Tetování a antibiotika

1099
14.2.20 10:19

Tetování a antibiotika

Ahojte holky. Nemáte někdo zkušenosti s tetováním a braním antibiotik? Před 4 dny jsem začala brát atb na asi začínající zánět průdušek a angínu. Průdušky to nakonec nebyly, protože nekašlalu a nic ve mě nechraptí, ale ještě mě trochu bolí v krku. Antibiotika doberu v neděli a v pondělí jsem objednaná na tetování. To už budu určitě zdravá, ale antibiotika mají působit ještě další 3 dny. Může to něčemu vadit? Děkuji moc za rady :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6394
14.2.20 11:01

@LucieMD Nešla bych. Správně by jsi měla podepsat papír že jsi v pořádku. Při tetování to krvácí, v tobě kolují jedy z antibiotik, oddálila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.2.20 11:44

Taky bych nešla…už jen proto že tělo bude po atb oslabené a měla bych strach z horšího hojení…a tatér by to měl asi vědět ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
14.2.20 12:14

Mohla bys mít řidší krev, špatně by se ti to hojilo a tatérovi špatně tetovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35401
14.2.20 12:37
@Plmo píše:
@LucieMD Nešla bych. Správně by jsi měla podepsat papír že jsi v pořádku. Při tetování to krvácí, v tobě kolují jedy z antibiotik, oddálila bych to.

jedy z antibiotik? 8o
fuj, to by se mělo nahlásit na SUKL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35401
14.2.20 12:38

Já jsem teda z principu proti tetování, ale naopak myslím, že alespoň máš jistotu, že se ti to nepodebere a po týdnu braní už budeš úplně OK.

ale nedělej to, je to hnusný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 12:46

Některá antibiotika zvyšují krvácivost. Ale jak bylo napsáno výše, zas bude větší jistota, že se ti to nezanítí. Šla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
14.2.20 23:08

Děkuju za názory. Tatérka mi řekla, že je to v pohodě. Ale jiné tetovací salóny mají na webu, že při atb netetují. Tak teda nevím. Asi to zruším. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4804
14.2.20 23:58
@Plmo píše:
@LucieMD Nešla bych. Správně by jsi měla podepsat papír že jsi v pořádku. Při tetování to krvácí, v tobě kolují jedy z antibiotik, oddálila bych to.

Jedy z antibiotik. :mrgreen: Pobavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AvadaKedavra
15.2.20 09:07

@LucieMD @Pudloslava ti radí dobře, myslím, že má lékařské vzdělání. Akorát se s ní neshodnu v názoru, že je tetování hnusné. Je to každého soukromá věc, jak nakládá se svým tělem. Pokud se cítíš dobře, tak klidně běž.

• Nahlásit
  • Citovat
1099
15.2.20 09:56
@AvadaKedavra píše:
@LucieMD @Pudloslava ti radí dobře, myslím, že má lékařské vzdělání. Akorát se s ní neshodnu v názoru, že je tetování hnusné. Je to každého soukromá věc, jak nakládá se svým tělem. Pokud se cítíš dobře, tak klidně běž.

Vyskocilo mi vtipné upozornění. Adavakedavra tě zmínila v příspěvku :palec: :mrgreen: trochu jsem se lekla, ale žiju, tak dobrý :mrgreen: četla jsem, že nemusí barva chytit. Asi to raději posunu. Děkuju za radu :hug: A už jsem vcelku dost stará, tak si myslím, že mám dost rozumu a s tělem si naložím po svém. A chci jen malé tetování se jménem a datem narození mého syna. Až budu stará a zapomětlivá, tak se to bude hodit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama