Banka: Platba na jiný účet

Anonymní
12.11.20 15:48

Banka platba na jiný účet

Ahoj, stala se mi teď taková věc, sjednala jsem si nový účet u ČSOB a k aktivaci jsem musela poslat 1,–Kč na účet, jenže jsem teď posílala z monety 4500,–Kč na ten můj nový účet a omylem jsem si tam napsala ten účet na který jsem posílala tu 1,–Kč na aktivaci :(
Co mám dělat?? Na čsob mi to neberou a v monetě mi řekli že pokud účet neexistuje vrátí se mi to. 8o 8o 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.11.20 15:50

A ještě mi to píše že je to jakoby protiúčet

• Citovat
  • Nahlásit
5513
12.11.20 16:02

Vubec nechapu co resite. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20023
12.11.20 16:04

Nechápu, kam jsi ty peníze chtěla poslat? A aktivuje se ti to nejspíš jakoukoliv částkou né striktně jednou korunou ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
12.11.20 16:04

Se v tom ztrácím - jaké účty, kolik účtů, co kam odešlo…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
12.11.20 16:11

Nechapu, to mas 2 ucty a posilala sis mezi nima svoje penize nebo cos kam poslala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 16:12

Holky, ted mi volala z čsob a poslala jsem to jakoby na vnitřní účet banky ČSOB takže prý mam zajít na pobočku a žádat o vrácení

• Citovat
  • Nahlásit
20023
12.11.20 16:14
@Anonymní píše:
Holky, ted mi volala z čsob a poslala jsem to jakoby na vnitřní účet banky ČSOB takže prý mam zajít na pobočku a žádat o vrácení

tak ted už jsi to definitivně zamotala :nevim: takže těch 4500 jsi poslala bance a tu korunu na svůj účet jsi neposlala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
12.11.20 20:19
@Anonymní píše:
Ahoj, stala se mi teď taková věc, sjednala jsem si nový účet u ČSOB a k aktivaci jsem musela poslat 1,–Kč na účet, jenže jsem teď posílala z monety 4500,–Kč na ten můj nový účet a omylem jsem si tam napsala ten účet na který jsem posílala tu 1,–Kč na aktivaci :(
Co mám dělat?? Na čsob mi to neberou a v monetě mi řekli že pokud účet neexistuje vrátí se mi to. 8o 8o 8o 8o

Budeš mít prachy na novém účtu a vybereš si je.. Co je na tom těžkého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
12.11.20 20:43
@Anonymní píše:
Co mám dělat?? Na čsob mi to neberou a v monetě mi řekli že pokud účet neexistuje vrátí se mi to. 8o 8o 8o 8o

Můžeš to napsat ještě jednou a srozumitelně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
15.11.20 02:14

Ja to chapu..
Zalozila si ucet u CSOB a pro aktivaci tohoto uctu musela poslat 1Kc na nejaky interni banky CSOB.
No a pak omylem misto 4500 Kc ze sveho stareho Moneta uctu na svuj novy CSOB ucet poslala ty penize opet na ten interni ucet banky CSOB, ktery slouzi jen k aktivacnim platbam..

Takze zajde na pobocku a banka ji to navrati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama