Charakteristika cyklu = podobný příznaky při tehu?

Anonymní
12.4.21 13:11

Charakteristika cyklu = podobný příznaky při tehu?

Ahoj holky,

dneska mi kamarádka vyprávěla, jak každý měsíc 3 dny probreci v bolestech a ze se říká, ze kdo má takhle drsnou menstruaci, tak má pohodovy porod i těhotenství.

A naopak - my, co vůbec nevíme, co je pms a jediny příznak jsou kromě ms trochu zvětšena prsa, tak ze to je peklo a těhotenství taky.

Je na tom něco pravdy? Jak jste to měly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8357
12.4.21 13:42

Není to pravda. Menstruace normální, těhotenství normální, porod bolest jako prase. Prostě porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
12.4.21 14:00

Já zas naopak, ms normlani, spis o tom nevím. Těhotenství peklo, užila sem si všechny nepříjemnosti co jiný stav vůbec muze nabídnout, ale porod pohoda, rychlý a celkem snesitelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:58

No já si spíš myslím, že když má někdo fakt tak pekelný pms, tak je už zvyklý na ledasco…já za celý život nezažila žádnou bolest, rozhodně bych neřekla, že mě to jakkoliv obtěžuje a tak je možný, že to můžu vnímat o to intenzivněji, protože tyhle bolesti neznám a tělo s nimi ještě neumí pracovat, ale nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
8357
12.4.21 15:45
@Anonymní píše:
No já si spíš myslím, že když má někdo fakt tak pekelný pms, tak je už zvyklý na ledasco…já za celý život nezažila žádnou bolest, rozhodně bych neřekla, že mě to jakkoliv obtěžuje a tak je možný, že to můžu vnímat o to intenzivněji, protože tyhle bolesti neznám a tělo s nimi ještě neumí pracovat, ale nevím.

Tak to je, ale o tom jak má každej vysokej/nizkej práh bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat