Celý život trpím kvůli křesnímu jménu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 13:15

Celý život trpím kvůli křesnímu jménu

Ahoj. Ve svých 44 letech bych už neřekla, že tohle budu řešit, ale vzhledem k tomu že mám v práci kolegyni co se na jaře po letech vrátila z mateřský a dali nás na stejnou směnu se mi ustavičně posmívá a volá na ně různýma skomoleninama mého jména, začínám zase prožívat peklo. Myslela jsem že jí to přejde, ale už jí to drží několik měsíců. Co já jsem zkusila na základní škole, potom na učňáku. Tak mě to tenkrát rozhodilo že jsem byla i u psychologa, pak přešly určitý roky a byl klid. No a nyní je to tu zase. Bublá to ve mě fest, myslím že jí asi brzy dám po hubě :roll: Zažili jste to taky? Jak se k tomu stavíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.12.21 13:18

Jo zažila jsem to na zakladce a na střední vlastně taky. Na vs už ne. A teď v dospělosti jsem za neobvyklé jméno ráda. A když si někdo udělá srandu, tak se taky zasmeju. :lol: dřív jsem se chtěla jmenovat jinak, ale posměšky jsem nějak zvládala.

• Citovat
  • Nahlásit
9660
8.12.21 13:20

5ekal bych ji že jestli se hodlá chovat jako dítě ve školce tak já se tak budu chovat taky a budu jí říkat skřete. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
8.12.21 13:21

Jaké jméno může být tak hrozné, že ani v dospělosti s ním nejste smířená? Proč se nad to nepovznesete? Je přece ubohé se v dospělosti někomu smát za jméno, tohle dělají děti, ne dospělí 🙄 každopádně když tolik trpíte, proč si jméno nezměníte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4246
8.12.21 13:22

Kolegyní bych řekla, že nejste ve školce, tak ať se chová jako dospělý člověk a ne malé dítě. Jinak tě lituji, taky mám hnusné jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3165
8.12.21 13:28

Tak když se ona chová jak skolkovy dítě, chovala bych se tak taky. Najdi si nějakou její nedokonalost a posmivej se jí… jako jo, je to hnusný, ale to její chování taky. Nechápu, jak se někdo v dospělosti může někomu za cokoliv posmivat…IQ tykve, fakt. A na takový prostě nic normálního neplatí. Nastav ji zrcadlo a ukaž, že tě její debi.lita fakt nerozhodi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10941
8.12.21 13:30

Tak po ní zkus zase všechno opakovat a uvidíte, která to vydrží dýl ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14695
8.12.21 13:30

Kolegyně se chová jak dítě v MŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
8.12.21 13:33

Mela by jste zacit prispivat do zdejsich diskuzi, az se bude zase resit, jake originalni jmeno ma maminka dat a co je prave v kurzu. ;)
Jinak kolegyni bych uplne ignorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
8.12.21 13:35

A kolegyně má ctyri roky, nebo kolik? Klidně bych ji rekla, at zavře hubu, ze na to nejsi zvedava…

Asi za tisicovku poplatku si lze jméno na matrice zmenit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23349
8.12.21 13:39

Co je to za jméno? Můžeš se nechat prejmenovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
8.12.21 13:43

Kvůli jménu jsi skonsčila u psychologa? 8o no a proč to neřešíš? já se kdysi nechala přejmenovat, stálo mě to tisícovku. jako u mne šlo jenom o drobnost, jako třeba Kristina - Kristýna, Renata - Renáta… nicméně i tak se to bralo jako změna jména. anebo pokud se jména od rodičů nechceš vzdát, tak přijmi ještě jméno druhé a představuj se tím druhým :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
8.12.21 13:46

Kolegyně je zamrzlá ve školce. Tak jí to holt jako ve školce řekni. Přestaň se mi posmívat, jinak ti plivnu do oběda, tlustoprdko :pankac:
Jinak fakt si nedovedu představit jméno, které by bylo tak hrozné, abych kvůli němu byla terčem posměchu. Pokud tedy pokaždé nevylítneš jako čertík z krabičky. To pak určitý druh lidí láká tě dál prudit :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35765
8.12.21 13:46

Vy, kdo radite jine jmeno, fakt si myslíte, ze ji kolegyne zacne rikat tim novym? A vubec znami? Kdyz vezmu, jaky problém mam s vdanyma, tak tomu moc nevěřím. Člověk to má prostě zafixovane. Tim teda nehajim tu kolegyni, to je normální bl.ecek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
8.12.21 13:55
@vokishka píše:
Vy, kdo radite jine jmeno, fakt si myslíte, ze ji kolegyne zacne rikat tim novym? A vubec znami? Kdyz vezmu, jaky problém mam s vdanyma, tak tomu moc nevěřím. Člověk to má prostě zafixovane. Tim teda nehajim tu kolegyni, to je normální bl.ecek

no, já radila nové jméno ne kvůli kolegyni, ale kvůli tomu, že s vlastním jménem má problém, který se jí nepodařilo vyřešit ani s psychologem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat