Čistička vzduchu - jaká?

566
13.3.16 10:39

čistička vzduchu jaká

Ahoj holky, máte někdo doma nějakou čističku vzduchu, poradí mi někdo jaká je dobrá? co tato?http://www.gavri.cz/zvlhcovac-vzduchu/zvlhcovac-a-cisticka-vzduchu-comedes-lavaero/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

977
13.3.16 11:08

Záleží na řešení jakého problému ji chceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
13.3.16 12:14

Já jsem pořídila do ložnice na zvysenou prašnost Ionic Care. Opravdu to funguje. Ale čistička i ionizuje a to někomu může vadit ten ozónový odér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
13.3.16 12:40

@Tersuita chtěla bych, aby to zároven zvlhčovalo vzduch, to nevím, jestli mají všechny? a holky mají pořád rýmu a jsou zahleněné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
13.3.16 12:41

@radka101 a co to přesně znamená, že ionizuje? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
13.3.16 13:54

@esmeralda44 Tak to neporadím :( Držím pěsti ať dobře vybereš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
4.12.16 06:05

Obnovuji diskuzi…s dotazem, jakou čističku vzduchu pořídit? Hodně si chválí Ionic Care, ale má někdo i jinou? Aby pobrala co nejvíce prachu, psích chlupů (edit: máme westíka, i když typicky nelíná, tak jemné chloupky pouští) apod? Popř. i se zvlhčovačem? Kdo máte…jaká je zkušenost? Syn je často nemocný s dýchacími cestami, v zimě se někdy nedá větrat kvůli kouři z protějších rod. domů, tak zvažuji čističku vzduchu. Díky za reakce a zkušenosti

Příspěvek upraven 04.12.16 v 08:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
4.12.16 07:27

Čistička ti nepobere zvířecí chlupy, jen prach. Mame ionic. Pořis i inhalator, máme ho taky a vždy inhaluje syn vincentku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
4.12.16 08:27

@Lamátko psí chlupy jsem nepřesně napsala…a inhalátor mi „nevyvětrá“ místnost, když nemohu otevřít okno, protože venku je smrad z komínů protějších domků. Ale dík za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.5.19 16:07

Alergie - čistička vzduchu - ano nebo ne?

Zdravím všechny. Přemýšlím o čističce vzduchu a zajímalo by mě, s jakou máte nejlepší zkušenosti. Dcera má alergii na pyly a v tomto období má dost potíže. Na netu je spousta nabídek, včetně různých recenzí, ale ráda bych se dozvěděla zkušenost od někoho, kdo ji používá už třeba delší dobu, jestli to opravdu má vliv nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama