Menstruace jen pár hodin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 01.12.18 13:02
Menstruace jen pár hodin?

S bodavými bolestmi v podbříšku Začátek cca v 18h. konec pře 5h. ranní. Neskutečné bolesti, myslela jsem že pojedu do nemocnice. Nakonec ustály, tak jako ms.Tak krátkou ms jsem jeste neměla a ty bolesti už vůbec. Nevíte některá čím to může být způsobeno? Menstruace jen pár dní opožděná. Děkuji

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 01.12.18 13:39

podle popisu mi to připadá spíš jako prasknutí cysty na vaječniku :nevim: .

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 01.12.18 14:05

@ivašot. A že by mi ms timpadem nedošla? Teď nevím co mám čekat jestli to přijde nebo ne.nebo už je to tento měsíc vse.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 01.12.18 14:10

@Karkulka77 No a co vyrazit v pondělí k doktorovi ??

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 03.12.18 00:56

@P4ja vzhledem k tomu že mě už nic nebolí se tam nechystam.Chtela jsem jen vědět jestli to mívá nebo měl i někdo jiný tak krátké.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 03.12.18 08:38
@Karkulka77 píše:
@P4ja vzhledem k tomu že mě už nic nebolí se tam nechystam.Chtela jsem jen vědět jestli to mívá nebo měl i někdo jiný tak krátké.

Každá je jiná. A když ti tady někdo napíše, že ano a nic to nebylo. Tak kvůli tomu u sebe třeba zanedbas vážný problém? Protože Máňa z epipi říkala, že to nic není? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >