Blbé otázky a odpovědi partnera

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.6.22 07:22

Blbé otázky a odpovědi partnera

Krásné ráno,
dlouho tady vystupuji, tak proto anonymita. Ale holky, potřebuju poradit, nebo si spíš poslechnout ostatní.

Mám přítele, se kterým se všechno fajn, mráčky jsou, ale to je všude. Vždycky má mince dvě strany a ta moje je, že také dokážu partnera vytočit, občas také mám svoje chvilky, kdy jsem na zabití.

Ale nastávají u nás situace, kdy ve mě bouchnou saze. Ano, možná jsou to kraviny, ale nevím.

Třeba dneska ráno:
Já: XX.XX.2022 půjdu na zkoušku líčení.
On: A co s tím mám jako dělat?

Já mu odpověděla, že nic, že nalíčí i jeho :lol: :lol: :lol:

Řekla jsem to jen pro to, aby věděl, protože si obecně říkáme plány předem :lol: Já nevím, jestli si myslel, aby mi to zařídil, nebo tak. Ale zkoušku líčení mám 200 km a budu zůstávat na víkend u rodičů. Vysvětlila jsem mu, že mu to jen říkám, aby to věděl a že je jasné, že tam zůstanu, jako pokaždé, když tam jedu.
A on: Jak to mám asi vědět, co mi tím chceš říct. A bylo na něm vidět, že sám ví, že mu to nedocvaklo.

A to už to bouchne, jak to má asi vědět, že jednoduše odjedu, jako několikrát za těch 7 let, co jsme spolu. A že odjedu sama, autem a asistenci nepotřebuju a že mu to JEN ŘÍKÁM :lol:

A tohle jsou situace, kdy přemýšlím, jestli má občas takovou chvilku, nebo jestli mě chce vyloženě naštvat :lol:, nebo jestli je na těch 10 minut blý(to bych mu nikdy neřekla) z celého týdne… Nebo má jen nějakou nechápavou chvilku.

Díky za Vaše zkušenosti. Máte taky některá chlapa, co má občas otázky, tak kterýma zůstává rozum stát? Zajímá mě, jestli je tohle jen u nás :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1206
15.6.22 07:30

Nevím, jak jste zvyklí, ale já bych řekla. Fando, zítra budu mít zkoušku líčení, budu spát u našich, přijedu až… Přijde mi, že očekáváš, že ti vidí do hlavy. Úplně ho chápu, proč odpověděl, jak odpověděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.22 07:33
@Blankaspl píše:
Nevím, jak jste zvyklí, ale já bych řekla. Fando, zítra budu mít zkoušku líčení, budu spát u našich, přijedu až… Přijde mi, že očekáváš, že ti vidí do hlavy. Úplně ho chápu, proč odpověděl, jak odpověděl.

Takhle situace je pouze pro příklad. Stala se dneska poprvé, on má bohužel vždycky nějakou novotu, kterou překvapí. Tak nevím no.

Z.

• Citovat
  • Nahlásit
7413
15.6.22 07:34

Mazec, hádka a konflikt kvůli naprosté blbině. Ty něco řekneš, respektive nakousneš, nedokončíš a čekáš, že jemu okamžitě dojde, co jsi tím chtěla říct. Když se tak nestane, doplníš informaci, ale pro něj už to může vyznít, že z něj děláš tak trochu nechápavého idiotka. Přitom stačilo úplně normálně říct. „Tehdy a tehdy jedu na zkoušku líčení, je to u našich ve městě, tak tam zůstanu spát. “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
15.6.22 07:36
@Anonymní píše:
Krásné ráno,
dlouho tady vystupuji, tak proto anonymita. Ale holky, potřebuju poradit, nebo si spíš poslechnout ostatní.

Mám přítele, se kterým se všechno fajn, mráčky jsou, ale to je všude. Vždycky má mince dvě strany a ta moje je, že také dokážu partnera vytočit, občas také mám svoje chvilky, kdy jsem na zabití.

Ale nastávají u nás situace, kdy ve mě bouchnou saze. Ano, možná jsou to kraviny, ale nevím.

Třeba dneska ráno:

Řekla jsem to jen pro to, aby věděl, protože si obecně říkáme plány předem :lol: Já nevím, jestli si myslel, aby mi to zařídil, nebo tak. Ale zkoušku líčení mám 200 km a budu zůstávat na víkend u rodičů. Vysvětlila jsem mu, že mu to jen říkám, aby to věděl a že je jasné, že tam zůstanu, jako pokaždé, když tam jedu.
A on: Jak to mám asi vědět, co mi tím chceš říct. A bylo na něm vidět, že sám ví, že mu to nedocvaklo.

A to už to bouchne, jak to má asi vědět, že jednoduše odjedu, jako několikrát za těch 7 let, co jsme spolu. A že odjedu sama, autem a asistenci nepotřebuju a že mu to JEN ŘÍKÁM :lol:

A tohle jsou situace, kdy přemýšlím, jestli má občas takovou chvilku, nebo jestli mě chce vyloženě naštvat :lol:, nebo jestli je na těch 10 minut blý(to bych mu nikdy neřekla) z celého týdne… Nebo má jen nějakou nechápavou chvilku.

Díky za Vaše zkušenosti. Máte taky některá chlapa, co má občas otázky, tak kterýma zůstává rozum stát? Zajímá mě, jestli je tohle jen u nás :palec:

A to je to tak těžký?

Příspěvek upraven 15.06.22 v 07:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16478
15.6.22 07:36

Za mě jsi řekla nekompletní informaci a rozčiluješ se, že to protistrana nepochopila na první dobrou. Vytváříš zbytečně problém. Chtělo to by to trochu nadhledu… Jako jo, taky se nám sem tam doma stanou podobná nedorozumění, která se prostě rychle vyjasní. Nemám ale potřebu zakládat kvůli tomu anonymní diskuse ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
15.6.22 07:37

Sice jsem ženská, ale mám jednoznačně blíže k jeho stylu uvažování, než ke tvému… :nevim: Nechápu, proč tě něco takového dokáže vytočit. Ty neumíš sdělit podstatu informace a pak se ještě na něj zlobíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16300
15.6.22 07:37

Nad tímhle svým chováním jednou zapláčeš. Další taková, která si myslí, že všichni vidí do hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.22 07:39
@Denisa56 píše:
Mazec, hádka a konflikt kvůli naprosté blbině. Ty něco řekneš, respektive nakousneš, nedokončíš a čekáš, že jemu okamžitě dojde, co jsi tím chtěla říct. Když se tak nestane, doplníš informaci, ale pro něj už to může vyznít, že z něj děláš tak trochu nechápavého idiotka. Přitom stačilo úplně normálně říct. "Tehdy a tehdy jedu na zkoušku líčení, je to u našich ve městě, tak tam zůstanu spát. "

Ale on to ví, kde ta zkouška je, jelikož nám svatba klepe na dveře. Ví, že mám zkoušku líčení tam u nás. Že tam, budu zůstávat a půjdu řešit ještě svatbu na hotel. Dokonce jsem i původní termín rušila, protože má rozlučku se svobodou, tak abych byla se psem doma. Poslední debata o zkoušce byla tři dny zpátky, kdy jsem mu řekla, že mu řeknu nový termín. Proto mě to dneska dost zaskočilo. To všechno okolo už proběhlo a jediné, co po mě chtěl byl nový termín.

Z.

• Citovat
  • Nahlásit
28615
15.6.22 07:42

Děláš si to sama. Když se mluví s chlapem, podávej jasné informace, vyžadovat oční kontakt a nejlíp aby to zopakoval pokud je to důležitý :lol: takže stačilo říct, toho dne jedu k našim, mám zkoušku líčení a budu tam přes noc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
15.6.22 07:43
@Anonymní píše:
Krásné ráno,

Třeba dneska ráno:

Díky za Vaše zkušenosti. Máte taky některá chlapa, co má občas otázky, tak kterýma zůstává rozum stát? Zajímá mě, jestli je tohle jen u nás :palec:

Z tvého oznámení se fakt nedá vyčíst, že to máš 200 km daleko, a budeš tam spát.
Oznamuj všechny informace, předejdeš těm „blbým“ odpovědím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20986
15.6.22 07:44

Ja tohle nesnáším, když někdo mluví jak d*bil, řekne půlku informace a čeká, že si zbytek domyslím. za mě jsi v tomto kr-vka ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16478
15.6.22 07:46
@Anonymní píše:
Takhle situace je pouze pro příklad. Stala se dneska poprvé, on má bohužel vždycky nějakou novotu, kterou překvapí. Tak nevím no.Z.

No tak pokud to do něj takhle hustíš hned po ránu, tak to se jeho reakci nediv tuplovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
15.6.22 07:48

Na chkapa musíš mluvit jasně a stručně pokud mu dáváš informaci tak se všemi náležitostmi toto ideálně.

:roll: Takže např zítra jedu tam a tam budu tam mít kurz líčení a protože je to 200 km daleko budu spát u našich a vrátím se až v neděli.

jeho reakce byla vzhledem k tomu jakým způsobem jsi tu info podala celkem standartní.

Příspěvek upraven 15.06.22 v 07:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16478
15.6.22 07:49
@Anonymní píše:
Ale on to ví, kde ta zkouška je, jelikož nám svatba klepe na dveře. Ví, že mám zkoušku líčení tam u nás. Že tam, budu zůstávat a půjdu řešit ještě svatbu na hotel. Dokonce jsem i původní termín rušila, protože má rozlučku se svobodou, tak abych byla se psem doma. Poslední debata o zkoušce byla tři dny zpátky, kdy jsem mu řekla, že mu řeknu nový termín. Proto mě to dneska dost zaskočilo. To všechno okolo už proběhlo a jediné, co po mě chtěl byl nový termín.Z.

Ale že to věděl před třemi dny neznamená, že si to na první dobrou vybaví dnes ráno po probuzení, kdy na něj houkneš jednu holou větu. Stále si myslím, že problém je ve vysílači a ne přijímači informací

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat