Chlap na ples s kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 10:26
Chlap na ples s kamarády

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale stydím se, že jsem teď tak trochu žárlivka :oops:
Měli jsme jít dnes s manželem na ples, ale od čtvrtka jsem nemocná a nechce se mi jít do zakouřeného prostředí, mám ještě furt strašnej kašel a asi bych se tam udusila :D
Jenže manžel chce strašně moc jít, jdou ještě 3 kamarádi s manželkama. Mám z toho nějaký divný pocit :? :? On rád tančí a tak tam bude s kdejakou tančit, je mi úplně mizerně z té představy. Nikdy jsem nebyla žárlivá a teď „na stará kolena“ budu žárlit. Nejsem z toho nadšená, ale zakázat mu to přece nemohu. Samozřejmě mu věřím, ale plaším.
Co si o tom myslíte vy? Chodí vaši chlapi taky někdy „pařit“ bez vás?
Díky za odpovědi :mavam:
Asi jsem pitomá, já vím :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 14.01.17 10:29

Na ples by chlap sám nešel, asi ani na zábavu. Max na koncert oblibene kapely, kterou ja nemusim. Ale pokud je to tak, ze mate koupene listky a tys onemocnela, tak mi přijde úplně normální, ze chlap půjde sám.

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 14.01.17 10:32

Můj muž taky rád tančí a beze mně chodí vetsinou. Dost často se jedná o akce se zákazníky a partnery v jiném městě i s přepsáním a já jelikož ráno vstávám do práce, tak nejezdím. Nevadí mi to, mě takovýhle akce stejně moc nebaví a svému muži věřím :)

Monchichik
Kelišová 5108 příspěvků 14.01.17 10:34

Aby šel beze mě na ples by mi přišlo divný. Buď bych šla taky nebo by nešel ani on. Svému muži sice věřím, ale "zase vocaď pocaď " :lol:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 14.01.17 10:35

Sam chodi, na koncerty, festaky…ale na ples, kam jdou dalsi 3 pary mi to prijde divny. Kdyby sli jen chlapi, tak joo, ale takhle :nevim:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 10:39

Já na tom nevidím nic špatného. Pokud už máte lístky, a ty jsi onemocněla a nechce se ti tam tak ho úplně chápu :)

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 14.01.17 10:39
@Monchichik píše:
Aby šel beze mě na ples by mi přišlo divný. Buď bych šla taky nebo by nešel ani on. Svému muži sice věřím, ale "zase vocaď pocaď " :lol:

Chudák chlap. :roll:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 14.01.17 10:40

Můj nechodí skoro nikdy nikam, já občas zajdu na nějakou párty s kamarádkama (když nejsem teda těhotná :D), sama ho posílám, ať si vyrazí - nechce. Nevadilo by mi to, pokud bych byla v původním plánu zahrnuta i já, jenom bych ze zdr. důvodů nemohla.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 14.01.17 10:41

Aby tam neměl spicha s milenkou :mrgreen:…Néééé, myslím že se chce jen pobavit s přáteli nic víc :andel:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.01.17 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale stydím se, že jsem teď tak trochu žárlivka :oops:
Měli jsme jít dnes s manželem na ples, ale od čtvrtka jsem nemocná a nechce se mi jít do zakouřeného prostředí, mám ještě furt strašnej kašel a asi bych se tam udusila :D
Jenže manžel chce strašně moc jít, jdou ještě 3 kamarádi s manželkama. Mám z toho nějaký divný pocit :? :? On rád tančí a tak tam bude s kdejakou tančit, je mi úplně mizerně z té představy. Nikdy jsem nebyla žárlivá a teď „na stará kolena“ budu žárlit. Nejsem z toho nadšená, ale zakázat mu to přece nemohu. Samozřejmě mu věřím, ale plaším.
Asi jsem pitomá, já vím :mrgreen:

tak bud se přemůžeš a půjdeš a nebo půjde sám.. proč by nešel? :think:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11622 příspěvků 14.01.17 10:46
@Anonymní píše:
Asi jsem pitomá, já vím :mrgreen:

Asi bych ho nepřesvědčovala, ať jde, ale když chce jít s dalšími kamarády, neprotestovala bych. Řekla bych si, že provede jejich ženy, aby si mohli manželé odpočinout. A nežárlila.
Kdyby chtěl chodit na ples pořád sám, to by se mi nelíbilo. Ale když ti není úplně dobře, dáš si nohy nahoru a budeš v klídku relaxovat :kytka:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 14.01.17 10:51

Můj by sám nešel určitě. Buď se mnou nebo nic. Stýskalo by se mu. Ples je párová záležitost. Možná na koncert, výstavu, do kina, na firemní večírek by šel sám nebo s přáteli, já taky, ale na ples určitě ne. A není to vůbec o důvěře, věrnosti apod.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 14.01.17 10:51

Nejste pitomá, jste někde uvnitř sebe sama nejistá. Z ničeho jiného žárlivost nepramení - z pocitu že člověk vlastně není tak dobrej, že by to ten druhej mohl doopravdi mít rád.

To nejhorší co můžete dělat jsou scény a hry, při kterých budete chtít dokázat od manžela, že vás skutečně má rád - třeba že nepůjde na ten ples, protože vy byste se cítila blbě.

Protože nic z venčí tu ránu ve vás zahojit neumí. To musíte vy sama, sama sebe přijmout, sama se sebou se smířit a sama sebe milovat (je to dost opak egoismu).

Může s tím pomoci třeba psychoterapie. Nebo některé z příčetnějších seberozvojových kur­zů.

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 14.01.17 10:54

Jesli tam budou manželky jeho kamarádů proč ne, ale jinak za mě ani náhodou. Jeden takový u nás jednou seděl u stolu. Já tam samozřejmně měla manžela, ale ani to mu nebylo blbý. Při seznamování mi hned musel dát pusu a pak si začal „stěžovat“ - manželka děti atd. Aspoň se tedy mažel ode mě nehnul celý večer :mrgreen: Já bych tedy sama na ples nešla, kdyby byl manžel nemocný.

Příspěvek upraven 14.01.17 v 10:57

Monchichik
Kelišová 5108 příspěvků 14.01.17 10:55

@Lychee13 A proč? Nevím, co by měl dělat bez partnerky sám na plese.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >