Reklama

Antidepresiva nezabírají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 15:30
antidepresiva nezabírají

Zdravím. Mám dceru v pubertě a bere antidepresiva na uzkostne depresivní poruchu, ale nezabírají. Bere už je 2 a půl měsíce a žádná změna. Spíš je to jen horší. Psychiatr tvrdí že to chce čas. Dříve k němu chodila jednou za měsíc a teď tam je co týden. Za jak dlouho tak zabírají antidepresiva? Nevíte jak ji ak mám dceři pomoct? nemůžu se dívat na to jak se trápí…

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 31.07.18 15:33

Když jsem měla vloni problémy,tak jsem taky brala léky,ale nepomáhalo to,doktorka mi doporučila homeopatii,ta pomohla hodně brzy.Ted už neberu nic.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8100 příspěvků 31.07.18 15:38

Mne az za tri mesice. Casto se musi navysovat davka, dokud nebude dostacujici.

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 15:41

Asi se jí musí navýšit dávka, která až zabere se může po nějaké době snižovat

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 31.07.18 16:17

No po takové době by už měl hledat jiné dávkování a nebo jinou účinnou látku.
Asi bych na vašem místě hledala jiného lékaře.

Plus tedy kromě léků je potřeba psychoterapie. Protože je nezletilá, tak ideální by byla rodinná - tedy taková, které se účastníte všichni, co žijete ve společné domácnosti. Pomáhá to fakt daleko efektivněji, než inidividuální sezení.

Zavolejte třeba do Gaudie, tam je velmi schopný tým jak psychiatrů, tak psychoterapeutů a mají smlouvy s pojišťovnami.
 http://www.gaudia.cz/cz/

pokud byste to chtěla řešit méně efektivně, tedy jen péči o dceru, tak zkuste třeba inep - kombinují psychiatrickou i psychoterape­utickou péči a taktéž dělají na pokladnu.
 https://www.inep.cz/

aalokina
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 31.07.18 16:57

A já beru beru antidepresiva 3 týdny a divím se, že nezabírají a Vaši dceři nezabírají ani po 2,5 měsících. Ach jo… je mi to líto.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 31.07.18 19:30

Beru AD čtvrtý týden, ze začátku jsem měla dávku 50mg účinné látky a po 10 dnech navýšení na 100mg. Muzu říct, ze už se cítím dobre a normálně funguji. Měla jsem těžkou poporodni depresi. Konzultace s psychiatrem taky každý tyden, proto změna léku. Doporučila bych změnu lékaře… držím palce… věřím ze pozorovat dítě jak se trápí musí být těžké :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama