Asi se dočista zbláznil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 13:34
Asi se dočista zbláznil

Anonymně velmi prosím, vzhledem k okolnostem.

Mám prosbu - je to obvyklé anebo se úplně zbláznil? Musíme spolu komunikovat kvůli dětem a majetku - samozřejmě, že to nefunguje, on se přede mnou skrývá, takže vše je velmi obtížné.

Jemu je dnes kolem šedesátky, brali jsme se v jeho 37 letech, děti měl už jako starší otec. V cca 55 se zbláznil, začal lovit ženy o 18-25 let mladší - jednu ulovil na delší dobu - to byl také důvod rozvodu. Během 3 let se 6× rozešli, on navenek úžasný přítel a milenec (kupodivu ona s ním to divadlo hrála) doma ji terorizoval (jak nás kdysi doma), musela mu uklízet, posluhovat, na povel roztáhnout nohy (její slova). Nikdy nic nebylo dobře - pomáhala mu s matkou, zařizovala mu bydlení (zčásti i na vlastní náklady), na oplátku on ji občas vyvezl na zahraniční dovolenou. Ona sice děti má, ale do vztahu je nebrala, často bylo kvůli tomu dusno. No a hlavně si ona začala připadat jako matrace - na povel sex, pak práce pro něj, ale nikdy dobře. A ještě musela spoustu věcí platit. Nicméně navenek prý idylka, úžasňákovi.

Vždycky když se rozešli, tak on chodil chlastat (chlubil se tím, kde a s kým), lovil ženské (zase se chlubil, kde s kým zaš…), mluví a chová se jak 15letý nevychovaný spratek - ve svých skoro šedesáti. Takže děti k němu spíš nedávám, ani ony moc nechtějí.

Holky, je tohle normální anebo je to fakt abnormalita? Občas prý po rozvodu chlapi řádí, ale tohle mi připadá už za čárou. Konzultovala jsem s psycholožkou a radila mě i děti držet spíš dál. Jenže to úpně nejde.

Co s tím? Zklidní se?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8417 příspěvků 21.11.18 13:41

A proč to potřebuješ tak rozebírat? Evidentně to není partner k pohledání, buď ráda, že ses ho zbavila. Chápu, že potřebuješ komunikaci ohledně rozvodu, ale jinak je to jeho život, nezkoumej, kde se ozral a co kde vyvádí. Bude ti lip.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 21.11.18 13:42

To nevím, ale běžné mi to nepříjde. Chlapy v tomhle věku už chtejí mít klid a nechovají se jak puberťáci. Hlavně přemýšlím, která je na něj zvědavá :roll:

Hroznej puberťák
Kelišová 5490 příspěvků 21.11.18 13:42

No, zklidní… spíš ho klepne.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16968 příspěvků 21.11.18 13:46

Koukám Lenye, že problémy přetrvávají. :think:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 21.11.18 13:48

Asi to není rozvodem, když se jak idiot choval už předtím. Rada? Když s ním není řeč, tak řešit přes soud (majetek i děti) a opravdu se snažit ho držet dál od sebe a od dětí, jak radila psycholožka. Snažit se ho řešit co nejméně. Tobě může být jedno, jak a kde se peleší. To už je problém někoho jiného.

zoidberg
Extra třída :D 12064 příspěvků 21.11.18 13:49

Jako dóbrý samec na ty roky! :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 13:52
@Kakika píše:
Asi to není rozvodem, když se jak idiot choval už předtím. Rada? Když s ním není řeč, tak řešit přes soud (majetek i děti) a opravdu se snažit ho držet dál od sebe a od dětí, jak radila psycholožka. Snažit se ho řešit co nejméně. Tobě může být jedno, jak a kde se peleší. To už je problém někoho jiného.

Tak je a není. takhle se vyjadřuje před rodinou, dětmi. Nemluvě o nutnosti komunikace s ním - viz výše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 13:54
@Martina84 píše:
To nevím, ale běžné mi to nepříjde. Chlapy v tomhle věku už chtejí mít klid a nechovají se jak puberťáci. Hlavně přemýšlím, která je na něj zvědavá :roll:

Navenek je lev salonu, úžasný, zábavný, skvělý společník, vtipný, šarmantní, nemá problém zaplatit.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 21.11.18 14:07

Podle uvedených informací tipuji, že děti budou věkově přibližně v pubertě. To už by se mohly samy vyjádřit, zda k otci chtějí. Prý od cca 12 let soud musí zohledňovat přání dítěte. Takže když k otci děti nechtějí, tak ať jsou doma. A ty pak s ním nemusíš nic řešit.
Jinak mi to jako běžné chování u takto starého muže nepřijde.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 21.11.18 14:18

Chtěl bych znát psycholožku, která ti radí držet děti od otce dál, navíc on se chová jen jako přestárlej puberťák, nic extrémně patologickýho, lepší než unavenej dědek. Myslím, že prostě lžeš.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 21.11.18 14:19
@Melpel píše:
Podle uvedených informací tipuji, že děti budou věkově přibližně v pubertě. To už by se mohly samy vyjádřit, zda k otci chtějí. Prý od cca 12 let soud musí zohledňovat přání dítěte. Takže když k otci děti nechtějí, tak ať jsou doma. A ty pak s ním nemusíš nic řešit.
Jinak mi to jako běžné chování u takto starého muže nepřijde.

Takže by se měl připravovat na smrt ? Naopak pro děti super, že v tomhle věku dokáže bejt pro puberťáky ještě trochu živej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 14:23
@pohledzdruhes­trany píše:
Takže by se měl připravovat na smrt ? Naopak pro děti super, že v tomhle věku dokáže bejt pro puberťáky ještě trochu živej.

Živýho tatínka beru, ale aby slyšely, kde byl chlastat a kterou ošu..il, to teda nevím. Tohle vykládá i v rodině - sourozencům, bratrancům a sestřenicám, jejich dětem, známým, kamarádům (tam jsem schopná pochopit).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 14:24
@pohledzdruhes­trany píše:
Chtěl bych znát psycholožku, která ti radí držet děti od otce dál, navíc on se chová jen jako přestárlej puberťák, nic extrémně patologickýho, lepší než unavenej dědek. Myslím, že prostě lžeš.

A v čem lžu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 14:26

Teď naposled přišly s tím, že se táta s tou paní definitivne rozešel - teda ona s ním a on prý vykládá, jak je mu to jedno, protože takových může mít, kolik chce - tohle vykládá svým dětem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >