Batole mi upadlo na hlavičku

Anonymní
9.10.15 12:56

Batole mi upadlo na hlavičku.

Jsem ta nejhorší matka na světě, je mi hrozne.

Můj syn, 15 měsíců byl ospinkany a šli jsme dat um a uložit ke spánku. Začíná sám chodit, tak jsem ho nechala cupitat samotného.
Najednou se rozběhl, jako střela za kočárkem a skobrtl o svou druhou nohu a upadl, po hlavě. Spadl nejdříve na kolonka, takže pád zbrzdil, ale dal si hlavou, nad obočím do dlažby. Začal šíleně plakát, vůbec neustával. Zkusila jsem ho konejsit a dat lahvičku. Tak ustal a pil, jako o život. Nad obočím má slinc červený a to místo má celé horké. Byl hrozne ospaly a já se bojím, nechat ho spát.

Je pravda, že byl ospaly už předtím, byla tu babička, tak byl přetazeny. Normálně by spal uz c poledne.

Stalo se vám to někomu? Co mám dělat? Co mám hlídat? Děkuji za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10248
9.10.15 12:59

Dala bych ho spát, tohle je u nás skoro na denním pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
9.10.15 12:59

Jestli má jen bouli, tak bych asi nikam nejela. Nejsi nejhorší matka, těch pádu ještě zazijes milion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
9.10.15 13:00

Vzdyt jen zakopl, nespadl z kdovi jake vysky.. cervene to je, to je normalni, pláč je taky v poradku, lekl se a boli to.. Nic to nebude, za chvili si ani nevzpomene, takovych padu jeste bude.. :) :hug: Muzes mu tam dat neco studenejsiho, ale bude to v poho i tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
9.10.15 13:01

Ahoj, myslím, že uživatelka Pudloslava má na profilu co a jak hlídat. Doufám teda, že je to ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.15 13:01

@Bejbyy pády na hlavičku? On normálně padá na zadeček. Dala jsem ho spát, chvílemi mi sepne chubicka, že zaknuci, asi nemuze zabrat.

• Citovat
  • Nahlásit
1108
9.10.15 13:02

Pokud nezvrací tak bych se nebála. Dala bych ho spát a občas zkontrolovala. Takových pádů ještě bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3816
9.10.15 13:02

Nejspíš mu nic nebude. Nech ho vyspat a kontroluj ho, zda se nechová jinak než běžně, zda neblinká. Proč bys měla být nejhorší matka? Nehodila jsi ho o zem záměrně. Takových pádů ještě bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.15 13:03

@pikola bouli ani nemá, jen zarudlé a jakoby slinc. A spíná mi pořad chubicka, mruci a nemůže zabrat…
Měla jsem ho lépe hlídat, vycitam si to.

• Citovat
  • Nahlásit
10248
9.10.15 13:03
@Anonymní píše:
@Bejbyy pády na hlavičku? On normálně padá na zadeček. Dala jsem ho spát, chvílemi mi sepne chubicka, že zaknuci, asi nemuze zabrat.

jj na hlavu, prvně to bylo že valili po čtyřech a zapomněli ruku, švih hlavou do dlažby, a teď se lítá i ze stoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
9.10.15 13:05
@Anonymní píše:
@pikola bouli ani nemá, jen zarudlé a jakoby slinc. A spíná mi pořad chubicka, mruci a nemůže zabrat…
Měla jsem ho lépe hlídat, vycitam si to.

Tak asi to bolí no. Dítě neuhlidas, ani kdyby sis ho přivázala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4510

Já bych ho zkusila udržet ještě chvílu vzhůru…půl hoďky nebo hoďku… nejhorší matka nejsi, snad všem mámám, co znám, dítko aspoň jednou ošklivě spadlo… a ono jak už chodí, tak je to skoro denně… můj syn má 13 měsíců a ten už dočista běhá…každou chvíli má nějakou modřinu :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Holky, já vim, že ase mi snažíte pomoct, abych byla klidnější. Ale být jen o chlup lepší matka, chytim ho. Fakt si to vycitam. Má v 15 měsících skoro metr, takže výška do docela byla.

• Citovat
  • Nahlásit
22512
@Anonymní píše:
Jsem ta nejhorší matka na světě, je mi hrozne.

Můj syn, 15 měsíců byl ospinkany a šli jsme dat um a uložit ke spánku. Začíná sám chodit, tak jsem ho nechala cupitat samotného.
Najednou se rozběhl, jako střela za kočárkem a skobrtl o svou druhou nohu a upadl, po hlavě. Spadl nejdříve na kolonka, takže pád zbrzdil, ale dal si hlavou, nad obočím do dlažby. Začal šíleně plakát, vůbec neustával. Zkusila jsem ho konejsit a dat lahvičku. Tak ustal a pil, jako o život. Nad obočím má slinc červený a to místo má celé horké. Byl hrozne ospaly a já se bojím, nechat ho spát.

Je pravda, že byl ospaly už předtím, byla tu babička, tak byl přetazeny. Normálně by spal uz c poledne.

Stalo se vám to někomu? Co mám dělat? Co mám hlídat? Děkuji za rady!

stalo a stává se nám to skoro denně 8) to bude v pohodě, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
9.10.15 13:06
@Anonymní píše:
Měla jsem ho lépe hlídat, vycitam si to.

tohle neuhlídáš :kytka: připrav se, bude padat častěji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama