Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Není to pravda. Menstruace normální, těhotenství normální, porod bolest jako prase. Prostě porod.
Já zas naopak, ms normlani, spis o tom nevím. Těhotenství peklo, užila sem si všechny nepříjemnosti co jiný stav vůbec muze nabídnout, ale porod pohoda, rychlý a celkem snesitelny.
No já si spíš myslím, že když má někdo fakt tak pekelný pms, tak je už zvyklý na ledasco…já za celý život nezažila žádnou bolest, rozhodně bych neřekla, že mě to jakkoliv obtěžuje a tak je možný, že to můžu vnímat o to intenzivněji, protože tyhle bolesti neznám a tělo s nimi ještě neumí pracovat, ale nevím.
@Anonymní píše:
No já si spíš myslím, že když má někdo fakt tak pekelný pms, tak je už zvyklý na ledasco…já za celý život nezažila žádnou bolest, rozhodně bych neřekla, že mě to jakkoliv obtěžuje a tak je možný, že to můžu vnímat o to intenzivněji, protože tyhle bolesti neznám a tělo s nimi ještě neumí pracovat, ale nevím.
Tak to je, ale o tom jak má každej vysokej/nizkej práh bolesti.
Ahoj holky,
dneska mi kamarádka vyprávěla, jak každý měsíc 3 dny probreci v bolestech a ze se říká, ze kdo má takhle drsnou menstruaci, tak má pohodovy porod i těhotenství.
A naopak - my, co vůbec nevíme, co je pms a jediny příznak jsou kromě ms trochu zvětšena prsa, tak ze to je peklo a těhotenství taky.
Je na tom něco pravdy? Jak jste to měly vy?