Adopce děťátka

Anonymní
29.11.19 01:06

Adopce děťátka

Ahojky, pokud se tady najde nějaká nastávající maminka v tíživé situaci, velmi rádi se o její děťátko i o ní postaráme. Jsme prověřený a spokojený manželský pár a velmi rádi bychom nabídli rodičovskou náruč. Nabízíme mu šťastné stabilní rodinné prostředí, spoustu lásky, pohody, pozornosti. V příadě zájmu:****

edit adminom - e-mail

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17
29.11.19 01:37

Nemyslím že by se někdo vzdal svého dítěte jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
29.11.19 05:42

Nevím proč, ale z toho inzerátu mi přejel mráz po zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6533
29.11.19 05:49

Chápu to tak, že ta pomoc o ni spočívá v tom, že jí pomůžete od dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
29.11.19 05:53
@boball píše:
Nevím proč, ale z toho inzerátu mi přejel mráz po zádech.

Proc? To neni nabidka „prima“ adopce, ale „přímé“ adopce. Nic temneho ani manipulativniho tam nevidim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11104
29.11.19 05:59

@PaníKadrnožková Já vím, že to neni prima, nicméně prostě to na mne nepůsobí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
29.11.19 06:13
@boball píše:
@PaníKadrnožková Já vím, že to neni prima, nicméně prostě to na mne nepůsobí dobře.

Hele, chapu, ale uz jsi nekdy byla v podobne situaci? Ja ne :?

• Citovat
  • Nahlásit
22727
29.11.19 07:22

@Anetis22 @boball @Kfětoslava nevím, co na tom komentujete, když v té situaci nejste - na jedné straně zoufalá těhotná a na druhé straně zoufalý neplodný pár - sice to má hodně rizik na obou stranách, ale nepřísluší nám to soudit, když v té situaci nejsme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
29.11.19 08:46

Eeee… Takhle se to asi nedělá, připadá mi to jak obchod s dětmi. Bože… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
29.11.19 09:36
@HrozTaj píše:
Eeee… Takhle se to asi nedělá, připadá mi to jak obchod s dětmi. Bože… :andel:

I mě teda. Ano, nebyla jsem v situaci ani jedné strany, ale toto je zvláštní. Je na to systém - složitý, dlouhý a co vím, tak ne úplně dobře udělaný, ale toto je zvláštní.

Pokud ty lidi o adopci něco ví, tak ví, že takto to nejde a o to víc je zvláštní, že to zkouší. Nebo funguje v ČR přímá adopce?

Pokud neví, budiž, poučí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
29.11.19 09:45

Mám v okolí pár, který šel stejnou cestou po x neúspěšných IVF pokusech. Získali tímto novorozeně rovnou z porodnice, které porodila nezletilá a se souhlasem jejích rodičů jim dítě odevzdali. Pochopitelně, že za asistence všech příslušných správních orgánů a agendy. Prostě předběhli frontu těch, kteří čekají na adopci. Postupně se vyřídila adopce. Dítě dnes už chodí do školky. Akorát mi nová maminka říkala, že jim to na sociálce dali sež..t, že tímto předběhli frontu čekajících na odložené novorozeně. Jak jinak se dozvědět o ženě, která z nějakého důvodu své dítě po porodu nebude chtít vychovávat? Nebudu se tu ale zaobírat tím, proč to někdo udělá, to mi nepřísluší, já jsem v jiné situaci a nechala bych si i 10 svých dětí. Píši pouze o situaci, kdy někdo čeká dlouho na novorozeně v pořadníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
29.11.19 10:01
@MartinaCV píše:
Mám v okolí pár, který šel stejnou cestou po x neúspěšných IVF pokusech. Získali tímto novorozeně rovnou z porodnice, které porodila nezletilá a se souhlasem jejích rodičů jim dítě odevzdali. Pochopitelně, že za asistence všech příslušných správních orgánů a agendy. Prostě předběhli frontu těch, kteří čekají na adopci. Postupně se vyřídila adopce. Dítě dnes už chodí do školky. Akorát mi nová maminka říkala, že jim to na sociálce dali sež..t, že tímto předběhli frontu čekajících na odložené novorozeně. Jak jinak se dozvědět o ženě, která z nějakého důvodu své dítě po porodu nebude chtít vychovávat? Nebudu se tu ale zaobírat tím, proč to někdo udělá, to mi nepřísluší, já jsem v jiné situaci a nechala bych si i 10 svých dětí. Píši pouze o situaci, kdy někdo čeká dlouho na novorozeně v pořadníku.

No, aby z toho pak nevzešel obchod, mladý holky si budou chtít přivydělat, tak otěhotní, děcko prodají a bude lážo plážo, známe nějaký takový který by to napadlo, rádoby obchodníky a podnikatelé 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
29.11.19 19:28
@HrozTaj píše:
Eeee… Takhle se to asi nedělá, připadá mi to jak obchod s dětmi. Bože… :andel:

I na mne to působilo stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.11.19 06:40

Adopce detatka

Edit admin – smazán osobní kontakt

Příspěvek upraven 13.12.19 v 00:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
30.11.19 09:01
@onajeblond píše:
No, aby z toho pak nevzešel obchod, mladý holky si budou chtít přivydělat, tak otěhotní, děcko prodají a bude lážo plážo, známe nějaký takový který by to napadlo, rádoby obchodníky a podnikatelé 8o :lol:

Tam ale neproběhlo žádné placení. Takový obchod by nikoho asi nezaujal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat