Dítě ve znamení štíra

Anonymní
4.3.21 15:48

Dítě ve znamení štíra

Ahoj holky,
Chtěla bych se Vás zeptat, zda-li nemáte ve svém okolí dětičky ve znamení štíra? Mám termín porodu 29.10 a všichni mi řikají, že se štírama je to těžké. Že jsou jako děti zlí a žárliví. Já jsem ryba a přítel vodnář. Díky za vaše postřehy :andel: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2789
4.3.21 16:04

Mám doma šestiletého štíra, zlej není určitě, je hodně komunikativní a hodně kontaktní (oboje i vzhledem k dětem i dospělým), žárlivost posoudit neumím - je jedináček. Asi jediný typický rys pro štíry který na něm pozoruji, je, že prý štíři nezapomínají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
4.3.21 16:12

Myslím, že co se týká znamení zvěrokruhu, tak je to všechno blbost a vůbec to povahu člověka neovlivňuje. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
26899
4.3.21 16:18

My máme děti raka a štíra. Štír je to méně náročné dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
4.3.21 16:23

Tak když tomu budeš věřit, tak takové třeba opravdu bude :nevim: Štíra doma máme, jako miminko byla úplně zlatá a za odměnu. Teď je bystrá, učenliva, vsechno ji zajímá, všechno chce dělat. Ale taky je dost tvrdohlava a umanutá. Ale na horoskopy nevěřím, tak v tom nic nehledám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
4.3.21 16:48

Starší syn (8let) je štír. Je sice hodně kontaktní, ale třeba takovou nemoc nebo bolest si chce prožít sám pro sebe :nevim: I na pusy je skoupý. Vždy mi bylo líto, jak ostatní děti ve školce svým rodičům dávali pusu na rozloučenou a ten můj - ahoj, pusu nechci.. :mrgreen: :mrgreen: No co už, beru ho v tomto jako typického štírka :lol:
Co týče žárlivosti bych řekla, že je to blbost. Mladší dcera má 1,5 roku, je tedy mezi nimi rozdíl necelých 7 let a nedá na ni dopustit a prožívá za ni veškerou bolest. Kdysi se stalo, že si malá ublinkla a proletělo jí to nosem, samozřejmě začala velice plakat a syn z toho dostal doslova hysterák, že se jí něco stalo. Jsem musela uklidňovat i jeho :mrgreen: Jsou nerozlučná dvojka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4360
4.3.21 16:53

Nenech se tím ovlivnit ;) přece není jen 12 typů lidí, když už horoskop, tak aspoň řádně spočítaný..
obecně Štíři jsou pronikavě inteligentní a k tomu nejsexuálnější znamení zvěrokruhu.. umí milovat i nenávidět obrovskou intenzitou a svým „ocasem“ při špatných aspektech ublížit a ranit celoživotně..
ale nemusíš tomu vůbec věřit ani se tomu poddávat, hlavní je, jak miláčka vychováte a jakou lásku a péči do něj vložíte :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
4.3.21 17:04

Náš štír je suverénně nejnáročnější z našich dětí. Ale ne proto, že je štír. Je to miláček, hodně kontaktní, ukecanej, zlej není určitě. Můj bratr je taky štír a je úplně jinej. Kdysi mi kamarádka říkala, že ty charakteristiky znamení byly "vypočítaný velmi dávno, kdy postavení planet bylo jiné, než je dnes, takže to teď už vůbec neplatí. Ale zase známá se tímto nějak zabývá a uhodla znamení všech lidí, co jsme byli přítomni v tu chvíli.. já sama na to nevěřím, ale kdo ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
4.3.21 17:07

V rodině štíra máme, když byla malá byla hodná, poslouchala. Teď je klidná, vyrovnaná, láskyplná. Takže bych tomu zase tak nevěřila. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
1771
4.3.21 17:11

Tak já jsem štír (shodou okolností též narozená 29.10. ;) ) a podle mojí mamky jsem byla strašně zlaté dítě. Prý nenáročná, klidná, sama jsem si zahrála, nebyl se mnou žádný problém, prostě pohodář. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
4.3.21 17:12

Podivej se, kdyz uz veris temto vecem, tak bys take mela vedet, ze zalezi take v jakem ascendentu se clovek narodi, takze to stejne nebudes vedet do posledni chvile :nevim: a staci kdyz bude chtit o tyden driv ven a je vse uplne jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7322
4.3.21 17:16

Tak tam budeš muset dítě ještě chvíli podržet, nebo porod uspíšit, aby se dítě narodilo v jiném znamení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
4.3.21 17:22

A to si jako myslis, ze kdyz se narodi o tyden drive a bude jine znameni, ze bude povahove jinaci? Pokud jo tak priste holt planovat poceti tak, aby pak datum porodu byl na ‘spravne’ znameni no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
4.3.21 17:24

Mám štíra narozeného loni, takže má skoro 4 měsíce a zatím je to s nim dost náročné :lol: ale láska usměvavá…

Každopádně to jsi těhotná chvilku, mas to vůbec potvrzené z gyndy? Nechci ti kazit radost, ale ještě bych se postavila zase nohama na zem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
4.3.21 17:50

A co s tím jako udeláš, když to bude štír? Dáš ho do babyboxu?
Jak může někdo věřit takovým ptákovinám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat