilka první týden a pak pohoda ale já fakt nemám čas přemýšlet nad tím jestli potrebuju na záchod s 8 měsíčními dvojčaty :D… Takže jsem spíš musela myslet na to že bych se měla jít už zase najíst.. Pokud si dáš jedno, dve kafe vadit to nebude jen aby v tom nebyla tuna cukru. Pokud sladis doporučuji koupit ten cekankovy sirup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18750
22.2.20 08:56

@vejilka tak se kávy nevzdávej, proč? spíš bych se naučila pít černou kávu bez mléka a cukru, stejně je nejlepší, což uznáš časem ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
22.2.20 09:21
@Káťa19 píše:
@vejilka tak se kávy nevzdávej, proč? spíš bych se naučila pít černou kávu bez mléka a cukru, stejně je nejlepší, což uznáš časem ;) :palec:

Tu piju. Ale problém je v tom, že dám i 4 hrnky denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...