35 let snažení o první mimi

51
4.3.21 17:30

35 let snažení o první mimi

Ahojte začnu tím snažíme se delší dobu o mimi ale pořád to nejde, že začátku jsem používala ovu testy ale teď jsem se už na to vyprdla leze to dost do peněz s přítelem jsme vyšetření a jsme v pořádku nevím jakto že to stále nepřichází chtělo by to nějakou radu tak určitě se připojte podělit se společně je fajn :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9446
4.3.21 17:41

Ve 35 je průměrná doba snažení 2 roky. Jak dlouho se snazite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
4.3.21 17:43

Co je delsi doba? Tolikrát tu nekdo zacal diskuzi s tim, ze jim to UZ tri mesice nejde. Po 35 uz kvalita velke casti vajíček neni nic moc, takze je normalni, ze dele trva, nez se trefite do zdravého. A takovych tech obecnych rad tu najdes hodne. Hodne chvaly jsem slysela na hormonalni jogu, pripadne zvazit fyzioterapii u sebe. Nekdo prisaha na akupunkturu :nevim: Neuskodi zaradit vitaminy u tebe i partnera, pripadne bylinky.
A vyšetřeni jste jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 17:44

@karkarka fakt jo 8o sestra se už přes rok snaží o první, letos jí bude 36 :zed: dřív bohužel nebyl vhodný chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
9446
4.3.21 17:45
@Anonymní píše:
@karkarka fakt jo 8o sestra se už přes rok snaží o první, letos jí bude 36 :zed: dřív bohužel nebyl vhodný chlap.

No po 35 je kvalita vajíček už dost jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.3.21 17:45
@Anonymní píše:
@karkarka fakt jo 8o sestra se už přes rok snaží o první, letos jí bude 36 :zed: dřív bohužel nebyl vhodný chlap.

Ano ale já jsem stále s tím stejným :mrgreen: už 9 let ale nejde to nevím vyšetření jak jsem psala jsme :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19697
4.3.21 17:46

Co to znamená “jsme vyšetření”? Máte genetiku, štítnou žláťzu, imuno, průchodnost vejcovodů, hormonální profil? Jinak ti můžu říct, že v 35 letech jsi nejspíš reprodukčně stará. Vajíčka už nic moc kondice, takže na to zdravý vajíčko se čeká dýl než ve dvaceti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.3.21 17:46
@karkarka píše:
No po 35 je kvalita vajíček už dost jinde.

Nevím myslím že když mě vyšetřovali řekli právě že jich mám až moc tak nevím nevím :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.3.21 17:47

@Janli jasně vyšetření hormonální profil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9446
4.3.21 17:48

@Nika11234 kvantita je jedna věc ale kvalita je proste už jinde než v 25.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19697
4.3.21 17:50
@Nika11234 píše:
@Janli jasně vyšetření hormonální profil

Jen to? To je málo na to, aby jsi řekla, že jsi zdravá. Tak pokud se snažíte víc než rok, tak je načase zajít do CARu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.3.21 17:50

@Janli jasně vyšetření hormonální profil @karkarka to ano ale doufáme furt tak snad se poštěstí některé mají děti i ve 40 znám dvě které otehotnely tak a čekají první mimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.3.21 17:51

@Janli no uvidíme ještě ne ale dáváme tomu tak ještě dva roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
4.3.21 17:52
@Nika11234 píše:
Nevím myslím že když mě vyšetřovali řekli právě že jich mám až moc tak nevím nevím :mrgreen: :lol:

Holka kvantita neni kvalita. Muzes a je normalni, ze vajicek na pocet je jeste vic nez dost. Ale stejna vajicka mas uz od doby, kdys byla sama v deloze, takze logicky s kazdym rokem starnou stejne jako cele telo. Proto je s vekem normalni, ze poceti trva mnohem déle, protoze cim dal tim vic z nich uz je nejakym zpusobem poskozenych, at uz beznym starim, ci vlivem životního stylu, chemikalii v prostredi. Ale porad teda nechapu, jak dlouho se snazite a jaka konkretni vysetreni a kde mate za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19697
4.3.21 17:53
@Nika11234 píše:
@Janli no uvidíme ještě ne ale dáváme tomu tak ještě dva roky

Jsi cvok, ve čtyřiceti rodí přirozeně jen vyvolený a ty máš evidentně problém. Holka, není čas ztrácet čas. Myslíš, že mít děti ve čtyřiceti je tak super?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat