Červen 2013

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1611
31.12.12 08:50
@xoxy píše:
Holky, kde kupujete tehu kalhoty? Nejak uz me zacinaji tlacit :)

Já právě koukám po bazarech na netu, sehnala jsem kousky právě z toho HMka nebo CA kolem 200,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1611
31.12.12 08:52
@Petea píše:
Holky nechá si některá z vás udělat těhu fotky od profesionála? já se na to chystám a při té příležitosti nechám vyfotit i princeznu co mám doma :-)
a taky nějaký komplety s taťkou a dcerou… už se nemůžu dočkat května :andel:

Chtěla bych se nechat fotit od profíků, kteří nám fotili svatbu. Jsou výborní fotografové, fotky jsou úžasné, ale jsou pěkně drahé. Tak doufám, že přemluvím manžela aspoń na nějaký základní balíček…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 11:34

Ahoj holky :mavam: taky jsem poslala žádost o přidání, prďolku čekáme 2.6.2013 :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 11:42
@Kikuška87 píše:
Holky a co říkáte na tento kočárek? v diskuzích ho celkem chválí :think:
http://kocarky.heureka.cz/…verano-long/

taky jsem koukala po tomhle kočárku, strašně se mi líbí ten zelený :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1611
31.12.12 13:35
@Raduskaa píše:
Ahoj holky :mavam: taky jsem poslala žádost o přidání, prďolku čekáme 2.6.2013 :lol:

Vítej. Já mám 18.6. Už víte pohlaví? Zajímalo by mě, jestli v 16. týdnu už bude doktor schopný rozeznat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
88
31.12.12 14:03

@Anabellkaa ahojky ja kdyz jsem byla v genetu, tak mi pan doktor rekl, ze pohlavi kdyz se miminko dobre natoci lze urcit kolem 20.tydne z toho vyplyva, ze na tom druhem ult kolem 20.tydne by to poznat mohli, nicmene jsme se doma dohodli, ze nebudeme nic moc pripravovat, takze to ani nechceme vedet, nechame si to jako prekvapeni, miminko si moc prejeme a je uz nam tudiz jedno jestli to bude holka nebo kluk.Ale je pravda, ze me posledni dobou hodne svrbi ruce abych neco nekupovala, protoze jsem pred vanoci byla v CA a tam maji skvele a cenove dostupne veci anebo take na netu na dupydup.cz to jsou bozi veci, ale jelikoz jsem v 15.tydnu tak si myslim, ze mam casu na nakupovani dost a dosti. Jinak termin porodu mam 21.6,takze jsem ti v tesnem zavesu.Vsem preji kransy a pohodovy den :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5370
31.12.12 14:38

@Raduskaa Ahoj, moc Tě mezi námi vítám! :mavam: Já mám termín 3.6. :D Verano long je zatím můj favorit a taktéž v zelené barvě, takže Ti chválím Tvůj vkus :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 14:52
@Anabellkaa píše:
Vítej. Já mám 18.6. Už víte pohlaví? Zajímalo by mě, jestli v 16. týdnu už bude doktor schopný rozeznat.

pohlaví ještě nevíme, já byla na kontrole v 17tt a neukazal se, ale říkal, že kdyby byl prcek dobře otočený tak tím, že jsem hubená by to šlo vidět pěkně, ale bohužel, tak až další kontrolu snad :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 14:56
@Fidofido píše:
@Raduskaa Ahoj, moc Tě mezi námi vítám! :mavam: Já mám termín 3.6. :D Verano long je zatím můj favorit a taktéž v zelené barvě, takže Ti chválím Tvůj vkus :mrgreen:

jéé 3.6. tak to se budem přibližně stejně potit :lol:, taktéž ti chválím tvůj výběr :palec: :lol:, jen ted zkusit v obchodě jak se s ním jezdí, některé jsou naprd špatně zatáčí apod. to není na mé nervičky :lol: ale věřím, že tenhle kousek bude perfektní :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 15:01
@Kacenka712 píše:
@Anabellkaa ahojky ja kdyz jsem byla v genetu, tak mi pan doktor rekl, ze pohlavi kdyz se miminko dobre natoci lze urcit kolem 20.tydne z toho vyplyva, ze na tom druhem ult kolem 20.tydne by to poznat mohli, nicmene jsme se doma dohodli, ze nebudeme nic moc pripravovat, takze to ani nechceme vedet, nechame si to jako prekvapeni, miminko si moc prejeme a je uz nam tudiz jedno jestli to bude holka nebo kluk.Ale je pravda, ze me posledni dobou hodne svrbi ruce abych neco nekupovala, protoze jsem pred vanoci byla v CA a tam maji skvele a cenove dostupne veci anebo take na netu na dupydup.cz to jsou bozi veci, ale jelikoz jsem v 15.tydnu tak si myslim, ze mam casu na nakupovani dost a dosti. Jinak termin porodu mam 21.6,takze jsem ti v tesnem zavesu.Vsem preji kransy a pohodovy den :kytka:

dupydup.cz neznám, fakt moc pěkné věci, díky za typ :palec: :) je fak, že v CA mají teď parádní slevy…ale držím se a nic nekupuju, ještě je čas a slevy ještě budou 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
aminkadf
31.12.12 15:08

@Anabellkaa Mě pohlaví řekl v 17tt :-)Takže myslím, že když budeš mít prďolu dobře natočeného, že ti to řekne :-)

  • Citovat
  • Upravit
1611
31.12.12 15:10
@Raduskaa píše:
dupydup.cz neznám, fakt moc pěkné věci, díky za typ :palec: :) je fak, že v CA mají teď parádní slevy…ale držím se a nic nekupuju, ještě je čas a slevy ještě budou 8)

Dupydup. taky neznám, já dostala tip na brumla.cz a pak jsem kupovala tady na emiminu, bazos.cz a modrym koníkovi.

Kočárek máme vybraný a zarezervovaný - modro-svělemodrý pro kluka a červený pro holčičku. Vypadá takto, jen jiná barva. Nechceme, aby převažovala černá, když bude mimčo na léto. Navíc aby vypadalo, jako v rakvičce :roll: http://deti.bazos.cz/…r-6-Spin.php

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
31.12.12 15:17

@Anabellkaa taky se mi nelíbí černá na kočárku, kočárek by měl mít veselé barvy :-) modrého koníka taky neznám :think: musím se více zaměřit na ty bazary :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8877
31.12.12 15:37

@Petea my asi ne, uvidíme jak budou korunky, ale spíš plánuju pak na Vánoce za rok nechat vyfotit mimčo a případně i nás na přáníčko :)

@xoxy já mám z H&M, v C&A mají taky, ale tam se mi zatím žádné nelíbily, ale to je zase individulní, musíš se mrknout :)

@Fidofido mě se líběj designově, i jsem nad tím chvíli přemýšlela, ale nakonec budou papírové, jelikož nevím kdo by to u nás přepíral bobky :D ale co jsem koukala, tak jsem se přikláněla spíš k patentkům, nečetla jsem nic o tlačení a přijdou mi vhodnější, když je potřebuješ povolit jak prcek roste, ale nemám zkušenosti :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5370
31.12.12 16:05

@Raduskaa Taky si ho chci jít teď po vánocích omrknout naživo, ale podle recenzí vypadá fakt dobře :palec: Mně se černá na kočárku líbí jen když je v kombinaci s nějakou jinou barvou, celý černý bych nechtěla, ale když můžu, preferuju jiné barvy, už jen právě z toho důvodu, že budeme mít miminko na léto, tak bych ho v té černé nechtěla škvařit a na zelené barvě fakt ulítávám, tak uvidíme :D
@Clairisek Celkem jsem to už proštudovala, dává se tam separační vložka, takže praní bobečků dost odpadá, hodně se tím ušetří a i pro mimčo mi to přijde lepší, žehlit už se taky nemusí, takže zatím žádnou nevýhodu nevidím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová