Reklama

Balet pro dospělé BRNO. Balladine, Baláž, NdB.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EtaOva
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 21.03.18 09:35
Balet pro dospělé BRNO. Balladine, Baláž, NdB.

Nemáte někdo zkušenost s některou baletní školou v Brně viz. nadpis? Přemýšlím, kde si od září zaplatit lekce. Díky moc :).

Reklama

Reakce:

adriana24
Závislačka 2998 příspěvků 21.03.18 22:48

@EtaOva taky jsem se na to nedávno dívala, dost mě to láká, ale jsem v tom úplný laik, takže babo raď :D

EtaOva
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 22.03.18 21:04

@adriana24 tak snad nám někdo poradí, ale zatím to nevypadá :mrgreen:… já si říkám, že by to teoreticky nejlepší úroveň mohlo mít v tom NdB, ale třeba jsem úplně vedle :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama