Animovaný film Coco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 10:39
Animovaný film Coco

Může mi někdo napsat, jak dopadl film Coco? :) A proč všichni recenzenti na konci plakali? Co je na závěru tak emocionálního?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 10:43

Ted na to koukám. Stahni to na ulozto.cz
Ano konec je smutný.
Stojí za shlédnutí

nozu
Extra třída :D 11687 příspěvků 28.04.18 10:45

Ja si pobrecela i v prubehu. byli jsme na tom v kine s detmi. doporucuji.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 10:46
@novakova.t píše:
Ted na to koukám. Stahni to na ulozto.cz
Ano konec je smutný.
Stojí za shlédnutí

Napis mi prosim třeba do zprávy, jak to skončí. Videt to nechci, nemam rada animované filmy. Jen me to z jistého důvodu zajima. Dekuji! :)

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 10:47

@nozu Věřím, ze je to krásné a dojemné, ale ja nevim z jakeho duvodu me nedojimaji animaky.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 10:51
@tzipora píše:
Napis mi prosim třeba do zprávy, jak to skončí. Videt to nechci, nemam rada animované filmy. Jen me to z jistého důvodu zajima. Dekuji! :)

8o.
Psát ti to nebudu ale jsem nazoru ze když se někdo o neco zajímá tak si to zjistí. Hlavně tohle musíš videt cely jinak vůbec nemáš tucha o čem to je. Tak to prekousni a podívej se kdyz te to zajímava

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 10:54
@novakova.t píše:
8o.
Psát ti to nebudu ale jsem nazoru ze když se někdo o neco zajímá tak si to zjistí. Hlavně tohle musíš videt cely jinak vůbec nemáš tucha o čem to je. Tak to prekousni a podívej se kdyz te to zajímava

Ale jak si to mam zjistit? :) Tak to mas vlastně pravdu. Ja jen nedovedu pochopit, kdyz mi dospělý muz rekne, ze je to nejlepší film, co za poslední dobu viděl.

marin
Echt Kelišová 9149 příspěvků 28.04.18 10:55

Jak nemám moc ráda animované filmy, chodím na ně do kina jen kvůli dětem, vždy to tam nějak vydržím, tak film Coco musím říct, že patří mezi nejlepší, co jsem viděla. A to dost vybírám, na co půjdeme. Jinak jsou to většinou šílenosti, co vidím v upoutávkách. A ještě bych řekla, že je to i dost výchovný film, který ukazuje na vztah k předkům, k rodině. Doporučuji za shlédnutí, i když nemáte animáky ráda. Špatně se to popisuje, proto se tady asi nikomu nechce napsat, jak to končí, protože se to moc nedá.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 10:58

@marin Pochopila jsem správně, ze ta výchovna myslenka je vazit si svych pribuznych a milovat je?

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.04.18 11:09

Tak poselství filmu pry je, dokud vzpomínáme, neumreli. Ale s tim by se dalo polemizovat. No, v animaku mi chybi realni lidé a jejich herectví. Jen pěkná myšlenka mi ve filmu nestaci.

marin
Echt Kelišová 9149 příspěvků 28.04.18 11:11
@tzipora píše:
@marin Pochopila jsem správně, ze ta výchovna myslenka je vazit si svych pribuznych a milovat je?

Ono je to spíše o návratu ke kořenům, než úplně „milovat příbuzné“, poznání světa, úctě k předkům a kultuře, smrti.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 28.04.18 11:11

Úžasný, nádherný animák,.který má hloubku. Vystihuje nádherný svátek mrtvých v Mexiku. Ano hlavní myšlenkou může být milovat své blízké a vzpomínat i na ty již zemřelé. Dojemný konec je především díky tomu, že nakonec si Coco na svého otce vzpomene. Celkově mě dojimala myšlenka celé pohádky, kterou pochopí spíše až dospělý nebo starší děti. Film jsem viděla už dvakrát hned po sobě, přítel, který animáče nesnáší se chtěl na něj také podívat znovu. Krásně učí děti lásku k rodině. :mavam:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 28.04.18 11:12

Navíc ještě úžasný český dabing a písně!

marin
Echt Kelišová 9149 příspěvků 28.04.18 11:17
@tzipora píše:
Tak poselství filmu pry je, dokud vzpomínáme, neumreli. Ale s tim by se dalo polemizovat. No, v animaku mi chybi realni lidé a jejich herectví. Jen pěkná myšlenka mi ve filmu nestaci.

Pro děti je to myslím přínosný a vkusně podaný film o smrti a vzpomínání na zemřelé. Opravdu je potřeba film vidět, aby si člověk dokázal udělat reálný obrázek. V tomto případě mně ani nevadí, že chybí reální lidé, naopak by se to nehodilo.

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 28.04.18 11:17

@tzipora Bože,pokud Tě to zajimá, tak se na to podívej, pokud nechceš, tak to neřeš. :nevim: Za nás nejkrásnější animovaný film s hlubokou myšlenkou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >