Reklama

Osamocenost po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Han51
Stálice 61 příspěvků 13.01.17 19:16
Osamocenost po rozchodu

Ahoj holky, potřebovala bych radu, možná se jen vypovídat… Jsem 2 měsíc po rozchodu s přítelem se kterým jsme byli 6 let, v podstatě vztah nikam nevedl, nic jsme nebudovali, láska vyprchala… a šli jsme od sebe. Je mi 26, nejprvně se mi strašně ulevilo, ale nyní se ke mě začíná vkrádat depka, cítím se osamněle, všichni v okolí zadaní, mě se nikdo nerýsuje a ani jsem nepotkala žádného chlapa, který by mě zaujal… Nějak se mi vkrádají stále více myšlenky, potkám vůbec ještě někoho? Jak jste překonali samotu po rozchodu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ametyst
Extra třída :D 11183 příspěvků 13.01.17 19:25

@Han51 jsem skoro rozvedená, s dítětem, už víc jak rok sama. Co mám říkat já :(?
Ty jsi bězdětná a jsi sama dva měsíce…To musíš být HNED s někým jiným :think: :nevim:.Užij si chvíli samoty a on se pak někdo objeví. Jsi mladá.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 13.01.17 19:31

Jít ze vztahu do vztahu bez mezičasu nemusí být ta nejmoudřejší cesta. Podívej se na minulý vztah s odstupem, vyhodnoť si to, dej si pauzu a ukliď v sobě. Pak budeš bez emocí a špatných rozhodnutí připravena jít dál, třeba po boku s někým jiným.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.01.17 19:49

@Burj Chalifa @ametyst
Holky já se teda musím vmísit - tohle téma je tu často a já vždycky přemýšlím - opravdu to někdo vydrží? Já už byla v minulém vztahu tak dlouho sama… Ještě jsem ho pořádně neukončila a už dávno mi chybí někdo, s kým bych mohla popovídat, o tělesných žádostech nemluvě. Strašně ráda bych v sobě uklízela, ale příroda teda volá. A taky ten pokec s mužem mi chybí.

Pokud jde o zakladatelku, je to zcela nereálná obava. V tvém věku je a dlouho ještě bude spousta nezadaných mužů. Já jsem v podobné situaci s dvěma dětmi a je mi pomalu čtyřicet. To je teprve nepředstavitelná nouze o chlapy :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 13.01.17 19:52
@ireeenka píše:
@Burj Chalifa @ametyst
Holky já se teda musím vmísit - tohle téma je tu často a já vždycky přemýšlím - opravdu to někdo vydrží? Já už byla v minulém vztahu tak dlouho sama… Ještě jsem ho pořádně neukončila a už dávno mi chybí někdo, s kým bych mohla popovídat, o tělesných žádostech nemluvě. Strašně ráda bych v sobě uklízela, ale příroda teda volá. A taky ten pokec s mužem mi chybí.Pokud jde o zakladatelku, je to zcela nereálná obava. V tvém věku je a dlouho ještě bude spousta nezadaných mužů. Já jsem v podobné situaci s dvěma dětmi a je mi pomalu čtyřicet. To je teprve nepředstavitelná nouze o chlapy :)

zakladatelka je ale sama dva měsíce.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.01.17 19:58
@Burj Chalifa píše:
zakladatelka je ale sama dva měsíce.

To ano, ale stejně mi vždycky ta doporučená doba uklízení vždycky přijde za hranicí toho, co člověk dokáže vydržet. Já ještě nejsem rozvedená a už lezu po stropě :mrgreen:

Pokud jde čistě o samotu po rozchodu, tak tu už delší dobu využívám k tomu, abych se naučila být sama se sebou, což je pro život nedocenitelná dovednost. Kdybych neměla děti, užívala bych si toho, že si můžu dělat co chci, chodila bych se učit na akordeon, lezla na boulderu… vymyslela bych toho spoustu. Využij času, který se možná už nikdy nevrátí.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 13.01.17 19:58

@Han51 Muj prvni nekolikalety vztah zkoncil v mych 24 letech. Pak jsem byla cele 4 roky bez vztahu. Fakt dlouho. Pak nejake pokusy, ktere nestaly za to :? S manzelem jsme se seznamili, az kdyz mi bylo 31 8o
Ale i v dobe tech 4 let samoty jsem nelitovala rozchodu. Lepsi je byt nezadana nez spatne zadana :mavam:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 13.01.17 20:00
@cecetka píše:
@Han51 Muj prvni nekolikalety vztah zkoncil v mych 24 letech. Pak jsem byla cele 4 roky bez vztahu. Fakt dlouho. Pak nejake pokusy, ktere nestaly za to :? S manzelem jsme se seznamili, az kdyz mi bylo 31 8o
Ale i v dobe tech 4 let samoty jsem nelitovala rozchodu. Lepsi je byt nezadana nez spatne zadana :mavam:
:palec:

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 13.01.17 20:02

Ja po rozchodu zacala chodit do psiho utulku, vencila jsem pejsky, chodila je krmit, takze jsem pak nebyla nestastna z rozchodu, ale z osudu pejsku :mrgreen ale pravda je, ze jsem rozchod a samotu snasela hodne tezce…ono to chce cas, vyplakat se, jdi si zacvicit, najdi si nejakou zabavu :hug:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 13.01.17 20:04
@romik0013 píše:
Ja po rozchodu zacala chodit do psiho utulku, vencila jsem pejsky, chodila je krmit, takze jsem pak nebyla nestastna z rozchodu, ale z osudu pejsku :mrgreen ale pravda je, ze jsem rozchod a samotu snasela hodne tezce…ono to chce cas, vyplakat se, jdi si zacvicit, najdi si nejakou zabavu :hug:

pod vlivem bolavosti z rozchodu se mohou udělat špatná rozhodnutí. Z jednoho špatného partnerství do druhého.

Žena 007
Nováček 10 příspěvků 13.01.17 20:21

Chodila jsem tančit (jsou i kurzy, kde není nutné přijít s jakýmkoliv partnerem), pár večerů v týdnu vždy na návštěvě u zanedbávaných kamarádek.
Popravdě se mi spíš ulevilo než bych nějak trpěla :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 20:28

Jsi mladá, vesel se z nabyté volnosti a podnikej, co chceš. Nemusíš dělat zadne kompromisy. Vzdyt to je super. :) A vecne single nebudeš.
Mi je 36, 2 školní děti. Od rozchodu s otcem deti ziju 5 let jen s dětmi. Poslední půlroční vrah jsem měla před 3 lety. Někdy, hlavně v době ovulace :D, je to krušné. Není čas, ani kde brát a nekrást. :)
Navíc, my máme osamoceni v rodině. Babička si po rozvodu uz nikoho nenašla, mamka to samé, obě cca 20 let samy, a ja se vidím v podobných šlépějích. Ale co už. Třeba se mně v 80 nějaký svarny kmet zalíbí a ja jemu a nad hrobem jeste obliknu bile saty. :mrgreen:
Anonym- rodinné info.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47783 příspěvků 13.01.17 20:50
@ireeenka píše:
@Burj Chalifa @ametyst
Holky já se teda musím vmísit - tohle téma je tu často a já vždycky přemýšlím - opravdu to někdo vydrží? Já už byla v minulém vztahu tak dlouho sama… Ještě jsem ho pořádně neukončila a už dávno mi chybí někdo, s kým bych mohla popovídat, o tělesných žádostech nemluvě. Strašně ráda bych v sobě uklízela, ale příroda teda volá. A taky ten pokec s mužem mi chybí.Pokud jde o zakladatelku, je to zcela nereálná obava. V tvém věku je a dlouho ještě bude spousta nezadaných mužů. Já jsem v podobné situaci s dvěma dětmi a je mi pomalu čtyřicet. To je teprve nepředstavitelná nouze o chlapy :)

když si neuklidíš, tak ty problémy jen hrneš před sebou. stesku se zbavíš tím, že ho přebiješ novým chlapem. Podle mě lidi neumí žít sami se sebou a chtěj, aby někdo dokázal žít s nimi. Mě to fakt pomohlosi to odžít sama, s kamarády, zaměřit se na sebe. Šla jsem do něčeho po 5ti měsících a stejnak to bylo brzo, nebyla jsem ready.

Elin.B
Povídálka 11 příspěvků 13.01.17 21:17

@Han51 ahoj, musím ti odpovědět… asi tě nepotěším… Myslím si že si tím každý musí projít tou dobou prázdnoty a osamocení musíš si zvyknout žít sama se sebou a neupoutavat se na chlapy. Já jsem rozešla s manželem a otcem mýho syna po 8 letech a ty první měsíce byly hrozný. První rok jsem fungovala jen jako automat kvůli synovi. Moc mě to vzalo. Teď už jsem sama 2 roky. A ani nevidím naději že by se to mohlo změnit když už jsem někoho potkala nebylo to ono. Je lepší si asi začít zvykat…Ale ty to máš lepší jseš mladá a bezdětná půjde to ;)

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.01.17 21:27
@Lama Lama píše:
když si neuklidíš, tak ty problémy jen hrneš před sebou. stesku se zbavíš tím, že ho přebiješ novým chlapem. Podle mě lidi neumí žít sami se sebou a chtěj, aby někdo dokázal žít s nimi. Mě to fakt pomohlosi to odžít sama, s kamarády, zaměřit se na sebe. Šla jsem do něčeho po 5ti měsících a stejnak to bylo brzo, nebyla jsem ready.

Ale já si myslím, že sama se sebou žít umím, žila jsem tak léta i v manželství, naopak budu mít problém se s někým sžívat, mám ráda samostatnost a svobodu. Ale jak tu bylo řečeno, tu ovulaci bych nepřála ani nepříteli a chybí mi možnost sdílení, komunikace, mazlení. I lidé, kteří umějí žít sami, vyhledávají partnery, je to lidská přirozenost a většina z nás žije v dnešní době dost izolovaně celkově. :nevim:

Nejspíš prožívám něco zcela jiného než zakladatelka, já nemám žádný pocit smutku ani prázdnoty. Jen prostě nemám s kým sdílet své myšlenky a lože. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama