Antidepresiva nezabírají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 15:30
antidepresiva nezabírají

Zdravím. Mám dceru v pubertě a bere antidepresiva na uzkostne depresivní poruchu, ale nezabírají. Bere už je 2 a půl měsíce a žádná změna. Spíš je to jen horší. Psychiatr tvrdí že to chce čas. Dříve k němu chodila jednou za měsíc a teď tam je co týden. Za jak dlouho tak zabírají antidepresiva? Nevíte jak ji ak mám dceři pomoct? nemůžu se dívat na to jak se trápí…

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22310 příspěvků 31.07.18 15:33

Když jsem měla vloni problémy,tak jsem taky brala léky,ale nepomáhalo to,doktorka mi doporučila homeopatii,ta pomohla hodně brzy.Ted už neberu nic.

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 31.07.18 15:38

Mne az za tri mesice. Casto se musi navysovat davka, dokud nebude dostacujici.

Lamátko
Závislačka 2550 příspěvků 31.07.18 15:41

Asi se jí musí navýšit dávka, která až zabere se může po nějaké době snižovat

Ou
Kelišová 5818 příspěvků 31.07.18 16:17

No po takové době by už měl hledat jiné dávkování a nebo jinou účinnou látku.
Asi bych na vašem místě hledala jiného lékaře.

Plus tedy kromě léků je potřeba psychoterapie. Protože je nezletilá, tak ideální by byla rodinná - tedy taková, které se účastníte všichni, co žijete ve společné domácnosti. Pomáhá to fakt daleko efektivněji, než inidividuální sezení.

Zavolejte třeba do Gaudie, tam je velmi schopný tým jak psychiatrů, tak psychoterapeutů a mají smlouvy s pojišťovnami.
 http://www.gaudia.cz/cz/

pokud byste to chtěla řešit méně efektivně, tedy jen péči o dceru, tak zkuste třeba inep - kombinují psychiatrickou i psychoterape­utickou péči a taktéž dělají na pokladnu.
 https://www.inep.cz/

aalokina
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 31.07.18 16:57

A já beru beru antidepresiva 3 týdny a divím se, že nezabírají a Vaši dceři nezabírají ani po 2,5 měsících. Ach jo… je mi to líto.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 31.07.18 19:30

Beru AD čtvrtý týden, ze začátku jsem měla dávku 50mg účinné látky a po 10 dnech navýšení na 100mg. Muzu říct, ze už se cítím dobre a normálně funguji. Měla jsem těžkou poporodni depresi. Konzultace s psychiatrem taky každý tyden, proto změna léku. Doporučila bych změnu lékaře… držím palce… věřím ze pozorovat dítě jak se trápí musí být těžké :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >