Biseptol pomohl na vyvolání menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 17:12
Biseptol pomohl na vyvolani ms ?

Holky predepsal vam nekdy dr na opozdenou ms biseptol?
jsem 48DC a dr predepsal jen tohle bez vyvolavacky ci jinych rad pry az leky doberu ms se ma dostavit jinak zadne dalsi info od nej nebylo tak zvazuju zda zajit za jinym dr treba se to nekomu uz stalo ma jit o zanet mocovych cest.

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12688 příspěvků 01.12.18 17:14

Biseptol je lek na mocak, ne na vyvolani menstruace

Darluska
Povídálka 34 příspěvků 01.12.18 17:16

to jsem se prave docetla taky ale podle dr se ms dostavi az se vyleci mocak a me to tedy prijde jako hroznej nesmysl :nevim:

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 01.12.18 17:32
@Anonymní píše:
Holky predepsal vam nekdy dr na opozdenou ms biseptol?
jsem 48DC a dr predepsal jen tohle bez vyvolavacky ci jinych rad pry az leky doberu ms se ma dostavit jinak zadne dalsi info od nej nebylo tak zvazuju zda zajit za jinym dr treba se to nekomu uz stalo ma jit o zanet mocovych cest.

Jestli to nemyslel tak, že nejdřív máš vyléčit močák a pak až přijít pro vyvolávačku. Aby to nebylo na organismus moc najednou. Biseptol ti ms fakt nevyvolá.

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 01.12.18 17:41

Máš zánět močových cest nebo podobné potíže?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 18:09

Já se po biseptolu celá osypala,mám ho všude napsány jako alergen,takže taky bacha na to. A na mocak existují lepší léky-antibiotika než biseptol.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 01.12.18 19:15
@Anonymní píše:
Já se po biseptolu celá osypala,mám ho všude napsány jako alergen,takže taky bacha na to. A na mocak existují lepší léky-antibiotika než biseptol.

U mě byl Biseptol jediný, který na zánět močáku zabral :nevim:

Prtulak
Kecalka 411 příspěvků 02.12.18 01:04

U biseptolu se nesmí kyselé, může to vyvolat reakci, často pak mylně považováno za „alergickou“ . Biseptol je velmi účinný lék na močové cesty, ale cyklus nijak neovlivňuje. Resp. neslyšela jsem a nechápu jak by to mohl způsobit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:56

Tak podle vasich odpovedi tusim ze byl pan dr asi pako…
nemam tu lekare jsem z anglie a tam mam registrujiciho dr ale tady jeste zadneho nemam a tento zmineny dr me ani neregistroval vzal me ambulantne bez jinych rad jen ten biseptol dal ho nic nezajimalo jsem po vysazeni HA tak mam strach z problemu.Dekuji vam, za rady a muj nazor na tohle je stejny …jako vas :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >