Antidepresiva nezabírají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 15:30
antidepresiva nezabírají

Zdravím. Mám dceru v pubertě a bere antidepresiva na uzkostne depresivní poruchu, ale nezabírají. Bere už je 2 a půl měsíce a žádná změna. Spíš je to jen horší. Psychiatr tvrdí že to chce čas. Dříve k němu chodila jednou za měsíc a teď tam je co týden. Za jak dlouho tak zabírají antidepresiva? Nevíte jak ji ak mám dceři pomoct? nemůžu se dívat na to jak se trápí…

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 31.07.18 15:33

Když jsem měla vloni problémy,tak jsem taky brala léky,ale nepomáhalo to,doktorka mi doporučila homeopatii,ta pomohla hodně brzy.Ted už neberu nic.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9240 příspěvků 31.07.18 15:38

Mne az za tri mesice. Casto se musi navysovat davka, dokud nebude dostacujici.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 15:41

Asi se jí musí navýšit dávka, která až zabere se může po nějaké době snižovat

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 31.07.18 16:17

No po takové době by už měl hledat jiné dávkování a nebo jinou účinnou látku.
Asi bych na vašem místě hledala jiného lékaře.

Plus tedy kromě léků je potřeba psychoterapie. Protože je nezletilá, tak ideální by byla rodinná - tedy taková, které se účastníte všichni, co žijete ve společné domácnosti. Pomáhá to fakt daleko efektivněji, než inidividuální sezení.

Zavolejte třeba do Gaudie, tam je velmi schopný tým jak psychiatrů, tak psychoterapeutů a mají smlouvy s pojišťovnami.
 http://www.gaudia.cz/cz/

pokud byste to chtěla řešit méně efektivně, tedy jen péči o dceru, tak zkuste třeba inep - kombinují psychiatrickou i psychoterape­utickou péči a taktéž dělají na pokladnu.
 https://www.inep.cz/

aalokina
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 31.07.18 16:57

A já beru beru antidepresiva 3 týdny a divím se, že nezabírají a Vaši dceři nezabírají ani po 2,5 měsících. Ach jo… je mi to líto.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.07.18 19:30

Beru AD čtvrtý týden, ze začátku jsem měla dávku 50mg účinné látky a po 10 dnech navýšení na 100mg. Muzu říct, ze už se cítím dobre a normálně funguji. Měla jsem těžkou poporodni depresi. Konzultace s psychiatrem taky každý tyden, proto změna léku. Doporučila bych změnu lékaře… držím palce… věřím ze pozorovat dítě jak se trápí musí být těžké :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >