Bojím se o známou - má podivné poměry doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 23:06
Bojim se o znamou / socialni rodina, podivne pomery doma

Nevim, kde se poradit. Za jakoukoliv radu, napad dekuji. Mam znamou. Jak se zname bych si nechala pro sebe. Ziji v chatove osade uprostred lesa v uskupeni - jeji nevlastni otec, dalsi sourozenci, ona a jeji dite v batolecim veku. Chata se sklada z kuchynky a z patra na spani, kde spi vsichni. Matka zname bydli u sve tety ( vazne nemocne), o kterou pecuje. Predtim pecovala stejnym zpusobem o jineho pribuzneho, tzn. nezije s nimi nejakych 10let. Ale se svym muzem jsou spolu. Zije pobliz ve vesnici v bytovce. Nyni je znama znovu tehotna. Neptam se, ale bylo mi receno nevlastnim otcem, ze dite ma s tim a s tim. Znama ma uplne jinou historku. Ohledne nenarozeneho ditete ma zase uplne jinou historku. Uprimne, zacinam mit podezreni, ze ty deti ma s tim nevlastnim otcem. Je dospela, ale proste uplne se bojim nejakeho dlohodobeho zneuzivani a manipulace Extremne chudi nejsou, otec normalne pracuje, duvod proc zit takto mimo civilizaci vlastne neni. Usetrit. Ale nevidim, ze by na neco setrili. Stejne tak je vice verzi na hromadu dalsich veci. Napred jsem si myslela, ze lze jen znama, ale ted si rikam a nelzou tam vlastne uplne vsichni a nedeje se tam fakt nejakej pruser? Jsem z toho spatna, ale zaroven se do toho nechci zapletat, kvuli vlastnimu bezpeci a me rodiny.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9351 příspěvků 11.06.19 23:49

Pokud jsou tam všichni dospělí, je to jejich věc. Pokud jsou tam nezletilí a ty máš podezření na zneužívání, oznam to na sociálce.

flicek18
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 12.06.19 00:01

Co si promluvit s kamarádkou, prostě s emi zeptej jestli nemá nějaké problémy doma nebo tak něco. Přímá cesta bývá často ta nejlepší ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 00:12
@Janli píše:
Pokud jsou tam všichni dospělí, je to jejich věc. Pokud jsou tam nezletilí a ty máš podezření na zneužívání, oznam to na sociálce.

A to pomuze cemu? Vidis to moc jednoduse…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 00:19
@flicek18 píše:
Co si promluvit s kamarádkou, prostě s emi zeptej jestli nemá nějaké problémy doma nebo tak něco. Přímá cesta bývá často ta nejlepší ;)

Ona to neni kamaradka. Urcite me tak nebere a ja ji tedy uprimne take ne. Urcite mi neduveruje. A ja zvazuju, jestli do toho jit a jeji duveru si ziskat. Zajem se s ni kamaradit nemam, jen me je ji lito. Je o hodne mladsi, proste se zname, ja na ni registruju to, ze si hodne vymysli a jakoby chrani toho sveho otce. Me tam proste blika cervena kontrolka uz od zacatku, ale porad jsem netusila proc… Svobodna matka je dneska normos…Proste tam je neco vic…A neni to o chudobe, to je proste cele nejake divne… Prez urady nicemu nepomuzu.

flicek18
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 12.06.19 00:29
@Anonymní píše:
Ona to neni kamaradka. Urcite me tak nebere a ja ji tedy uprimne take ne. Urcite mi neduveruje. A ja zvazuju, jestli do toho jit a jeji duveru si ziskat. Zajem se s ni kamaradit nemam, jen me je ji lito. Je o hodne mladsi, proste se zname, ja na ni registruju to, ze si hodne vymysli a jakoby chrani toho sveho otce. Me tam proste blika cervena kontrolka uz od zacatku, ale porad jsem netusila proc… Svobodna matka je dneska normos…Proste tam je neco vic…A neni to o chudobe, to je proste cele nejake divne… Prez urady nicemu nepomuzu.

Jo to chápu. Zkusit to můžeš i tak. Někdo jen potřebuje někoho komu všechno řekne a ani to nemusí být dobrá kamaradkakolikrat stačí ukázat porozumění a dostatek soucitu. Pak mě napadá jestli toho trochu odděleně od větší civilizace, tak můžou být obecně jiní (nemyslím to spatne), tím nemyslim že by u nich bylo běžné, sexuální zneužívání. Ale myslím to chování co Ti přijde třeba zvláštní, to mě teď tak napadlo.
Určitě bych na tvém místě dala na instinkt a jak píšeš pokud nejsou ohrozeni děti tak bych to přímo přes úřady nehnala, určitě ne ve chvíli kdy nic nevíš jistě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 00:37
@flicek18 píše:
Jo to chápu. Zkusit to můžeš i tak. Někdo jen potřebuje někoho komu všechno řekne a ani to nemusí být dobrá kamaradkakolikrat stačí ukázat porozumění a dostatek soucitu. Pak mě napadá jestli toho trochu odděleně od větší civilizace, tak můžou být obecně jiní (nemyslím to spatne), tím nemyslim že by u nich bylo běžné, sexuální zneužívání. Ale myslím to chování co Ti přijde třeba zvláštní, to mě teď tak napadlo.
Určitě bych na tvém místě dala na instinkt a jak píšeš pokud nejsou ohrozeni děti tak bych to přímo přes úřady nehnala, určitě ne ve chvíli kdy nic nevíš jistě.

Jasne no. Musim to promyslet. Bojim se do toho zapletat a vlastne muj instinkt mi radi uplne prerusit kontakty. Nemam po boku chlapa, ktery by me ochranil, kdyby se neco semlelo a moje deti jsou moje priorita. Ale je to tezke se nejak nedoptavat dal a dal a nechat to byt. No dekuju, zes o tom se mnou trochu promluvila.)

Janli
Echt Kelišová 9351 příspěvků 12.06.19 00:38
@Anonymní píše:
A to pomuze cemu? Vidis to moc jednoduse…

A ono je to složitý? To si chceš najmout detektiva, aby ti tvoje doměnky potvrdil nebo je budeš chodit šmírovat? Pokud máš podezření a chceš to řešit, tak to oznam příslušným orgánům a nech je pracovat. Jinak nechápu o co ti jde? O drby nebo o senzaci?

flicek18
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 12.06.19 00:39
@Anonymní píše:
Jasne no. Musim to promyslet. Bojim se do toho zapletat a vlastne muj instinkt mi radi uplne prerusit kontakty. Nemam po boku chlapa, ktery by me ochranil, kdyby se neco semlelo a moje deti jsou moje priorita. Ale je to tezke se nejak nedoptavat dal a dal a nechat to byt. No dekuju, zes o tom se mnou trochu promluvila.)

No jestli se bojis aby se to nevrátili proti tobě, tak buď opravdu opatrná, nemusí se tam šít nic ale taky se z toho může vykoupat kdo ví co. Sama. nevim co bych v takové situaci asi dělala :nevim:

Lucie_Sx
Závislačka 3894 příspěvků 12.06.19 01:43

Nic ti do toho není, pokud se tam neděje něco nezákonného.
Takhle žije spousta sociálně slabších lidí. Inteligenci do nich násilím nevecpeš :nevim:.

Russet
Neúnavná pisatelka 17243 příspěvků 12.06.19 02:06
@Anonymní píše:
Nevim, kde se poradit. Za jakoukoliv radu, napad dekuji. Mam znamou. Jak se zname bych si nechala pro sebe. Ziji v chatove osade uprostred lesa v uskupeni - jeji nevlastni otec, dalsi sourozenci, ona a jeji dite v batolecim veku. Chata se sklada z kuchynky a z patra na spani, kde spi vsichni. Matka zname bydli u sve tety ( vazne nemocne), o kterou pecuje. Predtim pecovala stejnym zpusobem o jineho pribuzneho, tzn. nezije s nimi nejakych 10let. Ale se svym muzem jsou spolu. Zije pobliz ve vesnici v bytovce. Nyni je znama znovu tehotna. Neptam se, ale bylo mi receno nevlastnim otcem, ze dite ma s tim a s tim. Znama ma uplne jinou historku. Ohledne nenarozeneho ditete ma zase uplne jinou historku. Uprimne, zacinam mit podezreni, ze ty deti ma s tim nevlastnim otcem. Je dospela, ale proste uplne se bojim nejakeho dlohodobeho zneuzivani a manipulace Extremne chudi nejsou, otec normalne pracuje, duvod proc zit takto mimo civilizaci vlastne neni. Usetrit. Ale nevidim, ze by na neco setrili. Stejne tak je vice verzi na hromadu dalsich veci. Napred jsem si myslela, ze lze jen znama, ale ted si rikam a nelzou tam vlastne uplne vsichni a nedeje se tam fakt nejakej pruser? Jsem z toho spatna, ale zaroven se do toho nechci zapletat, kvuli vlastnimu bezpeci a me rodiny.

Jestli je ta známá plnoletá, nic nezákonného se neděje. I kdyby si vyrobili 10 dětí. Já bych se do toho teda nepletla. Třeba to má s tichým souhlasem matky a všem to náramně vyhovuje :nevim: Nechutné, ale jestli ji nedrží násilím, což nepíšeš, nedá se nic dělat.

Kriss Tina
Extra třída :D 11064 příspěvků 12.06.19 05:27

Já bych se na to vykašlala. Proč mají lidi pořád potřebu strkat nos do soukromí druhých? :nevim: jediné kdy bych zasáhla, by bylo kdybych věděla že jsou tam v ohrožení děti, což z tohohle příspěvku bych odhadla že nejsou, jenom prostě žijou jinak a kdo s kým má jaké dítě tobě může být úplně jedno. Jak už tu padlo jsou dospělí, i když to nám může připadat zvrácené, pořád je to jejich věc a určitě nestojí o nějakou šťouralku…

Pettcherry
Kecalka 344 příspěvků 12.06.19 06:10

Je šťourání a šťourání… pak se taky stane, že koukáš v TV na případ humus, a říkáš si, to proboha nikdo nic neviděl a nikdo nikomu nic neřekl a nikdo nic neudělal??? hm…

Pettcherry
Kecalka 344 příspěvků 12.06.19 06:10

Jak budeš vědět, že jsou v ohrožení děti, když nebudeš štourat???

Premek_Orac
Kelišová 5245 příspěvků 12.06.19 06:27
@Anonymní píše:

Zeptal bych se ji, zda nepotrebuje pomoci, zda je vse ok, a nabidl, ze kdyby cokoliv, jsi tu pro ni a pomuzes, at se niceho neboji.
Dost mozna ji ale tento zpusob zivota vyhovuje, a pak je nam vsem do toho prd…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama