Afro copánky Ostrava

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ValeriIsta
Nováček 4 příspěvky 14.08.18 05:28
Afro copánky Ostrava

Dobrý den,
sháním někoho kdo umí naplétat afro copánky v Ostravě. Případně co nejlevněji, ale samozřejmě kvalitně, takže vyžaduji zkušenosti.
Děkuji za pomoc, hezký drn :kytka:

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 14.08.18 06:09

@ValeriIsta a strýček google nepomohl?

ValeriIsta
Nováček 4 příspěvky 15.08.18 01:04

@lachtanice86 Google samozřejmě pomůže, ale je i plno lidí, co to mají pouze jako přivýdělek a pletou např. doma a takové paní na googlu moc nejsou. ;)

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 15.08.18 06:47

@ValeriIsta moje zkušenost je taková. Že í takové paní na googlu jsou a navíc je otázka jak kvalitní to bude. To je taky moje zkušenost

Thandi
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 15.09.18 10:58

Zbyl mi kanekalon v tmavě hnědé barvě, Jumbo Braid. Mám toho ještě tak na 2 hlavy :dance:

Balíčky jsou originál zabalené. Prodám za poloviční cenu 60Kč/balení thandi@seznam.cz 725293432

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33316 příspěvků 10 inzerátů 15.09.18 12:45
@Thandi píše:
Zbyl mi kanekalon v tmavě hnědé barvě, Jumbo Braid. Mám toho ještě tak na 2 hlavy :dance:Balíčky jsou originál zabalené. Prodám za poloviční cenu 60Kč/balení thandi@seznam.cz 725293432

Dej do bazaru. Takto tu inzerce není povolená. Bazar je tady . Inzerát jde vždy po několika dnech aktualizovat.

Thandi
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 15.09.18 13:54

Díky, už je to tam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >